Linda Line Ferries - Reisijate ja auto Ferry Tickets

Linda Line Ferries pakub odav auto ja reisijate laevapileti broneerimine reaalajas laevapileti hindade võrdlus. Sa alati odavaim kättesaadav Linda Line Ferries laevapileti hind broneerides internetis aadressil FerryTO - ja see on garantii.
4.8 tähed - põhineb 1,317 kommentaare

Linda Line Ferries Ferry Tickets - Odav laevapileteid ning suurepärane teenindus - mida aprill 25
5/ 5tähed Pärast fantastiline kokkuhoid ja klienditeenindus sain broneerimisel minu Linda Line Ferries laevapiletid alates FerryTO ma lihtsalt pidin teile teada, mis rõõm see äritegevust koos sinuga. FerryTO on esimene ja ainus online-laevapileti broneerimine teenus olen kasutanud, kes ei pane oma raha sinna, kus nende suu on nii teenuse ja hinna. Ma päästsin ligi euro 100 line minu laevapiletid koos FerryTO, oli väga rahul sujuv tehing ja teie suurepärane klienditeenindus - tänan teid väga tõesti!

Linda Line Express

Linda Line Express Auto ja reisiparvlaev piletid

Linda Line Express pileti broneerimine, parvlaeva ajakavad ja reisijate andmete Linda Line Express purjetamine ja sealt läbi Tallinna sadama Eestis ja Helsingi sadamas Soomes.

Broneerimine Linda Line Express piletid pole kunagi olnud lihtsam, võrrelda kõiki Linda Line Express hinnad reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Linda Line Express piletid ja Tallinna sadamad Eestis ja Helsingi sadamas Soomes online instant kinnitust.

Reisimine Linda Line Express on kiire, lihtne ja stressivaba viis sinna ja tagasi. Raamat, mida Linda Line Express auto või reisiparvlaevade piletid koos meiega ja naudivad rohkem valikuvõimalusi ja paindlikkust.

Uusima Linda Line Express ületamisel info ja ajakavad kõik praamid sõidavad ja Tallinna sadamad Eestis ja Helsingi sadamas Soomes sealhulgas teave parvlaeva sadamate ja kasulikku turismiinfot umbes sihtkohtadesse meie üksikasjalik marsruut ja linnakaardid hakkab aitab teil joonistada teie Linda Line Express parvlaeva reisi.

Kui on autoga, koos perega või soolo suu reisija raamat parvlaeva ületamisel Lindaliini Express ja jõuda sihtkohta värskendamist, lõdvestunud ja õnnelik.

Linda Line Express pakub fantastilisi piletihindu ja Tallinna sadamad Eestis ja Helsingi sadamas Soomes parvlaeva sadamatesse.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Linda Line Express

Linda Line Express
Ferry Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Linda Line Express piletid
ja sealt Tallinna sadamad Eestis ja Helsingi sadamas Soomes internetis eelnevalt Ferryto.com ja sa alati nautida meie odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Linda Line Express liinil pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Linda Line Express pileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaevu broneerimisvormi vasakul.

Umbes Linda Line Express

Lindaliini AS tegutseb kiirlaevadega liinil Tallinn-Helsingi, esindades brändi Linda Line Express alates 1995.

Ettevõte eesmärk on pakkuda kiiret, mugavat ja turvalist lainetus ühest kesklinna teisele. Lindaliini AS sõsarettevõte Linda Line Oy asub Helsingis, pakkudes teenust klientidele tulevad Helsingist.

Linda Line Express

LInda Line Express on "Fast Ferry" teenuse pakkumine laevateed ja Helsingi vahel Eesti pealinn Tallinn.

Laevadele Linda Line Express sisaldavad "Tiiburiga" (Jaanika - ehitatud spetsiaalselt meresõidu) ja "katamaraani". Lähtepunkt Linda Line Express parvlaevu Helsingis on pärit "Makasiini Terminal" ja Tallinnas "Linnahalli sadam" nii sadama terminalid jalutuskäigu kaugusel vastava linna keskustes.

Tallinn-Helsingi mere-line on üks kõige aktiivsem rahvusvahelise reisijateveo liinidel maailmas. Parvlaevad ületavad Soome lahe Tallinna ja Helsingi vahel mitu korda päevas, mis katab vahemaa umbes 2 et 3 tundi. Hiliskevadel hilissügiseni kiirlaevad ka Trassil, vähendades reisi ajal just tund ja pool.

Laevad
Linda Line opereerib kaks kiirlaevadega "Karolin ja Merilin"

Linda Line Karolin

"Karolin"

Pikkus: 45,4 meetrit, laius: 12 meetrit, süvis: 2,02 meetrit, Mootori töömaht: 7840 kW, Max kiirus: 37 sõlme.

Bar nii alumisel ja ülemisel korrusel, eraldi baar Lindaklassis
Avatud ala ülemisel korrusel
VIP-ülakorruse

Reisijate istekohti
219 Turistiklassi
129 Lindaklassis
6 VIP klassi


"Merilin"

Iga katamaraanid uhke pardal poest. Merlin pakub valikut 2 baarid vist Karolin ka uhke ta enda baari poole. Mingeid piiranguid Soome ja Eesti vahel tähendab, et saate osta nii palju kui soovid laeva pardal, et saada maksimaalset kasu hea hinnaga saadaval pardal.

Pikkus: 52,6 meetrit, laius: 13 meetrit, süvis: 1,5 meetrit, Mootori töömaht: 9280 kW, Max kiirus: 37 sõlme

Linda klass on eraldatud sektsiooni asub alumisel korrusel esiosa laeva Merilin ja ülemisel tekil Karolin. Klassis on umbes 80 reisijat. Hind sisaldab suupisteid võileib või salat, kohvi või teed, suupisteid, ühte klassi veini, õlut või siidrit ja ajalehti. VIP klassi on eraõiguslik salong maksimaalse 8 reisijad, kes naudivad esmaklassilist teenindust.

Linda Line Merilin

Reisijate istekohti
245 Turistiklassi
130 Lindaklassis
8 VIP klassi

2 baarid Turistiklassi ja üks eraldi baar Lindaklassis
Avatud ala ülemisel korrusel
VIP-ülakorruse

See asub ülemisel korrusel. Lounge on ideaalne ärikonverentside. Hind sisaldab laias valikus külma ja sooja toitu, kohvi ja teed, suupisteid, valiku alkohoolsete jookide ja ajalehti.

Rohkem infot Express parvlaeva veoteenuseid Helsingi ja Tallinna vahel, sealhulgas sõiduplaanide ja hindade saab vaadata alates Ferryto.com kodulehel.


Parim võimalik Linda Line Express pileti hind gurantee

Parim Linda Line Express Pileti hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Linda Line Express pileti hind ja ei ole varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksma oma laevapileti, millel on Visa Electron kaart . Hind me tsiteerida Valitud Linda Line Express auto või reisiparvlaev pilet, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate oma laevapileti, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Linda Line Express pilet odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Linda Line Express piletid palun kliki siia.

Soodus rühm praami reisida Lindaliini Express.

Nimel, Kool & Social Club Linda Line Express pileti broneerimine

Soodsad Group Reisimine Linda Line Express - Ferryto.com pakkuda spetsiaalne isiklik ja taskukohane Linda Line Express rühm ja treener pidu parvlaeva reisija reserveerimine pakub sulle madalaima võimaliku parvlaeva sooduspakkumisi.

Meie spetsialist Linda Line Express rühmareise meeskond tagab parimat lahendust teie ja teie reisijat. Ainus nõue saada diskonteeritud rühmareise parvlaeva määr on see, et teie partei peaks olema vähemalt kümme inimest ja reisi samal ajal. Lisateavet rühmareise kohta Linda Line Express palun kliki siia.

Linda Line Express kaubik, kaubavedu ja lasti praamid

Linda Line Express Commercial Sõidukid ja Kaubavedu

Ferry logistika pakkuda isiklik ja taskukohane Linda Line Express kauba- ja lasti parvlaevu reserveerimine ja sealt Tallinna sadamad Eestis ja Helsingi sadamas Soomes.

Lisaks pakub soodushindadega et ettevõtjate ja pinnaseveok Ferry Logistika on nüüd ka võimalik pakkuda diskonteeritud parvlaeva veohinnad eraklientidele nagu need, kes tahavad võtta transiidi kaubikute mis tahes Linda Line Express liinidel teenindas. Lisateavet ja instant online quote oma kaubik parvlaeva ületamist palun kliki siia.

Vajuta siia, et võtta ühendust Linda Line Express klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Linda Line Express piletite hinnad, vaadata kättesaadavuse vaatamiseks parvlaevad sõiduplaanid ja raamatu Linda Line Express auto ja reisiparvlaev pileteid meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Linda Line Express üle 1,200 laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway

Vali Linda Line Express parvlaevu kõige madalama laevapileti hinnad ja Tallinna sadamad Eestis ja Helsingi sadamas Soomes.