Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Kustutamise nõue Laevapiletite

Reisijad, kes on juba ostnud parvlaevapilet Hetkel veebilehe kaudu, kes soovivad tühistada oma broneerimiseks võivad seda teha läbi muutmise ja tühistamise taotluse vorm allpool.

TÄHTIS: Informatsioon selle lehe ja see online Katkestamine / muutmise vorm on ainult klientidele, kes ostsid oma laevapileti internetis aadressil üks meie veebilehti (kõik nad sarnanevad see leht) või Travel Gateway. Kui te ei osta oma online-pilet kaudu üks meie veebilehti või Travel Gateway siis saame kahjuks ei aita teid ja siis on vaja pöörduda laevafirma või veebilehe, et ostsite pileti abi.

Lisainformatsioon

Laevapiletite muudatused Palun märkige, mida soovite tühistada pilet "Andmed Muudatusettepanek" osas kujul.

Laevapiletite Muudatusettepanek Teenustasu Pange tähele, et mõnel juhul ei ole võimalik tühistada broneering ja sa saada toetust makstud hinnast. Sa ei ole teavitatud sellest enne kinnitanud broneeringu, koos muu tühistamistasud. Igasugune variatsioon sellistel tingimustel, mida te ei oleks nõus enne, kui me aktsepteeritud broneeringu taotluse ainuisikuliselt äranägemisel ning teenuse osutaja olete ostnud.

Täiendav Reisijad Kui teil on summa tagasi, näiteks Tühistatud broneerimine, seda tehakse ainult kaardi algselt kasutati broneeringu tegemisel. Pange tähele, me ei saa tagastada erineva maksekaardiga.

Vähestel juhtudel võib toetust tehtud vormis reisitšekkide. Sel juhul, siis tuleb teha seda teada enne tühistamisel

Kiir Laevapiletite muudatused Kiireloomuliste tühistamised (St ainult siis, kui oma praami on tingitud sõita järgmisel 24 tundi või vähem), Et laevapiletite ostetud veebilehe kaudu helistage palun 0844 493 0651 (kõne maksumus 7 penni minutis, pluss telefoni firma juurdepääsu eest.) Ajal meie tööaega (E-N 8am - 8pm, R kuni 8am - 7pm, Sat, Sun & Bank Hols 9am - 6pm) muidu täitke kõrval Online pileti tühistamise taotluse vorm.

Broneeri Laevapiletite Kui sa ei ole veel broneeritud oma laevapileti palun kliki siia juurdepääs meie online reserveerimine.

Vajuta siia, et võtta ühendust klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad, ja üle 1,200 laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja- Aafrikas.

Kell ferryto.com teil on võimalik saada live pileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja me alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku laevapileti hind ilma varjatud lisad ajal broneerimine.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway