Rootsi Ferry

Rootsi Reisijate ja auto Ferry Tickets

Rootsi parvlaevadele pileti broneerimine, parvlaeva ajakavad ja reisijate andmete praamid sõidavad ja Rootsi parvlaev sadamates Stockholmis, Göteborgis, Varbergi, Helsingborg, Kapellskäri, Umeå, Trelleborg, Malmö, Strömstad, Nynäshamnista, Viswith, Ystad ja Karlskrona.

Kui sõidavad Rootsi parvlaev sadamates Stockholmis, Göteborgis, Varbergi, Helsingborg, Kapellskäri, Umeå, Trelleborg, Malmö, Strömstad, Nynäshamnista, Viswith, Ystad ja Karlskrona siis broneerida üleveo Rootsi ja jõuda sihtkohta värskendamist, lõdvestunud ja õnnelik.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Rootsi Ferries
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Rootsi laevapileteid
ja sealt Rootsi parvlaev sadamates Stockholmis, Göteborgis, Varbergi, Helsingborg, Kapellskäri, Umeå, Trelleborg, Malmö, Strömstad, Nynäshamnista, Viswith, Ystad ja Karlskrona internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Rootsi Ferry liinil pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Rootsi Laevapiletite hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul.

Veel Rootsi

Kesköö Päike, Lume saartama talved, lihapallid, heeringas, viikingid ja Volvod, ABBA ja Hives - olenemata Teie olemasoleva arusaamu Rootsi võib visiit sellele mitmekülgne riik on kohustatud kinnitavad mõlemad, ja segagem neid. Kuigi sa oled tõenäoliselt tervitatud kaldal poolt throngs mõdu-swilling berserkers in longships tõendid viikingite ja nende röövimist päevadel on lihtne leida.

Reisijad täna on tõenäolisem, et slayed nägemused pastoraalne ilu - intensiivne roheline maal, läbimatu metsa, väike punane majad atop kaugete saarte ja kõikjal, Rootsi suurepäraselt selge sinine vesi.

Kuigi traditsioon valitseb sellistes kohtades nagu Dalarna Rootsi algupärasel ja Sami territooriumil kuni põhja, palju Rootsi täna sumiseb ajakohasema energiat. Laine sisserände viimastel aastatel on lisanud säde ja erinevaid kultuurilise miljöö. Urban keskustes nagu Stockholm, Göteborg (tuntud ka Göteborgi) ja Malmö järjekindlalt Suoltaa kultuuriväärtuste rahvusvahelist publikut (arvan IKEA, H & M, Absolut Vodka).

Stockholmi Ferry Port, Rootsi

Gotlandi saarel, mis asub umbes võrdsel kaugusel Rootsis ja Lätis, on Rootsi kõige rikkalikult ajaloolist piirkonda, kuid on ka hip pool vibe. Reisijad tulevad Rootsi nii palju, et flash klubid ja murranguline uue restorani nad teevad kõrbes matkad ja külastuste puust hobune tehased.

Kuidas Rootsile Ferry

On mitmeid Regulaarse parvlaevaühenduse purjetamine ja sealt Rootsi. Enamik parvlaevad on luksusliku kruiisilaeva laevade kuid mõned on kaubanduslik kaubaveo vferries piiratud reisijate majutuse.

Belgia Rootsi
Siit Genti Göteborg pour DFDS Torline

Taani Rootsi
Siit Grenå et Varbergi koos Stena Line
Siit Frederikshavn et Göteborg Stena Line
Siit Elsinoren Helsingborg koos Scandlines ja Sundsbusserne

Eestist Rootsi
Tallinnast Stockholmi teel (Helsingi) Viking Line
Tallinnast Stockholmi (otseühendus) koos Tallink

Soome Rootsi
Helsingist Stockholmi teel (Åland) koos Tallink Silja ja Viking Line
Naantalista Kapellskär koos Finnlines
Turust Stockholmi teel (Åland) koos Tallink Silja ja Viking Line
Vaasa sihtkohta Umeå koos RG Line

Läti Rootsi
Riiast Stockholmi Tallinki
Ventspilsist Nynashamn koos Scandlines

Leedu Rootsi
Klaipeda Karlshamnini koos DFDS lainetuss

Saksamaa Rootsi
Siit Travemünde Trelleborg TT-Line
Siit Travemünde Malmö koos Finnlines
Siit Kiel Göteborg Stena Line
Siit Sassnitzi Trelleborg koos Scandlines
Rostockist Trelleborg koos Scandlines ja TT-Line

Norra Rootsi
Sandefjord et Strömstad koos Color Line

Poola Rootsi
Siit Gdansk nynäshamn koos Polferries
Siit Gdansk Viswith koos Polferries
Gdynia Karlskrona koos Stena Line
Siit Świnoujścies Ystadi koos Polferries

Venemaa Rootsi
Saint-Petersburg Stockholmis St Peter Line

Suurbritannia Rootsi
Siit Imminghami ja Tilburyn et Göteborg pour DFDS Torline

Asjad teha ja näha Rootsis

Expereince Nature - Alates kuhjuvate virmalisi, mis valgustavad taevast kõrbekogemusi Rootsi Lapimaalt, et valged liivarannad lõuna - see kõik on teie nautida.

Kivine rannik Rootsi punktiir tuhandeid väikseid saari, mõned rohelised ja lopsakad, teised kaljune ja viljatu. On viis peamist saarestikud ida ja lääne pool riigis, eriti ümber Göteborgis ja Stockholmis. Järsud kaljud, kuppelmaastik ja kitsad orud istuda külg-külje rahulik järved ja sügavate lahtede ääres kõrge Coast Botnia lahes. See on UNESCO maailmapärandi nimistusse asub Rootsi idarannikul.

Piki Rootsi ja selle saarestikud on palju veespordi nautida, sealhulgas purjetamine, kanuumatkad, süsta, purjelauasõit, kitebordingu ja veesuusatamist. Loodushuvilistele, eluslooduse ja eriti tihendid, merelinnud ja mere elu on ravida.

Rootsi Kultuur - Võib-olla Rootsi suurim ekspordi kultuuri ja modernsus. Rootsi disain, muusika, kunst ja kirjandus on imetlenud üle maailma. See Rootsi löögid viis üle oma kaalu, ajalooliselt ja tänapäeval, nii mõju oma kultuuri üle maailma on kahtlemata.

Võtke Björn Borg tennise mängu: stoiline, rock solid, ühe suhtumist ja mitte kunagi öelda-die kallutada. Võib-olla kirjeldav rootslased, kuna inimesed. Kuid selle asemel, et analüüsida rootslased ehk peaksime lihtsalt nautida ja tähistada õhuke meelelahutusäri ABBA, funktsionaalsus ja esteetiline Rootsi disaini, rahupreemia dünamiidi leiutaja Alfred Nobel Rootsi folkloori inspireeritud teosed Astrid Lindgren. Ja palju, palju rohkem.

Nagu Ingemar Stenmark, mees-of-paari-sõnad suusatamine legend, vastas spordi kommentaator kriitikat ühe tema etendused: "Proovi ise".

Rootsi ajalugu - Sa võid avastada, et Rootsi oli suur võim Euroopas 17th sajandi külastades paljud ilusti lossid, paleed ja mõisad perioodist? Või et 3,000 aastat tagasi inimesed Tanum, nüüd UNESCO maailmapärandi nikerdatud kujutusi oma elu ja kombeid peale kivid, ehk nii, et me oleks avastada neid.

Õnneks Rootsi Läinud on väga hästi säilinud ajalooline, muuseumid, lossid, paleed ja mõisad ja ümber suuremad linnad Stockholm, Göteborg, Malmö ja et kaugemal.

Tasub vaadata on hämmastav Vasa muuseum Stockholmi, mis on muuseumi ehitatud Vasa laev; maailma ainus ellujäänud 17th sajandi lahingulaev, mis uppus oma esimesel reisil Stockholmis. Muuseumi hoone, esitlus laeva ja selle esemeid tuleb vaadelda usu - unmissable.

Kaevanduse muuseum Falun, Kesk-Rootsi, on UNESCO maailmapärandi, au mida ta jagab linna Falun ja Homesteader mõisad. Ta istub serva Hea Pit, ala hiiglane koobas-in 1687. Muuseum jutustab kaevandus ja ettevõte, mis jooksis ta ja ta on saanud kõrgeim alates Michelin Guide. Ja nad peaksid teadma.

Kalmar Castle Ida Rootsi, istub neemel väljaulatuvad viidud Kalmari väin. See pärineb 14th sajandil ja ümberehitatud 16th sajandil. Linnus on ehitatud ümber sadama ja peagi sai "Võti Kuningriik" ja oluline kaitsev linnus tolleaegne Taani piiri. Lähedal asub "Ölandbron" sild, mis kulub Ölandi saarel sama kuulus oma päikeselise mikrokliima, sest see on seda puhkepiirkonnas rootslased ja oma unikaalse floora ja fauna. Samuti on kuulus oma hämmastavalt hästi säilinud eelnevalt Viking ja Viking ajaloolisi paiku.

Kus on viikingid?

Paljud turistid inglise keelt kõnelevates riikides ei tea, kus nad näevad tõelist viikingid. Kahjuks ei ole nad olnud juba tuhat aastat. "Viking" ei ole nime eraldi hõimu või rahva - see on lihtsalt vanapõhjala sõna "meremees", "Navigator of fjordide" või "piraat" sõltuvalt etümoloogia. Kuigi enamik Rootsi, Norra ja Taani inimesi nendel päevadel ei olnud viikingid, kuid istuv põllumajandustootjate või kalurite, mõned mehed (ja mõnel juhul naiste) liitus ekspeditsioonid kaubandus, uurimise ja piraatluse, jõudes nii palju kui tänapäeva Kanadas, Maroko ja Kaspia merel. Kuna pagan skandinaavlased ristiti ümber AD 1000 on viikingiretkedest vähenenud.

On veel jälgi viikingite nagu Runestones ja kalmed, kõikjal Rootsis. Mõned head kohad, et näha viikingite esemeid veel The Riiklik Ajaloomuuseum ( "Historiska Museet") [68] Stockholmi Gamla Uppsala Uppsala ja Birka ja Adelsö just lääne Stockholmis.

Viikingiaeg pärandit on väänatakse läbi ajaloo - romantiline ajal 19th sajandi kuritarvitanud neonatsid, kuid ausalt jõustatakse uuesti neo-paganad ja live-action rollimängijaid. Enamik rootslasi on uhked oma viikingite juuri, kuigi nad ei võta seda väga tõsiselt.

Maailma Stinkiest kalaroog!

Seikluslik söögikohta võiksite proovida Hapusilk, mis on (ranniku) Kesk- ja Põhja-Rootsi kanne vastumeelne-toidud-of-the-maailm võistlus. See on heeringas, mis kääritatakse konservikarp, kuni purk hakkab paisuvad ja peaaegu puruneb. See kõik läheb nii ebameeldiva lõhnaga, et kala on ainult söönud õues hoida seda lehkav üles maja, kuigi seda on tuntud pahaaimamatu külastajad teistest riikidest tuleb "ravida", et siseruumides Hapusilk kogemusi rohkem intensiivsust.

Leitakse ebaviisakas mitte teatada (või kutsuda) naabrid enne, millel on surströmmingsskiva, pidu, kus delikatess tarbitakse. Väidetakse, et parim viis üle saada lõhn on hingata sügavalt seda just siis, kui avate purgi, et võimalikult kiiresti Tyrmätä oma lõhnaga mõttes. Hapusilk hooaja piigid augustis.

Rootsi

Rootsi on suurim Põhjamaade Põhja-Euroopas, kus elab umbes 9.3 miljonit. See piirneb Norra ja Soome on ühendatud Taani silla kaudu Öresund. Läänemeri asub ida Rootsi, samuti Botnia lahes, mis eraldab Rootsi enamiku Soome.

Rootsi on suurepärane matkale - suusatamine, uisutamine, matkamine, kanuusõit, jalgrattasõit ja marjade korjamine sõltuvalt aastaajast. Stockholmi ja Göteborgi on suur ööelu ja ostuvõimalused. Paljud linnad on hästi säilinud preindustrial arhitektuuri.

Seal on palju loodust Rootsis, suvel Kungsleden Põhja-Rootsis meelitab palju külastajaid, kes naudivad üksildane matka kajutite vahel või asupaigad ilus mägedes.

Üks Rootsi õige (kuigi mitte valvab tahes seaduse, vaid traditsioon) annab kõigile õiguse kõndida üle teiste vara, nii kaua kui ei häiri maja nad elavad. See tähendab, et võite minna purjetamine sõitmine ja teha laagris peaaegu kus iganes soovite.

On mitmeid populaarseid laevaliinil Rootsi saadaval Suurbritannia, Taani, Soome, Saksamaa, Norra, Ahvenamaa, Poola, Eesti, Läti ja Leedu.

Stockholmis on peamine sadama Rootsis parvlaeva kruiisid, ja peamine sihtkohad on Helsinki, Ahvenamaa ja Turu Soomes, Tallinnas Estonia ja Riia Lätis. Ferries opereerib Silja Line, Viking Line, Stena Line, DFDS Seaways, TT-Line, Polferries, Scandlines ja Tallink.

Saada odavaim laevapileteid, proovige minna argipäevased madalhooajal, jagada nelja-voodi salongi mõned sõbrad ja kasuta "Hind võrrelge" variant allpool.

Puhkajad võttes oma auto Rootsis on mitmesuguseid võimalusi läbi Saksamaa ja Taani, kus edasi laevaühendusi Rootsi. Teine võimalus on püsiühenduse üle Öresundi väina Taani ja Rootsi vahel, mis lõikab reisi ajal märgatavalt.

Kliki siia broneerida laevapileti Rootsi

Kaart Rootsi laevaliinil


Parim võimalik Rootsi Laevapiletite hind gurantee

Parim Rootsi Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Rootsi Laevapiletite hind ja ei ole varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Rootsi Ferry või Rootsi parvlaev sadamates Stockholmis, Göteborgis, Varbergi, Helsingborg, Kapellskäri, Umeå, Trelleborg, Malmö, Strömstad, Nynäshamnista, Viswith, Ystad ja Karlskrona, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Rootsi Laevapiletite odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Rootsi laevapileteid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Rootsi Ferry klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Rootsi Laevapiletite hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida Rootsi Ferry auto ja reisiparvlaev piletid ja Rootsi parvlaev sadamates Stockholmis, Göteborgis, Varbergi, Helsingborg, Kapellskäri, Umeå, Trelleborg, Malmö, Strömstad, Nynäshamnista, Viswith, Ystad ja Karlskrona meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Rootsi Ferry üle 1,200 laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway