Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

laevaliinil
ja sihtkohad

Laevaliinil ja Destiantions

ferryto.com pakkuda valikut üle 1,200 laevaliinil purjetamine ja sealt üle 360 sadamate 64 erinevate riikide, sealhulgas Suurbritannia, Iirimaa, Itaalia, Hispaania, Prantsusmaa, Holland, Saksamaa, Taani, Põhja-Aafrikas ja Balti riigid, et kõik on võimalik broneerida online.

Me teame, et reisija ei ole veel kindel, mis on laevaliinil kohtub oma nõuded leida parim marsruut võib olla mõnevõrra heidutav ülesanne. See leht on mõeldud, et aidata teil valida laevaliin, mis kõige paremini vastab teie vajadustele.

Kui te ei ole kindel, et saadaval laevaliinil kasutada interaktiivset laevaliin kaart allpool, et aidata teil valida sobivaim laevaliin ja parim lahkumist / alal parvlaevasadama valikut.

Sest sihtsadamas konkreetset informatsiooni saamiseks kliki siia.

Laevaliinil ja ettevõtjadPilet broneering


Kliki siia suure versioon eespool interaktiivne laevaliin kaart.

Laevaliinil poolt Riik ja regioon

Et leida praami või sealt teatava riigi või piirkonna kasutada kiiret hüpata menüü üle või keri see leht riigis nimekirja, mida soovite sõita või ja valige soovitud marsruudi asjakohaste rippmenüüst, mis kajastavad liinidel kohaldatakse selle riigi ainus.

Kui olete kindlaks laevaliin soovite sõita lihtsalt nuppu "saada hind" nuppu, et määrata kindlaks hind, vaadata otse ajakavad ja broneerida laevapileteid turvaliselt võrku. Kui sa ikka vajad abi valimisel laevaliin oma reisi saamiseks kliki siia juurdepääsu meie klienditeenindusega jagu.

Egeuse Island Ferries Egeuse saared Ferries

Välja arvatud Cunda, Imbros ja Tenedosel, mis kuuluvad Türgi, kõik ülejäänud Egeuse mere saartel on Kreeka territoorium.

Esmane reisiparvlaevaoperaator teenindamiseks Egeuse mere saartel ja sadamates, sealhulgas Chios, Lesbos ja Samos on Nel Liinid kolm uut liini haldab Kreeka Ferries aastat Erturk Lines.

Kasutage praami broneerimissüsteemi üle vaadata viimaseid Egeuse saared parvlaeva ajakavad, võrrelda piletid hinnaga ja broneeri laevapiletite Egeuse saared madalaima hinnaga. (Rohkem infot..)

Lipari saared Ferry Lipari saared Ferries

Lipari saared laevaliinil, sealhulgas Salina, Lipari, Vulcano, Panarea ja Stromboli Itaalia, teenindab SNAV Ferries.

Lipari saared või Lipari saared on vulkaanilise saarestiku Türreeni mere põhjas Sitsiilia. Lipari saared on populaarne turismisihtkoht suvel, ja meelitada kuni 200,000 külastajat aastas.

Suurim saar on Lipari. Teine on saared Vulcano, Salina, Stromboli, Filicudi, Alicudi, Panarea ja Basiluzzo. (Rohkem infot...)

Aland Ferry Tickets Ahvenamaa Ferries

Ahvenamaa asub südames Skandinaavias, vahepeale Stockholmis ja Helsingis.

Lühim tee Rootsist väljub Grisslehamn või Kapellskär väljaspool Norrtälje ja kestab kaks tundi.

Stockholmist on mitu liini variatsioone. Soome võite sõita väiksematele saarestikus praamide või parvedega Turu ja Helsingi. Kui olete reisil Eestist sa valiks Tallink Tallinnast. (Rohkem infot...)

Laevaliiklus Albaania Albaania Ferries

Sul on valida viie parvlaevadel ja Albaania. Neli pakuvad liinil, mis ühendavad Albaania sadama Durrėsi koos Bari Itaalias, samal ajal kui teised purjed vahel Durrėsi ja Ancona.

Vali teenuste Adria Ferries, Tirrenia, Ventouris Ferries või Venezia Lines, mis ulatuvad kiire üleveo pardal Venezia Lines kiirlaevaoperaatorit tavapärastele teenustele enam ületamise korda.

Kasutage praami broneerimissüsteemi üle vaadata viimaseid Albaania parvlaeva ajakavad, võrrelda piletid hinnaga ja raamat parvlaeva piletid Alabania madalaima hinnaga. (Rohkem infot...)

Alžeeria Ferries Alžeeria Ferries

Alžeeria laevaliinil ja ülekäigurajad on pakutud kehtestatud laevafirmad Tranmediterrania ja SNCM, kes pakuvad valiku liinidel alates 7 tund ja 30 minut ületamisega vahele Almeria ja Ghazaouet ja enam 12 tunni tee ühendamiseks Alicante ja Alger.

Populaarseim laevaliinil Alžeeria on Ghazaouet, Oran, Algiers, Bejaia, Skikda ja Annaba Prantsusmaalt ja Hispaaniast.

Kasutage praami broneerimissüsteemi üle vaadata viimaseid Alžeeria parvlaeva ajakavad, võrrelda piletid hinnaga ja broneeri laevapiletite Alžeeria madalaima hinnaga. (Rohkem infot...)

Baleaaride Ferries Baleaaride Ferries

Ferries ja sealt Baleaarid sõita edasi ja tagasi Hispaania mandriosas.

Paljud inimesed arvavad, Baleaari saarte lihtsalt Mallorca, Menorca ja Ibiza. Tegelikult 50 saarte Baleaari saarestiku mis kõik pääseb Hispaania kaudu praamiga.

Kasutage praami broneerimissüsteemi üle vaadata viimaseid Balearics parvlaeva ajakavad, võrrelda piletid hinnaga ja broneeri laevapiletite baleaaridele saared madalaima hinnaga. (Rohkem infot...)

Belgia Ferries Belgia Ferries

Belgia piirneb Põhjamerega ja jääb Prantsusmaa, Saksamaa, Luxumbourg ja Holland.

ferryto.com pakkuda täielikku valikut laevaühendusi Belgiasse. Vali oma marsruuti, alates Ramsgate'i Ostend koos Transeuropa Ferries või Hull Zeebrügge P & O Ferries.

Kasutage praami broneerimissüsteemi üle vaadata viimaseid Belgia parvlaeva ajakavad, võrrelda piletid hinnaga ja broneeri laevapiletite Belgia madalaima hinnaga. (Rohkem infot...)

Bornholmi Ferries Bornholmi Ferries

Bornholm on Taani saar Läänemeres asuvad idas Taani, Lõuna-Rootsis ja Põhja-Poolas ning on seotud Mandri Rootsi ja Taani võrgustik parvlaevaliiklust.

Bornholmi "päästerõngas" ülejäänud Taanis on Køgesse-Rønne'i praamiühendus. On purjetamise igal õhtul alates Køgesse. Sõiduaeg: 5½ tundi üleöö Færgen.

Suvel line Kolobrzeska Żegluga Pasazerska Sp. iga päev purjede vahel Nexø ja Kolobrzegist Poolas reisijate katamaraanil m / s Jantar. (Rohkem infot...)

Kanaari saarte Ferry Kanaari saarte Ferries

Kanaari saared asuvad rannikust Lääne-Aafrikas ja on populaarne turismisihtkoht.

Kanaari saarte teenindab regualr planeeritud parvlaevadel La Palma, Tenerife, Fuerteventura, Gran Canaria ja Lanazarote samuti väikesaartele.

Kasutage praami broneerimissüsteemi üle vaadata viimaseid Kanaari saar parvlaeva ajakavad, võrrelda piletid hinnaga ja broneeri laevapiletite Kanaari saarte kõige madalamate hindadega. (Rohkem infot...)

Channel Islands Ferries Channel Islands Ferries

Peamised Kanalisaared laevaliinil opereerib Condor Ferries, kes on iga päev liinilende Guernsey ja Jersey Inglismaa ja Prantsusmaa.

Täiendav laevaliinil Jersey, Guernsey, Alderneys Sark ja Herm ja väikesaartele Jethou, Brecqhou ja Lihou teenindab Condor Ferries ja valik väiksemate sõltumatu laevafirmad.

Kasutage praami broneerimissüsteemi üle vaadata viimaseid Channel Island parvlaeva ajakavad, võrrelda piletid hinnaga ja broneeri laevapiletite Kanalisaared madalaima hinnaga. (Rohkem infot...)

Ferries Korsika Corsica Ferries

Te võite broneerida praami Korsika juhtivate laevafirmad nagu Korsika Sardiinia Ferries, La méridionale Ferries, SNCM ja Moby Line.

Enamik lasuks Marseille ja Nice'i Prantsusmaal, kuid tegelikult on 3 sadamates, mis pakuvad laevaühendusi Korsikale. Reisida vahel Korsika ja Sardiinia, Korsika Sardiinia Ferries pakuvad mitmeid võimalusi whiles Moby Line parvlaevad tegutseda liinil Itaalia.

Kasutage praami broneerimissüsteemi eespool vaatamiseks uuendatud Korsika parvlaeva ajakavad ja osta laevapileteid Belgia. (Rohkem infot...)

Kreeta Ferries Kreeta Ferries

Kreeta on palju parvlaevaühendus. Võite minna Pireaus Heraklion koos Minose Lines, Chania koos ANEK Lines või Kreeka Seaways, Ayios Nikolaos ja Sitia sõiduraja Lines. LANE toimib ka marsruute Ayios Nikolaos / Sitia Rhodes ja teised Kreeka saared.

Suvel on iga päev tiiburlaevadele Heraklion Santorini. Võite minna ka Kreeta praamiga Peloponnesose (Gytheio) ja Kythira saarel. See praami maad lääne osa Kreeta, Kissamos sadama.

Peamised sadamad Kreekas, et praamid tulevad on Heraklion, Chania, Rethymno, Sitia ja Kastelli-Kassamos. (Rohkem infot...)

Horvaatia Ferries Horvaatia Ferries

Seal on praegu ainult parvlaevaliiklust Itaaliast Horvaatia. Ei teenused olemas on ka teised Euroopa riigid.

Ferries on odavad ja lähevad regulaarselt erinevate kohtades rannikul. Kuigi nad ei ole kiiresti nad on tõenäoliselt parim viis, et näha kauni Horvaatia saared Aadria mere.

Te võite võtta parvlaevade sadamate Veneetsia, Ravenna, Cesenatico, Rimini, Pesaro, Ancona, Termolissa või Bari Horvaatiasse. (Rohkem infot...)

CyClade Island Ferries Küklaadide saarte Ferries

Küklaadide on rühm Kreeka saared, mis asub lõunaosas Egeuse meres.

Kreeka mandriosa praamid ja high speed katamaraan sõidavad iga päev Piraeus, Rafina ja Lavrio.

Praame tegutseda kõikide saarte Küklaadide, mõned suuremad saared on ka high speed katamaraan teenust. Ferry reisid on neli või viis tundi lähima saared (Kythnos, Syros, Tino, Mykonos ja Sifnose) ja kaheksast kuni kümme tundi kaugemal (Santorini) sõltuvalt peatuste arv. (Rohkem infot...)

Taanis Ferries Taanis Ferries

ferryto.com pakkuda 22 laevaliinil on Taani, mis teenindab Color Line, DFDS Seaways, Stenaline ja Scandlines parvlaevad.

Taani koosneb üle 400 asustamata saared. Sealand on suurim, mis meil on tuttav. Kogu riik on ainult 43,000 ruutkilomeetrit / 16,630 ruut miili area.Denmark on seega väikseim rahvas Põhja-Euroopas, väljaspool Gröönimaa ja Fääri saarte.

Kasutage praami broneerimissüsteemi eespool vaatamiseks uuendatud Taanis parvlaeva ajakavad ja broneerida laevapileteid Taanis. (Rohkem infot...)

Dodekaneeside Island Ferries Dodekaneesid Ferries

Astypalea, Kalymnos, Kárpathos, Kos, Leros ja Rhodes kõik on otsene laevaliinil Kreeka mandril.

Lisaks Rhodes on lennud Astypalea (via Kos ja Leros), Iraklion, Kásos (via Kárpathos), Thessaloniki, ja suvel Mykonos ja Santorini (Thira) on Küklaadide. Täiendav vesilennukite Teenus toimib läbi Kos ja Kalymnos sidudes need saared Lavrio mandril.

Kasutage praami broneerimissüsteemi eespool vaatamiseks uuendatud Dodekaneeside saartele praami ajakavad ja broneerida laevapileteid kuni Dodeceanese saared madalaima hinnaga. (Rohkem infot...)

Ferries Egiptusesse Egiptuse Ferries

On mitmeid laevaliinil ja ümber Egiptus, mis on avatud reisijat.

Catarmaran mis jookseb vahel Hurghada ja Sharm el Sheikh teeb ka väga kiiresti mandriosa Egiptuse ja Siinai. Sõit kestab vaid poolteist tundi ja muudab eelistatav alternatiiv kaheteistkümne tunni bussisõidu.

Kahjuks tõttu polital rahutused Lähis-Idas parvlaevaüleveo Euroopast Egiptus (Veneetsia - Tartous - Alexandria praamiühendus) on peatatud kuni täiendava teatamiseni. (Rohkem infot...)

Elba Ferry Elba Ferries

Saarel Elba Toscana saarestiku tuntakse pärl Toscana. Elba saab kergesti saavutatud praamiga mandrile Itaalia.

Auto väljuvad praamid Piombino peaaegu iga tunni Portoferraio suvehooajal. On ka iga päev parvlaevu Cavo ja Rio Marina. Peamised laevafirmade on Toremarile, Blu mereväe ja Moby. Ületamisega Piombino-Portoferraio tund aega.

Kasutage praami broneerimissüsteemi eespool vaatamiseks uuendatud Elba parvlaeva ajakavad ja broneerida laevapileteid Elba. (Rohkem infot...)

Inglismaa Ferries Inglismaa Ferries

ferryto.com pakkuda suurimat valikut parvlaevad Inglismaa purjetamise kõik kuusteist Suurbritannia juhtivaid laevafirmad sealhulgas LD Lines, P & O Ferries, Norfolkline, Steanline, DFDS, iiri Ferries ja Condor parvlaevad.

Sul on võimalus broneerida parvlaevad ja Inglismaalt sealhulgas sadamatesse Dover, Portsmouth, Plymouth ja Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland ja Belgia samuti Kanalisaared, Mani ja Isle of Wight.

Kasutage praami broneerimissüsteemi eespool vaatamiseks uuendatud Inglismaa parvlaeva ajakavad ja broneerida laevapileteid Inglismaal. (Rohkem infot...)

Eesti Ferry Eesti Ferries

Parvlaev Eesti aitab reisijatel sõita Soome ja Eesti vahel, Saksamaal ja Eestis ning ka Rootsi ja Eesti vahel.

Tallinn on peamiselt sadama Eestis. Kogukestus Helsingisse sõitu Tallinnast kulub umbes 2 tundi ja 30 minutit, kuid kullerposti teenuse vähendab sõiduaega kuni 1 tund ja 30 minutit.

Teekond aega Eestist Saksamaa sadamas Rostok kestab vähemalt 15 tundi nagu seda teeb sõidu Eesti ja Rootsi vahel, kus Eesti praami dokid Stockholmis. (Rohkem infot...)

Fääri saared Ferry Fääri saared Ferries

Paljud turistid külastavad Fääri ajal kahepäevase sunnitud vahepeatus, mil iga nädal auto-praam Norrona haldab Smyril Line saabub Tórshavn alates Hanstholm (Taani) ja siis teeb pool reisi Bergen (Norra) ja jätkab Seyðisfjörður (Island ).

Sõiduplaanid, hinnad ja järjekord peatused Fääri saared varieeruvat sesoonselt.

Kasutage praami broneerimissüsteemi eespool vaatamiseks uuendatud Fääri saared parvlaeva ajakavad ja broneerida laevapileteid Fääri saared madalaima hinnaga. (Rohkem infot...)

Soome Ferry Soome Ferries

Broneeri Ferry Soome kas Saksamaal, Rootsis või Balti riikide külastada seda huvitav riik nestled Rootsi ja Norra vahel lääne ja Venemaa Idas.

Suvel järve kruiisid on suurepärane võimalus näha loodust Soome, kuigi enamik neist teha ainult ümmarguse vaatamisväärsusi silmad ja ei ole seega eriti kasulik minna punktist A punkti B. Enamik kruiisilaevad läbi 100-200 reisijat ( raamat ees nädalavahetustel!), ja palju on ajalooline auru paadid. Lemmik radade hulka Turu-Naantali ja erinevate marsruutide ja ümber Saimaa. (Rohkem infot...)

Prantsusmaa Ferry Prantsusmaa Ferries

Esmane laevaühendusi Prantsusmaal on Inglismaa, Iirimaa, Kanalisaared ja Korsika.

