Qingdao Haitong Parvlaevad ja Car Ferry Tickets

Qingdao Haitong Ferries laevapileti broneerimine, parvlaeva sõiduplaanid, reisijate teavitamine ja promo sooduskupongi koodid
4.3 tähed - põhineb 86 kommentaare

Qingdao Haitong Ferries

Qingdao Haitong Ferries auto ja reisiparvlaev piletid

Qingdao Haitong Ferries pakuvad regulaarselt reisijate regulaarne kruiisilaeva vahel korea mandril asuvast Qingdao Haitong ja Hiina sadamate Pyongtaek

Broneerimine Qingdao Haitong Ferries piletid pole kunagi olnud lihtsam, me võrdleme kõik Qingdao Haitong Ferries hindu reaalajas tagab kiire hinnapakkumisi, nii et saate osta odavam saadaval Qingdao Haitong Ferries piletid ja sealt Book Qingdao Haitong Ferries piletid vahel Hiina ja Lõuna-Korea.

Nii et kas te otsite päeva shopping praamisõitu välismaal või puhkus break reisimine Qingdao Haitong Ferries on lihtne, kiire ja stressivaba viis sinna ja tagasi. Raamat, mida Qingdao Haitong Ferries auto või reisiparvlaevade piletid koos meiega ja naudivad rohkem valikuvõimalusi ja paindlikkust.

Uusima Qingdao Haitong Ferries ületamisel info ja ajakavad kõik praamid väljuvad Book Qingdao Haitong Ferries piletid vahel Pyongtaek (Hiina) ja Qingdao Haitong (Lõuna-Korea), sealhulgas teave parvlaeva sadamate ja kasulikku turismiinfot umbes sihtkohtadesse meie üksikasjalik marsruut ja linn kaardid aitavad teil joonistada teie Qingdao Haitong Ferries parvlaev reisi.

Kui on autoga, koos perega või soolo suu reisija raamat parvlaeva ületamisel koos Qingdao Haitong Ferries ja jõuda sihtkohta värskendamist, lõdvestunud ja õnnelik.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Qingdao Haitong Ferries

Qingdao Haitong Ferry
Ferry Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Qingdao Haitong Ferries piletid
vahel Qingdao Haitong (Lõuna-Korea) ja Pyongtaek (Hiina).

Hind näed on hind, mida maksta. Kell ferryto.com ei ole varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Qingdao Haitong Ferries liinil pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Märge: Ferryto.com ei suuda pakkuda Qingdao Haitong laevapileteid sel ajal. Palun kasutage broneerimissüsteemi vasakul broneerida Qingdao Haitong / Pyongtaek laevapileti alternatiivse praamiühendus.

Umbes Qingdao Haitong Ferry

Qingdao Haitong Ferry sõita ja Pyongtaek ja Qingdao kolm korda nädalas. Väljumised Pyongtaek on igal esmaspäeval, kolmapäeval, reedel ja Qingdao igal teisipäeval, neljapäeval ja pühapäeval.

Qingdao Haitong Ferry Väljumisprotseduurid

kontrollides

Väljumine töötlemine algab mitte varem kui 2.5 tundi enne väljalendu ja lõpeb 1 tund enne laeva väljumist. Seetõttu reisijad peavad olema parvlaeva check-in leti hiljemalt kaks tundi enne laeva väljumist täita pardakaart vorm ja lahkumise kaardi väljumise protseduurid.

Lõpuleviimine saabumise / lahkumise kaardid

Kuigi saabumist kaarte vaja siseneda Hiina on kättesaadavad parvlaevaga, see on mugavam täita seda samal ajal kui Korea lahkumise kaart enne maha.

Väljalend kaart (Korea) tuleb täita Korea, samas saabumist kaart sisenemise Hiina peab olema kirjutatud kas Chinesee tähemärki või inglise keeles. Sest kontaktandmeid saabumist kaardile saab sisestada nimi ja telefoninumber koht sul peatuda oma esimese öö.

Tollideklaratsioon

Tollideklaratsiooni alad asuvad mõlemal pool väljumist kontrolli counter. Kõik reisijad, kes kallis kaup või väärisesemeid (kaamerad, kellad, ehted, karusnahk tooted) on kohustatud esitama deklaratsiooni.

Kui kuulutatakse, sisestage nimi kirje, kogus ja hind tolliblanketil ja praegu nii objekt ja tolliblankett koos. Pärast avalduse kinnitamist hoidke dokumenti oma tagasisõit.

Kui te kõrvale ilma tollideklaratsiooni oma väärtasjad võivad olla maksustatavad tagasisaatmiseks, sest neid peetakse välismaal oste. Travelers koos midagi deklareerida saab minna otse kontrolli counter.

Sisseränne väljumine

Ootama kooskõlas taga kollane joon väljumise kontrolli counter. Kui see on teie kord, esitada pass, pardakaart ja lahkumise kaart.

Niikaua kui teie viisa kehtib, kui inspektor ei küsi küsimusi ja lihtsalt tempel passi. Väljalend kaart tempel ja jääb inspektor ja saabumist kaart saab klammerdada peale oma passi. Hoia saabumist kaardi, kui pöördute tagasi ja läbida sisserände saabumist protsess.

Ferry väljumine

Kui te kaotate kontrollimiste, saate sisestada tollivaba ala osta alkohoolseid jooke, sigarette ja kaamera film.


Parim võimalik Korea pileti hind gurantee

Parim Qingdao Haitong Ferries pileti hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Qingdao Haitong Ferries pileti hind ja ei ole varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksma oma laevapileti, millel on Visa Electron kaart . Hind me tsiteerida Valitud Qingdao Haitong Ferries auto või reisiparvlaev pilet, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate oma laevapileti, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Qingdao Haitong Ferries pilet odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Qingdao Haitong Ferries piletid palun kliki siia.

Soodus rühm praami reisida Korea.

Nimel, Kool & Social Club Qingdao Haitong Ferries pileti broneerimine

Soodsad Group Reisimine Qingdao Haitong Ferries - Ferryto.com pakkuda spetsiaalne isiklik ja taskukohane Qingdao Haitong Ferries rühm ja treener pidu parvlaeva reisija reserveerimine pakub sulle madalaima võimaliku parvlaeva sooduspakkumisi.

Meie spetsialist Qingdao Haitong Ferries rühmareise meeskond tagab parimat lahendust teie ja teie reisijat. Ainus nõue saada diskonteeritud rühmareise parvlaeva määr on see, et teie partei peaks olema vähemalt kümme inimest ja reisi samal ajal. Lisateavet rühmareise kohta Qingdao Haitong Ferries palun kliki siia.

Korea kaubik, kaubavedu ja lasti praamid

Qingdao Haitong Ferries Commercial Sõidukid ja Kaubavedu

Ferry logistika pakkuda isiklik ja taskukohane Qingdao Haitong Ferries kauba ja lasti praamid reserveerimine vahel Pyongtaek (Hiina) ja Qingdao Haitong (Lõuna-Korea).

Lisaks pakub soodushindadega et ettevõtjate ja pinnaseveok Ferry Logistika on nüüd ka võimalik pakkuda diskonteeritud parvlaeva veohinnad eraklientidele nagu need, kes tahavad võtta transiidi kaubikute mis tahes Qingdao Haitong Ferries liinidel teenindas. Lisateavet ja instant online quote oma kaubik parvlaeva ületamist palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Korea klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell Ferryto.com Sul on võimalik saada live Qingdao Haitong Ferries piletite hinnad, vaadata kättesaadavuse vaatamiseks parvlaevad sõiduplaanid ja raamatu Qingdao Haitong Ferries auto ja reisiparvlaev pileteid meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Qingdao Haitong Ferries üle 1,200 laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway