Minose Line Ferries - Reisijate ja auto Ferry Tickets

Minose Line Ferries pakub odav auto ja reisijate laevapileti broneerimine reaalajas laevapileti hindade võrdlus. Sa alati odavaim kättesaadav Minose Ferries laevapileti hind broneerides internetis aadressil FerryTO - ja see on garantii.
4.3 tähed - põhineb 1,233 kommentaare

Minose Line Ferries Ferry Tickets - Odav laevapileteid ning suurepärane teenindus - mida aprill 25
5/ 5tähed Pärast fantastiline kokkuhoid ja klienditeenindus sain broneerimisel minu Minose Line Ferries laevapiletid alates FerryTO ma lihtsalt pidin teile teada, mis rõõm see äritegevust koos sinuga. FerryTO on esimene ja ainus online-laevapileti broneerimine teenus olen kasutanud, kes ei pane oma raha sinna, kus nende suu on nii teenuse ja hinna. Ma päästsin ligi euro 100 line minu laevapiletid koos FerryTO, oli väga rahul sujuv tehing ja teie suurepärane klienditeenindus - tänan teid väga tõesti!

Minose Lines Ferries

Minose Lines Ferries auto ja reisiparvlaev piletid

Minose Lines Ferries pileti broneerimine, parvlaeva ajakavad ja reisijate andmete Minose Lines Ferries purjetamine ja sealt Parvlaevasadamate Kreeka ja Itaalia, Patra, Ancona, Igoumenitsan, Korfu, Veneetsia, Piraeus ja Heraklio.

Broneerimine Minose Lines Ferries piletid pole kunagi olnud lihtsam, võrrelda kõiki Minose Lines Ferries hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Minose Lines Ferries piletid ja sealt Parvlaevasadamate Kreeka ja Itaalia, Patra, Ancona, Igoumenitsan, Korfu, Veneetsia, Piraeus ja Heraklio online instant kinnitust.

Reisimine Minose Lines Ferries on lihtne, kiire ja stressivaba viis sinna ja tagasi. Raamat, mida Minose Lines Ferries auto või reisiparvlaevade piletid koos meiega ja naudivad rohkem valikuvõimalusi ja paindlikkust.

Uusima Minose Lines Ferries ületamisel info ja ajakavad kõik praamid sõidavad ja sealt Parvlaevasadamate Kreeka ja Itaalia, Patra, Ancona, Igoumenitsan, Korfu, Veneetsia, Piraeus ja Heraklio sealhulgas teave parvlaeva sadamate ja kasulikku turismiinfot umbes sihtkohti meie üksikasjalik marsruut ja linnakaardid aitavad teil joonistada teie Minose Lines Ferries parvlaev reisi.

Kui on autoga, koos perega või soolo suu reisija raamat parvlaeva ületamisel koos Minose Lines Ferries ja jõuda sihtkohta värskendamist, lõdvestunud ja õnnelik.

Minose Lines Ferries pakub fantastilisi piletihindu ja sealt Parvlaevasadamate Kreeka ja Itaalia, Patra, Ancona, Igoumenitsan, Korfu, Veneetsia, Piraeus ja Heraklio parvlaeva sadamatesse.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Minose Lines

Minose Lines Ferries
Ferry Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Minose Lines Ferries piletid
ja sealt Parvlaevasadamate Kreeka ja Itaalia, Patra, Ancona, Igoumenitsan, Korfu, Veneetsia, Piraeus ja Heraklio internetis eelnevalt Ferryto.com ja sa alati nautida meie odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Minose Lines Ferries liinil pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Minose Lines Ferries pileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaevu broneerimisvormi vasakul.

Umbes Minose Lines Ferries

MINOAN RIDA radade hulka kuuluvad igapäevane marsruudid ja sealt suur kaubasadam Kreeka Piraeus tulu / linn Kreeta, Heraklion.

Samuti ühendab suur sihtkohtadesse Itaalia (Ancona ja Veneetsia) portsude Patras, Igoumenitsan ja Korfu.

Minose Lines
Minoan Lines
Minose Lines praegu ühendada Itaalia sadamate Veneetsia ja Ancona Kreeka sadamates Patras, Corfu ja Igoumenitsan.

Spa & hotellid
Liiklemine MINOAN Lines H / S / Fs CRUISE EUROPA & CRUISE OLYMPIA, "lihtne reis" muutub kõige põnevam ja nauditav kogemus kunagi nii raha eest, luksus, isikliku hügieeni ja hooldustooted.

Hellita ennast ilusalong ravi või lõõgastav leiliruum (Türgi saun) või sauna või isegi massaaži professionaalide poolt läbi viidud spetsialiseerunud looduslikud kosmeetikatooted ... kõik, pardal!

Minose Spa

Minose Lines on väga kõrge klientide rahulolu ja 2006 autasustati Lloyds loetelu Reisijate Line of the Year.

Kui koolitus ja füüsiline tegevus on osa oma igapäevaelust ... võite külastada meie kaasaegse täielikult varustatud jõusaal pardal ja säilitada või isegi taaselustada oma stiil!

- Reisijad H / S / Fs CRUISE EUROPA & CRUISE OLYMPIA, reisides DELUXE või JUNIOR SUITE kajutid on varustatud tasuta jõusaali treeningut ja SPA sissepääs - koguväärtusest: 15 € inimese kohta / per trip.

Minose hotellid
Bars - Disco
Kutsuv ja lohutav atmosfääri tervitab teid salongides ja baarid pardal Minose Lines laevad, mis aitab teil lõõgastuda unes on lõputu sinine meri ja taevas ja nautida oma kohvi, jooke, magustoitu, jäätist või karastusjooke koos oma lemmik telesaadet või hea reisiraamatut.

Kui soovite veeta meeldejääv õhtu meie Disco (*) pardal ootab sind kaasaegsete rütmide uhkeldama oma tantsu talent!

restoranid
Meie sõbralik ja meeldiv valdkondades A la Carte & Self Service restoranid pardal MINOAN kiirlaevadel, mida saate teha oma valik läbi ulatuslik Vahemere ja rahvusvaheline köök, mis äratavad teid!

MINOAN RIDA erandlik kokad pakuvad tippkvaliteeti toidud ja väga erinevaid peen maitse ja kulinaarse hõrgutisi. Tervislikke toite valmistatakse autentne Kreeka toodete hea maitse.

Minose Resturant

Minoan Lines on juhtiv Kreeka laevafirma, mis kasutavad laevastiku kaasaegse kiire parvlaevad. Kõik laevad on viimaste ehitus ja kooskõlas poliitika kvaliteetset teenust, ohutuse ja reisijate mugavust.

laevastik

CRUISE OLYMPIA
Pikkus: 225 mt.
Teenuse kiirus: 27.5 sõlme
Autod: 963
Kogumahutavus: 54,310
Ro-Ro maht: 3,050 lineaarne mt.
Reisijad number: 2,850

CRUISE EUROPA
Pikkus: 225 mt.
Teenuse kiirus: 27.5 sõlme
Autod: 963
Kogumahutavus: 54,310
Ro-Ro maht: 3,050 lineaarne mt.
Reisijad number: 2,850

H / S / F Knossos PALACE
Pikkus: 214 mt.
Teenuse kiirus: 31.6 sõlme
Autod: 700
Kogumahutavus: 24,003
Ro-Ro maht: 1,500 lineaarne mt.
Reisijad number: 2,500

H / S / F OLYMPIA PALACE
Pikkus: 214 mt.
Teenuse kiirus: 31.6 sõlme
Autod: 821
Kogumahutavus: 36,825
Ro-Ro maht: 1,932 lineaarne mt.
Reisijad number: 1,922

H / S / F EUROPA PALACE
Pikkus: 214 mt.
Teenuse kiirus: 31.6 sõlme
Autod: 821
Kogumahutavus: 36,825
Ro-Ro maht: 1,932 lineaarne mt.
Reisijad number: 1,922

H / S / F Festos PALACE
Pikkus: 214 mt.
Teenuse kiirus: 31.6 sõlme
Autod: 700
Kogumahutavus: 24,003
Ro-Ro maht: 1,500 lineaarne mt.
Reisijad number: 2,500

H / S / F IKARUS PALACE
Pikkus: 200 mt.
Teenuse kiirus: 27 sõlme
Autod: 819
Kogumahutavus: 29,968
Ro-Ro maht: 2,130 lineaarne mt.
Reisijad number: 1,528

Rongis iga Minose Lines praamiühendus leiad kõik võimalused võid oodata tippkvaliteediga, auhinnatud, laevafirma. Fantastiline restorani, mille menüüs top köök, erinevaid baare ja palju palju meelelahutust.

Valitsev firma reisiparvlaeva sektoris, mis on kiiresti kasvanud viimase 36 aastat. Juhtiv Kreeka firma featuring väga modernse laevastiku 6 laevad, sidudes sadamates ja inimeste turvalisust ja mugavust.


Parim võimalik Minose Lines Ferries pileti hind gurantee

Parim Minose Lines Ferries pileti hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Minose Lines Ferries pileti hind ja ei ole varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksma oma laevapileti, millel on Visa Electron kaart . Hind me tsiteerida Valitud Minose Lines Ferries auto või reisiparvlaev pilet, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate oma laevapileti, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Minose Lines Ferries pilet odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Minose Lines Ferries piletid palun kliki siia.

Soodus rühm parvlaeva reisi kohta Minose Lines Ferries.

Nimel, Kool & Social Club Minose Lines Ferries pileti broneerimine

Soodsad Group Reisimine Minose Lines Ferries - Ferryto.com pakkuda spetsiaalne isiklik ja taskukohane Minose Lines Ferries rühm ja treener pidu parvlaeva reisija reserveerimine pakub sulle madalaima võimaliku parvlaeva sooduspakkumisi.

Meie spetsialist Minose Lines Ferries rühmareise meeskond tagab parimat lahendust teie ja teie reisijat. Ainus nõue saada diskonteeritud rühmareise parvlaeva määr on see, et teie partei peaks olema vähemalt kümme inimest ja reisi samal ajal. Lisateavet rühmareise kohta Minose Lines Ferries palun kliki siia.

Minose Lines Ferries kaubik, kaubavedu ja lasti praamid

Minose Lines Ferries Commercial Sõidukid ja Kaubavedu

Ferry logistika pakkuda isiklik ja taskukohane Minose Lines Ferries kauba ja lasti parvlaevu reserveerimine ja sealt Parvlaevasadamate Kreeka ja Itaalia, Patra, Ancona, Igoumenitsan, Korfu, Veneetsia, Piraeus ja Heraklio.

Lisaks pakub soodushindadega et ettevõtjate ja pinnaseveok Ferry Logistika on nüüd ka võimalik pakkuda diskonteeritud parvlaeva veohinnad eraklientidele nagu need, kes tahavad võtta transiidi kaubikute mis tahes Minose Lines Ferries liinidel teenindas. Lisateavet ja instant online quote oma kaubik parvlaeva ületamist palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Minose Lines Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Minose Lines Ferries piletite hinnad, vaadata kättesaadavuse vaatamiseks parvlaevad sõiduplaanid ja raamatu Minose Lines Ferries auto ja reisiparvlaev pileteid meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Minose Lines Ferries üle 1,200 laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway

Vali Minose Lines Ferries parvlaevade jaoks odavaim laevapileti hinnad ja parvlaeva sadamate Kreeka ja Itaalia, Patra, Ancona, Igoumenitsan, Korfu, Veneetsia, Piraeus ja Heraklio.