Sest praami Prantsusmaa Inglismaa valida juhtivaid ettevõtjaid, sealhulgas P & O, Brittany Ferries, Condor Ferries, SeaFrance'i LD Lines ja DFDS Norfolkline. Kui väljuvad Kanalisaared siis Condor ja Manche saared Express parvlaevu võib teid Prantsusmaal vaid 45 minutit.

Parvlaevade Prantsusmaa, Iirimaa oodata pikemat reisi ajal 14 tundi pluss ja reisi Cork Roscoff ja Rosslare Cherbourg Iiri Ferries, Brittany Ferries ja Celtic Link. (Rohkem infot...)

Saksamaa Ferry Saksamaa Ferries

Võrrelge meie hinnad ja broneerida tagastamise või ühe parvlaeva reisi Saksamaale Harwichi UK või muudest sadamatest Rootsi, Taani ja Norra sõitvatel Stena Line, DFDS ja paljud teised parvlaev mainsteam ettevõtjad.

Alates UK jõuad Põhja-linna Cuxhaven ja reisida teistesse osadesse Saksamaa sh linna Hamburg.

Kasutage praami broneerimissüsteemi eespool vaatamiseks uuendatud Saksamaa parvlaeva ajakavad ja broneerida laevapileteid Saksamaa. (Rohkem infot...)

Kreeka praamid Kreeka praamid

Kreeka on üks kõige ulatuslikum praami võrgud Euroopas, mis mandril alates Igoumenitsan, Patras ja Corfu samuti Kreeka saared castering nii kohalike elanike kui ka massilise turismi turul kelle Kreekas on populaarne suvel alal.

Kreeka laevaliinil teenindavad Superfast Ferries, Anek Lines, Bluestar Ferries, kiirlaevad, mere Jets ja Minose Lines samuti üsna suur valik väiksemate sõltumatu laevafirmad.

Kasutage praami broneerimissüsteemi eespool vaatamiseks uuendatud Kreeka parvlaeva ajakavad ja broneerida laevapileteid ja Kreekast. (Rohkem infot...)

Kreeka saared Ferries Kreeka Island Ferries

Kreeka parvlaeva süsteem on suunatud vajaduste saarlased, mitte turistid Kreeka saare hopping jaunts, mistõttu enamik parvlaevu ventilaator välja mandriosa sadamate Piraeus, Rafina Lavrion ja Volos. Island punkrid tavaliselt lennata Ateenasse ja praami hop Piraeus või lennata üks peamisi saartel ja käivitada oma Kreeka saarel hopping sealt.

Subsideeritud parvlaevad julgustada Kreeka saare hopping 1960s ja traditsioon on jätkunud hoolimata viimaste hinnatõusude ja euro tõusu. Kui pärusmaaks seljakotiga, paljud eelistavad nüüd rohkem seikluslik puhkus. Kõik, mida vaja on praami ajad ja pingevaba suhtumine tööajaarvestus. (Rohkem infot...)

Hebriidid saared Ferry Hebriidid saared Ferry

Sisemine Hebriidid on saarestiku läänerannikul Šotimaa, et Kagu-Outer Hebriidid. Koos nende kahe saare ketid moodustavad Hebriidid, mis meeldib kerge mereline kliima. On 36 asustatud saari ja veel 43 asustamata Inner Hebriidid.

Meretransport on äärmiselt oluline ja erinevaid parvlaevaliiklust tegutseda saarte vahel ja Mandri Suurbritannia.

Kasutage praami broneerimissüsteemi eespool vaatamiseks uuendatud Hebriidid saared parvlaeva ajakavad ja broneerida laevapileteid ja sealt Hebriidid saared madalaima hinnaga. (Rohkem infot...)

Holland Ferry Holland Ferry

ferryto.com pakkuda kolm edasi-tagasi liine Holland Inglismaalt kolm Euroopa juhtiv laevafirmad, DFDS Seaways, P & O Ferries ja Stena Line.

Broneeri parvlaevad Holland portsude Harwichin Kagu-Inglismaa, Newcastle ja Hull Põhja-Inglismaa valik kuni 42 ülesõitude nädalas.

Kasutage praami broneerimissüsteemi eespool vaatamiseks uuendatud Holland parvlaeva ajakavad ja broneerida laevapileteid ja Hollandist madalaima hinnaga. (Rohkem infot...)

Island Ferries Island Ferry

Ferries Šotimaalt Island on saadaval ainult suvistel kuud. Väljaspool need kuupäevad siis oleks vaja reisida Newcastle (vt allpool).

Praam väljub Scrabster Šotimaal ja saabub Seyðisfjörður Lääne-Islandil. Märkus: Kui te ei ole viinud oma auto pead korraldada Autorent alates Egalstadir kui te kavatsete sõita ümber saare.

Selleks, et saada Island Newcastle peate te võtma üleöö merereise lähtekohast Newcastle sihtkohta Bergen DFDS praamid olid saate kiirenemist Smyril Line teenus Seyðisfjörður. (Rohkem infot...)

Joonia Island Ferries Joonia saared Ferries

Korfu on regulaarne sidemed kolm Itaalia sadamatesse (Brindisi, Bari ja Veneetsia), mida haldab käputäis laevafirmad purjetamine Itaalia ja Igoumenitsan ja / või Patra. (Reisijad saavad ka vahet sõitma Ancona ja Igoumenitsan, seejärel üle kohaliku praamiga.) Ülekäiguradasid on kõige sagedasem juulis ja augustis, kuid on aastaringselt teenuseid vähemalt kord nädalas vahel Korful ja Brindisi, Bari ja Veneetsia. Korfu see on ka võimalik ületada Albaanias, või külastada päeval reisi.

Ei ole võimalik, et saare hop otse põhja- ja lõunapoolsed saared. Korful ja Paxi on ühendatud laevaga ja tiiburlaevaga. Puuduvad teenuseid kas Corfu või Paxi et Lefkada. (Rohkem infot...)

Iirimaa Ferries Iiri Ferries

Iirimaa pakub suure valiku odav laevaühendusi mitmete oluliste laevafirmad. Te võite broneerida Marsruudi viis sadamat Inglismaal ja Walesis samuti ülekäigurajad alates Parvlaevasadamate Prantsusmaal ja Douglas Mani sõitmisel Stena, P & O, Steam Packet Ferries ja Fastnet Line.

Sellise laia valikut parvlaeva liinidel ja Iirimaalt sa tegelikult oled rikutud valiku, kui tegemist on otsustamisel, millist teenust kasutada.

Kasutage praami broneerimissüsteemi eespool vaatamiseks uuendatud Iirimaa parvlaeva ajakavad ja broneerida laevapileteid ja Iirimaalt. (Rohkem infot...)

Mani Ferry Mani Ferry

Steam Packet Ferries pakub valikut üle 30 ühe või tagasi laevaga Mani. Võite reisida Mani Liverpool ja Heyshami Inglismaal või Dublinist ja Belfast.

Douglas, saare pealinn, on ida pool saare ja toimib parvlaevasadama kõigi Ilse of Man parvlaevad.

Kasutage praami broneerimissüsteemi eespool vaatamiseks uuendatud Mani parvlaeva ajakavad ja broneerida laevapileteid ja sealt Mani madalaima hinnaga. (Rohkem infot...)

Isle of Wight Isle of Wight Ferries

Isle of Wight võib leida lõunarannikul Lõuna-Inglismaal ning on seotud mandriosa sadamate Lymington, Southampton ja Portsmouth sõidukiga parvlaevad ja kiire reisijate katamaraanid teenindab laevafirmad Hovertravel, Red Lehter ja Wightlink parvlaevad.

Uus praamiühendus väljuvad Weymouth Isle of Wight on kavas augustis 2012.

Kasutage praami broneerimissüsteemi eespool vaatamiseks uuendatud Isle of Wight parvlaeva ajakavad ja broneerida laevapileteid ja Isle of Wight madalaima hinnaga. (Rohkem infot...)

Itaalia Ferries Itaalia Ferries

Itaalia on võti värav Kreeka, Põhja-Aafrika ja Mediteranian.

Pakkudes valik üle üheksakümne laevaliinil Itaalia on üks kõige praami võrgud maailma purjetamise ja Kreeka, Albaania, Prantsusmaa, Hispaania, Tuneesia, Malta, Korsika, Sardiinia, Sitsiilia Aiolise saared ja Joonia mere saartel.

Esmane laevafirmad teenindamiseks Itlian laevaliinil on Korsika Sardiinia Ferries, Venezia Lines, Ventouris Lines, GLD Lines, Grimaldi Ferries, Grandi Navi Veloci, SNCM, Moby Lines, Agoudimos Lines, Minoan Lines, Anek Liinid ja Superfast Ferries. (Rohkem infot...)

Ferry Jaapanisse Jaapani Ferries

Enamus Jaapani kodumaise parvlaevad vedada inimesi, sõidukite ja veoste. Kuigi lühem liine väikelaevad, võimalik teha paar autot ja paarkümmend reisijat, suur vooderdus töötavad pikemat teed.

Kuigi Jaapani neli suurt saart, Honshu, Hokkaido, Kyushu ja Shikoku, on omavahel seotud sillad ja tunnelid, kõige väiksemad saared pääseb üksnes laevaga. Aga isegi vahel suur nelja saart, praamid võib olla huvitav, kui ei ole eriti kiire alternatiiv rongid, bussid ja lennukid. (Rohkem infot...)

Kaliningradi Ferries Kaliningradi Ferries

Skandinaavia kodanikel on võimalus minna praami Kaliningrad. Leedu Lisco parvlaevad on kaubalaev lendavad Karlshamnini (Rootsis) Tuedays kell 18.00 ja laupäeviti kell 16.00 saabuvad Baltiysk (Venemaa, Kaliningradi oblasti) 16 tundi hiljem.

Laev on tavaliselt reserveeritud veoautojuhid, kuid sageli on tasuta reisija toa kohta veel teavet. See praam läheb läbi Klaipeda (Leedu), kus saab pardale ka seda.

Kasutage praami broneerimissüsteemi eespool vaatamiseks uuendatud parvlaeva ajakavad ja broneerida laevapileteid ja sealt Kaliningrad. (Rohkem infot..)

Läti Ferry Läti Ferries

Seal on regulaarne parvlaevaühendus vahel Ventspils ja Nynäshamnista (Rootsi) või Travemünde (Saksamaa) ja vahel Liepaja ja Travemünde (Saksamaa). Piletid ja kajutid teil on võimalik broneerida aadressil "Lauku Celotajs" kontoris.

Parvlaev vedada reisijaid, mootor vechles ja erinevaid lasti. On mugav kajutid, kauplused, bistroo, baar ja restoran.

Kasutage praami broneerimissüsteemi eespool vaatamiseks uuendatud Läti parvlaeva ajakavad ja broneerida laevapileteid ja Lätist. (Rohkem infot...)

Leedu Ferry Leedu Ferries

Peamised parvlaevasadama Leedu Klaipeda ühendab suuremaid linnu Läänemere nagu Kopenhaagen, Kil, Gdansk ja Lübeck.

Parvlaev teenust tegutses ka Klaipeda ja Baltiysk.

Klaipedas port, Lisco ja Läti Scandlines on suurim operaatorid parvlaev.

Broneeri Leedu Ferry Services DFDS Lisco. Teenused on kättesaadavad Kiel Sassnitzi Saksamaal ja Kalshamn Rootsis. (Rohkem infot...)

Malta Ferry Malta Ferries

Travel vahel Malta saartel on ülekaalus Gozo Channel Company. Nad pakuvad kaks reisi marsruudid ja Mgarr kohta Gozo, kõige populaarsem, mis on Cirkewwa, Malta kõige põhjapoolsem punkt.

