Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Guide to sõites Eurpoe

Tehnika välismaal

Tee Reeglid ja liiklusohutuse EL ja UK


Enne kui sõita välismaale
sa pead olema kursis kohalike reeglite mootorsõidukijuhi.

Need määrused on seotud turvavööde seadused, kiirusepiirangud ja tulede nõuded, samuti Joobes juhtimise seaduste ja lisaseadmete siis seaduse järgi vedada autos.

Ferryto.com koostanud järgmised andmed, et kuigi võimalikult põhjalik, tuleks kasutada ainult viitena juhend ja ei peeta täis ja täielik. Kui te ei ole kindel mis tahes sõidu ja mootorratas seadused vaadake vastava riigi kohaliku saatkonna täiendavat infot.

Väga tähtis!

Alates 01 juuli 2012 Prantsusmaa uus seadus nõuab, et NF heakskiidetud alkomeetrite tuleb läbi kõik sõidukijuhid sõites tahes prantsuse tee. Ei mingit halastust näidatakse välisriikide juhid, kes ei ole teadlikud selle seaduse. Paari NF heakskiidetud alkomeetrite saab osta siin just £ 4.99 (vähem kui pool, mida maksate parvedega!).

UK Driving regualtions Kasutamine ja omamine seadmete tuvastamiseks politsei radari on ebaseaduslik kõigis Euroopa riikides ja nii kasutavad Orders seadmete kiiruskaamerate asukoha hoiatusi Prantsusmaal. Karistused võivad hõlmata trahvi, sõidu keeld või isegi vanglas! Sõidu määrused Prantsusmaal Alates oktoobrist 2008 kõik juhid Prantsusmaal, mis sisaldab registreeritud sõidukite juhtide väljaspool Prantsusmaad, peab olema üks ohukolmnurk ja üks peegeldav jope oma sõiduki. Karistused on kohapeal trahvi vahemikus € 90 - € 135! EL Driving määrused Saksamaal ja mitmes teises Euroopa Liidu riigis on joobes juhtimise alkoholisisalduse piirmäär on null. Saksamaa ametiasutused rakendada seda nii rangelt, et juhid, kes on kasutanud alkoholi põhineb suuvee vahetult enne testitakse on arreteeritud!

Välismaal sõites - enne You Go

Ei kao, kui välismaal! Kui kasutate GPS seadme kasutamine navigeerimiseks, kui kodus või välismaal sõites veenduge, et teil on viimane kaartide laaditud GPS seade enne kodust lahkuda. Kinnitamaks teil on uusim kaart või laadida uus kaart oma GPS navigatsiooniseade palun kliki siia.

Avarii- ja taastav Kindlustus. Soovitame, et te võtate välja sobivad Euroopa jaotus kate ja reisikindlustus, mis kataks ka mis tahes ravikulud lõppeva õnnetusjuhtumi. Et rohkem teada oma võimalused ELi Jaotus & Recovery teenus palun kliki siia.

Kui sul ei ole veel jaotus ja tagasi kindlustuse või kui teie olemasoleva kindlustus ei kata sa väljaspool oma riiki soovitame ära seda pakkumist alates AA katta nii Ühendkuningriigi ja ELi.

Samuti on väga oluline, et te: -

 • Kontrollige oma kindlustusseltsi, et olete kindlustatud sõita välismaale
 • Kontrollige, kas teil on vaja Green Card / Visa eest riigi külastate
 • Kontrollige, kas teil on vaja rahvusvahelist juhiluba
 • Tutvuge sõidu riikide seadusi, et olete külastanud
 • Teie auto enne lahkumist Suurbritannias ja vähemalt kontrollida oma õli ja vesi
 • Kontrollige, et teie sõiduk vastab sõiduki nõuetele riigid, mis sind külastab

Reisikindlustus Ferryto.com vaid soovitab Columbus Reisikindlustus. Nende kindlustuse võib maksta üks või kaks naela rohkem kui teised kindlustusandjad, kuid neil on kõrgeim tase ja madalaim kohustuslik liigne omaosaluse nõude korral ja see teeb Columbus Holiday Kindlustus parim hinna ja kvaliteedi suhe. Teile pakutakse valikut, lisades reisikindlustus, kui broneering oma laevapileti kell ferryto.com kuid kui soovite osta otse Columbus palun kliki siia.

Dokumendid peate teiega

EL juhiluba

Sul peab olema kõik järgmised dokumendid sinuga välismaal sõites. Suutmatus esitada need liiklust ametlik nõudlus toob kaasa trahvi ja võib isegi olete parkimine auto teedel ja käimine!

 • Kehtiv täis juhiluba (mitte ajutised), paberist vastaspool, kui teil on photocard litsentsi. Pange tähele, et teil on vaja korraldada Full draiverid Litsents kehtib ajal jätkata kogu oma viibimise sõidu ajal välismaal.

  Sa peaksid olema teadlikud, et ajutised litsentsid on vaid siseriiklik dokument ja ei luba omanikul sõita väljaspool otsuse teinud liikmesriigi.

  Üldiselt kõik UK / EL juhiluba tuleb aktsepteerida ka vanemad Green Style litsentsi. Samas, kui võtta vana litsentsi pead, et teil on foto ID teiega kogu aeg. Soovitame enne sõidu välismaale te taotlete uue stiili litsentsi, mis hõlmab foto ID

 • Algne sõiduki registreerimistunnistusele V5 ja kui sa ei saada kätte V5 siis soovitame, et te saada dokument nimega sõiduki rent Certificate tuntud ka kui VE103b oma postkontor.

 • Teie liikluskindlustuse sertifikaat.

 • teie pass

Kohustuslik vajalikke seadmeid välismaal sõites

ELi liiklusohutuse Kit

Enne oma auto välismaalt peate veenduma, et teil on kõik kohustuslikud seadmeid, näiteks ohukolmnurga, esmaabikarp ja peegeldav teravdatud vest, mis on vajalik enamikus Euroopa Liidu riikides.

Teie enda ohutuse soovitame muud ohutusvahendid nagu vaba esilaterna pirnid ja torgake remont aerosooli sõites ELis isegi kui see pole vajalik.

Sa võid trükitavasse juhend, mis pakub täielikku ülevaadet sellest, mida on vaja iga riigi seaduslikult oma autot teedel välismaal klikkides siia.

EL Car Safety Kits võidakse osta kõik parvlaevad, kuid on palju odavam osta enne reisi poodidest nagu Halfords. Tellimiseks auto ohutuse kit Halfords Internetis palun kliki siia.

Top Safety Tips välismaal sõites

Pea meeles, et välismaal sõites võite leida, et kohalike sõidustiil võib olla erinev, et olete harjunud koju tagasi. See nõuanne on oluline ka teile jalakäija.

Euroopa liiklusohutuse valdkonnas

 • Pea meeles, liiklus võib pärineda vastupidises suunas, mida te ootate ja ei saa eeldada, et kõik autojuhid ei peatu sebra ülekäigurajad - nad ei ole!
 • Ärge sõitke, kui olete väsinud ja võtta regulaarselt puhkust, välismaal sõites võib olla kurnav.
 • Alati turvavöö ja tagada kõigile reisijatele teha.
 • Ära joo ja sõida, alkoholi kogus lubatud vereringet võib olla madalam kui Suurbritannias ja mõned riigid on nulltolerants alkoholijoobes juhtimist ja siis vangi minna.
 • Sageli, kui välismaal sul on palju pagasit, lihtsalt veendumaks, et sa ei koormata oma auto, veendumaks, et näed välja tagasi aknasse. Pea meeles, sa võid alati osta katuseboks oma pagasi.


Sõidan Winter Resorts Euroopas

Juht saab trahvida Euroopas kui leitakse, et nad olid õnnetusse, kus see oli tagajärjel ei kohandades sõiduki ilmastikutingimused, näiteks talvel TYROS või isegi lumeketid.

Kõik liikuvate sõidukite lumega kaetud teed peavad olema talverehvid (või aastaringseks rehvid märgitud M & S) talveperioodil (alates 1 novembrist 15 aprill) ja ka siis, kui teed on kattega lund, lörtsi või jää väljaspool neid kuupäevi. Rehvid peavad olema vähemalt mustri sügavus on 4mm.

Talviajo Euroopas

Talverehvide ei ole kohustuslik, kuid sõidukite ole varustatud reisida läbi lume ja mis takistavad liiklust võivad trahvi.

Siit 1 detsembrist veebruari lõpuks ei ole märgitud teisiti liiklusmärgid. Rehvid peavad olema märgistatud M & S küljele. Naelkummidega võib kasutada alates 1 novembrist esimesel esmaspäeval pärast lihavõtteid.
Kuna ilm ei ole võimalik ennustada ja kuna lumeketid ei tohi kasutada imal / jäätumist on soovitatav, et külastajad fit talverehvid oma sõiduki. Talverehvid (või "aastaringselt" rehvid) peavad olema märk M & S või lumehelves sümbol külgseina.

Lumeketid peavad olema paigaldatud vähemalt kaks vedavad rattad. Igal riigi lumeketid võib kasutada ainult juhul, kui on olemas piisav lumistena vältida võimalust kahju teepinnast. Sul võib olla leida, kui kahju on caused.arch Rootsi registreeritud ja haagised ning ka välismaal registreeritud sõidukitele.

Talverehvid märgistatud M & S (koos või ilma naelu), mille mustri sügavus on vähemalt 3mm on kohustuslik alates 1 detsember kuni 31 märtsis Rootsi registreeritud ja haagised ning ka välismaal registreeritud sõidukitele.

Kui teil on kunagi viis kindel oma võimet juhtida autot ohutult lume ja jää soovitame ära üks "lumi" rongid, mis viib teid nii ohutust ja mugavust oma suusakeskus. Et leida meie lähemalt ja broneeri pilet lumi rong palun kliki siia.

Winter kütuste spetsifikatsioonid on erinevad Winter Resorts

Winter diislikütuse nõuetele on iga riigi, kuid üldjuhul sobima tegutseda alla vähemalt -20C populaarne talvel kasutada sihtkohtadesse, mitte UK talvediisel mis sobib -15C.

Ei kao välismaal!

SatNav kaardi uuendusi tänna TomTom ja Garmin

Kui sul ei ole veel ühe soovitame investeerida üks viimaseid TomTom Laup Nav seadmed. Mitte ainult sa ei kao, kuid uusi TomTom graafiline kasutajaliides on nii palju parem ja lihtsam jälgida kui teised istusid pikihoone seadmed maksavad kaks korda hinda. Osta uus TomTom seadet või laadige uusimad kaardid otse TomTom, kes pakuvad ferryto.com kliente nii palju kui 40% allahindlust palun kliki siia.

Kui soovite sisseoste ja võrrelda TomTom teiste navigatsioonisüsteem seadmed nagu Garmin ja Navman samuti TomTom alates Halfords Internetis palun kliki siia.

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

Vajuta siia, et võtta ühendust klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad, ja üle 1,200 laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja- Aafrikas.

Kell ferryto.com teil on võimalik saada live pileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja me alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku laevapileti hind ilma varjatud lisad ajal broneerimine.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway