Polferries Ferry - Reisijate ja auto Ferry Tickets

Polferries Ferry pakub odav auto ja reisijate laevapileti broneerimine reaalajas laevapileti hindade võrdlus. Sa alati odavaim kättesaadav Polferries laevapileti hind broneerides internetis aadressil FerryTO - ja see on garantii.
3.7 tähed - põhineb 1,188 kommentaare

Polferries Ferry Ferry Tickets - Odav laevapileteid ning suurepärane teenindus - mida aprill 25
5/ 5tähed Pärast fantastiline kokkuhoid ja klienditeenindus sain broneerimisel minu Polferries Ferry parvlaeva piletid FerryTO ma lihtsalt pidin teile teada, mis rõõm see äritegevust koos sinuga. FerryTO on esimene ja ainus online-laevapileti broneerimine teenus olen kasutanud, kes ei pane oma raha sinna, kus nende suu on nii teenuse ja hinna. Ma päästsin ligi euro 100 line minu Polferries laevapileteid koos FerryTO, oli väga rahul sujuv tehing ja teie suurepärane klienditeenindus - tänan teid väga tõesti!

POL Ferries

POL Ferries auto ja reisiparvlaev piletid

POL Ferries pileti broneerimine, parvlaeva ajakavad ja reisijate andmete POL Ferries purjetamine ja sealt Poolas Gdański - Nynäshamnista Rootsis, Świnoujścies - Ystad ja Świnoujścies - Kopenhaagen.

Broneerimine POL Ferries piletid pole kunagi olnud lihtsam, võrrelda kõiki POL Ferries hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav POL Ferries piletid ja sealt Poolas Gdański - Nynäshamnista Rootsis, Świnoujścies - Ystad ja Świnoujścies - Kopenhaagen online instant kinnitust.

Reisimine POL Ferries on lihtne, kiire ja stressivaba viis sinna ja tagasi. Raamat, mida POL Ferries auto või reisiparvlaevade piletid koos meiega ja naudivad rohkem valikuvõimalusi ja paindlikkust.

Uusima POL Ferries ületamisel info ja ajakavad kõik praamid sõidavad ja Poolas Gdański - Nynäshamnista Rootsis, Świnoujścies - Ystad ja Świnoujścies - Kopenhaagen sealhulgas teave parvlaeva sadamate ja kasulikku turismiinfot umbes sihtkohtadesse meie üksikasjalik marsruut ja linnakaardid aitab teil joonistada teie POL Ferries parvlaev reisi.

Kui on autoga, koos perega või soolo suu reisija raamat parvlaeva ületamisel koos POL Ferries ja jõuda sihtkohta värskendamist, lõdvestunud ja õnnelik.

POL Ferries pakub fantastilisi piletihindu ja Poolas Gdański - Nynäshamnista Rootsis, Świnoujścies - Ystad ja Świnoujścies - Kopenhaagen parvlaeva sadamatesse.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

POL Ferries

POL Ferries
Ferry Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri POL Ferries piletid
ja sealt Gdańsk Poolas Nynäshamnista Rootsis, Świnoujścies Ystadi ja Świnoujścies Kopenhaagen internetis eelnevalt Ferryto.com ja sa alati nautida meie odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud POL Ferries liinil pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada POL Ferries pileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaevu broneerimisvormi vasakul.

Umbes POL Ferries

Polferries on suurim Poola reisiparvlaevaoperaator. Poola Balti Laevakompanii asutati 31 jaanuar 1976 kui riigile kuuluv laevandusettevõte.

Vastavalt tegutseb nime Polferries firma töötab laevaliinil kogu Läänemere Poola ja Skandinaavias.

Terminali haldab Poola Baltic Shipping Co Polferries. Reisijate ja sõidukite liiklust teenindab kaks praamid, mis pakuvad ühendust Nynäshamnista Rootsis iga päev. 283-miil pikk Sõit kestab 18 tundi.

POL Ferries

"Skandinaavias" praami on võimalik võtta pardale kuni 1,800 reisijate ja 515 sõiduautode või 175 Sõiduautode ja 38 veoautodele. Praam on 146.1 m pikk ja 25.5 m lai. Rongis laevareisijat leiate palju atraktiivseid teenuseid: restoranid, kohvi tuba, kohvikud, teater / kino, saun, laste mänguväljak, samuti Kaberneeme, riided ja kosmeetika kauplused.

"Baltivia" praami on võimalik võtta pardale kuni 250 reisijat, 80 veoautode ja lisaks 30 sõiduautode. Praam on 147 m pikk ja 24 m lai.

Selle ainus ettevõte täielikult Poola pealinna, Poola Baltic Shipping Co tegutseb parvlaevadel Skandinaavias. Toetudes aastane kogemus valdkonnas turistide vedu, Poola Baltic Shipping Co - Polferries ennast tõestanud kui juhtiv teenusepakkuja Põhjamaadele.

Praegu Poola Baltic Shipping Co juhitakse vastavalt kõige kõrgematele standarditele kohaldada liiklevate. Tuginedes hiljuti väljatöötatud strateegiaid, tegevusi on intensiivistunud, et parema kvaliteediga standarditele osutanud teenuseid.

laevastik

M / V Baltivia
Gdańsk - Nynäshamnista

m / v Baltivia - auto - reisiparvlaev, mis ehitati rootsi laevatehases Kalmar Varv, täielikult renoveeritud aastal 2002. Ametlikult kasutusele teenuse all Polferries värve 15 jaanuar 2007.

Parvlaev vastab nõuetele kõigi kehtivate konventsioonidega ja mõju, samuti IMO soovitusi ning muud nõuded, sealhulgas kaubanduse Läänemerel.

Laev viib tema autotekile umbes 80 veoautod (17 meetri pikkune), sealhulgas ohtliku lasti ja 30 isiklikku autot korraga. Lisaks võib ta viia 250 reisijat.

M / F Skandinaavias
Gdańsk - Nynäshamnista

POL Ferries Marsruudi kaart
m / f Skandinaavias - ehitatud Rootsi laevatehases Landskrona in 1980, põhjalikult ümber 1999.
Parvlaev võib võtta kui 1808 reisijate ja 922 neilt on kajutid (nii seest kui väljast kajutid WC ja dušš). Praamil on kajutites puuetega inimestele, mugav side juurdepääsu liftid. Seal on võimalus kasutada turistiklassi kajutid (202 koid) kui ka ja lennuki toolid.

Standardsete seadmete nagu meile: kauplused, baarid, kohvik, restoranid, kohvikud ja konverentsiruumi, on m / f Skandinaavias on kino 204 istmed. See on uus võimalus üksikutele klientidele kui ka äriklientidele.

M / F Waweli
Świnoujścies - Ystad

m / f Waweli ehitatud Malmö Rootsi 1980, ümberehitatud Bremerhavenis 1989, in 2004 ümber Poola laevatehas Gdansk reguleerida laeva vastavalt nõuetele praegune omanik, Polferries, praami võib võtta 1000 reisijad laeva pardal (sh 480 kaid uue, kaasaegse kajutid) varustatud ka poodides, restoranides, baarides jms


Parim võimalik POL Ferries pileti hind gurantee

Parim POL Ferries pileti hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku POL Ferries pileti hind ja ei ole varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksma oma laevapileti, millel on Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud POL Ferries auto või reisiparvlaev pilet, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate oma laevapileti, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav POL Ferries pilet odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat POL Ferries piletid palun kliki siia.

Soodus rühm parvlaeva reisi kohta POL Ferries.

Nimel, Kool & Social Club POL Ferries pileti broneerimine

Soodsad Group Reisimine POL Ferries - Ferryto.com pakkuda spetsiaalne isiklik ja taskukohane POL Ferries rühm ja treener pidu parvlaeva reisija reserveerimine pakub sulle madalaima võimaliku parvlaeva sooduspakkumisi.

Meie spetsialist POL Ferries rühmareise meeskond tagab parimat lahendust teie ja teie reisijat. Ainus nõue saada diskonteeritud rühmareise parvlaeva määr on see, et teie partei peaks olema vähemalt kümme inimest ja reisi samal ajal. Lisateavet rühmareise kohta POL Ferries palun kliki siia.

POL Ferries kaubik, kaubavedu ja lasti praamid

POL Ferries Commercial Sõidukid ja Kaubavedu

Ferry logistika pakkuda isiklik ja taskukohane POL Ferries kauba ja lasti parvlaevu reserveerimine ja sealt Poolas Gdański - Nynäshamnista Rootsis, Świnoujścies - Ystad ja Świnoujścies - Kopenhaagen.

Lisaks pakub soodushindadega et ettevõtjate ja pinnaseveok Ferry Logistika on nüüd ka võimalik pakkuda diskonteeritud parvlaeva veohinnad eraklientidele nagu need, kes tahavad võtta transiidi kaubikute mis tahes POL Ferries liinidel teenindas. Lisateavet ja instant online quote oma kaubik parvlaeva ületamist palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda POL Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live POL Ferries piletite hinnad, vaadata kättesaadavuse vaatamiseks parvlaevad sõiduplaanid ja raamatu POL Ferries auto ja reisiparvlaev pileteid meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas POL Ferries üle 1,200 laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway

Vali POL Ferries parvlaevade jaoks odavaim laevapileti hinnad ja Poolas Gdański - Nynäshamnista Rootsis, Świnoujścies - Ystad ja Świnoujścies - Kopenhaagen.