Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Travel, Holiday & Jaotus Kindlustus


Avarii- ja taastav Kindlustus. Soovitame, et te võtate välja sobivad Euroopa jaotus kate autoabi ja reisikindlustus, mis kataks ka mis tahes ravikulud lõppeva õnnetusjuhtumi.

Kui sul ei ole veel jaotus ja taaskasutamise kindlustuse või kui teie olemasoleva kindlustus ei kata sa väljaspool oma riiki soovitame ära seda pakkumist mis hõlmab teid rohkem kui ühe teeäärse teeninduse nii Ühendkuningriigi ja ELi.

Nagu oodatud boonus Swinton pakuvad tasuta Ühendkuningriigi ja ELi jaotus ja taaskasutamise kate kuni Ferryto.com klientidele esimese kolme kuu jooksul.

Avarii-, taastamise ja reisikindlustus alates Swinton palun kliki siia.

Samuti on väga oluline, et te: -

  • Kontrollige oma kindlustusseltsi, et olete kindlustatud sõita välismaale
  • Kontrollige, kas teil on vaja Green Card / Visa eest riigi külastate
  • Kontrollige, kas teil on vaja rahvusvahelist juhiluba
  • Tutvuge sõidu riikide seadusi, et olete külastanud
  • Teie auto enne lahkumist Suurbritannias ja vähemalt kontrollida oma õli ja vesi
  • Kontrollige, et teie sõiduk vastab sõiduki nõuetele riigid, mis sind külastab

Reisimine ja puhkus kindlustus Ferryto.com vaid soovitab Columbus Reisikindlustus. Nende kindlustuse võib maksta üks või kaks naela rohkem kui teised kindlustusandjad, kuid neil on kõrgeim tase ja madalaim kohustuslik liigne omaosaluse nõude korral ja see teeb Columbus Holiday Kindlustus parim hinna ja kvaliteedi suhe. Teile pakutakse valikut, lisades reisikindlustus, kui broneering oma laevapileti kell ferryto.com kuid kui soovite osta otse Columbus palun kliki siia.

Lisainformatsiooni jaotus ja autoabi

Perekond jaotatud auto

Kui muud vaeva koputab, kes sa siis kõne: odavaim, suurim või oleks valid mujalt?

Jaotus kate on üks nendest asjadest, mida osta, kuid loodan, et sa ei pea kunagi kasutada. Korraga, kui soovite otsustas, et saaksin valik oli lihtne: AA või RAC? Nad ikka kõige populaarsem, lugedes 22 miljonit liiget nende vahel.

Järgmine, Roheline lipp sai läheb ja mis kõige viimasel ajal, hanekari konkurendid on liitunud iga pakkumise päästa teid, kui asjad sünge. Võite isegi osta get-oma-koju pakett kohalikus supermarketis. Hinnad paljud on ahvatlevalt, kuidas: kuidas DS ainult £ 25 aastaks kaas heli?

On mugavamaks seal ja siis võib lihtsalt valida whver odavaim. Peatuda ja mõelda, kuigi. Kui auto conks välja, siis ei taha keegi tulla kiiresti, võite ka soovi neid kogenud mootoriga seadistaja, hästi koolitatud ja viisakas.

Niisiis, mida valida - kas minna:

Suurim?

Automobile Association on 15 miljonit liiget ja 3000 patrullid. Kui te ringi neile, sa oled garanteeritud ühe oma töötaja täisvarustusega van. Nad vastas 100 miljoni kõne elektrikatkestusi kuupäev ja töötajad on hästi koolitatud: nad isegi õpetanud, kuidas seda seletada, mis valesti liikme autod lihtsas inglise keeles. Reaktsiooniaeg on tavaliselt 40 minutit ja 16 korda välja 20, nad on teil oma viis mõne minuti jooksul. Kuid organisatsioon, et kui arve ise "neljas kiirabiteenust" (pärast politsei, tuletõrje ja kiirabi) kärpis oma laevastiku patrullimine 500 viimase kolme aasta jooksul ning on nüüdseks liikunud vähendada mitmeid öö patrullid paludes mõned pääste töötajate tööle "kõne" vahel 2am ja 6am. Et saada hinnapakkumist Euroopa peamiste.ltd.who jaotus ja autoabi The AA palun kliki siia.

Üks rohkem patrulle liikme kohta?

RAC on 1650 patrullid oma 7 miljonit liiget, seega on rohkem liikme kohta kui ükski konkurent. Ta väidab identse 40-minutilise tüüpiline vastus ka, et tema patrullid määrata 16 välja 20 jaotused tee ääres. Ja nagu AA, kui sa murda, siis on lubanud külastada alates RAC mees või naine, mitte keegi kohalik garaaž. AA ja RAC pakuvad sarnast teenust paketid ja konkureerib hinna.

Odava üks?

Roheline lipu maksab vähem liitumist kui AA või RAC. Sellel on 5 miljonit liiget, paljud registreerusid läbi Tesco või Saga meeldib ostetud kindlustuslepingud. See ei tööta oma meeskonna ja sõidukite laevastikku, kuid Roheliste lippude värvides on 160 veoautosid, mis kuuluvad ja mida käitatakse iseseisvalt. Sellel raamatul on 550i garaažid, kes suudavad koguda 4400i remondiga autosid. Kui kiiresti nad jõuavad? Noh, kui see kestab kauem kui tund, annavad nad teile £ 10. Roheline lipp ütleb, et ta hoiab oma 17-i kõnede eest 20i eest raha, kuid ei ütle, kui palju taskuhisi üle aasta. Ütleme teisel viisil: teil on 3 20-i võimalus oodata üle tunni. Rohelise lipuga on ühendatud üle 20i kindlustusandjad. Nii et kui te kindlustate oma auto Sainsbury's ja ostavad rõngakatte kui ekstra, annab roheline lipp selle teenuse.

Ülejäänud?

Seal on üle tosina erineva teenused muutuvate hindadega. Enamik liikluskindlustuse pakub nüüd jaotus kate nagu add-on, tihti madala hinnaga. Loe väikeses kirjas enne ostmist tutvuda. Roheline lipp töötab üle 20 suurimaid kindlustusandjaid sealhulgas Zürich, Sheila rattad ja Sainsbury.

Kas ma jään põhiteenus või panema ekstra kaas-kõik, tee-kõike pakett?

Kui põhilised kate koos AA maksab £ 34 aastas, kuid kõik-the-rüüsidega see toimib läbi £ 172, see on võimas küsimus. Aga tänu AA ja RAC nelja-out-of-viis teedel fikseerib, me arvestama, et põhilised kate on piisavalt. Kui sa tugineda oma auto täiesti töö ja lõbu ning regulaarselt risti-rästi riik see täielik taastumine teenus on aus bet. Vastasel juhul unustada.


Kas nad alati kohale?

Laias laastus, jah. Kuid kasutage neid liiga sageli ja teid teretulnud. AA kirjutab teile pärast neljandat kõnet aastas, et hoiatada, et tasuta teenus lõpeb pärast viiendat külastust. Alates sellest ajast tulevad nad ainult siis, kui maksate ühe külastuse eest lisatulu £ 95. Teised töötavad sarnaste piirangutega, kuigi mõned kindlustuspõhised skeemid peatuvad pärast ainult nelja väljakutset. Roheline lipp aga ütleb, et see ei piira helistamist.

Kui korduv viga teeb sind murda kaks korda, enamik on ka keelduda välja tulema, kui teine ​​kõne on nelja nädala jooksul esimene.

Kui need on kõige aktiivsem?

Esimene nädal jaanuaril. Tuhanded koju pärast aastavahetust pausi, braving südatalvel.

Kas nad muuta ratta pärast punktsioon? Ungari lühikarvalisele George tema omanik

Jah. Kui olete õige kasutamata, nad teevad seda seal ja siis.

Eeldades, panin vale omamoodi kütuse minu auto, kogemata?

AA ja RAC vedada teil garaaž, mis võib tühjendada paak ja loputage mootor. Aga sa pead maksma läheb määr remonti.

Kas ma saan helistada neile appi pärast õnnetust?

Jah. Nad osalevad, kuid siis tuleb eeldada, arve, kui nad vedada oma auto. Võite nõuda kulude oma mootor kindlustusandja.

Mis veidramat jaotus lugu tead?

George koer (pildil, paremal) võtab seal küpsise. Tema omanik kutsus AA, sest tema auto ei käivitu. Patrull mees märkis, et oma võlli sisse ehitatud auto immobilisaatori kiip puudus. Ja võti oli koerte hambad oma plastist top. Kas George, ungari Vizsla, neelas kiibi? AA mees proovis katset: ta pani koera auto sisse. Kindlasti oli George'iga pardal mootor käivitunud. Kui loodus oli oma käiku võtnud, ühendati immobilaiseri kiip ja auto. Ja George? Viimaks olime kuulnud, ei olnud tema seiklusest ükski halvem.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway