Corsica Ferries - Reisijate ja auto Ferry Tickets

Corsica Ferries pakub odav auto ja reisijate laevapileti broneerimine reaalajas laevapileti hindade võrdlus. Sa alati odavaim kättesaadav laevapileti hind broneerides internetis aadressil FerryTO - ja see on garantii.
3.8 tähed - põhineb 1,471 kommentaare

Corsica Ferries Ferry Tickets - Odav laevapileteid ning suurepärane teenindus - mida aprill 25
5/ 5tähed Pärast fantastiline kokkuhoid ja klienditeenindus sain broneerimisel minu Corsica Ferries laevapiletid alates FerryTO ma lihtsalt pidin teile teada, mis rõõm see äritegevust koos sinuga. FerryTO on esimene ja ainus online-laevapileti broneerimine teenus olen kasutanud, kes ei pane oma raha sinna, kus nende suu on nii teenuse ja hinna. Ma päästsin ligi euro 100 line minu laevapiletid koos FerryTO, oli väga rahul sujuv tehing ja teie suurepärane klienditeenindus - tänan teid väga tõesti!

Corsica Ferries

Corsica Ferries auto ja reisiparvlaev piletid

Corsica Ferries pileti broneerimine, parvlaeva ajakavad ja reisijate andmete Corsica Ferries purjetamine ja sealt Prantsuse sadamate Marseille, Toulon ja Nice ja Itaalia sadamates Savona, Genova, Livorno ja Civitavecchia.

Broneerimine Corsica Ferries piletid pole kunagi olnud lihtsam, me võrdleme kõik Corsica Ferries hindu reaalajas tagab kiire hinnapakkumisi, nii et saate osta odavam saadaval Corsica Ferries piletid ja Prantsuse sadamate Marseille, Toulon ja Nice ja Itaalia sadamates Savona, Genova Livorno ja Civitavecchia online instant kinnitust.

Nii et kas te otsite päeva shopping praamisõitu välismaal või puhkus break reisimine Corsica Ferries on lihtne, kiire ja stressivaba viis sinna ja tagasi. Raamat, mida Corsica Ferries auto või reisiparvlaevade piletid koos meiega ja naudivad rohkem valikuvõimalusi ja paindlikkust.

Uusima Corsica Ferries ületamisel info ja ajakavad kõik praamid sõidavad ja Prantsuse sadamate Marseille, Toulon ja Nice ja Itaalia sadamates Savona, Genova, Livorno ja Civitavecchia sealhulgas teave parvlaeva sadamate ja kasulikku turismiinfot umbes sihtkohtadesse meie üksikasjalik marsruut ja linnakaardid aitavad teil joonistada teie Corsica Ferries parvlaev reisi.

Kui on autoga, koos perega või soolo suu reisija raamat parvlaeva ületamisel koos Corsica Ferries ja jõuda sihtkohta värskendamist, lõdvestunud ja õnnelik.

Corsica Ferries pakub fantastilisi piletihindu ja Prantsuse sadamate Marseille, Toulon ja Nice ja Itaalia sadamates Savona, Genova, Livorno ja Civitavecchia parvlaevad sadamates.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Corsica Ferries

Corsica Ferries
Ferry Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Corsica Ferries piletid
ja Prantsuse sadamate Marseille, Toulon ja Nice ja Itaalia sadamates Savona, Genova, Livorno ja Civitavecchia internetis eelnevalt Ferryto.com ja sa alati nautida meie odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Corsica Ferries liinil pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Corsica Ferries pileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaevu broneerimisvormi vasakul.

Umbes Corsica Ferries

Corsica Ferries Sadamad L'ille Rousse, Calvi, Ajaccio, Propriano, Porto Vecchio ja Bastia. Lühim liinidel on vähem kui neli tundi kiire paat ühendada Nice'i Calvi ja Livorno koos Bastia.

Need kaks liinid on ka kõige madalama ones. Teine lühike teekond juhe Põhja-Sardiinia sadamasse Santa Teresa di Gallura Bonifacio Lõuna-Korsika. Medmar kasutatakse vahet sõitma Napoli ja Porto Vecchio, kuid see liin desn't näivad olevat tegutsenud enam.

Corsica Ferries

Corsica Ferries ja Sardiinia Ferries turustamise kasutatavate nimede Corsica Ferries, et Prantsusmaa põhinev laevafirma, mis tegutseb liiklust ja saartelt Korsika ja Sardiinia.

Corsica Ferries on laevafirma alanud teenuste 1967 nime all Korsika kooskõlas praami Korsika Express. Kuna ettevõtte tagasihoidlik algus tema kasvanud, mis on tänapäeval turuliidri Korsika ja Sardiinia Corsica Ferries Sardiinia Ferries.

Corsica Ferries on premier reisiparvlaevaoperaator Lääne Vahemere transportimiseks üle 1 miljonit reisijat aastas pardal nende parvlaevad jooksevad ja Prantsusmaalt ja Itaaliast Korsika, Sardiinia ja Elba.

Corsica Ferries tegutseda 2 tagastamise liinidel Itaaliast Sardiinia ja 10 tagastamise marsruute Prantsusmaa ja Itaalia Korsikale, kus on kokku kuni 13 ülesõitude päevas.

Laevastik koosneb praegu 14 laevad.

Enamik meie parvlaevad Korsika ja Sardiinia pakkuda kena kajutite, baaride, iseteeninduse ja a la carte restoranid, laste mängutuba, bassein, solaarium ja kauplused.

Korsika Marsruudi kaart

In 1996 kiire parvlaeva Korsika Express avas liinil Nice Korsikale. Kiirlaevade teinud võimalikuks turule vahel Prantsuse mandri ja Korsika. Selline kiire reisilaeva kasutati ka Itaalia ja Sardiinia.

Meie uus parvlaev: Mega Smeralda

Laev, varem Color Festival, osteti Norra firma Color Lines Cruises ja ümber Mega Smeralda poolt Corsica Ferries. On 171.50 m pikk ja 28 m lai. Selle kiirus tõuseb 28 sõlme. Pärast re-Paigaldus Wharf Megatechnica Kreekas ta võib võtta 2000 reisijate ja 560 sõidukeid.

Laeval on 539 kajutid ja mugavalt sisustatud (restoranid, baar, konverentsiruumid laste mängutuba, kauplused jne). Tänu oma suurusele, rajatised ja disaini Mega Smeralda on lipulaev laevandusettevõte.

Korsika Delux Cabin

Kuna 13 juuni 2008 see on sõitnud Itaalia ja Sardiinia ning alates 20 juuni 2008 ka Itaalia ja Korsika. Mega Smeralda annab Corsica Ferries koos 14th laeva oma laevastiku.

Mega Express parvlaeva
Kiire päeva jooksul (kuni 30.5 sõlme), mugav öösel (kuni 370 kajutid) Mega Express parvlaeva pakub kõigi mugavustega ja suur laev, mis võib kesta kuni 2100 reisijate ja 650 sõidukeid. Naudi teenust pardal: a la carte restoran, kohvik, pitsabaar / pasta, buffet, bassein, baar, videomängud, poed.

Classic Ferry

Meie klassikaline parvlaevad Korsika Victoria ja Sardiinia Regina pakkuda kruiisid järgmisi mugavusi: kino, butiigid, a la carte restoran, kohvik, ujula, meeldivat salongides.

Tänu regulaarseid ja sagedasi väljumised Korsika Shuttle (Korsika Marina II) saab valida mitmesuguseid väljumisajad pakuvad paindlikkust oma reisiplaane.

Korsika Resturant

Laev Sardiinia Nova oli esimene kollane praami ühendada Livorno ja Olbia. In 1987 laevastiku täienes "Sardiinia Vera".

Express parvlaevu

Kiirlaevade (37 sõlme) teid Korsika ja Sardiinia rekordajaga!
Pardal leiad baar, kohvik ja butiik.

Samuti liinidel poolt Grimaldi Lines Civitavecchia olid ilmselt katkestada 2011. Enamik meie praamid Korsika ja Sardiinia pakkuda kena kajutite, baaride, iseteeninduse ja a la carte restoranid, laste mängutuba, bassein, solaarium ja kauplused.

Korsika Ferry

In 2001 Mega Express Ferries võeti kasutusele, mis on valmistatud erinevate uute liinide vahel võimalikult Touloni ja sadamates Ajacco, Calvi, Ile Rouse'i ja Bastia.

In 2004 kõik laevafirmad Corsica Ferries läbi enamik reisijaid Korsikale. 2004 oli ka aasta, mil lipu laev firma, Mega Express III võeti kasutusele liinil Sardiiniasse.


Parim võimalik Corsica Ferries pileti hind gurantee

Parim Corsica Ferries pileti hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Corsica Ferries pileti hind ja ei ole varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksma oma laevapileti, millel on Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Corsica Ferries auto või reisiparvlaev pilet, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate oma laevapileti, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Corsica Ferries pilet odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Corsica Ferries piletid palun kliki siia.

Soodus rühm parvlaeva reisi kohta Corsica Ferries.

Nimel, Kool & Social Club Corsica Ferries pileti broneerimine

Soodsad Group Reisimine Corsica Ferries - Ferryto.com pakkuda spetsiaalne isiklik ja taskukohane Corsica Ferries rühm ja treener pidu parvlaeva reisija reserveerimine pakub sulle madalaima võimaliku parvlaeva sooduspakkumisi.

Meie spetsialist Corsica Ferries rühmareise meeskond tagab parimat lahendust teie ja teie reisijat. Ainus nõue saada diskonteeritud rühmareise parvlaeva määr on see, et teie partei peaks olema vähemalt kümme inimest ja reisi samal ajal. Lisateavet rühmareise kohta Corsica Ferries palun kliki siia.

Corsica Ferries kaubik, kaubavedu ja lasti praamid

Corsica Ferries Commercial Sõidukid ja Kaubavedu

Ferry logistika pakkuda isiklik ja taskukohane Corsica Ferries kauba ja lasti parvlaevu reserveerimine ja sealt Prantsuse sadamate Marseille, Toulon ja Nice ja Itaalia sadamates Savona, Genova, Livorno ja Civitavecchia.

Lisaks pakub soodushindadega et ettevõtjate ja pinnaseveok Ferry Logistika on nüüd ka võimalik pakkuda diskonteeritud parvlaeva veohinnad eraklientidele nagu need, kes tahavad võtta transiidi kaubikute mis tahes Corsica Ferries liinidel teenindas. Lisateavet ja instant online quote oma kaubik parvlaeva ületamist palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Corsica Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Corsica Ferries piletite hinnad, vaadata kättesaadavuse vaatamiseks parvlaevad sõiduplaanid ja raamatu Corsica Ferries auto ja reisiparvlaev pileteid meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Corsica Ferries üle 1,200 laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway

Vali Corsica Ferries parvlaevade jaoks odavaim laevapileti hinnad ja Prantsuse sadamate Marseille, Toulon ja Nice ja Itaalia sadamates Savona, Genova, Livorno ja Civitavecchia. Meil on ka parvlaev pakub kaugemate praami sihtkohtadele ja mini püsikiiruse sihtkohtades, nagu Iirimaa, Holland, Itaalia, Hispaania, Taani ja Kreeka saartel.