Türgi Ferry

Türgi Reisijate ja auto Ferry Tickets

Türgi laevapileti broneerimine, parvlaeva ajakavad ja reisijate andmete Türgi Ferry purjetamine ja sealt Cesme, Chios, Fethiye, Rhode ja Marmaris koos Erturk Laevafirmad ja mere Service Ferries.

Reisimine Türgi laevaga on kiire, lihtne ja stressivaba viis sinna ja tagasi. Broneeri odav Türgi laevapileteid ja sealt Cesme, Chios, Fethiye, Rhode ja Marmaris koos Erturk Laevafirmad ja mere Service Ferries online ja nautida rohkem valikuvõimalusi ja paindlikkust.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Türgi Ferries
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Türgi laevapileteid
ja sealt Cesme, Chios, Fethiye, Rhode ja Marmaris koos Erturk Laevafirmad ja mere Service Ferries online ette, et nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Türgi Ferry liinil pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Türgi Laevapiletite hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul.

Veel Türgi


Türgi on nii palju pakkuda oma külastajatele; hingekosutav looduslik ilu, unikaalne ajalooline ja arheoloogilised paigad, pidevalt paranenud hotelli ja turismi infrastruktuuri ja traditsioonilist külalislahkust ja konkurentsivõimelised hinnad.

See ei ole üllatav, et see riik on viimasel ajal saanud üks maailma populaarsemaid turismisihtkohti. Tänu Türgi mitmekesine geograafia, võib kogeda nelja erinevat kliimas mõni päev.

Nelinurkse kujuga riik on ümbritsetud kolmest küljest kolm erinevat mered. Selle kallastel on õmmeldud rannad, lahed, soppe, sadamad, saartel ja poolsaared. Suved on pikad, kestev niikaua kaheksa kuud mõnes piirkonnas.

Türgi on ka õnnistatud majesteetlik mäed ja orud, järved, jõed, joad ja grotte ideaalne talvel ja suvel turismi ja spordi igasuguseid.

Port of Instanbul

Reisijate ja sõiduautode Kaubavedu Praam teenused toimiksid vahel Itaalia ja Kreeka sadamaid ja mitmed Türgi sadamatesse, kuid mitte Istanbuli. On ka peotäis liinidel üle Musta mere.

Kreekast
Eraldi praamid Türgi Egeuse ranniku ja Kreeka saared, mis on omakorda seotud õhu või paadiga Ateenas. Teenused on tavaliselt iga päev suvel, mitu korda nädalas kevadel ja sügisel, ja võib-olla ainult üks kord nädalas talvel.

Itaalia
Marmara Liinid parvlaevad ühendada Brindisi ja Ancona Itaalias Çeşme. Türgi Maritime Lines opereerib ka kaks korda nädalas parvlaevad vahel Brindisi ja Çeşme.

Põhja-Küpros
Peamised piiripunkti vahel Põhja-Küprose Türgi vahel Taşucu (lähedal Silifke) ja Girne põhjarannikul Põhja-Küprosel. Akgünler Denizcilik teeb selle reisi. Võite reisida vahel Alanya ja Girne koos Fergün Denizcilik. Lõpuks saab reisida vahel Mersin ja Gazimağusa (Famagusta) idarannikul Põhja-Küpros, Türgi Maritime Lines.

Venemaalt
Ferries reisida vahel Trabzon ja Sotši Venemaal kolm korda nädalas.

Ukraina
UKR Ferry on mugav 36 paaritu tunnis (mõlemal suunal) iga nädal teenust ületamisel Musta mere vahel Odessa ja Istanbuli. Teine nädalane teenust jookseb vahel Sevastopol ja İstanbul, väljumisega Sevastopol 6pm pühapäev (saabumist İstanbul 8am teisipäev). Väljumised Istanbul neljapäeval ööd 10pm (saabuvad 8am laupäev). Ferries reisida Istanbuli ja Jalta liiga.

Elu Türgi on rikkalikult kultuuri ja traditsioone, mõned sajanditevanuste ja teistega või uuemat pärandit. Iga külastaja Türgi leiad palju, et on eksootiline, ja palju see rahustavalt tuttav. Intrigeeriv segu ida ja lääne moodustab Türgi elustiili.

Riigikeel riik on Türgi. Seda räägib 220 miljonit inimest ning on maailma viies keel levinuim keel. Tänane Türgi on arenenud murrete tuntud juba 11th sajandil ja on üks keeltest tuntud Uurali-Altai, mis sisaldab Soome ja Ungari.

Türgi on kirjutatud ladina tähestikku, millele on lisatud kuus erinevat sümbolit. Türgi on täiesti foneetiline - iga täht on ainult üks heli-, nii et iga sõna kõlab täpselt, kuidas see on kirjutatud. Ajal Ottomani aegadel Türgi oli kirjutatud araabia skripti, et piiratud arvu inimesi suutsid kirjutada. Selleks, et parandada kirjaoskuse ja seega ületada raskused õppimise ja lugemise Türgi araabia skripti, Türgi lülitatakse ladina tähestikku algatust järgides alustas Atatürk in 1928.

Inglise vahetas prantsuse ja saksa peatoimetaja sekundaarse keele õpetatakse koolis ja levib järjest enam. Inglise keelt osatakse ja arusaadav palju kogu Türgi. Saksa, vene ja prantsuse keeles on ka rääkinud eriti populaarne sihtkohtadesse.

Türgi on nii palju pakkuda oma külastajatele; hingekosutav looduslik ilu, unikaalne ajalooline ja arheoloogilised paigad, pidevalt paranenud hotelli ja turismi infrastruktuuri ja traditsioonilist külalislahkust ja konkurentsivõimelised hinnad. Seega ei ole üllatav, et see riik on viimasel ajal saanud üks maailma populaarsemaid turismisihtkohti. Tänu Türgi mitmekesine geograafia, võib kogeda nelja erinevat kliimas mõni päev. Nelinurkse kujuga riik on ümbritsetud kolmest küljest kolm erinevat mered. Selle kallastel on õmmeldud rannad, lahed, soppe, sadamad, saartel ja poolsaared. Suved on pikad, kestev niikaua kaheksa kuud mõnes piirkonnas. Türgi on ka õnnistatud majesteetlik mäed ja orud, järved, jõed, joad ja grotte ideaalne talvel ja suvel turismi ja spordi igasuguseid.

Suusatamine fännid, mägironijate, matkajate, matkajatele ja jahimehed nautida uusi ja unustamatuid elamusi Türgis. Türgi on üle midagi muud, suur vabaõhumuuseum, hoidla kõikide tsivilisatsioonide rikastab mullad Anatolia. Suur kogus ajalooliste ja arheoloogiliste rikkuse Türgis tundub sobivam kogu mandril kui ühte riiki. Hiljuti uue turismi valdkonnas on avanud: terviseturismi. Riik on tegelikult rikas kuuma vedrud, tervendav vetes ja tervendav mudaga, mis tulevad väga soovitatav meditsiinitöötajad kui vahend paljude haiguste puhul.

Türgi


Türgi võib olla maailma kõige vaidlustatud riigis. Selle maastik on pikitud lahinguvälja, hävitanud lossid ja paleed suured impeeriumid.

Türgi on maa, kus Aleksander Suur alanenud Gordioni sõlm, kus Achilleuse võitles troojalaste Homerose Ilias ja kui Ottomani impeeriumi võidelnud lahingud, mis kujundavad maailma.

Kevadel ja sügisel on parim aeg külastada, sest kliima on täiuslik vaatamisväärsusi Istanbuli ja Egeuse ja Vahemere rannikul, ja see saab olema jahe Kesk-Anatoolia, kuid mitte ebameeldivalt nii.

Reisijate ja praam teenused toimiksid vahel Itaalia ja Kreeka sadamaid ja mitmed Türgi sadamatesse, kuid mitte Istanbuli. On ka peotäis liinidel üle Musta mere.

Kliki siia broneerida laevapileti Türki

Kaart Türgi laevaliinil


Parim võimalik Türgi Laevapiletite hind gurantee

Parim Türgi Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Türgi Laevapiletite hind ja ei ole varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Türgi Ferry või sealt Cesme, Chios, Fethiye, Rhode ja Marmaris koos Erturk Laevafirmad ja mere Service Ferries, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Türgi Laevapiletite odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Türgi laevapileteid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Türgi Ferry klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Türgi Laevapiletite hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida Türgi Ferry auto ja reisiparvlaev piletid ja sealt Cesme, Chios, Fethiye, Rhode ja Marmaris koos Erturk Laevafirmad ja mere Service Ferries meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Türgiga Ferry üle 1,200 laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway