La méridionale Line Ferries - Reisijate ja auto Ferry Tickets

La méridionale Line Ferries pakub odav auto ja reisijate laevapileti broneerimine reaalajas laevapileti hindade võrdlus. Sa alati odavaim kättesaadav La méridionale Line Ferries laevapileti hind broneerides internetis aadressil FerryTO - ja see on garantii.
3.7 tähed - põhineb 798 kommentaare

La méridionale Line Ferries Ferry Tickets - Odav laevapileteid ning suurepärane teenindus - mida aprill 25
5/ 5tähed Pärast fantastiline kokkuhoid ja klienditeenindus sain broneerimisel minu La méridionale Line Ferries laevapiletid alates FerryTO ma lihtsalt pidin teile teada, mis rõõm see äritegevust koos sinuga. FerryTO on esimene ja ainus online-laevapileti broneerimine teenus olen kasutanud, kes ei pane oma raha sinna, kus nende suu on nii teenuse ja hinna. Ma päästsin ligi euro 100 line minu laevapiletid koos FerryTO, oli väga rahul sujuv tehing ja teie suurepärane klienditeenindus - tänan teid väga tõesti!

La méridionale Ferries

La méridionale Ferries auto ja reisiparvlaev piletid

La méridionale Ferries pileti broneerimine, parvlaeva ajakavad ja reisijate andmete La méridionale Ferries purjetamine ja sealt Marseille Prantsusmaal Ajaccio, Bastia ja Propriano Korsikal ja Porto Torres Sardiinias.

Broneerimine La méridionale Ferries piletid pole kunagi olnud lihtsam, võrrelda kõiki La méridionale Ferries hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav La méridionale Ferries piletid ja sealt Marseille Prantsusmaal Ajaccio, Bastia ja Propriano Korsikal ja Porto Torres Sardiinias online instant kinnitamine.

Reisimine La méridionale Ferries on lihtne, kiire ja stressivaba viis sinna ja tagasi. Raamat, mida La méridionale Ferries auto või reisiparvlaevade piletid koos meiega ja naudivad rohkem valikuvõimalusi ja paindlikkust.

Uusima La méridionale Ferries ületamisel info ja ajakavad kõik praamid sõidavad ja sealt Marseille Prantsusmaal Ajaccio, Bastia ja Propriano Korsikal ja Porto Torres Sardiinias sealhulgas teave parvlaeva sadamate ja kasulikku turismiinfot umbes sihtkohtadesse meie üksikasjalik marsruut ja linnaplaanid aitab teil joonistada teie La méridionale Ferries parvlaev reisi.

Kui on autoga, koos perega või soolo suu reisija raamat parvlaeva ületamisel La méridionale Ferries ja jõuda sihtkohta värskendamist, lõdvestunud ja õnnelik.

La méridionale Ferries pakub fantastilisi piletihindu ja sealt Marseille Prantsusmaal Ajaccio, Bastia ja Propriano Korsikal ja Porto Torres Sardiinias parvlaeva sadamatesse.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

La Meridionale Ferries

La méridionale Ferries
Ferry Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri La méridionale Ferries piletid
ja sealt Marseille Prantsusmaal Ajaccio, Bastia ja Propriano Korsikal ja Porto Torres Sardiinias internetis eelnevalt Ferryto.com ja sa alati nautida meie odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud La méridionale Ferries liinil pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada La méridionale Ferries pileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaevu broneerimisvormi vasakul.

Loe La méridionale Ferries

La méridionale jookseb teenust Marseille Prantsusmaal Ajaccio, Bastia ja Propriano Korsikal ja Porto Torres Sardiinias.

CMN praamid sõidavad 18 et 20 korda nädalas vahel Korsika ja mandri 4 ülesõitude nädalas Sardiinia ja mandri 4 ülesõitude nädalas vahel Korsika ja Sardiinia.

La Meridionale Ferries
THE PIANA
Laev on peatatud tagaosa kaudu kaldtee. Kui teil on auto, laevapere liige aitab parkida autotekil. Kutsume teid võtta pagas ja esemed, mis võib vajada ajal ristumiskohale sa (WC kott, soojad riided, ravimid, raamatud jne).

Tüürpoordis, eskalaator pakub ligipääsu vastuvõtt tekil 8. Lift on ka olemas. Purser ja Omanik d'Hôtel ootab teid seal ja sulle pakkuda magnetkaardi vaja avada oma salongi ja selgitab teile, kus see asub. Reisijad Pullman istmed on kutsutud ka sisse- valvelauast enne siirdumist Pullman Lounge.

Igal õhtul, "Le Piana" Restoran on avatud alates 7 kell 9.30 pm tekil 9. Pakume valikut Korsika inspireeritud roogasid. Serveeritakse lauale ja valmis pardale meie kokkadele, siis saab maitsta kõik maitsed "Island of Beauty".

Kui otsite kiirem variant, valida "Le Palombaggia" iseteeninduslik restoran. Avatud 7 kell 10.30 pm ja asub koos restorani, see pakub laias valikus roogasid ja tooted väga soodsa hinnaga.

Teie lõõgastust või meelelahutus, teil on valida. Tekil 9, "Le Figuier" Baar on avatud kuni 11 pm ja tekil 10, "l'Arbousier" Baar on avatud kõrghooajal ainult. Kasutage oma terrass suvekuudel.
Ole meie külaline kinos tekil 9, umbes 9 pm. Filme näidatakse tasuta. Teised reisijad võivad eelistavad ka ära rõõmud merereisi koos jalutama mööda promenaadi Deck (Deck 10).

La Meridionale Resturant

Abuffet hommikusöök serveeritakse "Le Palombaggia" iseteeninduslik Restoran tund enne sildumist sadamasse. Võta oma täidise energia ja nautida elu nautiv võlusid meie buffet: küpsetised, leiva, või, Korsika hoidiseid, värske puuviljasalat, kõik koos musta kohvi, piima kohvi, tee või kuuma šokolaadi.

Reisijad kämpingus:
Sest 1, 2, 3 ja 4 inimesed, oma Cabin on varustatud kõik võimalused, mida võib nõuda jooksul ülesõidu: reguleeritav konditsioneer, dušš, WC, rätikud, dušigeel, seep, raadio. Leiate ka kaks pudelit Korsika allikavett äriühingu pakutud.

GIROLATA
Sa pardale kaudu ramp ahtris laeva.
Kui olete reisil koos sõiduki, laevapere liige aitab sul parkimiskoha (autotekil tekil 4).

La Meridionale Cabin
Palun võtke kaasa oma sõiduki mis tahes esemeid pagasi peate käigus ületamisega (tualett, soojad riided, ravimid, raamatud, ...).
Turvakaalutlustel juurdepääsu autos on keelatud pärast lahkumist.

On Deck 6, advokatuuri Kesk-(Main Bar) tervitab teid kuni 11pm ja Bar Lido keskööni (ainult hooajal). Regional ajalehed tasuta.
Restoran tekil 6 avab igal õhtul alates 7pm et 9.30pm. Kiireks hammustada, siis ilmselt valida iseteenindusega restoran. See avaneb 7pm et 10.30pm ja asub tekil 6. Iseteenindusega restoran pakub laias valikus roogasid ja toitlustamine tooteid starterid õigus kuni magustoidud.

Reisijad kämpingus:
Sest 1, 2, 3 ja 4 isikud, kajutid on kõik varustatud duširuumid, tualetid, saunalinad, dušigeel ja seep. Samuti saate nautida tasuta, televisiooni peamiste riiklike kanalite samuti Canal +.
Leiate ka 2 pudelit Korsika allikavett äriühingu pakutud.

KALLISTE
Sõidukiga reisijad pardal kaudu ramp ahtris laeva, laevapere liige aitab sul parkimiskoha autotekil.
Kui sul ei ole sõiduki pardal kaudu vahekäigus.

La Meridionale Cabin

Palun võtke kaasa oma sõiduki mis tahes esemeid pagasi peate käigus ületamisega (tualett, soojad riided, ravimid, raamatud, ...).
Turvakaalutlustel juurdepääsu autos on keelatud pärast lahkumist. Lift ja trepid viivad teid vastuvõtt.
Kui jõuate vastuvõtt on Purser ja Omanik d'Hôtel teile perforeeritud kaardi võti, mis avab ukse oma salongi ja selgitab, kuhu salongi asub.

Restoran tekil 5 avab igal õhtul alates 7pm et 9.30pm. Kiireks hammustada, siis ilmselt valida iseteenindusega restoran. See avaneb 7pm et 10.30pm ja asub tekil 6. Iseteenindusega restoran pakub laias valikus roogasid ja toitlustamine tooteid starterid õigus kuni magustoidud.

Reisijad salongi:
Sest 1, 2, 3 ja 4 isikud, kajutid on kõik varustatud duširuumid, tualetid, saunalinad, dušigeel ja seep. Samuti saate nautida tasuta, televisiooni peamiste riiklike kanalite samuti Canal +.
Leiate ka 2 pudelit Korsika allikavett äriühingu pakutud.

CMN La Meridionale on Prantsuse reisiparvlaevaoperaator kes juhivad parvlaevad vahel Prantsusmaa, Korsika ja Sardiinia. CMN loodi 1931 ja alustas tegevust kaubaveoteljed Korsikale in 1936.

In 1998 palvel on transpordiameti Korsika KML la Meridionale algas reisijatevedu saarele ja suurendas oma teenuseid lisada parvlaevad Sardiinia aasta hiljem.

La Meridionale 4 Kai
La Meridionale on parvlaevade Girolata, Kalliste ja Scandola on sõbralik personal, kvaliteedi köök inspireeritud Korsika tehtud ja värske tooraine, Korsika muusika, avar kajutid, kino ja baarid.


Parim võimalik La méridionale Ferries pileti hind gurantee

Parim La méridionale Ferries pileti hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku La méridionale Ferries pileti hind ja ei ole varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksma oma laevapileti, millel on Visa Electron kaart . Hind me tsiteerida Valitud La méridionale Ferries auto või reisiparvlaev pilet, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate oma laevapileti, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav La méridionale Ferries pilet odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat La méridionale Ferries piletid palun kliki siia.

Soodus rühm parvlaeva reisi La méridionale Ferries.

Nimel, Kool & Social Club La méridionale Ferries pileti broneerimine

Soodsad Group Reisimine La méridionale Ferries - Ferryto.com pakkuda spetsiaalne isiklik ja taskukohane La méridionale Ferries rühm ja treener pidu parvlaeva reisija reserveerimine pakub sulle madalaima võimaliku parvlaeva sooduspakkumisi.

Meie spetsialist La méridionale Ferries rühmareise meeskond tagab parimat lahendust teie ja teie reisijat. Ainus nõue saada diskonteeritud rühmareise parvlaeva määr on see, et teie partei peaks olema vähemalt kümme inimest ja reisi samal ajal. Lisateavet rühmareise kohta La méridionale Ferries palun kliki siia.

La méridionale Ferries kaubik, kaubavedu ja lasti praamid

La méridionale Ferries Commercial Sõidukid ja Kaubavedu

Ferry logistika pakkuda isiklik ja taskukohane La méridionale Ferries kauba ja lasti parvlaevu reserveerimine ja sealt Marseille Prantsusmaal Ajaccio, Bastia ja Propriano Korsikal ja Porto Torres Sardiinias.

Lisaks pakub soodushindadega et ettevõtjate ja pinnaseveok Ferry Logistika on nüüd ka võimalik pakkuda diskonteeritud parvlaeva veohinnad eraklientidele nagu need, kes tahavad võtta transiidi kaubikute mis tahes La méridionale Ferries liinidel teenindas. Lisateavet ja instant online quote oma kaubik parvlaeva ületamist palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda La méridionale Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live La méridionale Ferries piletite hinnad, vaadata kättesaadavuse vaatamiseks parvlaevad sõiduplaanid ja raamatu La méridionale Ferries auto ja reisiparvlaev pileteid meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas La méridionale Ferries üle 1,200 laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway

Vali La méridionale Ferries parvlaevade jaoks odavaim laevapileti hinnad ja Marseille Prantsusmaal Ajaccio, Bastia ja Propriano Korsikal ja Porto Torres Sardiinias.