Ülejäänud kohtades on Sa Maison lähedal Valletta, mis on orienteeritud lasti saadetised kuigi suu ja auto reisijad Samuti viiakse. Hovermarine reisijate ainult teenust ka lendab Sa Maison ja Valletta.

Kasutage praami broneerimissüsteemi eespool vaatamiseks uuendatud Malta parvlaeva ajakavad ja broneerida laevapileteid ja Malta. (Rohkem infot...)

Montenegro Ferries Montenegro Ferries

On suurepärane tavapärasel plaanilisel praamiühendus, mis jookseb vahel Ancona Itaalias ja Bar Montenegros.

Aastaringselt on kavas parvlaevade purjetamine Bar - Bari - Bar and Bar - Ancona - Bar liinidel. Et saavutada Montenegro on ka lihtne sadamast Horvaatia ja Albaania ning suvehooajal ridade arvu suurendada täiendava Kotor - Ancona - Kotor hooajaline laevaliinil.

Kasutage praami broneerimissüsteemi eespool vaatamiseks uuendatud parvlaeva ajakavad ja broneerida laevapileteid ja Montenegro. (Rohkem infot...)

Maroko Ferry Maroko Ferries

On mitmeid auto ja reisiparvlaev teenuseid, mis pakuvad vahelistel liinidel Hispaania, Gibraltari, Prantsusmaal ja Itaalias Marokos.

Populaarseim üleveo alates Marokos on Algeciras (Hispaania), et Tanger (Maroko) .Ferries lähtekohast Almeria (Hispaania) ja Malaga (Hispaania) Melilla (Hispaania Maroko) lähevad peaaegu iga päev ja võtab aega umbes 6-9 tundi.

Ferries on sagedamini vahel Almeria (Hispaania) ja Nador (Maroko), kus saab bussiga, et kõige suuremate linnade Marokos. Sõit kestab umbes 6 tundi. Võite saada Tanger (Maroko) Tarifa (Hispaania) kiire parvlaev. (Rohkem infot...)

Normandia Ferries Normandia Ferries

Brittany Ferries tegutseda kolmel liinil Suurbritanniast Normandia Prantsusmaal. Nad pakuvad klassikaline parvlaeva liinidel päev või öö reisil samuti kiire parvlaevad Prantsusmaa. Nende marsruudid on Portsmouth Caen, Portsmouth Cherbourg ja Poole Cherbourg.

Condor Ferries tegutsevad ühe laevaliin Suurbritanniast Normandia mis seilab Portsmouth Cherbourg laevaliin.

Kasutage praami broneerimissüsteemi eespool vaatamiseks uuendatud Normandia parvlaeva ajakavad ja broneerida laevapileteid ja sealt Normandia madalaima hinnaga. (Rohkem infot...)

Põhja-Iirimaa Ferries Põhja-Iirimaa Ferries

Põhja-Iirimaa teenindavad suur laevafirmad sealhulgas Stena Line ja P & O Iiri meres.

Stranrear Belfasti laevaliin on lõpetatud ja asendada uue marsruudi Cairnryan et Belast teenindab kaks uut Superfast laeva. Purje vahel Šotimaa ja Põhja-Iirimaa on ristamisel aega ainult kaks tundi viisteist minutit valik kuni kuue ööpäeva ülekäigurajad.

Liverpool Birkenheadi liinil varem haldab Norfolkline on nüüd haldab Stena Line. (Rohkem infot...)

Norra Ferries Norra Ferries

Norra on oluline Skandinaavia parvlaevasadama piirnevate nii Põhjamere ja Atlandi ookeani koos otsemarsruudid Rootsis, Soomes ja Venemaal.

Te võite broneerida ülesõitude vahel Norra ja Taani järgmistest sadamates, Oslo, Kristiansand, Stavangar, Bergan Norras ja Hirtshalsis Frederikshavn ja Kopenhaagenis Taanis.

Kasutage praami broneerimissüsteemi eespool vaatamiseks uuendatud Norra parvlaeva ajakavad ja broneerida laevapileteid ja Norrast madalaima hinnaga. (Rohkem infot...)

Orkney saared Ferries Orkney Ferries

Kuna 1865 Orkney ärakandmist paljude erinevate laevafirmade ja teenuseid. Inter Island Ferry võrk on täna haldab Orkney Ferries.

Pakkudes ohutu ja tõhusa teenuse nii saare elanikud ja külalised, Firma mõistab oma olulist rolli sotsiaal-majanduslikku stabiilsust Orkney. Samuti nende ro-ro-/ auto Ferries parvlaev firma tegutseb kaks laeva, mis on reisilaevade ainult.

Kasutage praami broneerimissüsteemi eespool vaatamiseks Orkney parvlaeva ajakavad ja broneerida Orkney laevapiletite. (Rohkem infot...)

Poola Ferries Poola Ferries

Praegu on vaid kaks Poola laevaliinil ja ülekäigurajad pakutud Stena Line või Unity Line. Stena Line pakuvad praamiühendus vahel Gdynia ja Karlskrona ja Unity Line tegutseda Swinousjscie Ystadi laevaliin.

Poola edukaks kriisist alates kommunism on tähendanud, et turismisektorile on õitsenud. Mõned Poola populaarsemaid turismisihtkohti on Krakow, Varssavi ja Poznani samuti kuurordid piki Läänemere.

Kasutage praami broneerimissüsteemi eespool vaatamiseks uuendatud Poola parvlaeva ajakavad ja broneerida laevapileteid ja Poolast. (Rohkem infot...)

Venemaa Ferry Venemaa Ferries

Venemaa on ühendatud parvlaevaliiklust Jaapani, Korea, Türgi, Gruusia, Ukraina ja Valgevene. Puuduvad parvlaevad Venemaa ja Balti Maakonnad või Skandinaavias, aga võid veel sõita laevaga Rootsist, Soomest või Saksamaalt Eestisse, Läti või Leedu ning seejärel saada bussi või rongiga Venemaalt (Moskva või Peterburi).

Kui sa lähed Moskva soovitame hankida praami Riia (Läti), sel juhul, kui te võtate rongi siis ei pea transiitviisa läbi Valgevene. Vene anclave Kaliningradi on ühendatud laevaliinil Rootsi ja Leedu. (Rohkem infot...)

Sardiinia Ferries Sardiinia Ferries

Teil on võimalik valida laias valikus Sardiinia Ferries. Te võite broneerida konkreetsed marsruudi ja aja Marseille, Ajaccio, Bastia ja paljud sadamad Itaalias näiteks Genova, et Civitavecchia ja Porto Torres SNCM Ferries, Moby või Grimaldi Lines.

Corsica Ferries on premier reisiparvlaevaoperaator Lääne Vahemere transportimiseks üle 1 miljonit reisijat aastas pardal nende parvlaevad jooksevad ja Prantsusmaalt ja Itaaliast Korsika, Sardiinia ja Elba. Corsica Ferries tegutseda 2 tagastamise liinidel Itaaliast Sardiinia ja 10 tagastamise marsruute Prantsusmaa ja Itaalia Korsikale, kus on kokku kuni 13 ülesõitude päevas. (Rohkem infot...)

Skandinaavias Ferry Skandinaavias Ferries

Ferries Skandinaavias on lihtne leida ja seal on mitmeid laevafirmad pakub seoseid eri linnades.

Major rannikulinnad Läänemere sageli seotud parvlaevade näiteks Turu-Stockholmi ja Helsingi-Tallinn ja praamid on loomulik osa palju sõite, skandinaavlased. Mida suurem pikamaa parvlaevad on tegelikult kruiisilaevad, kus behemoths nagu Silja Europa featuring 13 tekid laotud täis kauplused, restoranid, spaad, saunad jms pikemat teed on peaaegu alati kavas sõita öösel, nii jõuate värskelt jätkata sageli pikki teekondi vaja Skandinaavias. (Rohkem infot...)

Scotalnd Ferries Scotland Ferries

On mitmeid parvlaevad Scotland reisivad Põhja-Iirimaa ning Orkney ja Shetlandi saared. Kahjuks Rosyth'i et Zeebrügge praami Belgia haldab DFDS Seaways / Norfolkline on nüüd vaid pakub kaubaveo teenust.

Kui kasutate praamiga Iirimaa Šotimaa kiireim marsruut on Larne Cairnryan P & O Iiri meres Ferries. Reisi kestvus on lihtsalt 1 tund ja siis saad valida 8 päev crossings.Use praami broneerimissüsteemi eespool vaatamiseks uuendatud Scotland parvlaeva ajakavad ja broneerida laevapileteid ja Šotimaa madalaima hinnaga. (Rohkem infot...)

Shetlandi saarte Ferries Shetlandi saarte Ferries

Reisimine Šoti saared Orkney ja Shetland on mugavam kui kunagi varem voodi reiside Aberdeen Lerwick Shetland - neli neist sõidud läheb läbi Orkney kapitali, Kirkwall. Lisaks valida kuni kolm sõidud päevas Scrabster (lähedal Thurso), et Stromness Orkney.

Shetlandi saarte nõukogu juhib ka võrgu saarte vaheline parvlaevad, mis muudab kiire ja lihtne reisida ja saared, koos või ilma sõidukit ja kõik väga mõistlikud hinnad. Mis 190 sõidud päevas, see on nagu hüppab bussi! (Rohkem infot...)

Ferries Sitsiilia Sitsiilia Ferries

On üsna vähe parvlaevaühendus ja Sitsiilia. Ühendused Itaalia, väikesaartel, SARDIGNA ja Malta. Parvlaevad Messina Reggio Calabria lahkuvad tihti ja iga päev, vaatamata hea ühendus siis võid oodata üsna kaua, sest tihe liiklus ja Sitsiilia.

Seal on regulaarne parvlaevad ja veealused Sitsiiliast selle saared, kuigi teenuseid mõnevõrra vähenenud aasta kevadel ja sügisel ning isegi rohkem talvel. Peamised marsruudid on Lipari saartele Milazzo ja Napoli, Cefalu, Palermo ja Messina. (Rohkem infot...)

Lõuna-Korea Ferries Lõuna-Korea Ferries

Parvlaevad ümbritsevad poolsaarel ja shuttle välja Korea palju saari. Peamised sadamad hulka Incheon, Mokpo, Pohang ja Busani. Kõige populaarsemad sihtkohad on Jeju-do ja Ulleungdo.

Rahvusvaheline parvlaevad tuleb kaaluda, kas reisite ümber Põhja-Aasia. Sa ei saagi praami Incheon Lõuna-Korea mitmest Hiina sadamad, reisida Lõuna-Korea, ja siis jäta kiire praamiga Busan Jaapanisse. Teine praam võimalus või on Venemaalt kaudu Sokcho Gang · võitnud-do. (Rohkem infot...)

Hispaania Ferry Hispaania Ferries

Üheksa Euroopa parimad laevafirmad pakkumine parvlaeva reisi ja Hispaaniast sul on palju valikuvõimalusi, kui nad otsustavad oma Hispaania Laevapiletite. Vali tuntud ettevõtjad sh Iscomar, P & O, Balearia ja Brittany Ferries samuti mitu usaldusväärne sõltumatu ettevõtjad.

Hispaania on üks populaarsemaid sihtkohti maailmas, meelitades rohkem kui 50 miljonit külastajat aastas.

Kasutage praami broneerimissüsteemi eespool vaatamiseks uuendatud Hispaania parvlaeva ajakavad ja raamatu laevapiletite üle 40 laevaliinil ja Hispaaniast, sealhulgas kolm otsest teenuseid Ühendkuningriigis. (Rohkem infot...)

Sporaadid Island Ferry Sporaadid saared Ferry

Sporaadid on loode Egeuse vahel Euboia saar ja Mount Pelion.

Tuntud ilusad rannad ja rikas taimestik nad pääseb praamiga või high speed Agios Constantinos paar tundi põhja Ateena või Volos, välja arvatud Skyros mis peab olema saavutatud Kimi Euboia.

Suvel on ühendused Thessaloniki ja Küklaadide kuid üldiselt läheb muu saared Sporaadid tähendab läbimas mandril. (Rohkem infot...)

Rootsi Ferries Rootsi Ferry

Rootsi pindala on 175,500 sq miili. See on 4330miles rannajoont lõigata fjordid. Samuti on tuntud oma 100,000 järved, Põhja järved on väga populaarne kalastajad.

Võite sõita praamiga Rootsi sadamates Saksamaa, Norra, Taani ja Poola.

Broneeri Rootsi laevaliinil ja ülekäigurajad mitmete tuntud laevafirmad sealhulgas TT-Line, Stena ja Scandlines, kes pakuvad valikut marsruudi tüüpi ulatudes kiire laevaühendusi ja Island humal pikkade kõrge kvaliteediga kruiisid pardal erinevat tüüpi kruiisilaevu . (Rohkem infot...)

Süüria Ferries Süüria Ferry

Ferries Süüria väljuvale Tartus ja Veneetsia Itaalias ja Tartus Alexandria Egiptuses VISEMAR Line. Tartus (ka millalgi tuntud Tartous) on üks kahest peamisest Vahemere sadamate rannikul Süüria, ja see on oluline kaubanduskeskus.

Nagu ka praamiühendus Veneetsia ja Alexandria, sadamas on ka praamiühendus saare Arwad.

Vahelist parvlaevaliiklust Famagusta ja Latakia jooksis vahel 1978 ja 1979, kuid jäid ära, kuna Küprose kreeka survet. Nüüd, praami sõidab kahe sadama vahelise igal esmaspäeval ja neljapäeval. (Rohkem infot...)

Tenerife Ferries Tenerife Ferries

Transmediterranea, on ainus praami copmany ühendavad saari mandriga. Ferries tegutseda nii vahelise Hispaania mandriosa ja Kanaarid ja saarte vahel Kanaari saarestiku sailingl sadamast Cádizi Lõuna-Hispaania Tenerife ja Las Palmase Kanaari saared.

Tenerife on sõlmpunkt praamiühendus teistele saared Kanaari saarestikus. Praamiühendus lendab Santa Cruz de Tenerife ja Las Palmase Gran Ganaria Island. Tiiburiga teenust ka lendab Los Cristianos Tenerife ja La Gomera saarele. Ferries käivitada ka vahel Los Cristianos ja El Hierro ja vahel Los Cristianos ja La Gomera. (Rohkem infot...)

Tuneesia Ferry Tuneesia Ferries

Ferries sõita Tunises Prantsusmaa ja Itaalia aastaringselt ja mitu korda nädalas. Broneerida aegsasti, kui te plaanite reisida juulis ja augustis. Praamid ja kruiisilaevad saabuma ja väljuvad 'La Goulette'i "peamine sadam, mis on umbes 10km kaugusel Tunis.

Prantsusmaalt parvlaevad reisida vahel Tunis ja Marseille. Sõit kestab 21 tundi ja praamid haldab SNCM (Prantsuse firma) ja CTN (Tuneesia firma) .The lähim sadam, Trapani, on seitse tundi piiriületuse Tunises Grimaldi Ferries. Palermo sihtkohta Tunis on 10 tunni ületamisel. Mõned ülekäigurajad Sitsiiliast Tunis on päevavalgel ja odavaim piletihind on päevavalguse ületamisel lähtekohast Palermo sihtkohta Tunis on GNV. (Rohkem infot...)

Türgi Ferries Türgi Ferry

Kiire IDO katamaraan parvlaevade suurendamiseks üle Marmara mere alates Istanbuli Yenikapı Feribot Terminali et Güzelyalı (eest Bursa), et Yalova (eest İznik ja Bursa) ja Bandirma (eest Çanakkale ja Izmir).

Auto praamid risti iidse Hellespont (Çanakkale Boğazı) vahel Eceabat Gallipoli poolsaarel ja Canakkale ja Gelibolu ja Lapseki, millele on lisatud täiendav teenust Çanakkale ja Kilitbahir.

Feries ja reisijate katamaraanid ühendada ka Kreeka Egeuse mere Türgi mandril. Ferries ka rist Türgi Küprosele mitme linna mööda Türgi Vahemere rannikul, sealhulgas Alanya, Mersin ja Taşucu (Silifke). (Rohkem infot...)

Wales Ferries Walesi Ferry

Reisimine praami Wales Iirimaalt P & O Ferries, iiri Ferries, Stena Line ja Fastnet Line.

Sõidud on kõik neli Wales Parvlaevasadamate Fishguard, Holyheadi, Pembroke ja Swansea. Kõige kiiremini laevaühendusi võttes vaid kaks tundi on Dun Laoghaire'i et Holyheadi parvlaeva Stenaline ja Dublinist Holyheadi praami Iiri Ferries.

Kasutage praami broneerimissüsteemi eespool vaatamiseks uuendatud Wales parvlaeva ajakavad ja osta laevapileteid Wales. (Rohkem infot...)

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

Vajuta siia, et võtta ühendust klienditeeninduse meeskond ferryto.com

ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad, ja üle 1,200 laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja- Aafrikas.

Kell ferryto.com teil on võimalik saada live pileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja me alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku laevapileti hind ilma varjatud lisad ajal broneerimine.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway