Camellia Line Ferries Reisijate ja auto Ferry Tickets

Camellia Line Ferries laevapileti broneerimine, parvlaeva sõiduplaanid, reisijate teavitamine ja promo sooduskupongi koodid
4.0 tähed - põhineb 58 kommentaare

Camellia Line Ferries

Camellia Line Ferries auto ja reisiparvlaev piletid

Camellia Line Ferries pakuvad regulaarselt reisijate regulaarne kruiisilaeva vahel korea mandril asuvast Pusani ja Fukuoka (Hakata) mitme nädalase väljumised parvlaevade Camellia Line Pusan ​​ja Fukuoka (Hakata), et Chuja

Broneerimine Camellia Line Ferries piletid pole kunagi olnud lihtsam, me võrdleme kõik Camellia Line Ferries hindu reaalajas tagab kiire hinnapakkumisi, nii et saate osta odavam saadaval Camellia Line Ferries piletid ja sealt Book Camellia Line Ferries piletid vahel Fukuoka (Hakata) Jaapanis ja Pusan ​​Korea.

Nii et kas te otsite päeva shopping praamisõitu välismaal või puhkus break reisimine Camellia Line Ferries on lihtne, kiire ja stressivaba viis sinna ja tagasi. Raamat, mida Camellia Line Ferries auto või reisiparvlaevade piletid koos meiega ja naudivad rohkem valikuvõimalusi ja paindlikkust.

Uusima Camellia Line Ferries ületamisel info ja ajakavad kõik praamid väljuvad Book Camellia Line Ferries piletid vahel Fukuoka (Hakata) Jaapanis ja Pusan ​​Korea sealhulgas teave parvlaeva sadamate ja kasulikku turismiinfot umbes sihtkohtadesse meie üksikasjalik marsruut ja linnakaardid aitab teil joonistada teie Camellia Line Ferries parvlaev reisi.

Kui on autoga, koos perega või soolo suu reisija raamat parvlaeva ületamisel koos Camellia Line Ferries ja jõuda sihtkohta värskendamist, lõdvestunud ja õnnelik.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Camellia Line Ferry

Camellia Line Ferries
Ferry Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Camellia Line Ferries piletid
vahel Fukuoka (Hakata) Jaapanis ja Pusan ​​Korea.

Camellia Line Ferry seilab liinil Fukuoka (Hakata) (Hakata), lõuna saare Kyushu Jaapanis ja Pusan ​​Lõuna-Korea.

Hind näed on hind, mida maksta. Kell ferryto.com ei ole varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Camellia Line Ferries liinil pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Umbes Camellia Line Ferries

Camellia Line Ferries pakkuda kruiisilaev teenust ja Fukuoka (Hakata), Jaapani ja Korea mandril asuvast Pusan.

Üleöö praamiühendus Fukuoka (Hakata), Jaapan Pusan, Korea kulub umbes 15 tundi Pusan ​​Fukuoka (Hakata) ja maksab kuni 30% vähem kui kiiremini tiiburlaevaga parvlaevad.

Külalistele aasta eelarvest või neile, kes lihtsalt on seiklusjanu ja aega raisata, reisimine maad vahel Jaapanis ja Euroopas või Aasias võib olla atraktiivne alternatiiv lennureise.

Kuigi nõutud reisiaeg võib sageli olla oluliselt pikem, reisi parvlaevaga on tavaliselt palju odavam kui kulud sõidavad, otseühendus saadaval mitme erineva Jaapani suurima sadama linnades ja Hiina, Korea ja Venemaa.

Paljud neist rahvusvaheline parvlaevadel on väga populaarne ja eelnevalt reserveerima soovitatav. Broneerida saab läbi suuremates reisibüroodes jooksul Jaapanis, otse laevafirma või teie väljumissadamas.

Camellia Line Ferry Sõiduplaanid

Camellia LinaFerry Sõiduplaanid suhtes hooajalised muutused ja võib sõltuda ka ilm.

Fukuoka (Hakata) Pusan

  • E / K, kõrvale 17: 00, saabuvad 08: 40 järgmisel päeval.
  • R kõrvale 19: 00 saabuvad 08: 40 järgmisel päeval.

Pusan ​​Fukuoka (Hakata)

  • Alates (märts-oktoober)
    Teisip / Neljap / Sun, kõrvale 19: 00, saabuvad 08: 40 järgmisel päeval

  • Alates (november-veebruar)
    Teisip / Neljap / Sun, kõrvale 17: 40, saabuvad 08: 40 järgmisel päeval

Eeldades, et teil on broneeritud pileti ette, mida peaks saabuma 90 minutit enne väljalendu.

Samuti on soovitatav, et kinnitada ajakava üksikasjad vastava laevafirma või kohalikul Turismiinfokeskuse jooksul Jaapanis.

Camellia Line Ferries

Camellia kruiisilaeva

Camellia praami ja Jaapan ja Lõuna-Korea

On Board Camellia Line Ferries

Camellia Line Ferries pakkuda kaks istumiskohad koos lõõgastava lennukis istekoha kahel korrusel, kus saab lõõgastuda ja nautida oma reisi. Samuti on tollivaba kauplus pardal, nii et saate ära odava hinnaga rahvusvahelistes vetes.

Camellia Line Ferries Väljumisprotseduurid

kontrollides
Väljumine töötlemine algab mitte varem kui 2.5 tundi enne väljalendu ja lõpeb 1 tund enne laeva väljumist. Seetõttu reisijad peavad olema parvlaeva check-in leti hiljemalt kaks tundi enne laeva väljumist täita pardakaart vorm ja lahkumise kaardi väljumise protseduurid.

Lõpuleviimine saabumise / lahkumise kaardid
Kuigi saabumist kaarte vaja siseneda Jaapan on kättesaadavad parvlaevaga, see on mugavam täita seda samal ajal kui Korea lahkumise kaart enne maha. Väljalend kaart (Korea) tuleb täita Korea, samas saabumist kaart sisenemise Jaapan peab olema kirjutatud kas hiina märke või inglise keeles. Sest kontaktandmeid saabumist kaardile saab sisestada nimi ja telefoninumber koht sul peatuda oma esimese öö.

Tollideklaratsioon
Tollideklaratsiooni alad asuvad mõlemal pool väljumist kontrolli counter. Kõik reisijad, kes kallis kaup või väärisesemeid (kaamerad, kellad, ehted, karusnahk tooted) on kohustatud esitama deklaratsiooni.

Kui kuulutatakse, sisestage nimi kirje, kogus ja hind tolliblanketil ja praegu nii objekt ja tolliblankett koos. Pärast avalduse kinnitamist hoidke dokumenti oma tagasisõit.

Kui te kõrvale ilma tollideklaratsiooni oma väärtasjad võivad olla maksustatavad tagasisaatmiseks, sest neid peetakse välismaal oste. Travelers koos midagi deklareerida saab minna otse kontrolli counter.

Sisseränne väljumine
Ootama kooskõlas taga kollane joon väljumise kontrolli counter. Kui see on teie kord, esitada pass, pardakaart ja lahkumise kaart.

Niikaua kui teie viisa kehtib, kui inspektor ei küsi küsimusi ja lihtsalt tempel passi. Väljalend kaart tempel ja jääb inspektor ja saabumist kaart saab klammerdada peale oma passi. Hoia saabumist kaardi, kui pöördute tagasi ja läbida sisserände saabumist protsess.

Ferry väljumine
Kui te kaotate kontrollimiste, saate sisestada tollivaba ala osta alkohoolseid jooke, sigarette ja kaamera film.


Parim võimalik Korea pileti hind gurantee

Parim Camellia Line Ferries pileti hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Camellia Line Ferries pileti hind ja ei ole varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksma oma laevapileti, millel on Visa Electron kaart . Hind me tsiteerida Valitud Camellia Line Ferries auto või reisiparvlaev pilet, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate oma laevapileti, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Camellia Line Ferries pilet odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Camellia Line Ferries piletid palun kliki siia.

Soodus rühm praami reisida Korea.

Nimel, Kool & Social Club Camellia Line Ferries pileti broneerimine

Soodsad Group Reisimine Camellia Line Ferries - Ferryto.com pakkuda spetsiaalne isiklik ja taskukohane Camellia Line Ferries rühm ja treener pidu parvlaeva reisija reserveerimine pakub sulle madalaima võimaliku parvlaeva sooduspakkumisi.

Meie spetsialist Camellia Line Ferries rühmareise meeskond tagab parimat lahendust teie ja teie reisijat. Ainus nõue saada diskonteeritud rühmareise parvlaeva määr on see, et teie partei peaks olema vähemalt kümme inimest ja reisi samal ajal. Lisateavet rühmareise kohta Camellia Line Ferries palun kliki siia.

Korea kaubik, kaubavedu ja lasti praamid

Camellia Line Ferries Commercial Sõidukid ja Kaubavedu

Ferry logistika pakkuda isiklik ja taskukohane Camellia Line Ferries kauba ja lasti praamid reserveerimine vahel Fukuoka (Hakata) Jaapanis ja Pusan ​​Korea.

Lisaks pakub soodushindadega et ettevõtjate ja pinnaseveok Ferry Logistika on nüüd ka võimalik pakkuda diskonteeritud parvlaeva veohinnad eraklientidele nagu need, kes tahavad võtta transiidi kaubikute mis tahes Camellia Line Ferries liinidel teenindas. Lisateavet ja instant online quote oma kaubik parvlaeva ületamist palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Korea klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell Ferryto.com Sul on võimalik saada live Camellia Line Ferries piletite hinnad, vaadata kättesaadavuse vaatamiseks parvlaevad sõiduplaanid ja raamatu Camellia Line Ferries auto ja reisiparvlaev pileteid meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Camellia Line Ferries üle 1,200 laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway