Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

FerryTo
Rail ja Purje

Kasutades online vormi allpool sisestada Dublin kas sihtpunkti või väljumis- või oma kohaliku UK raudteejaama, broneerida piletit, tuua pudeli oma lemmik veini mööda, istuda koos hea raamat ja nautida oma reisi!

Sa võid osta SailRail pileti vahel igas jaamas Suurbritannias ja igas jaamas Iirimaal, ühesuunaline või tagastamise mõlemas suunas, mis hõlmab rongi reisi sadamasse, praami Iirimaa ja edasi treenib Iirimaal, kõik ühe pileti hämmastavalt odavad hinnad .

Kui see on aeg, kus saab vahetada stressirohke lende või kramplik treenereid pealtnägija kiirteed lõdvestunud rongiga sõita läbi inglise maal ja ilus Walesi rannikul enne ristumist Iiri meres luksuslikult Superferry siis osta endale "Rail & Sail rongi ja laevapileti mis tahes raudteejaama Suurbritannias Dublin.

FerryTO Rail & Sail on parim viis jõuda Iirimaa ja keskkonnasõbralik alternatiiv lendu, mis võivad vähendada teie CO2 emissiooni kuni 73%!

FerryTO Rail ja Purje koos Steanline ja Iiri Ferries

FerryTO Rail ja Purje on ainulaadne algatus, mis pakub kõikehõlmav piletid kombineeritud praami ja rongi reisi vahel Suurbritannia, Holland ja Iirimaa.

SailRail pileteid saab kasutada parvlaeva reiside üle Iiri mere kaudu Stranraeri (Kagu-Šotimaa), Holyheadi (Põhja-Wales) ja Fishguard (Southwest Wales) kas Iiri Ferries või Stena Line teenuseid.

Purje Rail Holyheadi Dublinisse

Neitsi rongid ja Arriva Trains Wales ühendada teenused Šotimaa, Põhja-West, Midlands and London. Holyheadi rongijaama on kahe minutilise jalutuskäigu kaugusel sadamast, mis teenindab nii Iiri Ferries ja Stena Line. Iiri Ferries pakub nelja päevase pöörangud, millest mõned kasutavad katamaraan, mis lõikab ületamise aeg maha 3hrs 15mins et 2hrs, kuigi see teenus on rohkem altid tühistamise. Stena Line pakub ühe ületamise iga päev koos ületamise ajal 3hrs 15mins. Stena Line ja Iiri Ferries jõuavad erinevate sadamate Dublinis, kuid nad mõlemad kasutavad edasi transporditeenust Dublin bussijaamast (Busaras), lühikese jalutuskäigu kaugusel Connolly jaam. Kui te olete pealkirja Heustoni jaama, see maksab € 1.50 kohta LUASi trammi alates Connolly.

Purje Rail Holyheadi Dun Laoghaire'i

Dun Laoghaire'i on 11km Dublin (for infot saada sadamas, vaadake "Holyheadi-Dublin"). See ületamise teenindab Stena Line kaks korda päevas ja võtab vaid 1hr 40mins. Saabumisel Dun Laoghaire'i, see on lihtsalt kahe minuti jalutuskäigu kaugusel Dun Laoghaire'i rongijaama, mis teenindab Dart teenust Dublin ja Kagu-Raudtee. Holyhead Dun Laoghaire'i ületamisel kasutatakse ka reisida Cork.

Purje Rail Fishguard et Rosslare

Esimene suur Lääne- ja Arriva Trains Wales ühendada teenused ümber London, Oxford, Bristol ja Lõuna-Wales Fishguard Harbour, lühikese jalutuskäigu kaugusel Fishguard rongijaama. Stena Line Sõit kestab 3hr 30mins ja purjed kaks korda päevas. Saabumisel Rosslare on Rosslare Europort pakub rongiühendus läänest Limericki ja Cork. Mootorrattad võib võtta pardale Irish Ferries ja Stena Line laevade £ 5 pole vaja reservatsiooni.

Purje Rail Stranraeri Belfasti

Esiteks ScotRail tegutseb raudteel teenused Glasgow Central Station ja Stranraeri. Jaamast kell Stranraeri see on kahe minuti jalutuskäigu kaugusel sadamast. Stena Line teenus ületamise Belfasti Port võtab 1hr 45 minutit ja tegutseb kolm korda päevas. Belfast Port on liinibuss kesklinnast, kuigi 96 bussiliini ka on käepärast olema liinibuss olla täielik. Kesklinnast viis rongijaamades pakkuda teenuseid kogu Põhja-Iirimaa: Kesk-, Botanic, City Hospital, Victoria Street ja Yorkgate.

Vajuta siia, et võtta ühendust klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

FerryTO grupid on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad, ja üle 1,200 laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja- Aafrikas.

Kell ferryto.com teil on võimalik saada live pileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja me alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku laevapileti hind ilma varjatud lisad ajal broneerimine. Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway

FerryTO Rühmareiside

Group Travel Ferry linnas ja pakkumised

FerryTO Rühmareiside on pühendatud Purje & Rail reisil meeskond, kes suudab teid aidata kindlustada parim parvlaeva reisi tegeleda teile ja teie reisijate vahel Suurbritannia, Iirimaa, Prantsusmaa, Hispaania, Holland, samuti kõige Baltic Scandinavian ja Vahemere sadamates.

Oma esialgse uurimise õigus kuni naasete oma reisi pakume ühtse kontaktpunkti raames FerryTO Grupid meeskond, kes on tuttav teile ja teie broneeringu kes on õnnelikud, et aidata kõiki oma vajadusi. Meie kogenud Grupid konsultant leida parim võimalik hind, broneerida oma majutus ja annab teile kõik andmed, mida võib vaja minna. Me oleme alati ainult talle või telefonikõne kaugusel.