Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Muutmise taotlusega Laevapiletite

Reisijad, kes on juba ostnud parvlaevapilet Hetkel veebilehe kaudu, kes soovivad muuta oma broneerimiseks võivad seda teha läbi muutmise taotluse vorm allpool.

TÄHTIS: Informatsioon selle lehe ja see online muutmise vorm on ainult klientidele, kes ostsid oma laevapileti internetis aadressil üks meie veebilehti (kõik nad sarnanevad see leht) või Travel Gateway. Kui te ei osta oma online-pilet kaudu üks meie veebilehti või Travel Gateway siis saame kahjuks ei aita teid ja siis on vaja pöörduda laevafirma või veebilehe, et ostsite pileti abi.

Lisainformatsioon

Laevapiletite muudatused Sa ei pea taotlema muudatus, kui teie sõiduki registreerimisnumber on muutunud, et täpsustada, kui sa broneerida oma pilet ette uue sõiduki samasse klassi (nt: see ei ole muutunud alates standard auto mini van).

Laevapiletite Muudatusettepanek Teenustasu Pange tähele, et lisaks hilisemad hinna tõusu oma algse laevapileti, et välja arvatud lisades lemmikloom või taotleb puudega inimestele mõeldud lisad, teenustasu kuni £ 25 võivad olla seotud tehtud muudatuse oma pileti .

Täiendav Reisijad Kui sa vaid soovid lisada veel pasenger oma pileti võite leida see maksab vähem broneerida täiendava reisija oma pileti kui "suu reisija kui muuta oma olemasolevaid pilet. Täiendav broneerinud reisijaid Nii võib veel sõita teiega autos. Et kindlaks teha, kas "suu reisija pileti maksab vähem kui £ 25 muutmise tasu võib sooritada hinna kontrolli siin. Pange tähele, et mitte kõik praamid pakuvad "suu reisija piletit.

Kiir Laevapiletite muudatused Kiireloomuliste muudatustega (St ainult siis, kui oma praami on tingitud sõita järgmisel 24 tundi või vähem), Et laevapiletite ostetud veebilehe kaudu helistage palun 0844 493 0651 (kõne maksumus 7 penni minutis, pluss telefoni firma juurdepääsu eest.) Ajal meie tööaega (E-N 8am - 8pm, R kuni 8am - 7pm, Sat, Sun & Bank Hols 9am - 6pm) muidu täitke kõrval Online pileti muutmise taotluse vorm.

Broneeri Laevapiletite Kui sa ei ole veel broneeritud oma laevapileti palun kliki siia juurdepääs meie online reserveerimine.

Vajuta siia, et võtta ühendust klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad, ja üle 1,200 laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja- Aafrikas.

Kell ferryto.com teil on võimalik saada live pileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja me alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku laevapileti hind ilma varjatud lisad ajal broneerimine.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway