Caronte Ferries - Reisijate ja auto Ferry Tickets

Caronte Ferries pakub odav auto ja reisijate laevapileti broneerimine reaalajas laevapileti hindade võrdlus. Sa alati odavaim kättesaadav Caronte Ferries laevapileti hind broneerides internetis aadressil FerryTO - ja see on garantii.
3.7 tähed - põhineb 217 kommentaare

Caronte Ferries Ferry Tickets - Odav laevapileteid ning suurepärane teenindus - mida aprill 25
5/ 5tähed Pärast fantastiline kokkuhoid ja klienditeenindus sain broneerimisel minu Caronte Ferries laevapiletid alates FerryTO ma lihtsalt pidin teile teada, mis rõõm see äritegevust koos sinuga. FerryTO on esimene ja ainus online-laevapileti broneerimine teenus olen kasutanud, kes ei pane oma raha sinna, kus nende suu on nii teenuse ja hinna. Ma päästsin ligi euro 100 line minu laevapiletid koos FerryTO, oli väga rahul sujuv tehing ja teie suurepärane klienditeenindus - tänan teid väga tõesti!

Caronte & Tourist Ferries

Caronte & Tourist Ferries auto ja reisiparvlaev piletid

Caronte & Tourist Ferries pileti broneerimine, parvlaeva ajakavad ja reisijate andmete Caronte & Tourist Ferries purjetamine ja sealt Itaalia mandriosa ja Sitsiilia ja sadamast Salerno Messina.

Broneerimine Caronte & Tourist Ferries piletid pole kunagi olnud lihtsam, me võrdleme kõik Caronte & Tourist Ferries hindu reaalajas tagab kiire hinnapakkumisi, nii et saate osta odavam saadaval Caronte & Tourist Ferries piletid ja Itaalia mandriosa ja Sitsiilia ja sadamast Salerno Messina online instant kinnitust.

Nii et kas te otsite päeva shopping praamisõitu välismaal või puhkus break reisimine Caronte & Tourist Ferries on lihtne, kiire ja stressivaba viis sinna ja tagasi. Broneeri sa Caronte & Tourist Ferries auto või reisiparvlaevade piletid koos meiega ja naudivad rohkem valikuvõimalusi ja paindlikkust.

Uusima Caronte & Tourist Ferries ületamisel info ja ajakavad kõik praamid sõidavad ja Itaalia mandriosa ja Sitsiilia ja sadamast Salerno Messina sealhulgas teave parvlaeva sadamate ja kasulikku turismiinfot umbes sihtkohtadesse meie üksikasjalik marsruut ja linnakaardid aitab teil joonistada teie Caronte & Tourist Ferries parvlaev reisi.

Kui on autoga, koos perega või soolo suu reisija raamat parvlaeva ületamisel koos Caronte & Tourist Ferries ja jõuda sihtkohta värskendamist, lõdvestunud ja õnnelik.

Caronte & Tourist Ferries pakub fantastilisi piletihindu ja Itaalia mandriosa ja Sitsiilia ja sadamast Salerno Messina parvlaevad sadamates.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Caronte & Tourist Ferries

Caronte & Tourist Ferries
Ferry Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Caronte & Tourist Ferries piletid
ja Itaalia mandriosa ja Sitsiilia ja sadamast Salerno Messina internetis eelnevalt Ferryto.com ja sa alati nautida meie odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Caronte & Tourist Ferries liinil pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Caronte & Tourist Ferries pileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaevu broneerimisvormi vasakul.

Umbes Caronte & Tourist Ferries

Caronte & Tourist Ferries pakuvad regulaarselt laevaühendusi Itaalia mandriosa vahel ning Sitsiilia sadamast Salerno Messina.

Augustis 1999 firma võttis veel ühe sammu edasi kasutuselevõtu Vestfold. See on laeva viimase põlvkonna kahekordse tekid, suurem veavad võimu ja suurema kiirusega kui eelmised mudelid võimelised täitma 150 autod ja 25 liigendatud sõidukeid.

Caronte & Tourist Ferries

Caronte & Tourist SpA laevastiku koos omaga Caronte & Tourist Lines SpA, on 17 laevade kõik praegu kasutusel Messina - Villa San Giovanni, Messina - Salerno - Messina, Milazzo - Aiolise saared liinil. Suurem osa laevu ehitati Itaalia laevaehitustehas lõpust seitsmekümnendatel ja algul 90s.

Kõik veesõidukid, purjetamine Messina on Straights, pärast hiljutist ja intensiivseks restyling, pakkuda klientidele üha tõhusamaks ja meeldiv teenindus. Restoran, Iseteenindus ja Bar teenused on kättesaadavad pardal.

Cartour laevad, kõik hiljemalt disaini, katta Messina - Salerno liinil kolm korda päevas liinil. Kiire ja mugav, need võimaldavad kauba vedajaid ja turistid nautida turvalist ja lõõgastav reis.

CAROUNTE ja turismitooteid seob Messina väina nelikümmend aastat. Oktoobris 2001, et bypass maanteel Salerno - Reggio Calabria lõputute töö moderniseerida, Caronte ja Tourist parvlaeva käivitada teedrajav projekt "Mereteed", mis ühendab sadamat Messina kuni Salerno.

Nad avasid esimese kiire praamiühendus "Cartour" Messina kuni Salerno umbes seitse tundi. Parvlaevaüleveo hõlmab praegu väljumised ja tegutses m / v Cartour Beta ja m / v Cartour Gamma, kiirusega 25 sõlme, mille veomaht 800 autod ja 150 tarbesõidukite ja mahutab kuni 1000 reisijat. Pardal on olemas kajutites, istmed, baar ja restoran, mänguväljak ja kauplused.

Caronte ja Tourist Marsruudi kaart

Juulil 1, 2003 Caronte ja Tourist Ferry Boat ümber oma tegevust, andes vastava haru äsja laevandus Caronte & Tourist SpA ja sanktsioneerimise, seega ühendada kaks ettevõtet.

Ettevõte asutati 2003 koos liitmine Caronte & Tourist Ferry Paat, mis on sõitnud vahel Messina ja Villa San Giovanni, sest 1968. On 07 oktoober 2001 nad käivitas esimese liinil Messina ja Salerno. Esimene laev sellel liinil oli Cartour.

Siis 2006 Cartour Beta võeti kasutusele Salerno Messina liinil. On 18th novembri 2008 kolmanda tee avati Messina et Civitavecchia koos Cartour Gamma, mis varem oli Messina ja Salerno liinil.


Parim võimalik Caronte & Tourist Ferries pileti hind gurantee

Parim Caronte & Tourist Ferries pileti hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Caronte & Tourist Ferries pileti hind ja ei ole varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksma oma laevapileti, millel on Visa Electron kaardi. Hind me tsiteerida Valitud Caronte & Tourist Ferries auto või reisiparvlaev pilet, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate oma laevapileti, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Caronte & Tourist Ferries pilet odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Caronte & Tourist Ferries piletid palun kliki siia.

Soodus rühm parvlaeva reisi kohta Caronte & Tourist Ferries.

Nimel, Kool & Social Club Caronte & Tourist Ferries pileti broneerimine

Soodsad Group Reisimine Caronte & Tourist Ferries - Ferryto.com pakkuda spetsiaalne isiklik ja taskukohane Caronte & Tourist Ferries rühm ja treener pidu parvlaeva reisija reserveerimine pakub sulle madalaima võimaliku parvlaeva sooduspakkumisi.

Meie spetsialist Caronte & Tourist Ferries rühmareise meeskond tagab parimat lahendust teie ja teie reisijat. Ainus nõue saada diskonteeritud rühmareise parvlaeva määr on see, et teie partei peaks olema vähemalt kümme inimest ja reisi samal ajal. Lisateavet rühmareise kohta Caronte & Tourist Ferries palun kliki siia.

Caronte & Tourist Ferries kaubik, kaubavedu ja lasti praamid

Caronte & Tourist Ferries Commercial Sõidukid ja Kaubavedu

Ferry logistika pakkuda isiklik ja taskukohane Caronte & Tourist Ferries kauba ja lasti parvlaevu reserveerimine ja sealt Itaalia mandriosa ja Sitsiilia ja sadamast Salerno Messina.

Lisaks pakub soodushindadega et ettevõtjate ja pinnaseveok Ferry Logistika on nüüd ka võimalik pakkuda diskonteeritud parvlaeva veohinnad eraklientidele nagu need, kes tahavad võtta transiidi kaubikute mis tahes Caronte & Tourist Ferries liinidel teenindas. Lisateavet ja instant online quote oma kaubik parvlaeva ületamist palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Caronte & Tourist Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Caronte & Tourist Ferries piletite hinnad, vaadata kättesaadavuse vaatamiseks parvlaevad sõiduplaanid ja raamatu Caronte & Tourist Ferries auto ja reisiparvlaev pileteid meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Caronte & Tourist Ferries üle 1,200 laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway

Vali Caronte & Tourist Ferries parvlaevade jaoks odavaim laevapileti hinnad ja Itaalia mandriosa ja Sitsiilia ja sadamast Salerno Messina. Meil on ka parvlaev pakub kaugemate praami sihtkohtadele ja mini püsikiiruse sihtkohtades, nagu Iirimaa, Holland, Itaalia, Hispaania, Taani ja Kreeka saartel.