Pan-Korea Yingkou Parvlaevad ja Car Ferry Tickets

Pan-Korea Yingkou Ferries laevapileti broneerimine, parvlaeva sõiduplaanid, reisijate teavitamine ja promo sooduskupongi koodid
4.0 tähed - põhineb 58 kommentaare

Pan-Korea Yingkou Ferries

Pan-Korea Yingkou Ferries auto ja reisiparvlaev piletid

Pan-Korea Yingkou Ferries pakuvad regulaarselt reisijate regulaarne kruiisilaeva vahel korea mandril asuvast Incheon ja Hiina sadam Yingkou

Broneerimine Pan-Korea Yingkou Ferries piletid pole kunagi olnud lihtsam, me võrdleme kõik Pan-Korea Yingkou Ferries hindu reaalajas tagab kiire hinnapakkumisi, nii et saate osta odavam saadaval Pan-Korea Yingkou Ferries piletid ja sealt Book Pan-Korea Yingkou Ferries piletid vahel Hiina ja Lõuna- Korea.

Nii et kas te otsite päeva shopping praamisõitu välismaal või puhkus break reisimine Pan-Korea Yingkou Ferries on lihtne, kiire ja stressivaba viis sinna ja tagasi. Raamat, mida Pan-Korea Yingkou Ferries auto või reisiparvlaevade piletid koos meiega ja naudivad rohkem valikuvõimalusi ja paindlikkust.

Uusima Pan-Korea Yingkou Ferries ületamisel info ja ajakavad kõik praamid väljuvad Book Pan-Korea Yingkou Ferries piletid vahel Yingkou (Hiina) ja Incheon (Lõuna-Korea), sealhulgas teave parvlaeva sadamate ja kasulikku turismiinfot umbes sihtkohtadesse meie üksikasjalik marsruut ja linnaplaanid aitab teil joonistada teie Pan-Korea Yingkou Ferries parvlaev reisi.

Kui on autoga, koos perega või soolo suu reisija raamat parvlaeva ületamisel Pan-Korea Yingkou Ferries ja jõuda sihtkohta värskendamist, lõdvestunud ja õnnelik.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Pan-Korea Yingkou Ferry

Pan-Korea Yingkou Ferries
Ferry Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Pan-Korea Yingkou Ferries piletid
vahel Incheon (Lõuna-Korea) ja Yingkou (Hiina).

Hind näed on hind, mida maksta. Kell ferryto.com ei ole varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Pan-Korea Yingkou Ferries liinil pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Märge: Ferryto.com ei suuda pakkuda Pan-Korea Yingkou laevapileteid sel ajal. Palun kasutage broneerimissüsteemi vasakul broneerida Incheon / Yingkou laevapileti alternatiivse praamiühendus.

Umbes Pan-Korea Yingkou Ferries

Pan-Korea Yingkou Ferries pakkuda kruiisilaev teenust ja Hiina piirilinnas Yingkou ja Lõuna-Korea mandril asuvast Incheon.

Pan-Korea Yingkou Ferries parvlaeva laevad on tavalised praamid koos kajutid, purjetamine üleöö ja sealt iga päev ja saabuvad varakult järgmisel hommikul. Sõit kestab umbes 24 tundi. Rongis parvlaevu nõustutakse valuuta kodumaalt shopping, müügiautomaadid jne, samuti USA dollari suhtes.

Pan-Korea Yingkou Ferries Väljumisprotseduurid

kontrollides

Väljumine töötlemine algab mitte varem kui 2.5 tundi enne väljalendu ja lõpeb 1 tund enne laeva väljumist. Seetõttu reisijad peavad olema parvlaeva check-in leti hiljemalt kaks tundi enne laeva väljumist täita pardakaart vorm ja lahkumise kaardi väljumise protseduurid.

Lõpuleviimine saabumise / lahkumise kaardid

Kuigi saabumist kaarte vaja siseneda Jaapan on kättesaadavad parvlaevaga, see on mugavam täita seda samal ajal kui Korea lahkumise kaart enne maha.

Väljalend kaart (Korea) tuleb täita Korea, samas saabumist kaart sisenemise Jaapan peab olema kirjutatud kas Chinesee tähemärki või inglise keeles. Sest kontaktandmeid saabumist kaardile saab sisestada nimi ja telefoninumber koht sul peatuda oma esimese öö.

Tollideklaratsioon

Tollideklaratsiooni alad asuvad mõlemal pool väljumist kontrolli counter. Kõik reisijad, kes kallis kaup või väärisesemeid (kaamerad, kellad, ehted, karusnahk tooted) on kohustatud esitama deklaratsiooni.

Kui kuulutatakse, sisestage nimi kirje, kogus ja hind tolliblanketil ja praegu nii objekt ja tolliblankett koos. Pärast avalduse kinnitamist hoidke dokumenti oma tagasisõit.

Kui te kõrvale ilma tollideklaratsiooni oma väärtasjad võivad olla maksustatavad tagasisaatmiseks, sest neid peetakse välismaal oste. Travelers koos midagi deklareerida saab minna otse kontrolli counter.

Sisseränne väljumine

Ootama kooskõlas taga kollane joon väljumise kontrolli counter. Kui see on teie kord, esitada pass, pardakaart ja lahkumise kaart.

Niikaua kui teie viisa kehtib, kui inspektor ei küsi küsimusi ja lihtsalt tempel passi. Väljalend kaart tempel ja jääb inspektor ja saabumist kaart saab klammerdada peale oma passi. Hoia saabumist kaardi, kui pöördute tagasi ja läbida sisserände saabumist protsess.

Ferry väljumine

Kui te kaotate kontrollimiste, saate sisestada tollivaba ala osta alkohoolseid jooke, sigarette ja kaamera film.

Pan-Korea Yingkou Ferry Lounge

Pan-Korea Yingkou Ferry Diner

Pan-Korea Yingkou Ferry pood


Parim võimalik Korea pileti hind gurantee

Parim Pan-Korea Yingkou Ferries pileti hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Pan-Korea Yingkou Ferries pileti hind ja ei ole varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksma oma laevapileti, millel on Visa Electron kaardi. Hind me tsiteerida Valitud Pan-Korea Yingkou Ferries auto või reisiparvlaev pilet, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate oma laevapileti, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Pan-Korea Yingkou Ferries pilet odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Pan-Korea Yingkou Ferries piletid palun kliki siia.

Soodus rühm praami reisida Korea.

Nimel, Kool & Social Club Pan-Korea Yingkou Ferries pileti broneerimine

Soodsad Group Reisimine Pan-Korea Yingkou Ferries - Ferryto.com pakkuda spetsiaalne isiklik ja taskukohane Pan-Korea Yingkou Ferries rühm ja treener pidu parvlaeva reisija reserveerimine pakub sulle madalaima võimaliku parvlaeva sooduspakkumisi.

Meie spetsialist Pan-Korea Yingkou Ferries rühmareise meeskond tagab parimat lahendust teie ja teie reisijat. Ainus nõue saada diskonteeritud rühmareise parvlaeva määr on see, et teie partei peaks olema vähemalt kümme inimest ja reisi samal ajal. Lisateavet rühmareise kohta Pan-Korea Yingkou Ferries palun kliki siia.

Korea kaubik, kaubavedu ja lasti praamid

Pan-Korea Yingkou Ferries Commercial Sõidukid ja Kaubavedu

Ferry logistika pakkuda isiklik ja taskukohane Pan-Korea Yingkou Ferries kauba ja lasti praamid reserveerimine vahel Yingkou (Hiina) ja Incheon (Lõuna-Korea).

Lisaks pakub soodushindadega et ettevõtjate ja pinnaseveok Ferry Logistika on nüüd ka võimalik pakkuda diskonteeritud parvlaeva veohinnad eraklientidele nagu need, kes tahavad võtta transiidi kaubikute mis tahes Pan-Korea Yingkou Ferries liinidel teenindas. Lisateavet ja instant online quote oma kaubik parvlaeva ületamist palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Korea klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell Ferryto.com Sul on võimalik saada live Pan-Korea Yingkou Ferries piletite hinnad, vaadata kättesaadavuse vaatamiseks parvlaevad sõiduplaanid ja raamatu Pan-Korea Yingkou Ferries auto ja reisiparvlaev pileteid meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Pan-Korea Yingkou Ferries üle 1,200 laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway