Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Cross Channel Ferry
Piletihinnad ja broneerimine

Olete maandus Top Secret FerryTO QR Page.

Et saada laevapileti hind ja broneerida pilet turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas laevapileti hind kontrollija ja vormi allpool.

Et rohkem teada QR koodid ja luua oma koodi Kerige lehekülge allapoole - aga ainult siis, kui olete broneeritud oma laevapileti!

FerryTO QR lehm
QR koodi generaator

Mis on QR koodid?

A QR-kood (See tähendab "Quick Response") on mobiiltelefon loetav vöötkoodi, mis on olnud suur Jaapanis igavesti, tungis Europe aega tagasi, ja nüüd saan veojõu ümber mujal maailmas.

Kõige lihtsamal mõttes arvan, et "print põhineb hüperlinkides" - lihtsalt kodeerida URL QR-kood ja seejärel käsku mobiiltelefoni (või muu kaamera-toega mobiil) seda. Kui seade on olnud QR-kood dekodeerimine tarkvara installitud, siis tule üles oma brauseri ja minna otse, et URL. Aga see ei lõpe seal - QR-kood võib sisaldada ka telefoninumber, SMS-sõnumi, V-kaardi andmeid või lihtsalt tärkkir- ja skänneril vastata avades õige kohaldamise hakkama kodeeritud andmed asjakohaselt viisakalt FNC1 Application Tunnused, mis on paigaldatud kodeeritud andmeid.

FerryTO QR-kood

Kasulik FerryTO QR-koodid

Siin on mõned kasulikud FerryTO QR-koodid, mida te soovite kopeerida / salvestada oma mobiiltelefoni lihtsustamiseks tulevase kasutamise olgu teha laevapileti broneerimine, teha parvlaeva sõiduplaani otsing, broneerida hotellituppa, raamatu rongipilet või isegi minna puhkusel!

Lihtsalt punkti oma QR-kood võimaldas seadme soovitud QR-kood allpool ja nautida.

FerryTO QR-kood
FerryTo

FerryTO Sõiduplaanid
Ferry Sõiduplaanid
broneeringud
broneeringud
Rail Saver rongipilet broneering
rongipiletid
Odav Perepuhkus
puhkus pakub
FerryTO Sooduspakkumised postiloend
FerryTO Hinnad

Tasuta QR koodi generaator

Loo oma QR-koodid

Ferryto.com ei meeldi hoida midagi QR-koodid ja kuidas saab luua oma vaba QR-kood saladus.

Kui soovite luua oma QR kood oma äri või isegi lihtsalt lõbu see on lihtne ja tasuta muuta nii palju QR koodid kui soovid sealhulgas lühisõnumi QR-koodid, V-kaardid, e-post QR koodid ja isegi jahe stuf nagu QR koodid oma WiFi hotspot passcodes teistega jagada. Et saada oma tasuta QR-kood QR-kood vasakule või siis lihtsalt kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway