Dodekanisos Ferry Line - Reisijate ja auto Ferry Tickets

Dodekanisos Ferry Line pakub odav auto ja reisijate laevapileti broneerimine reaalajas laevapileti hindade võrdlus. Sa alati odavaim kättesaadav Corsica Ferries laevapileti hind broneerides internetis aadressil FerryTO - ja see on garantii.
3.6 tähed - põhineb 856 kommentaare

Dodekanisos Ferry Line Ferry Tickets - Odav laevapileteid ning suurepärane teenindus - mida aprill 25
5/ 5tähed Pärast fantastiline kokkuhoid ja klienditeenindus sain broneerimisel minu Dodekanisos Ferry Line laevapileteid alates FerryTO ma lihtsalt pidin teile teada, mis rõõm see äritegevust koos sinuga. FerryTO on esimene ja ainus online-laevapileti broneerimine teenus olen kasutanud, kes ei pane oma raha sinna, kus nende suu on nii teenuse ja hinna. Ma päästsin ligi euro 100 line minu laevapiletid koos FerryTO, oli väga rahul sujuv tehing ja teie suurepärane klienditeenindus - tänan teid väga tõesti!

Dodekanisos Express Ferries

Dodekanisos Express Ferries auto ja reisiparvlaev piletid

Dodekanisos Express Ferries pileti broneerimine, parvlaeva ajakavad ja reisijate andmete Dodekanisos Express Ferries purjetamine ja sealt sadamate Rhodes, Kos, Kalymnos, Leros, Patmos ja suuremate sadama Kreeka ja Piraeus.

Broneerimine Dodekanisos Express Ferries piletid pole kunagi olnud lihtsam, me võrdleme kõik Dodekanisos Express Ferries hindu reaalajas tagab kiire hinnapakkumisi, nii et saate osta odavam saadaval Dodekanisos Express Ferries piletid ja sealt sadamate Rhodes, Kos, Kalymnos, Leros, Patmos ja suurem sadamasse Kreeka ja Pireuse online instant kinnitust.

Nii et kas te otsite päeva shopping praamisõitu välismaal või puhkus break reisimine Dodekanisos Express Ferries on lihtne, kiire ja stressivaba viis sinna ja tagasi. Raamat, mida Dodekanisos Express Ferries auto või reisiparvlaevade piletid koos meiega ja naudivad rohkem valikuvõimalusi ja paindlikkust.

Uusima Dodekanisos Express Ferries ületamisel info ja ajakavad kõik praamid sõidavad ja sealt sadamate Rhodes, Kos, Kalymnos, Leros, Patmos ja suuremate sadama Kreeka ja Piraeus sealhulgas teave parvlaeva sadamate ja kasulikku turismiinfot umbes sihtkohtadesse meie üksikasjalik marsruut ja linnakaardid aitavad teil joonistada teie Dodekanisos Express Ferries parvlaev reisi.

Kui on autoga, koos perega või soolo suu reisija raamat parvlaeva ületamisel koos Dodekanisos Express Ferries ja jõuda sihtkohta värskendamist, lõdvestunud ja õnnelik.

Dodekanisos Express Ferries pakub fantastilisi piletihindu ja sadamate Rhodes, Kos, Kalymnos, Leros, Patmos ja suuremate sadama Kreeka ja Piraeus parvlaevad sadamates.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Dodekanisos Express

Dodekanisos Express Ferries
Ferry Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Dodekanisos Express Ferries piletid
ja sealt sadamate Rhodes, Kos, Kalymnos, Leros, Patmos ja suuremate sadama Kreeka ja Pireuse online eelnevalt Ferryto.com ja sa alati nautida meie odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Dodekanisos Express Ferries liinil pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Dodekanisos Express pileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaevu broneerimisvormi vasakul.

Umbes Dodekanisos Express Ferries

Esimene kiire katamaraan Dodekanisos Express alustas oma teekonda aprillis 2000 sadamatesse Rhodes, Kos, Kalymnos, Leros, Patmos ja suuremate sadama Kreeka ja Piraeus.

Dodekanisos Express ja Dodekanisos Pride, kahe laeva firma, mis ühendavad kõiki Dodekaneeside (Agathonisi, Kalymnos, Kastelorizo, Kos, Lipsi, Leros, Nisyros, Patmos, Rhodes, Simi, Tilos, Halki) üksteise suhtes.

Dodekanisos Express

Dodekanisos Seaways pakub võimalust põgeneda lõõgastumiseks ja puhkuseks ühele meie ilus saared. Kas olete Rhodes või Simi saab uurida lähedal Kreeka saared päev kruiisid.

laevastik

Dodekanisos EXPRESS

 • Laeva tüüp: Autod ja reisijate katamaraani kiirlaevade
 • Maksimaalne kiirus: 33 Sõlmed
 • Sõidukiirus: 31 Sõlmed
 • Reisijateveo mahu: 341 istmed
 • Main Deck: 242 istmed
 • Upper Deck: 99 istmed
 • Garage: 6 sõidukeid

Dodekanisos PRIDE

 • Laeva tüüp: Autod ja reisijate katamaraani kiirlaevade
 • Maksimaalne kiirus: 33 sõlme
 • Sõidukiirus: 32 sõlme
 • Reisijateveo mahu: 280 istmed
 • Main Deck: 214 istmed
 • Upper Deck: 66 istmed
 • Garage: 9 autod
Dodekanisos Marsruudi kaart
Juulis 2005 ettevõtte teise kiire katamaraan Dodekanisos Pride alustas oma teekonda. Novembris 2011 uus samm tehti, et eesmärk on riigi kogu Dodekaneeside meretranspordi vajadusi.

PANAGIA SKIADENI

 • Laeva tüüp: Auto ja reisijate
 • Maksimaalne kiirus: 17 sõlme
 • Sõidukiirus: 16 sõlme
 • Reisijateveo mahu suvel: 700 istmed
 • Reisijateveo mahu talvel: 590 istmed

Mis Ro kohta ja Ro maha reisijate ja autode laeva Panagian Skiadeni, ettevõte kavatseb pakkuda lahendusi valdkondades mugav ja ohutu vedu reisijate, sõidukite ja kauba peamiselt suunatud väikesaartele Dodekaneeside keeruline.


Parim võimalik Dodekanisos Express Ferries pileti hind gurantee

Parim Dodekanisos Express Ferries pileti hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Dodekanisos Express Ferries pileti hind ja ei ole varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksma oma laevapileti, millel on Visa Electron kaart . Hind me tsiteerida Valitud Dodekanisos Express Ferries auto või reisiparvlaev pilet, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate oma laevapileti, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Dodekanisos Express Ferries pilet odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Dodekanisos Express Ferries piletid palun kliki siia.

Soodus rühm parvlaeva reisi kohta Dodekanisos Express Ferries.

Nimel, Kool & Social Club Dodekanisos Express Ferries pileti broneerimine

Soodsad Group Reisimine Dodekanisos Express Ferries - Ferryto.com pakkuda spetsiaalne isiklik ja taskukohane Dodekanisos Express Ferries rühm ja treener pidu parvlaeva reisija reserveerimine pakub sulle madalaima võimaliku parvlaeva sooduspakkumisi.

Meie spetsialist Dodekanisos Express Ferries rühmareise meeskond tagab parimat lahendust teie ja teie reisijat. Ainus nõue saada diskonteeritud rühmareise parvlaeva määr on see, et teie partei peaks olema vähemalt kümme inimest ja reisi samal ajal. Lisateavet rühmareise kohta Dodekanisos Express Ferries palun kliki siia.

Dodekanisos Express Ferries kaubik, kaubavedu ja lasti praamid

Dodekanisos Express Ferries Commercial Sõidukid ja Kaubavedu

Ferry logistika pakkuda isiklik ja taskukohane Dodekanisos Express Ferries kauba ja lasti parvlaevu reserveerimine ja sealt sadamate Rhodes, Kos, Kalymnos, Leros, Patmos ja suuremate sadama Kreeka ja Piraeus.

Lisaks pakub soodushindadega et ettevõtjate ja pinnaseveok Ferry Logistika on nüüd ka võimalik pakkuda diskonteeritud parvlaeva veohinnad eraklientidele nagu need, kes tahavad võtta transiidi kaubikute mis tahes Dodekanisos Express Ferries liinidel teenindas. Lisateavet ja instant online quote oma kaubik parvlaeva ületamist palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Dodekanisos Express Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Dodekanisos Express Ferries piletite hinnad, vaadata kättesaadavuse vaatamiseks parvlaevad sõiduplaanid ja raamatu Dodekanisos Express Ferries auto ja reisiparvlaev pileteid meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Dodekanisos Express Ferries üle 1,200 laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway

Vali Dodekanisos Express Ferries parvlaevade jaoks odavaim laevapileti hinnad ja sadamate Rhodes, Kos, Kalymnos, Leros, Patmos ja suuremate sadama Kreeka ja Piraeus. Meil on ka parvlaev pakub kaugemate praami sihtkohtadele ja mini püsikiiruse sihtkohtades, nagu Iirimaa, Holland, Itaalia, Hispaania, Taani ja Kreeka saartel.