Qinin (Qin In) Ferries Reisijate ja auto Ferry Tickets

Qinin (Qin In) Ferries laevapileti broneerimine, parvlaeva sõiduplaanid, reisijate teavitamine ja promo sooduskupongi koodid
4.2 tähed - põhineb 66 kommentaare

Qinin (Qin In) Ferries

Qinin (Qin In) Ferries auto ja reisiparvlaev piletid

Qinin (Qin In) Ferries pakuvad regulaarselt reisijate regulaarne kruiisilaeva vahel korea mandril asuvast Incheon ja Hiina sadam Qinhuangdao

Broneerimine Qinin (Qin In) Ferries piletid pole kunagi olnud lihtsam, me võrdleme kõik Qinin (Qin In) Ferries hindu reaalajas tagab kiire hinnapakkumisi, nii et saate osta odavam saadaval Qinin (Qin In) Ferries piletid ja sealt Book Qinin (Qin in) Ferries piletid vahel Hiina ja Lõuna-Korea.

Nii et kas te otsite päeva shopping praamisõitu välismaal või puhkus break reisimine Qinin (Qin In) Ferries on lihtne, kiire ja stressivaba viis sinna ja tagasi. Broneeri sa Qinin (Qin In) Ferries auto või reisiparvlaevade piletid koos meiega ja naudivad rohkem valikuvõimalusi ja paindlikkust.

Uusima Qinin (Qin In) Ferries ületamisel info ja ajakavad kõik praamid väljuvad Book Qinin (Qin In) Ferries piletid vahel Qinhuangdao (Hiina) ja Incheon (Lõuna-Korea), sealhulgas teave parvlaeva sadamate ja kasulikku turismiinfot umbes sihtkohtadesse meie üksikasjalik marsruut ja linnakaardid aitavad teil joonistada teie Qinin (Qin In) Ferries parvlaev reisi.

Kui on autoga, koos perega või soolo suu reisija raamat parvlaeva ristumisel Qinin (Qin In) Ferries ja jõuda sihtkohta värskendamist, lõdvestunud ja õnnelik.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Qin In Ferry Logo

Qinin (Qin In) Ferries
Ferry Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Qinin (Qin In) Ferries piletid
vahel Incheon (Lõuna-Korea) ja Qinhuangdao (Hiina).

Hind näed on hind, mida maksta. Kell ferryto.com ei ole varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Qinin (Qin In) Ferries liinil pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Märge: Ferryto.com ei suuda pakkuda Qinin (Qin In) laevapileteid sel ajal. Palun kasutage broneerimissüsteemi vasakul broneerida Incheon / Qinhuangdao laevapileti alternatiivse praamiühendus.

Umbes Qinin (Qin In) Ferries

Qinin (Qin In) Ferries pakkuda kruiisilaev teenust ja Hiina piirilinnas Qinhuangdao ja Lõuna-Korea mandril asuvast Incheon.

Qinin Ferry teenuse Incheon (Lõuna-Korea) Qinhuangdao (Hiina) reisijate- ja kaubaveo laevaliin. Qinhuangdao on umbes 280km kaugusel Pekingis idas hea raudteeühendus kapitali.

Qinin Ferries väljuvale Incheon Qinhuangdao igal esmaspäeval ja reedel ning Qinhuangdaoto Incheon igal kolmapäeval ja pühapäeval.

Qinin (Qin In) Ferries parvlaeva laevad on tavalised kaubaveo praamid koos kajutid, purjetamine üleöö ja sealt iga päev ja saabuvad varakult järgmisel hommikul. Sõit kestab umbes 15 tundi. Rongis parvlaevu nõustutakse valuuta kodumaalt shopping, müügiautomaadid jne, samuti USA dollari suhtes.

Qinin (Qin In) Ferries Väljumisprotseduurid

kontrollides
Väljumine töötlemine algab mitte varem kui 2.5 tundi enne väljalendu ja lõpeb 1 tund enne laeva väljumist. Seetõttu reisijad peavad olema parvlaeva check-in leti hiljemalt kaks tundi enne laeva väljumist täita pardakaart vorm ja lahkumise kaardi väljumise protseduurid.

Qin In Ferry LaevQinIn Ferrioes

Lõpuleviimine saabumise / lahkumise kaardid

Kuigi saabumist kaarte vaja siseneda Jaapan on kättesaadavad parvlaevaga, see on mugavam täita seda samal ajal kui Korea lahkumise kaart enne maha.

Väljalend kaart (Korea) tuleb täita Korea, samas saabumist kaart sisenemise Jaapan peab olema kirjutatud kas Chinesee tähemärki või inglise keeles. Sest kontaktandmeid saabumist kaardile saab sisestada nimi ja telefoninumber koht sul peatuda oma esimese öö.

Tollideklaratsioon

Tollideklaratsiooni alad asuvad mõlemal pool väljumist kontrolli counter. Kõik reisijad, kes kallis kaup või väärisesemeid (kaamerad, kellad, ehted, karusnahk tooted) on kohustatud esitama deklaratsiooni.

Kui kuulutatakse, sisestage nimi kirje, kogus ja hind tolliblanketil ja praegu nii objekt ja tolliblankett koos. Pärast avalduse kinnitamist hoidke dokumenti oma tagasisõit.

Kui te kõrvale ilma tollideklaratsiooni oma väärtasjad võivad olla maksustatavad tagasisaatmiseks, sest neid peetakse välismaal oste. Travelers koos midagi deklareerida saab minna otse kontrolli counter.

Sisseränne väljumine

Ootama kooskõlas taga kollane joon väljumise kontrolli counter. Kui see on teie kord, esitada pass, pardakaart ja lahkumise kaart.

Niikaua kui teie viisa kehtib, kui inspektor ei küsi küsimusi ja lihtsalt tempel passi. Väljalend kaart tempel ja jääb inspektor ja saabumist kaart saab klammerdada peale oma passi. Hoia saabumist kaardi, kui pöördute tagasi ja läbida sisserände saabumist protsess.

Ferry väljumine

Kui te kaotate kontrollimiste, saate sisestada tollivaba ala osta alkohoolseid jooke, sigarette ja kaamera film.


Parim võimalik Korea pileti hind gurantee

Parim Qinin (Qin In) Ferries pileti hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Qinin (Qin In) Ferries pileti hind ja ei ole varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksma oma laevapileti koos Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Qinin (Qin In) Ferries auto või reisiparvlaev pilet, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate oma laevapileti, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Qinin (Qin In) Ferries pilet odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Qinin (Qin In) Ferries piletid palun kliki siia.

Soodus rühm praami reisida Korea.

Nimel, Kool & Social Club Qinin (Qin In) Ferries pileti broneerimine

Soodsad Group Reisimine Qinin (Qin In) Ferries - Ferryto.com pakkuda spetsiaalne isiklik ja taskukohane Qinin (Qin In) Ferries rühm ja treener pidu parvlaeva reisija reserveerimine pakub sulle madalaima võimaliku parvlaeva sooduspakkumisi.

Meie spetsialist Qinin (Qin In) Ferries rühmareise meeskond tagab parimat lahendust teie ja teie reisijat. Ainus nõue saada diskonteeritud rühmareise parvlaeva määr on see, et teie partei peaks olema vähemalt kümme inimest ja reisi samal ajal. Lisateavet rühmareise kohta Qinin (Qin In) Ferries palun kliki siia.

Korea kaubik, kaubavedu ja lasti praamid

Qinin (Qin In) Ferries Commercial Sõidukid ja Kaubavedu

Ferry logistika pakkuda isiklik ja taskukohane Qinin (Qin In) Ferries kauba ja lasti praamid reserveerimine vahel Qinhuangdao (Hiina) ja Incheon (Lõuna-Korea).

Lisaks pakub soodushindadega et ettevõtjate ja pinnaseveok Ferry Logistika on nüüd ka võimalik pakkuda diskonteeritud parvlaeva veohinnad eraklientidele nagu need, kes tahavad võtta transiidi kaubikute mis tahes Qinin (Qin In) Ferries liinidel teenindas. Lisateavet ja instant online quote oma kaubik parvlaeva ületamist palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Korea klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell Ferryto.com Sul on võimalik saada live Qinin (Qin In) Ferries piletite hinnad, vaadata kättesaadavuse vaatamiseks parvlaevad sõiduplaanid ja raamatu Qinin (Qin In) Ferries auto ja reisiparvlaev pileteid meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Qinin (Qin In) Ferries üle 1,200 laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway