Bornholmstrafikken Ferry

Bornholmstrafikken Ferry auto ja reisiparvlaev piletid

Bornholmstrafikken Laevapiletite broneerimine, parvlaeva ajakavad ja reisijate andmete Bornholmstrafikken Ferry purjetamine ja sealt sadamate Koge Taani, Ystad, Rootsi Sassnitzi Isle of Ruegen ja Ronne Bornholmi saar.

Broneerimine Bornholmstrafikken laevapileteid pole kunagi olnud lihtsam, me võrdleme kõik Bornholmstrafikken Ferry hindu reaalajas tagab kiire hinnapakkumisi, nii et saate osta odavam saadaval Bornholmstrafikken laevapileteid ja sealt sadamate Koge Taani, Ystad, Rootsi Sassnitzi Isle of Ruegen ja Ronne Bornholmi saare online instant kinnitust.

Nii et kas te otsite päeva shopping praamisõitu välismaal või puhkus break reisimine Bornholmstrafikken Ferry on lihtne, kiire ja stressivaba viis sinna ja tagasi. Raamat, mida Bornholmstrafikken Ferry auto või reisiparvlaevade piletid koos meiega ja naudivad rohkem valikuvõimalusi ja paindlikkust.

Uusima Bornholmstrafikken Ferry ületamisel info ja ajakavad kõik praamid sõidavad ja sealt sadamate Koge Taani, Ystad, Rootsi Sassnitzi Isle of Ruegen ja Ronne Bornholmi saar, sealhulgas teave parvlaeva sadamate ja kasulikku turismiinfot umbes sihtkohtadesse meie üksikasjalik marsruut ja linnakaardid aitavad teil joonistada teie Bornholmstrafikken Ferry parvlaeva reisi.

Kui on autoga, koos perega või soolo suu reisija raamat parvlaeva ületamisel koos Bornholmstrafikken Ferry ja jõuda sihtkohta värskendamist, lõdvestunud ja õnnelik.

Bornholmstrafikken Ferry pakub fantastilisi piletihindu ja sadamate Koge Taani, Ystad, Rootsi Sassnitzi Isle of Ruegen ja Ronne Bornholmi saar Ferries sadamates.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Bornholmstrafikken Ferry

Bornholmstrafikken Ferry
Ferry Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Bornholmstrafikken laevapileteid
ja sealt sadamate Koge Taani, Ystad, Rootsi Sassnitzi Isle of Ruegen ja Ronne Bornholmi saare online eelnevalt Ferryto.com ja sa alati nautida meie odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Bornholmstrafikken Ferry liinil pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Bornholmstrafikken Laevapiletite hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaevu broneerimisvormi vasakul.

Umbes Bornholmstrafikken Ferry

Taani laevafirma Bornholmstrafikken Peamine tegevusala pakub parvlaevaliiklust ühendamist Taani Bornholmi saare Taani ja Rootsi. Peamine eesmärk Bornholmstrafikken on pakkuda vedu Bornholm kogukonnas.

Ystad-Rønne'i
Sõida üle Öresundi silda ja minna Ystad-Rønne'i. Kiirpraamide viib autod ja reisijate Bornholm vaid 75 minutit. Ristumiskoht on tavalised praamid (RoPax parvlaevad) võtab 2½ tundi.

Bornholmstrafikken Ferry

Madalhooajal on 3-6 väljumised päevas ja tipphooajal on kuni 10 väljumised koos Færgen. Uus kiire parvlaev suurema mahuga oli kasutuselevõtmist 22 juuni 2011.

Køgesse-Rønne'i
Bornholmi "päästerõngas" ülejäänud Taanis on Køgesse-Rønne'i praamiühendus, mis võimaldab teil sõita Køgesse saarele kui sa magad. On purjetamise igal õhtul alates Køgesse. Sõiduaeg: 5½ tundi üleöö Færgen.

Sassnitz- Rønne'i
See võtab lihtsalt 3½ tundi mööda sõita tavalise praami Saksa Rügeni saarel. Færgen jookseb praamiühendus vahel Rønne'i Sassnitzi.

Christiansø
Suvel Christiansøfarten jookseb igapäevase reisijateveo teenuse saare Christiansø alates Gudhjem ja Allinge. Talvel teenus kestab Gudhjem ainult.

Bornholm Marsruudi kaart

Copenhagen-Simrishamn-Allinge
Siit 13 juuni til 26 august 2012 reisija katamaraan purjed Simrishamn Rootsis Allinge Bornholm. Sealtkaudu on "Bornholm Express" on võimalik saada otse keskjaama Kopenhaageni kaudu Simrishamn Rootsis Bornholm bussi ja katamaraan.

Bornholmstrafikken teenust praegu teenib sadamate Koge Taani, Ystad, Rootsi Sassnitzi Isle of Ruegen ja Ronne Bornholmi island.The Taani laevafirma Bornholmstrafikken asutati 1866 kohalikud ärimehed Bornholmi saare.

Algselt oli ettevõtte nimega "Dampskibsselskabet paa Bornholm af 1866, ja see oli tavaliselt nimetatakse" 66 "firma. Ettevõte oli joosta nii eraomandis aktsiaseltsi kuni 1973.

In 1973, Taani riigile üle võttis laevafirma sätete alusel seaduse nr 272 ja sealt edasi Bornholmstrafikken on käivitada riigi äriühing.

Bornholmstrafikken on pidevalt arendada ja kohandada, et parandada teenuse klientidele ning Bornholmi üldsus tervikuna. Bornholmstrafikken hiljuti kasutusele kaks täiesti uut laeva, ehitatud Merwede Shipyard ja Volharding Shipyard, Holland.

Bornholm Ferry
Laevad Taani jõudnud värvitud vastavalt uuele kavand ja uue värvi Bornholmstrafikken.The peamine eesmärk Bornholmstrafikken on pakkuda reisijate, posti ja kauba ning Bornholmi saare jaoks suurim võimalik kasu Bornholmi kogukond .


Parim võimalik Bornholmstrafikken Laevapiletite hind gurantee

Parim Bornholmstrafikken Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Bornholmstrafikken Laevapiletite hind ja ei ole varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksma oma laevapileti, millel on Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Bornholmstrafikken Ferry auto või reisiparvlaev pilet, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate oma laevapileti, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Bornholmstrafikken Laevapiletite odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Bornholmstrafikken laevapileteid palun kliki siia.

Soodus rühm parvlaeva reisi kohta Bornholmstrafikken Ferry.

Nimel, Kool & Social Club Bornholmstrafikken Laevapiletite broneeringud

Soodsad Group Reisimine Bornholmstrafikken Ferry - Ferryto.com pakkuda spetsiaalne isiklik ja taskukohane Bornholmstrafikken Ferry rühm ja treener pidu parvlaeva reisija reserveerimine pakub sulle madalaima võimaliku parvlaeva sooduspakkumisi.

Meie spetsialist Bornholmstrafikken Ferry rühmareise meeskond tagab parimat lahendust teie ja teie reisijat. Ainus nõue saada diskonteeritud rühmareise parvlaeva määr on see, et teie partei peaks olema vähemalt kümme inimest ja reisi samal ajal. Lisateavet rühmareise kohta Bornholmstrafikken Ferry palun kliki siia.

Bornholmstrafikken Ferry kaubik, kaubavedu ja lasti praamid

Bornholmstrafikken Ferry Commercial Sõidukid ja Kaubavedu

Ferry logistika pakkuda isiklik ja taskukohane Bornholmstrafikken Ferry kauba ja lasti parvlaevu reserveerimine ja sealt sadamate Koge Taani, Ystad, Rootsi Sassnitzi Isle of Ruegen ja Ronne Bornholmi saar.

Lisaks pakub soodushindadega et ettevõtjate ja pinnaseveok Ferry Logistika on nüüd ka võimalik pakkuda diskonteeritud parvlaeva veohinnad eraklientidele nagu need, kes tahavad võtta transiidi kaubikute mis tahes Bornholmstrafikken laevaliinil hooldada. Lisateavet ja instant online quote oma kaubik parvlaeva ületamist palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Bornholmstrafikken Ferry klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Bornholmstrafikken Laevapiletite hinnad, vaadake kättesaadavuse vaatamiseks parvlaevad sõiduplaanid ja raamatu Bornholmstrafikken Ferry auto ja reisiparvlaev pileteid meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Bornholmstrafikken Ferry üle 1,200 laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway

Vali Bornholmstrafikken Ferry praamid odavaim laevapileti hinnad ja sadamate Koge Taani, Ystad, Rootsi Sassnitzi Isle of Ruegen ja Ronne Bornholmi saar. Meil on ka parvlaev pakub kaugemate praami sihtkohtadele ja mini püsikiiruse sihtkohtades, nagu Iirimaa, Holland, Itaalia, Hispaania, Taani ja Kreeka saartel.