Hanjoong Line Ferries Reisijate ja auto Ferry Tickets

Hanjoong Line Ferries laevapileti broneerimine, parvlaeva sõiduplaanid, reisijate teavitamine ja promo sooduskupongi koodid
4.0 tähed - põhineb 58 kommentaare

Hanjoong Line Ferries

Hanjoong Line Ferries auto ja reisiparvlaev piletid

Hanjoong Line Ferries pakuvad regulaarselt reisijate regulaarne kruiisilaeva vahel korea mandril asuvast Incheon ja Hiina sadam Yantai

Broneerimine Hanjoong Line Ferries piletid pole kunagi olnud lihtsam, me võrdleme kõik Hanjoong Line Ferries hindu reaalajas tagab kiire hinnapakkumisi, nii et saate osta odavam saadaval Hanjoong Line Ferries piletid ja sealt Book Hanjoong Line Ferries piletid vahel Hiina ja Lõuna-Korea.

Nii et kas te otsite päeva shopping praamisõitu välismaal või puhkus break reisimine Hanjoong Line Ferries on lihtne, kiire ja stressivaba viis sinna ja tagasi. Raamat, mida Hanjoong Line Ferries auto või reisiparvlaevade piletid koos meiega ja naudivad rohkem valikuvõimalusi ja paindlikkust.

Uusima Hanjoong Line Ferries ületamisel info ja ajakavad kõik praamid väljuvad Book Hanjoong Line Ferries piletid vahel Yantai (Hiina) ja Incheon (Lõuna-Korea), sealhulgas teave parvlaeva sadamate ja kasulikku turismiinfot umbes sihtkohtadesse meie üksikasjalik marsruut ja linnakaardid aitab teil joonistada teie Hanjoong Line Ferries parvlaev reisi.

Kui on autoga, koos perega või soolo suu reisija raamat parvlaeva ületamisel koos Hanjoong Line Ferries ja jõuda sihtkohta värskendamist, lõdvestunud ja õnnelik.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Hanjoong Ferries

Hanjoong Line Ferries
Ferry Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Hanjoong Line Ferries piletid
vahel Incheon (Lõuna-Korea) ja Yantai (Hiina).

Hind näed on hind, mida maksta. Kell ferryto.com ei ole varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Hanjoong Line Ferries liinil pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Märge: Ferryto.com ei suuda pakkuda Hanjoong Line laevapileteid sel ajal. Palun kasutage broneerimissüsteemi vasakul broneerida Incheon / Yantai laevapileti alternatiivse praamiühendus.

Umbes Hanjoong Line Ferries

Hanjoong Line Ferries pakkuda kruiisilaev teenust ja Hiina piirilinnas Yantai ja Lõuna-Korea mandril asuvast Incheon.

Hanjoong Laevafirmad Kas liitunud ja sõsarettevõte Zhong Han Ferries. Kuigi võttes ta enda pardal Korea juhid Hanjoong Laevafirmad ühiselt tegutseda ja sõidavad Zhong Han lipulaev kruiisilaev Xiang Xue Lan purjede kolm korda nädalas mõlemas suunas vahel Incheon ja Yantai.

Hanjoong Line Ferries parvlaeva laevad on tavalised praamid koos kajutid, purjetamine üleöö ja sealt iga päev ja saabuvad varakult järgmisel hommikul. Sõit kestab umbes 15 tundi. Rongis parvlaevu nõustutakse valuuta kodumaalt shopping, müügiautomaadid jne, samuti USA dollari suhtes.

Hanjoong Line Ferries Väljumisprotseduurid

kontrollides
Väljumine töötlemine algab mitte varem kui 2.5 tundi enne väljalendu ja lõpeb 1 tund enne laeva väljumist. Seetõttu reisijad peavad olema parvlaeva check-in leti hiljemalt kaks tundi enne laeva väljumist täita pardakaart vorm ja lahkumise kaardi väljumise protseduurid.

Lõpuleviimine saabumise / lahkumise kaardid

Kuigi saabumist kaarte vaja siseneda Jaapan on kättesaadavad parvlaevaga, see on mugavam täita seda samal ajal kui Korea lahkumise kaart enne maha.

Väljalend kaart (Korea) tuleb täita Korea, samas saabumist kaart sisenemise Jaapan peab olema kirjutatud kas Chinesee tähemärki või inglise keeles. Sest kontaktandmeid saabumist kaardile saab sisestada nimi ja telefoninumber koht sul peatuda oma esimese öö.

Tollideklaratsioon

Tollideklaratsiooni alad asuvad mõlemal pool väljumist kontrolli counter. Kõik reisijad, kes kallis kaup või väärisesemeid (kaamerad, kellad, ehted, karusnahk tooted) on kohustatud esitama deklaratsiooni.

Kui kuulutatakse, sisestage nimi kirje, kogus ja hind tolliblanketil ja praegu nii objekt ja tolliblankett koos. Pärast avalduse kinnitamist hoidke dokumenti oma tagasisõit.

Kui te kõrvale ilma tollideklaratsiooni oma väärtasjad võivad olla maksustatavad tagasisaatmiseks, sest neid peetakse välismaal oste. Travelers koos midagi deklareerida saab minna otse kontrolli counter.

Sisseränne väljumine

Ootama kooskõlas taga kollane joon väljumise kontrolli counter. Kui see on teie kord, esitada pass, pardakaart ja lahkumise kaart.

Niikaua kui teie viisa kehtib, kui inspektor ei küsi küsimusi ja lihtsalt tempel passi. Väljalend kaart tempel ja jääb inspektor ja saabumist kaart saab klammerdada peale oma passi. Hoia saabumist kaardi, kui pöördute tagasi ja läbida sisserände saabumist protsess.

Ferry väljumine

Kui te kaotate kontrollimiste, saate sisestada tollivaba ala osta alkohoolseid jooke, sigarette ja kaamera film.

Zhong Han Ferry Laev

Zhong Han Ferries

Hanjoong Line Ferry

Zhong Han


Parim võimalik Korea pileti hind gurantee

Parim Hanjoong Line Ferries pileti hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Hanjoong Line Ferries pileti hind ja ei ole varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksma oma laevapileti, millel on Visa Electron kaart . Hind me tsiteerida Valitud Hanjoong Line Ferries auto või reisiparvlaev pilet, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate oma laevapileti, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Hanjoong Line Ferries pilet odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Hanjoong Line Ferries piletid palun kliki siia.

Soodus rühm praami reisida Korea.

Nimel, Kool & Social Club Hanjoong Line Ferries pileti broneerimine

Soodsad Group Reisimine Hanjoong Line Ferries - Ferryto.com pakkuda spetsiaalne isiklik ja taskukohane Hanjoong Line Ferries rühm ja treener pidu parvlaeva reisija reserveerimine pakub sulle madalaima võimaliku parvlaeva sooduspakkumisi.

Meie spetsialist Hanjoong Line Ferries rühmareise meeskond tagab parimat lahendust teie ja teie reisijat. Ainus nõue saada diskonteeritud rühmareise parvlaeva määr on see, et teie partei peaks olema vähemalt kümme inimest ja reisi samal ajal. Lisateavet rühmareise kohta Hanjoong Line Ferries palun kliki siia.

Korea kaubik, kaubavedu ja lasti praamid

Hanjoong Line Ferries Commercial Sõidukid ja Kaubavedu

Ferry logistika pakkuda isiklik ja taskukohane Hanjoong Line Ferries kauba ja lasti praamid reserveerimine vahel Yantai (Hiina) ja Incheon (Lõuna-Korea).

Lisaks pakub soodushindadega et ettevõtjate ja pinnaseveok Ferry Logistika on nüüd ka võimalik pakkuda diskonteeritud parvlaeva veohinnad eraklientidele nagu need, kes tahavad võtta transiidi kaubikute mis tahes Hanjoong Line Ferries liinidel teenindas. Lisateavet ja instant online quote oma kaubik parvlaeva ületamist palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Korea klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell Ferryto.com Sul on võimalik saada live Hanjoong Line Ferries piletite hinnad, vaadata kättesaadavuse vaatamiseks parvlaevad sõiduplaanid ja raamatu Hanjoong Line Ferries auto ja reisiparvlaev pileteid meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Hanjoong Line Ferries üle 1,200 laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway

Vali Hanjoong Ferries parvlaevade jaoks odavaim laevapileti hinnad ja Gilli lahe Caithness St Margaret lootust ja Lõuna-Ronaldsay Orkney.