Mani Ferry

Mani Ferry Reisijate ja auto Ferry Tickets

Mani Ferry pileti broneerimine, parvlaeva ajakavad ja reisijate andmete Mani Ferry purjetamine ja sealt Mani parvlaevasadama Douglas Belfast, Dublin, Heyshami, Larne'i või Liverpool (Birkenheadi).

Broneerimine Mani laevapileteid pole kunagi olnud lihtsam, võrrelda kõiki Mani Ferry hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Mani laevapileteid ja Mani parvlaevasadama Douglas Belfast, Dublin, Heyshami, Larne'i või Liverpool (Birkenheadi) online instant kinnitust.

Reisimine Mani Ferry on lihtne, kiire ja stressivaba viis sinna ja tagasi. Broneeri odav Mani laevapileteid ja Mani parvlaevasadama Douglas Belfast, Dublin, Heyshami, Larne'i või Liverpool (Birkenheadi) online ja nautida rohkem valikuvõimalusi ja paindlikkust.

Uusima Mani Ferry ületamisel info ja ajakavad kõik sõidud ja sealt Mani parvlaevasadama Douglas Belfast, Dublin, Heyshami, Larne'i või Liverpool (Birkenheadi), sealhulgas teave parvlaeva sadamate ja kasulikku turismiinfot umbes sihtkohti meie üksikasjalik marsruut ja linnakaardid aitavad teil joonistada teie Mani Ferry parvlaeva reisi.

Kui sõidavad Mani parvlaevasadama Douglas Belfast, Dublin, Heyshami, Larne'i või Liverpool (Birkenheadi), siis broneerida praami ristumiskohale Mani Ferry ja jõuda sihtkohta värskendamist, lõdvestunud ja õnnelik.

Mani Ferry pakub fantastilisi piletihindu ja Mani parvlaevasadama Douglas Belfast, Dublin, Heyshami, Larne'i või Liverpool (Birkenheadi) Parvlaevasadamate.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Mani Ferry
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Mani laevapiletite
ja sealt Mani parvlaevasadama Douglas Belfast, Dublin, Heyshami, Larne'i või Liverpool (Birkenheadi) Internetis ette, et nautida odavaim kättesaadav Steam Packet Company laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Mani Ferry liinil pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Isle of Man laevapileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul.

Veel Isle of Man

Mani on vana ja mitmekesine minevik.

Alates jahimeeste ja kogujad mesoliitikumi ja läbi New Stone Age. Saare siis liikus läbi pronksiajal oma kalmed ja täiustatud tööriistu. See läks läbi keldi rauaajal oma linnuste ja roundhouses.

Varsti pärast kristluse tabanud Mani kaldal, muutes paljud oma vanad uskumused. Viikingid järgneb tuues uusi võimalusi elatist nad elama saare keldid.

Inimesed Mani oleks valitses Norse inglise ja šotlased, kes elavad läbi sõja ja rahu. Monumendid maha jäeti rannikualadel, mäed ja maal võimaldab meil paremini mõista, kuidas need inimesed kunagi elanud.

Keldid ja viikingid hakkasid eluviis, mis arenes kultuur. Ümber saare kodus nad kunagi elanud, järgige ajalugu, mis sai tuntuks Mani.

Port Douglas, Isle of Man

Mani majanduses alustasime Celtic asukad. Need lihtsad inimesed teinud väiketalude põhi kariloomade ja püüda lähedal ojad ja jõed. Mida aeg edasi liikunud põllumajanduslikke oskusi parandada ja varsti sadamates võiks vaadelda täis väikeste kalapaatide. Kalandus kaubandus laienes eksport heeringas ja isegi võttis veidi salakaubaveos. Põllumajandus kasvas ettevõtte, nähes lehmi ja lambaid massiliselt välja numeratsiooni inimesed.

Ajad muutusid ning saare nägi lõpu salakaubaveos. Kalapüük liiga kaotanud osa oma buum. Mani pidi muutma oma suunda. Liiguta uued liinid suruda majandust edasi. Turism oli järgmine suur asi ja see osutus väga head saarel. Raudtee tehti linnades kasvas toetada üha turiste ja laevandus sai uue liikumapanev jõud saarel.

Kaasaegne korda nägin autot turiste mandril ja odavlende kaugel välisriigi sihtkohtadesse ja Mani hakkas kaotada osa oma sära kui rannapuhkus asukohta. Et hoida majanduse häving, muutunud tuli teha. Muudatused maksumäärade ja kehtivate seaduste ettevõtetele surutakse Mani uude majandusse. Üks rahvusvahelise proportsioonid, mis arendas saare ümber fmantskeskusega.

Täna saare leiab oma majanduse peamiselt toetub finantsteenuseid. Põllumajandus ja kalandus veel tõestada väärtuslikum vara, nagu ka teised väiksemad tööstusharudes.

Mani Toursit KKK

Q. Kus täpselt on "Isle of Man '?
A. Mani saar asub Iiri meri vahel Šotimaa ja Iirimaa. See on umbes 77 miili loodes Liverpool, Inglismaa. geograafia

Q. Kas see on lihtne saada ümber saare?
A. JAH! Kas teil tuua oma auto paadi, rentida auto, sõita bussiliinidega või kasutada vintage transport. Mani tegutseb palju nagu iga koht Suurbritannias. vedu

Q. Kas saarel on kohad lastele?
A. Tõepoolest ta teeb. Enamik "Story of Mann" on mõeldud lastele või perekondi pidada. On ka rannad, basseinid ja veespordi. Kinod kümme pin bowling, ja palju muud. Saarel on ka ulatuslik loomapargis. Wildlife Park

Q. Kas igaüks saarel rääkida Mani?
A. tavakeeles Isle of Man on Briti inglise. Vähesed inimesed räägivad emakeelena Mani keel. Mani keel

Q. Kas Mani osa UK?
A. Ei, Mani on kroon sõltuvus, mis on oma seadused, kohtud ja valitsus. Valitsus Isle of Man on parlament nimega Tynwald. valitsus

Q. Mis meelelahutus on seal saarel?
A. Saarel on palju pubid, klubid ja restoranid, samuti Victoria teater, kasiino ja kunsti keskus. Midagi on igaühe maitsele saadaval aastaringselt.

Q. Kas on palju võimalusi shopping?
A. On erinevaid shopping saadaval saarel, alates tuntud UK peatänaval kauplused, kohaliku käsitöö, kunsti ja villane kauplused. Tynwald Mills Craft Centre

Q. Mis valuuta vajan minu külastada?
A. Isle of Man kasutab naelsterling, samas kui Suurbritannias. Ta peab siiski printida oma pangatähed ja mündid, mis veidi erinev UK samaväärne. Valuuta UK on täiesti aktsepteeritav kasutada saarel.

Q. Kas ma pean oma passi külastada saarel?
A. Ei Mani on osa ühisest reisi ala Suurbritannias. Seega ei ole vaja kaasas pass, kui sul on pärit reisil ala Suurbritannias, Iirimaal või Kanalisaared. Kuid paljud lennufirmad nõuavad reisijate näidata foto ID pardale astudes lennukile.

Q. Mis on STD prefiksit Mani?
A. See oleks 01624.

Q. Kas ma saan saata kirju UK Margid?
A. Ei Mani annab oma templid ja kuigi nad võib tunduda või isegi hinnaga sama Suurbritannias, peate ostma Mani Margid saata kirju Island.

Q. Kas ma saan tuua minu haagissuvila saarele?
A. Mani saar ei võimalda haagissuvilad saarel ilma loata. Laagris on teretulnud.

Elu Isle of Man

Seal on segu kultuur ja inimesed elavad Mani. Native Mani immigrante, LAV, saare on segatud nii Ühendkuningriigis ja õitseb tõttu. Enamik inimesi on iiri, kõmri Šoti ja Briti päritolu, kuid see on eeldatavasti asukoha tõttu saare vahel Suurbritannia ja Iirimaa. Saarel on näinud suur hulk sisserändajaid viimastel aastatel, kuid seal on veel palju kohalikega. Mani on keldi ja Viking laskumine. See on oluliselt toimetanud kultuuri saarel, mis on tugevad juured Celtic ja Viking traditsioone.

Elatustase saarel on väga hea. On peaaegu mingit töötus ja tugev kogukond vaimu. Paljud võrrelda elu saarel olevat palju, nagu see on Põhja-Inglismaal või Walesis ja nad ei ole kaugel vale. Mani on stseen väikeste mere pool linnades ja külades vaikne ja rahulikum eluviis. Koht, kus asjad tehtud omal ajal.

Mani on väga madal kuritegevuse määr. See võib olla tingitud segu madal töötus ja kõrge kogukonna vaimu. Saarel ei kipuvad võtma väga raske joon kuritegusid. Isegi väikesed kuriteod on sageli andnud suure trahvi või vanglas aega.

On National Health kava Isle of Man, mis sarnaneb Suurbritannias, kuid ei ole kaua järjekorrad. Enamik üldiselt ravi ja operatsiooni tehakse saarel, kuid keerulisem korra Mani valitsus saadab patsiente UK isikliku ravi olemas.

Haridussüsteem Isle of Man jookseb palju nagu ka Suurbritannias. Õpilased kooli minevate 4 / 5 aastat 16 aastat lisavarustuses veel kaks. Eksamid SAT, GCSE ja A tase on sama nagu Ühendkuningriigis, välja arvatud emakeel Mani, mis on oma eksamid. Üks väike erinevus on, et Prantsuse õpetatakse 8 aastat vana.

Mani saar

Mani on ilus saar viikingid, rikkumata rannad ja pingevaba elutempo. Lennukiga või praamikinnituse, see on käeulatuses Inglismaa, Šotimaa, Iirimaa ja Wales.

Sest tuhandeid külastajaid, kes tervitas seal aasta aasta järel, see on unustamatu puhkus ja pausi alal. See on ka suurepärane koht puhkuse, elada ja töötada.

Mani tähendab erinevaid asju erinevatele inimestele. Et kohalikud see tähendab, ohutu ja stimuleeriv koha avab noor pere. Hea koolid, pingevaba elutempo, kohapeal toodetud toitu ja palju huvitama lapsed.

Giidiga eluslooduse tour ja avastada uskumatu mitmekesisus elusloodusele. Hiljuti on toimunud vaadeldes suured kaunad delfiinide Ramsey, Douglas ja Peel. Samuti Mani on sihtpunkti valik palju linde talvel. Linnud, kes kulutavad palju suvel Arktikas, nagu Brent haned, suunduvad lõunasse suhteliselt soojem tingimustes Mani talvel.

Mani Steam Packet Company tegutseb sceduled parvlaevadel saare Heyshami, Liverpool, Dublin ja Belfast, täiskasvanud hinnad alates vaid £ 19.00 / € 23.00 iga wayand lapse hinnad ainult £ 18.00 / € 21.50 mõlemal suunal. Ferry laevad liinil on tavalised praamid aastaringselt, täiendatud fastcraft teenuseid suvekuudel.

Sõltuvalt kust teie väljub praam purjelaeva aeg Mani varieerub nii vähe kui kaks tundi on fastcraft lihtsalt vähem kui viis tundi tavalise praami.

Kliki siia broneerida Mani Ferry.

Mani Ferry Port kaart


Parim võimalik Mani Ferry pileti hind gurantee

Parim Mani Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Mani Ferry pileti hind ja ei ole varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Mani Ferry või Mani parvlaevasadama Douglas Belfast, Dublin, Heyshami, Larne'i või Liverpool (Birkenheadi), pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on luban!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Mani Laevapiletite odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Mani laevapileteid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Mani Ferry klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Mani Laevapiletite hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida Mani Ferry auto ja reisiparvlaev piletid ja Mani parvlaevasadama Douglas Belfast, Dublin, Heyshami, Larne'i või Liverpool (Birkenheadi) meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Mani Ferry üle 1,200 laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway