Süüria Ferry

Süüria Ferry Reisijate ja auto Ferry Tickets

Süüria Laevapiletite broneerimine, parvlaeva ajakavad ja reisijate andmete Süüria Ferry purjetamine ja sealt Tartus ja Veneetsia samuti parvlaevade vahel Tartus ja Egiptuse sadama Aleksandria purjetamine VISEMAR Ferry Line.

Broneerimine Süüria laevapileteid pole kunagi olnud lihtsam, võrrelda kõiki Süüria Ferry hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Süüria laevapileteid ja Tartus ja Veneetsia samuti parvlaevade vahel Tartus ja Egiptuse sadama Aleksandria purjetamine VISEMAR Ferry Line Internetis instant kinnitust.

Reisimine Süüria Ferry laevaga on kiire, lihtne ja stressivaba viis sinna ja tagasi. Broneeri odav Süüria laevapileteid ja Tartus ja Veneetsia samuti parvlaevade vahel Tartus ja Egiptuse sadama Aleksandria purjetamine VISEMAR Ferry Line online ja nautida rohkem valikuvõimalusi ja paindlikkust.

Uusima Süüria Ferry ületamisel info ja ajakavad kõik sõidud ja sealt Tartus ja Veneetsia samuti parvlaevade vahel Tartus ja Egiptuse sadama Aleksandria purjetamine VISEMAR Ferry Line sealhulgas teave parvlaeva sadamate ja kasulikku turismiinfot umbes sihtkohtadesse meie üksikasjalik marsruudi ja linnakaardid aitavad teil joonistada teie Süüria Ferry parvlaeva reisi.

Kui sõidavad Tartus ja Veneetsia samuti parvlaevade vahel Tartus ja Egiptuse sadama Aleksandria purjetamine VISEMAR Ferry Line siis broneerida praami ületamisel Süüria Ferry ja jõuda sihtkohta värskendamist, lõdvestunud ja õnnelik.

Süüria Ferry pakub fantastilisi piletihindu ja Tartus ja Veneetsia samuti parvlaevade vahel Tartus ja Egiptuse sadama Aleksandria purjetamine VISEMAR Ferry Line parvlaevade sadamates.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Süüria Ferry
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Süüria laevapileteid
ja sealt Tartus ja Veneetsia samuti parvlaevade vahel Tartus ja Egiptuse sadama Aleksandria purjetamine VISEMAR Ferry Line internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Süüria Ferry liinil pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Süüria Laevapiletite hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul.

Veel Süüria

Süürlased on ühed kõige sõbralik ja abivalmis inimesi maailmas, ja kõige rohkem külastajaid oma riik lõpuks arendada elukestvat armumine oma õrna võlusid.

Süüria ole Levantine Suvanto - Süüria on kaasaegne, tõhus ja väga uhke rahvas haldamine, mis on muutumas üha liberaalsem kui ka väljapoole suunatud iga päevaga. See vajab ja väärib reisijaid tunnistust sellest.

Õnneks kõik moderniseerimine ei tähenda, et Süüria on unustanud oma minevikku. Riigil on rohkem kui oma õiglase osa olulisi ajaloolisi paiku, mis kõik on lugupidav haldab asutused. Vanad linnad Damaskus, Aleppo ja Bosra on kõik loetletud UNESCO maailmapärandi nimekirja, kuna on sensatsiooniliselt ilus hävitanud linna Palmyra.

Süüria

Mighty ristisõdijate kindlusi, labürintjamaid keskaegse souqs jewel-like Damascene majade ja püha Umayyad mošeed on vaid mõned maiused pakkumine; seal on palju rohkem neid, kes on huvitatud, et otsida neid. Parimat, on asjaolu, et need monumendid sageli kootud kangast igapäevaelu - kohalikud kummardama mošeed, kauplus souqs teed juua majades ja piknik varemed. Ja nad on õnnelikud reisijatele ühineda.

Rääkides piknikud toob meid Pääruokalaji, kui tegemist on Süüria nii- journ - toit. Rahvusköökide on lihtsalt suurepärane, et tulla suur isu. Sa kindlasti täis nii palju võimalusi, kui sa lõpuks pisar ise ära.

Vanad linnad Damaskus, Aleppo ja Bosra on kõik loetletud UNESCO maailmapärandi nimekirja, kuna on sensatsiooniliselt ilus hävitanud linna Palmyra.

Süüria Kliima ja millal Külasta

Süüria on vahemereline kliima soe ja kuiv suvi (juuni-august) ja kerge, märg talv (detsember-veebruar) ranniku lähedal. Inland see muutub järk-järgult kuivemaks ja eemalepeletav. Rannikul, keskmine päevane temperatuur jääb vahemikku 29 ° C suvel 10 ° C talvel ja sademete hulk on umbes 760mm. On haritud stepivööndi, keskmine temperatuur 35 ° C suvel ja 12 ° C talvel. Sademeid varieerub 250mm et 500mm. Kõrbes, temperatuur on kõrge ja sademeid on vähe. Suvel päeva keskmine 40 ° C ja tõusud 46 ° C ei ole ebatavaline. Talv võib olla väga külm mägialadel, sealhulgas Crac des Chevaliers.

Kevad on parim aeg külastada kui temperatuur on kerge ja talvel vihmad on läbinud vine, mis varjab vaateid palju aastas. Sügis on järgmine parim valik. Tihedaima turism perioodid on lihavõtted, juuli, august, oktoober ja islami usupühade. Nendel aegadel on oluline, et broneerida majutust ette. See peatükk tihti tsiteerib lahtiolekuajad nagu "suvi" või "talvel"; Suvel tundi üldjuhul aprill-september ja talvel tundi oktoobrini märtsini, kuid need ei ole kivisse raiutud ja võib sõltuda ilmast.

Süüria

Süürlased on ühed kõige sõbralik ja abivalmis inimesi maailmas, ja kõige rohkem külastajaid oma riik lõpuks arendada elukestvat armumine oma õrna võlusid.

Õnneks ajakohastamine ei tähenda, et Süüria on unustanud oma minevikku. Riigil on rohkem kui oma õiglase osa olulisi ajaloolisi paiku, mis kõik on lugupidav haldab asutused.

VISEMAR Ferries tegutseda planeeritud praamiühendus vahel Veneetsia ja Tartus rannikul Süüria, samuti parvlaevade vahel Tartus ja Egiptuse sadamas Alexandria.

Süüria praamiteed teenindab uhiuus parvlaev VISEMAR Üks, mis oli ehitatud VISENTINI ja võib viia 200 veoautod, 80 autod ja kuni 400 reisijat väga mugav. VISEMAR Üks teeb reisi Veneetsia Aleksandrias 60 ja Veneetsia, et Tartus on 68 tundi. Kui liinil osutub edukaks, VISEMAR Line loodan, et lisada teise parvlaeva hiljem poolt aasta lõpuks kahekordistada oma suutlikkust.

Tartus (Ka millalgi tuntud Tartous) on üks kahest peamisest Vahemere sadamate rannikul Süüria, ja see on oluline kaubanduskeskus. Nagu ka praamiühendus Veneetsia ja Alexandria, sadamas on ka praamiühendus saare Arwad.

Pane tähele: Tuleneb poliitilised rahutused Süürias kõik parvlaevadel ja Süüria on peatatud kuni täiendava teatamiseni.

Kliki siia broneerida praami Süüria

Kaart Süüria


Parim võimalik Süüria Laevapiletite hind gurantee

Parim Süüria Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Süüria Laevapiletite hind ja ei ole varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Süüria Ferry või Tartus ja Veneetsia samuti parvlaevade vahel Tartus ja Egiptuse sadama Aleksandria purjetamine VISEMAR Ferry Line, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Süüria Laevapiletite odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Süüria laevapileteid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Süüria Ferry klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Süüria Laevapiletite hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida Süüria Ferry auto ja reisiparvlaev piletid ja Tartus ja Veneetsia samuti parvlaevade vahel Tartus ja Egiptuse sadama Aleksandria purjetamine VISEMAR Ferry Line meie madalaima võimaliku pilet hinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Süüriaga Ferry üle 1,200 laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway