Dandong International Ferries Reisijate ja auto Ferry Tickets

Dandong International Ferries laevapileti broneerimine, parvlaeva sõiduplaanid, reisijate teavitamine ja promo sooduskupongi koodid
4.0 tähed - põhineb 58 kommentaare

Dandong International Ferries

Dandong International Ferries auto ja reisiparvlaev piletid

Dandong International Ferries pakuvad regulaarselt reisijate regulaarne kruiisilaeva vahel korea mandril asuvast Incheon ja Hiina sadam Dandong

Broneerimine Dandong International Ferries piletid pole kunagi olnud lihtsam, me võrdleme kõik Dandong International Ferries hindu reaalajas tagab kiire hinnapakkumisi, nii et saate osta odavam saadaval Dandong International Ferries piletid ja sealt Book Dandong International Ferries piletid vahel Hiina ja Lõuna-Korea.

Nii et kas te otsite päeva shopping praamisõitu välismaal või puhkus break reisimine Dandong International Ferries on lihtne, kiire ja stressivaba viis sinna ja tagasi. Raamat, mida Dandong International Ferries auto või reisiparvlaevade piletid koos meiega ja naudivad rohkem valikuvõimalusi ja paindlikkust.

Uusima Dandong International Ferries ületamisel info ja ajakavad kõik praamid väljuvad Book Dandong International Ferries piletid vahel Dandong (Hiina) ja Incheon (Lõuna-Korea), sealhulgas teave parvlaeva sadamate ja kasulikku turismiinfot umbes sihtkohtadesse meie üksikasjalik marsruut ja linnakaardid aitab teil joonistada teie Dandong International Ferries parvlaev reisi.

Kui on autoga, koos perega või soolo suu reisija raamat parvlaeva ületamisel koos Dandong International Ferries ja jõuda sihtkohta värskendamist, lõdvestunud ja õnnelik.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Dalong Ferry Logo
Dandong International Ferries
Ferry Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Dandong International Ferries piletid
vahel Incheon (Lõuna-Korea) ja Dandong (Hiina).

Hind näed on hind, mida maksta. Kell ferryto.com ei ole varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Dandong International Ferries liinil pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Märge: Ferryto.com ei suuda pakkuda Dandong International laevapileteid sel ajal. Palun kasutage broneerimissüsteemi vasakul broneerida Incheon / Dandong laevapileti alternatiivse praamiühendus.

Umbes Dandong International Ferries

Dandong International Ferries pakkuda kruiisilaev teenust ja Hiina piirilinnas Dandong ja Lõuna-Korea mandril asuvast Incheon.

Dandon Ferry jäta Incheon Ferry Terminal No. 1 kell 5 pm esmaspäeval, kolmapäeval ja reedel ning jätta Dandong kell 3 pm teisipäeval, neljapäeval ja laupäeval.

Dandong International Ferries parvlaeva laevad on tavalised praamid koos kajutid, purjetamine üleöö ja sealt iga päev ja saabuvad varakult järgmisel hommikul. Sõit kestab umbes 15 tundi. Rongis parvlaevu nõustutakse valuuta kodumaalt shopping, müügiautomaadid jne, samuti USA dollari suhtes.

Dandong International Ferries Väljumisprotseduurid

kontrollides
Väljumine töötlemine algab mitte varem kui 2.5 tundi enne väljalendu ja lõpeb 1 tund enne laeva väljumist. Seetõttu reisijad peavad olema parvlaeva check-in leti hiljemalt kaks tundi enne laeva väljumist täita pardakaart vorm ja lahkumise kaardi väljumise protseduurid.

Lõpuleviimine saabumise / lahkumise kaardid

Kuigi saabumist kaarte vaja siseneda Jaapan on kättesaadavad parvlaevaga, see on mugavam täita seda samal ajal kui Korea lahkumise kaart enne maha.

Väljalend kaart (Korea) tuleb täita Korea, samas saabumist kaart sisenemise Jaapan peab olema kirjutatud kas Chinesee tähemärki või inglise keeles. Sest kontaktandmeid saabumist kaardile saab sisestada nimi ja telefoninumber koht sul peatuda oma esimese öö.

Tollideklaratsioon

Tollideklaratsiooni alad asuvad mõlemal pool väljumist kontrolli counter. Kõik reisijad, kes kallis kaup või väärisesemeid (kaamerad, kellad, ehted, karusnahk tooted) on kohustatud esitama deklaratsiooni.

Kui kuulutatakse, sisestage nimi kirje, kogus ja hind tolliblanketil ja praegu nii objekt ja tolliblankett koos. Pärast avalduse kinnitamist hoidke dokumenti oma tagasisõit.

Kui te kõrvale ilma tollideklaratsiooni oma väärtasjad võivad olla maksustatavad tagasisaatmiseks, sest neid peetakse välismaal oste. Travelers koos midagi deklareerida saab minna otse kontrolli counter.

Sisseränne väljumine

Ootama kooskõlas taga kollane joon väljumise kontrolli counter. Kui see on teie kord, esitada pass, pardakaart ja lahkumise kaart.

Niikaua kui teie viisa kehtib, kui inspektor ei küsi küsimusi ja lihtsalt tempel passi. Väljalend kaart tempel ja jääb inspektor ja saabumist kaart saab klammerdada peale oma passi. Hoia saabumist kaardi, kui pöördute tagasi ja läbida sisserände saabumist protsess.

Ferry väljumine

Kui te kaotate kontrollimiste, saate sisestada tollivaba ala osta alkohoolseid jooke, sigarette ja kaamera film.

Dandong International Ferry Lounge

Dandong International Ferry Diner

Dandong International Ferry pood


Parim võimalik Korea pileti hind gurantee

Parim Dandong International Ferries pileti hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Dandong International Ferries pileti hind ja ei ole varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksma oma laevapileti, millel on Visa Electron kaart . Hind me tsiteerida Valitud Dandong International Ferries auto või reisiparvlaev pilet, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate oma laevapileti, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Dandong International Ferries pilet odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Dandong International Ferries piletid palun kliki siia.

Soodus rühm praami reisida Korea.

Nimel, Kool & Social Club Dandong International Ferries pileti broneerimine

Soodsad Group Reisimine Dandong International Ferries - Ferryto.com pakkuda spetsiaalne isiklik ja taskukohane Dandong International Ferries rühm ja treener pidu parvlaeva reisija reserveerimine pakub sulle madalaima võimaliku parvlaeva sooduspakkumisi.

Meie spetsialist Dandong International Ferries rühmareise meeskond tagab parimat lahendust teie ja teie reisijat. Ainus nõue saada diskonteeritud rühmareise parvlaeva määr on see, et teie partei peaks olema vähemalt kümme inimest ja reisi samal ajal. Lisateavet rühmareise kohta Dandong International Ferries palun kliki siia.

Korea kaubik, kaubavedu ja lasti praamid

Dandong International Ferries Commercial Sõidukid ja Kaubavedu

Ferry logistika pakkuda isiklik ja taskukohane Dandong International Ferries kauba ja lasti praamid reserveerimine vahel Dandong (Hiina) ja Incheon (Lõuna-Korea).

Lisaks pakub soodushindadega et ettevõtjate ja pinnaseveok Ferry Logistika on nüüd ka võimalik pakkuda diskonteeritud parvlaeva veohinnad eraklientidele nagu need, kes tahavad võtta transiidi kaubikute mis tahes Dandong International Ferries liinidel teenindas. Lisateavet ja instant online quote oma kaubik parvlaeva ületamist palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Korea klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell Ferryto.com Sul on võimalik saada live Dandong International Ferries piletite hinnad, vaadata kättesaadavuse vaatamiseks parvlaevad sõiduplaanid ja raamatu Dandong International Ferries auto ja reisiparvlaev pileteid meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Dandong International Ferries üle 1,200 laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway

Vali Dae-Ferries parvlaevade jaoks odavaim laevapileti hinnad ja Gilli lahe Caithness St Margaret lootust ja Lõuna-Ronaldsay Orkney.