ANEK Line Ferries - Reisijate ja auto Ferry Tickets

ANEK Line Ferries pakub odav auto ja reisijate laevapileti broneerimine reaalajas laevapileti hindade võrdlus. Sa alati odavaim kättesaadav ANEK Line Ferries laevapileti hind broneerides internetis aadressil FerryTO - ja see on garantii.
4.4 tähed - põhineb 2,871 kommentaare

ANEK Line Ferries Ferry Tickets - Odav laevapileteid ning suurepärane teenindus - mida aprill 25
5/ 5tähed Pärast fantastiline kokkuhoid ja klienditeenindus sain broneerimisel minu ANEK Line Ferries laevapiletid alates FerryTO ma lihtsalt pidin teile teada, mis rõõm see äritegevust koos sinuga. FerryTO on esimene ja ainus online-laevapileti broneerimine teenus olen kasutanud, kes ei pane oma raha sinna, kus nende suu on nii teenuse ja hinna. Ma päästsin ligi euro 100 line minu laevapiletid koos FerryTO, oli väga rahul sujuv tehing ja teie suurepärane klienditeenindus - tänan teid väga tõesti!

Anek Lines

Anek Lines Auto ja reisiparvlaev piletid

Anek Lines pileti broneerimine, parvlaeva ajakavad ja reisijate andmete Anek Lines teele ja Kreekast Itaalia, Ancona Korfu, Kissamos'e et Antikýthira, Piraeus Chania ja Trieste Corfu.

Broneerimine Anek Liinid piletid pole kunagi olnud lihtsam, me võrdleme kõik Anek Lines hinnad reaalajas tagab kiire hinnapakkumisi, nii et saate osta odavam saadaval Anek Liinid piletid ja Kreekast Itaalia, Ancona Korfu, Kissamos'e et Antikýthira, Piraeus Chania ja Trieste Corfu online instant kinnitust.

Nii et kas te otsite päeva shopping praamisõitu välismaal või puhkus break reisimine Anek Lines on kiire, lihtne ja stressivaba viis sinna ja tagasi. Raamat, mida Anek Liinid auto või reisiparvlaevade piletid koos meiega ja naudivad rohkem valikuvõimalusi ja paindlikkust.

Uusima Anek Liinid ületamisel info ja ajakavad kõik praamid sõidavad ja Kreekast Itaalia, Ancona Korfu, Kissamos'e et Antikýthira, Piraeus Chania ja Trieste Corfu sealhulgas teave parvlaeva sadamate ja kasulikku turismiinfot umbes sihtkohtadesse meie üksikasjalik marsruudi ja linnakaardid aitavad teil joonistada teie Anek Liinid parvlaeva reisi.

Kui on autoga, koos perega või soolo suu reisija raamat parvlaeva ületamisel koos Anek Lines ja jõuate oma sihtkohta uuenemine, lõdvestunud ja õnnelik.

Anek Lines pakub fantastilisi piletihindu ja Kreekast Itaalia, Ancona Korfu, Kissamos'e et Antikýthira, Piraeus Chania ja Trieste Corfu parvlaevad sadamates.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Anek Lines
Anek Lines
Ferry Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Anek Lines piletid
ja Kreekast Itaalia, Ancona Korfu, Kissamos'e et Antikýthira, Piraeus Chania ja Trieste Corfu internetis eelnevalt Ferryto.com ja sa alati nautida meie odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Anek Liinid liinil pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Anek Liinid pileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaevu broneerimisvormi vasakul.

Umbes Anek Lines

Anek Ferry Line suur kaasaegse laevastik ja ettevõtte ainulaadsuse loonud neist on eeskujuks Euroopas. Anek Lines Ferry vastab kõigile reeglitele ja õigusaktid Euroopa Ühendus.

Mis 10 laevade ja 39 aastat kogemust Anek Line Ferries tagada teile ainulaadset ja meeldivat reisi. Broneerige võrgus ja maksta vähem oma ANEK Lines laevapiletite.

Anek Lines

Anek Ferries Routes
Anek siseliinidel (Pireuse Chania, Pireuse Heraklio ja Pireuse Rethymno) ja Joonia (Patras-Igoumenitsan-Korfu) teenindab laevu suure võimsusega, kiirus, mugavus, luksus ja muidugi turvalisus. Need on Anek Lines omadustega kõigi rahvusvaheliste ja kodumaiste jooned.

Leiate ka marsruute Patras Ancona, kas otsene või vahepeatustega Igoumenitsa koos mugavuse, luksus laevad F / B "OLÜMPIAVÕITJA" ja F / B "Kreeka SPIRIT", kaks täiesti uut laeva.

Iga päev, aastaringselt, laevad ANEK Lines & tütarettevõtted (ANEK, DANE, Lane, ANEN) ületada Egeuse, Joonia ja Aadria merd, pakkudes mugavat ja turvalist reisi.

ANEK RIDA viib sind kohale pardal kaasaegne ja väga kiire laevad, mis väljuvad õigeaegselt. Sa alati nautida parimat teenust meie väljaõppinud personal, kes on teie käsutuses 24 tundi päevas.

Anek Standard Cabins

Traditsioon, uhkuse ja kuulus Kreeta külalislahkust muljet ja kaasas teid ajal oma reisi mis tahes Anek parvlaeva laevad oma kaasaegse laevastik, et jätkuvalt võita usaldust ja austust kõigi Anek line Ferries reisija.

Reisi ajal lõõgastuda ilus, soe ümbrus meie avar sise- või välisküljele kajutid. Kõik on funktsionaalne ja külalislahke, kaks, kolm või neli voodit.

Sest nõudlikum online, seal on kenasti kaunistatud Deluxe kajutid väike elutuba, TV, külmik, Wi-Fi interneti ja hommikusöök * a'la carte restoran, mõlemad teenused on tasuta.

Anek Deluxe Cabin

Olenemata kategooriast, et sa valida, hästi koolitatud töötajad on Teie käsutuses teha oma reisi väga eriline!

* See teenus on saadaval ainult Itaalia ja Kreeka marsruute.

36 aastane traditsioon Anek Lines Ferry purjetamine merede Itaalia ja Kreeka on loonud neid liider oma valdkonnas. Alates hetkest, oma esimese laeva merele minek siiani, Anek Lines Ferry on ületanud nii Egeuse ja Aadria mere ületamatut mugavust ja järjepidevus.

Sihtkohad on ANEK Lines laevad, Ancona ja Veneetsia Itaalias ja Patras, Corfu ja Igoumenitsan Kreekas on olulised linnad - Euroopa sadamates, st ideaalne liitumispunktid veelgi sihtkohtadesse Euroopas. Neile, võttes "oma maja", Camper / Caravan, kus sa pakume Camping pardal teenust.

Lihtne teki pileti pakub WC, dušš ning tasuta 220 Volt voolu spetsiaalselt projekteeritud valdkondades ajal kogu teekonna

Anek Lines Ferry Fleet

F / B El.Venizelos

Eleftherios Venizelos oli suur juht, et vabanenud "autonoomne" Kreeta ja lisatud see ülejäänud Kreekas 1905. Eleftherios Venizelos sündis 1864. Ta sai Kreeka peaminister ja suri 1936.

ANEK Lines laeva, mis bares tema nimi on suurim reisilaev Vahemerel. Ehitatud Gdynia laevatehase Poolas. See on täielikult automatiseeritud, mis on varustatud üks ohutumaid ja kaasaegsete navigatsiooni süsteemide 12 tekid.

Anek Venizelos Ferry

Aastal võib vedada kuni 2,500 reisijate ja 1,100 sõidukeid. Sellel on neli peamist mootorid. Laev on kasutatud ka see igavesti populaarne kruiisid Vahemerel.

F / B olümpiavõitja

See laev on nimetatud üheks kiiremini laev see kategooria ja on üks kõige kiiremini Aadria, sest see lõpetab reisi Kreeka-Itaalia (Igoumentitsa - Ancona) ainult 15 tunni jooksul!

Seetõttu on ristitud, mida olümpiakulla MEDALLIST Constantinos Kenteris.

Anek olümpiavõitja

Ehitatud 2000 juures FOSEN laevatehas Norras, siis on see ime kaasaegse tehnoloogia on automaatika, samuti on mugavus ja kiirus, sest see võib ulatuda kiirustel 32 sõlme. See on varustatud nelja peamasinate.

F / B Helenic Spirit

Pühendatud Kreeka Spirit viimane lisaks laevastiku täiendab see twin "olümpiavõitja".

Ehitatud 2001 juures FOSEN laevatehas Norras, siis on see ime kaasaegse tehnoloogia on automaatika, samuti on mugavus ja kiirus, sest see võib ulatuda kiirustel 32 sõlme.

Anek Helenic Spirit

See laev on nimetatud üheks kiiremini laev see kategooria ja on üks kõige kiiremini Aadria, sest see lõpetab reisi Kreeka-Itaalia (Igoumentitsa - Ancona) ainult 15 tunni jooksul! See on varustatud nelja peamasinate.

F / B Lefka Ori

F / B Lefka Ori on pühendatud kõrgeimad mäed Kreeta, Lefka Ori, mis sõna-sõnalt tähendab "White Mountains".

Ehitatud 1992 on SHIMONOSHEKI laevatehased Jaapanis ja oli täiesti tagantjärele 2000. See on täielikult automatiseeritud koos see keerukas ja ohutu navigatsioonisüsteem.

Anek Lefka Ori Ferry

See võib vedada kuni 1,500 ja on ruumi 1,100 sõidukeid. See on varustatud kahe peamasinate.

F / B Sophokles

Sophokles Venizelos oli poeg suur Kreeka poliitiku Eleftherios Venizelos. Ta sündis 1894 ja suri 1964. Ta oli korduvalt valitud liikmena Kreeka parlamendi teeninud välisminister minister mereväe asepresident Kreeka valitsus ja lühikest aega peaminister.

Ehitatud 1990 kell SHIMONOSHEKI tehased Jaapanis ja täiesti tagantjärele 1999.

Anek Sophokles

Täielikult automatiseeritud, see on varustatud ühe kõige keerukamaid ja ohutu navigatsiooni süsteem. See võib vedada kuni 1,500 reisijat ja kuni 1,100 sõidukeid. See on varustatud kahe peamasinate.

F / B Lato

Lato (tuntud kui Lito Joonia murdes) oli Jumalaema Apollo (God of Sun) ja Artemise (jumalanna Hunting). Templi varemetest on pühendatud tema ikka seista, et sellel päeval Kreetal.

LATO ehitati SETODA laevatehased Jaapanis ja oli täiesti tagantjärele 1989. Sellel on kaks peamist mootorid.

Anek Lato Ferry

See on täielikult automatiseeritud kõige keerukamaid ja ohutu navigatsioonisüsteemid. Seal on sõbralik valdkondades, mis transpordi 1.800 reisijate ja 850 sõidukite pakkuda kõigi mugavustega meie reisijad on harjunud.

F / B Kreeta I & II

Suvel 1997, meie International laevastiku tõsteti, lisaks twin laevad KRITI I ja KRITI II. Nad olid nii ehitatud sama kirjelduste ja pakuvad sama mugavustega.

Anek Kreeta ma Ferry

Ehitatud Mihara tehased Jaapanis ja täielikult varustada see ostu 1997.

Nad olid saanud oma nime Kreeta saarel (KRITI tähendab kreeka Kreeta). Vastavalt Kreeka mütoloogias nime KRITI on saadud nime selle elanikud "KOURITES". Need olid esimesed elanikud Kreeta saarel elanud peal mägi Psiloritis.

Nad olid põllumajandussaaduste inimesed, pojad ema maa, mis olid sündinud ja kasvanud maa peal nagu puud. KOURITES võttis üle kaitse Jumal Zeus kui ta oli veel laps ja oli peidus koobastes Dikteo isalt Kronos, kes tahtis teda tappa.

Anek Kreeta II Ferry

"KRITI I" ja "KRITI II" vedada iga päev tuhandeid reisijaid, pakkudes neile unustamatu merereisi mugavust ja luksust.

F / B Elyros

In 2007, ANEK omandas super-luksuslik "ELYROS", mis võitis 2008 parim rekonstrueerimine auhinna, mille ShipPax auhinnad. See on parim laeva ANEK laevastikku.
ANEK investeeritud moodsamaid, keskkonnasõbralikumaid materjale, mis vastavad kõik ohutusnõuded (SOLAS) riigisiseste ja rahvusvaheliste mere reisidel.

Anek Elyros Ferry

ELYROS pakub kvaliteetseid teenuseid tänapäeva nõudliku reisijad, sealhulgas avangardi Cabin Kino teenust.

F / B Preveis

Preveli klooster oli ilmselt asutati ajal 16th sajandil. Ta mängis suurt osa ajal kreeta Revolutsioonid ja eriti revolutsiooni ajal 1866, kui ta oli peavarju revolutsionäärid ja aluse oma tegevuse. Ta sai nime jõe Preveli mis kaunistab et ainulaadne ala, kus lühikese kuru, loomulik kaitstud mets, juga, mäed ja maaliline väike lahe palmipuud. Klooster oli üks suur rikkus. In 1831 esimene kreeka School asutati klooster.

Pühendatud Monestry laev "Prevelis" transpordib mugavuse ja ohutuse 1,500 reisijate ja 450 sõidukeid. Ehitatud Imabari tehased Jaapanis ja oli täiesti tagantjärele 1995.

Anek Preveis Ferry

Juunil 8, 2011 ANEK Liinid ja Superfast Ferries luua ühisettevõte Pireuse Heraklion ja Patra-Igoumenitsan-Ancona liinidel kahe RO-PAX laevade esimeses üks ANEK kuuluv olümpiavõitja ja Superfast omandis Superfast XII ja kolm teine ​​üks ANEK kuuluv Kreeka Vaim ja Superfast omandis Superfast VI ja Superfast XI.


Parim võimalik Anek Liinid pileti hind gurantee

Parim Anek Liinid pileti hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Anek Liinid pileti hind ja ei ole varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksma oma laevapileti, millel on Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Anek Liinid auto või reisiparvlaev pilet, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate oma laevapileti, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Anek Lines pileti odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Anek Lines piletid palun kliki siia.

Soodus rühm parvlaeva reisi kohta Anek Lines.

Nimel, Kool & Social Club Anek Lines pileti broneerimine

Soodsad Group Reisimine Anek Lines - Ferryto.com pakkuda spetsiaalne isiklik ja taskukohane Anek Liinid rühm ja treener pidu parvlaeva reisija reserveerimine pakub sulle madalaima võimaliku parvlaeva sooduspakkumisi.

Meie spetsialist Anek Liinid rühmareise meeskond tagab parimat lahendust teie ja teie reisijat. Ainus nõue saada diskonteeritud rühmareise parvlaeva määr on see, et teie partei peaks olema vähemalt kümme inimest ja reisi samal ajal. Lisateavet rühmareise kohta Anek Lines palun kliki siia.

Anek Lines kaubik, kaubavedu ja lasti praamid

Anek Liinid Commercial Sõidukid ja Kaubavedu

Ferry logistika pakkuda isiklik ja taskukohane Anek Liinid kauba- ja lasti parvlaevu reserveerimine ja Kreekast Itaalia, Ancona Korfu, Kissamos'e et Antikýthira, Piraeus Chania ja Trieste Corfu.

Lisaks pakub soodushindadega et ettevõtjate ja pinnaseveok Ferry Logistika on nüüd ka võimalik pakkuda diskonteeritud parvlaeva veohinnad eraklientidele nagu need, kes tahavad võtta transiidi kaubikute mis tahes Anek Liinid liinidel teenindas. Lisateavet ja instant online quote oma kaubik parvlaeva ületamist palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Anek Lines klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Anek Liinid piletite hinnad, vaadata kättesaadavuse vaatamiseks parvlaevad sõiduplaanid ja raamatu Anek Liinid auto ja reisiparvlaev pileteid meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Anek Lines üle 1,200 laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway

Vali Anek Lines parvlaevu kõige madalama laevapileti hinnad ja Kreekast Itaalia, Ancona Korfu, Kissamos'e et Antikýthira, Piraeus Chania ja Trieste Corfu. Meil on ka parvlaev pakub kaugemate praami sihtkohtadele ja mini püsikiiruse sihtkohtades, nagu Iirimaa, Holland, Itaalia, Hispaania, Taani ja Kreeka saartel.