Kampu Parvlaevad ja Car Ferry Tickets

Kampu Ferries laevapileti broneerimine, parvlaeva sõiduplaanid, reisijate teavitamine ja promo sooduskupongi koodid
4.0 tähed - põhineb 58 kommentaare

Kampu Ferries

Kampu Ferries auto ja reisiparvlaev piletid

Kampu Ferries pakuvad regulaarselt reisijate regulaarne kruiisilaeva vahel korea mandril asuvast Busan ja Honshu (Shimonosekin) mitme nädalase väljumised parvlaevade Kampu Busan ja Honshu (Shimonosekin), et Chuja

Broneerimine Kampu Ferries piletid pole kunagi olnud lihtsam, me võrdleme kõik Kampu Ferries hindu reaalajas tagab kiire hinnapakkumisi, nii et saate osta odavam saadaval Kampu Ferries piletid ja sealt Book Kampu Ferries piletid vahel Honshu (Shimonosekin) Jaapanis ja Busan Korea.

Nii et kas te otsite päeva shopping praamisõitu välismaal või puhkus break reisimine Kampu Ferries on lihtne, kiire ja stressivaba viis sinna ja tagasi. Raamat, mida Kampu Ferries auto või reisiparvlaevade piletid koos meiega ja naudivad rohkem valikuvõimalusi ja paindlikkust.

Uusima Kampu Ferries ületamisel info ja ajakavad kõik praamid väljuvad Book Kampu Ferries piletid vahel Honshu (Shimonosekin) Jaapanis ja Busan Korea sealhulgas teave parvlaeva sadamate ja kasulikku turismiinfot umbes sihtkohtadesse meie üksikasjalik marsruut ja linnakaardid aitavad sa joonistada oma Kampu Ferries parvlaev reisi.

Kui on autoga, koos perega või soolo suu reisija raamat parvlaeva ületamisel koos Kampu Ferries ja jõuda sihtkohta värskendamist, lõdvestunud ja õnnelik.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Kampu Ferries

Kampu Ferries
Ferry Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Kampu Ferries piletid
vahel Honshu (Shimonosekin) Jaapanis ja Busan (Pusani) Korea.

Kampu Ferry seilab liinil Honshu (Shimonosekin), lõuna saare Kyushu Jaapanis ja Busan Lõuna-Korea.

Hind näed on hind, mida maksta. Kell ferryto.com ei ole varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Kampu Ferries liinil pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Märge: Ferryto.com ei suuda pakkuda Kampu laevapileteid sel ajal. Palun kasutage broneerimissüsteemi vasakul broneerida Honshu (Shimonosekin) / Busan laevapileti alternatiivse praamiühendus.

Umbes Kampu Ferries

Kampu parvlaevaettevõtte seilab igapäevaselt vahel Shimonosekin, Lääne-otsa peamine saarel Honshu ja Lõuna-Korea parvlaeva sadamasse Busan.

Kampu praami laevad on tavalised praamid koos kajutid, purjetamine üleöö ja sealt iga päev 18: 00 saabuvad 08: 30 järgmisel hommikul. Sõit kestab umbes 14 tundi.

Rongis parvlaevu nõustutakse valuuta kodumaalt shopping, müügiautomaadid jne, samuti USA dollari suhtes.

Kuigi nõutud reisiaeg võib sageli olla oluliselt pikem, reisi parvlaevaga on tavaliselt palju odavam kui kulud sõidavad, otseühendus saadaval mitme erineva Jaapani suurima sadama linnades ja Hiina, Korea ja Venemaa.

Paljud neist rahvusvaheline parvlaevadel on väga populaarne ja eelnevalt reserveerima soovitatav. Broneerida saab läbi suuremates reisibüroodes jooksul Jaapanis, otse laevafirma või teie väljumissadamas.

Kampu Ferry Sõiduplaanid

Kampu Ferry Sõiduplaanid suhtes hooajalised muutused ja võib sõltuda ka ilm.

Honshu (Shimonosekin) Busan

  • E / K, kõrvale 18: 00, saabuvad 08: 30 järgmisel päeval.
  • R kõrvale 18: 00 saabuvad 08: 40 järgmisel päeval.

Busan Honshu (Shimonosekin)

  • Alates (märts-oktoober)
    Teisip / Neljap / Sun, kõrvale 18: 00, saabuvad 08: 40 järgmisel päeval

  • Alates (november-veebruar)
    Teisip / Neljap / Sun, kõrvale 16: 40, saabuvad 07: 40 järgmisel päeval

Eeldades, et teil on broneeritud pileti ette, mida peaks saabuma 90 minutit enne väljalendu.

Samuti on soovitatav, et kinnitada ajakava üksikasjad vastava laevafirma või kohalikul Turismiinfokeskuse jooksul Jaapanis.

On Board Kampu Ferries

Kampu Ferries pakkuda kaks istumiskohad koos lõõgastava lennukis istekoha kahel korrusel, kus saab lõõgastuda ja nautida oma reisi. Samuti on tollivaba kauplus pardal, nii et saate ära odava hinnaga rahvusvahelistes vetes.

Kampu Ferries Väljumisprotseduurid

kontrollides
Väljumine töötlemine algab mitte varem kui 2.5 tundi enne väljalendu ja lõpeb 1 tund enne laeva väljumist. Seetõttu reisijad peavad olema parvlaeva check-in leti hiljemalt kaks tundi enne laeva väljumist täita pardakaart vorm ja lahkumise kaardi väljumise protseduurid.

Lõpuleviimine saabumise / lahkumise kaardid
Kuigi saabumist kaarte vaja siseneda Jaapan on kättesaadavad parvlaevaga, see on mugavam täita seda samal ajal kui Korea lahkumise kaart enne boarding.The lahkumist kaart (Korea) tuleb täita Korea, samas saabumist kaardi sisenemise Jaapan peab olema kirjutatud kas hiina märke või inglise keeles. Sest kontaktandmeid saabumist kaardile saab sisestada nimi ja telefoninumber koht sul peatuda oma esimese öö.

Tollideklaratsioon
Tollideklaratsiooni alad asuvad mõlemal pool väljumist kontrolli counter. Kõik reisijad, kes kallis kaup või väärisesemeid (kaamerad, kellad, ehted, karusnahk tooted) on kohustatud esitama deklaratsiooni.

Kui kuulutatakse, sisestage nimi kirje, kogus ja hind tolliblanketil ja praegu nii objekt ja tolliblankett koos. Pärast avalduse kinnitamist hoidke dokumenti oma tagasisõit.

Kui te kõrvale ilma tollideklaratsiooni oma väärtasjad võivad olla maksustatavad tagasisaatmiseks, sest neid peetakse välismaal oste. Travelers koos midagi deklareerida saab minna otse kontrolli counter.

Sisseränne väljumine
Ootama kooskõlas taga kollane joon väljumise kontrolli counter. Kui see on teie kord, esitada pass, pardakaart ja lahkumise kaart.

Niikaua kui teie viisa kehtib, kui inspektor ei küsi küsimusi ja lihtsalt tempel passi. Väljalend kaart tempel ja jääb inspektor ja saabumist kaart saab klammerdada peale oma passi. Hoia saabumist kaardi, kui pöördute tagasi ja läbida sisserände saabumist protsess.

Ferry väljumine
Kui te kaotate kontrollimiste, saate sisestada tollivaba ala osta alkohoolseid jooke, sigarette ja kaamera film.

Kampu Ferry Lounge

Kampu Ferry Diner

Kampu Ferry Lounge

Kampu Ferry Bathouse

Kampu Ferry pood

Kampu Ferry Bar


Parim võimalik Korea pileti hind gurantee

Parim Kampu Ferries pileti hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Kampu Ferries pileti hind ja ei ole varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksma oma laevapileti, millel on Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Kampu Ferries auto või reisiparvlaev pilet, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate oma laevapileti, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Kampu Ferries pilet odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Kampu Ferries piletid palun kliki siia.

Soodus rühm praami reisida Korea.

Nimel, Kool & Social Club Kampu Ferries pileti broneerimine

Soodsad Group Reisimine Kampu Ferries - Ferryto.com pakkuda spetsiaalne isiklik ja taskukohane Kampu Ferries rühm ja treener pidu parvlaeva reisija reserveerimine pakub sulle madalaima võimaliku parvlaeva sooduspakkumisi.

Meie spetsialist Kampu Ferries rühmareise meeskond tagab parimat lahendust teie ja teie reisijat. Ainus nõue saada diskonteeritud rühmareise parvlaeva määr on see, et teie partei peaks olema vähemalt kümme inimest ja reisi samal ajal. Lisateavet rühmareise kohta Kampu Ferries palun kliki siia.

Korea kaubik, kaubavedu ja lasti praamid

Kampu Ferries Commercial Sõidukid ja Kaubavedu

Ferry logistika pakkuda isiklik ja taskukohane Kampu Ferries kauba ja lasti praamid reserveerimine vahel Honshu (Shimonosekin) Jaapanis ja Busan Korea.

Lisaks pakub soodushindadega et ettevõtjate ja pinnaseveok Ferry Logistika on nüüd ka võimalik pakkuda diskonteeritud parvlaeva veohinnad eraklientidele nagu need, kes tahavad võtta transiidi kaubikute mis tahes Kampu Ferries liinidel teenindas. Lisateavet ja instant online quote oma kaubik parvlaeva ületamist palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Korea klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell Ferryto.com Sul on võimalik saada live Kampu Ferries piletite hinnad, vaadata kättesaadavuse vaatamiseks parvlaevad sõiduplaanid ja raamatu Kampu Ferries auto ja reisiparvlaev pileteid meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Kampu Ferries üle 1,200 laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway