Aegina Ferries

Aegina Reisijate ja auto praamid

Aegina reisija ja auto laevapileti hindade, sõiduplaanide, piletihindade broneerimine ja info parvlaevade väljuvad Aegina Agistri, Methana, Piraeus ja Poros.

Võrdle kõiki saadaval Aegina laevapileti hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Aegina auto ja reisiparvlaev piletid purjetamine ja sealt Aegina, Agistri, Methana, Piraeus ja Poros koos Kreeka Seaways parvlaevu võrgus kohe kinnituse.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Aegina Ferry
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Aegina Ferry Tickets
koos Kreeka Seaways parvlaevade väljuvad Aegina Agistri, Methana, Piraeus ja Poros internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Aegina reisijate või auto laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Aegina laevapileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul. Teil on samuti võimalik lisada hotell oma sihtkohta, või kusagil mujal, et oma laevapileti täites oma laevapileti broneerimine.

Veel Aegina

Aegina Island Kreeka peitub Argo Saroni laht off Kreeka mandril. Suburban ei kirjelda liiga palju Kreeka saari kuid Aegina, lähemal Ateena keskuses kui mõned linna põhjaosas äärelinnade, päris hästi sobib arve.

Paljud 12,000 kes elavad Aegina pendeldama pealinna. Samuti on populaarne nädalavahetusel taganema ja soositud pensionile saarel palju Äveriäs kreeklased. Külastajaid Kreeka saared puhkuse leida ideaalne külastate ajaloolisi paiku Ateenas.

Aegina on enam-vähem kolmnurksed saarel, umbes kaheksa miili kuus. Põhja ja lääne pool saarel on viljakas ranniku tasandikel, märkis saagi korral pistaatsiapähklid, mandlid ja viigimarjade.

Ida ja lõuna on mäed tõusevad koonilise Mount Oros (Zeus, Profitis Illiasel) ja pikk kivine katuseharja viljakate orgude mõlemal küljel. Aegina saarlased, kes ei pendeldama Ateena kas tööd turismi või kasvada pistaatsiapähklid, oliivid ja tsitruselised.

Aegina Ferry Port
Ajalugu Aegina

Saarel Aegina asub keset ala, mis toimus mõned kõige produktiivsemad kultuurikeskused antiikajast, ja sellisena ta õitses alates Neoliitikum hellenismi ajastu Kreeka tsivilisatsiooni. Arheoloogilised tõendid paneb saared asustus ümber 4th aastatuhandel eKr.

Saarel loobuti vahel 12th ja 10th sajandit eKr, kuid oli koloniseeritud uuesti ümber 950 eKr arvatavasti asunikud Epidauruse ja lõpuks 6th c. EKr Aegina oli suur kaubandus- ja kultuurikeskus. Strabo viidatud iidse ajaloolane Ephorus nagu väites, et Aegina oli rusikas Kreeka polis vermida münte. Aeginetan münte vermiti hõbedat ja on tuntud kui "kilpkonnad" * kuna nende leevendamiseks disain sarnanes kilpkonn. Need mündid on leitud paljudes kohtades üle Vahemere, testament Saron suurepärane kaubandusliku võimeid.

Ilus Hiline arhailise tempel Aphaia on märk Aegina panus kunsti. Tempel ja skulptuurid, mis kaunistatud on musternäide ülemineku arhailise klassikalise ideaale. Aegina toodetakse ka paljud kohalikud kunstnikud, millest tuntuimad on Anaxagoras, Callon ja Onatas.

Viienda sajandi eKr Aegina osales Pärsia sõjad ning suureks mereväe võim ta aitas oma jõud, et Kreeka defensce Hellas. Lahingus Salamis Aeginetans aidanud suur kontingent triremes ja võitles kõrval ateenlased koos vaprus.

Aegina Town

Linna Aegina on suurim asustatud koha saare ja see on suhteliselt vaikne koht lõõgastuda päevas, kuid selle vaatamisväärsusi on üsna tavaline Kreeka Island standarditele.

Vana Kolonna ja arheoloogiamuuseumi põhja- lõpuks linna saab hoida väljavalitu vana esemeid hõivatud paar tundi, ja arvukalt kohvikuid vooder värviline promenaad kena koht lõõgastuda vaadates laisk liikumisi caiques juures värvikas promenaad.

Promenaad Aegina Town on ülekaalukalt kõige aktiivsem koht saarel paljude praamide ja veealused sildumist iga tund või nii, ja see on pakitud algusest lõpuni turistide kauplused, restoranid ja kohvikud. Mitmed neo-klassikalise hoonete erinevates riikides taastatav vahele kaubandusettevõtteid, ja hobune kärud parvlaevaliiklust turistide edasi ja tagasi. Pistaatsia pähklid on tavalises vaates kõikjal ja antud saare maine nende kvaliteeti, kes tarbivad vähemalt üks kott on ka soovitatav.

Lisaks hõivatud sadama, linna Aegina on näiliselt puutumata turistide liikumist, mis tungib veepiiril. Paar kvartali kaugusel merest leiad ennast üleni autentsed Kreeka linna elu. Tänavad kaugemale Aegina sadam on täis kohalike kaupluste toitlustus kohalike elanike, ja see on meeldiv üllatus neile, kes ihaldavad veidi normaalsuse käigus puhkust.

Aegina on lähim saar Ateenasse tasub külastada, sest päevapikkune reisi Ateenast või isegi lühikeseks jääda. Kui teil on kiire, siis saab kombineerida kolme erinevat saartele päevakruiisi Piraeus.

Aegina elab üks ilusamaid templid hilja Arhailise Kreeka templi Aphaia. Vulkaaniline saar tasandikel soliidses viljakuse põhja ja lõuna osad. Aegina on ka, kus kuulus pistaatsia pähklid võib leida koos teiste peamiste toota saare, vilja, viinamarju, mandlid ja oliivid. Lõuna-lõppu saarel on kivine ja viljatu. Kõrgeim tipp saarel on Mt. Oros.

Aegina on meeldiv saarel mänd kaetud mäed, väike viljakas orud ja huvitav rannikul, kuid tema suurim vara on tema asukoht keskmes Saroni laht.

Niipalju kui asju teha Aegina linna, rahulikult kõnnib, lugemine, ja kui külastate iidse linna ja muuseumi või veepark lihtsalt lõuna linn, ületaks kõige külastajate võimalusi. Väike rannas kahtlase kvaliteediga asub just väljaspool arheoloogilist ala, viie minuti põhja sadama, kuid nauditav ujumine reisi väljaspool Aegina linna on parim valik.


Parim võimalik Aegina laevapileti hinna garantii

Parim Aegina Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Kreeka Seaways reisija ja auto parvlaevade piletihinna ja sealt Aegina. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Aegina laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Aegina laevapileti odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Aegina auto ja reisiparvlaev piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Aegina Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Aegina laevapileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja Aegina meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Aegina ja üle 1,200 muu laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway