Lõuna-Korea Ferries

Lõuna-Korea Ferries - Reisijate ja auto Ferry Tickets

Lõuna-Korea laevapileti broneerimine, parvlaeva ajakavad ja reisijate andmete Lõuna-Korea praamid sõidavad ja Lõuna-Korea parvlaeva sadamasse Donghae, Sakaiminato Jaapanis ja Vladivostok Venemaa koos DBS kruiisilaevad.

Reisimine Lõuna-Korea laevaga on kiire, lihtne ja stressivaba viis sinna ja tagasi. Broneeri odav Lõuna-Korea laevapileteid ja sealt Lõuna-Korea parvlaeva sadamasse Donghae, Sakaiminato Jaapanis ja Vladivostok Venemaa koos DBS kruiisilaevad online ja nautida rohkem valikuvõimalusi ja paindlikkust.

Kui sõidavad Lõuna-Korea parvlaeva sadamasse Donghae, Sakaiminato Jaapanis ja Vladivostok Venemaa koos DBS kruiisilaevad siis broneerida üleveo Lõuna-Korea ja jõuda sihtkohta värskendamist, lõdvestunud ja õnnelik.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Lõuna-Korea Ferry
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Lõuna-Korea laevapiletite
ja sealt Lõuna-Korea parvlaeva sadamasse Donghae, Sakaiminato Jaapanis ja Vladivostok Venemaa koos DBS kruiisilaevad internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Lõuna-Korea parvlaeva liinil pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Lõuna-Korea Ferries pileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul.

Veel Lõuna-Korea

Oma maalilise ilu ja ainulaadne kultuuri- ja ajaloopärandi Korea on palju pakkuda külastajatele. Poolsaarel riigi neli erinevat aastaaega, Korea uhke maaliline orud, mäed, jõed ja rannad.

Kogu see ilus loodusmaastik on palju iidsed templid ja pühamud, kuninglikud paleed, skulptuurid, pagoodi, arheoloogilised paigad, kindlused, folk külasid ja muuseumid.

Seoul on kui seal on nakkav energia- siin ja see on lihtne sattuda Korea elurõõmu, samuti linna non-stop vaatamisväärsused. Vähem kaasaegne, kuid mitte vähem atraktiivne on iidse linna Gyeongju, kus templid, pagoodid ja royal haudade on allikas palju vaimustus.

Lõuna pool Tomera sadama linna Busan on natuke krobeline servadest kuid premeerib need reisijad, valmis jätkama.

Puuduvad piirangud enamiku välisriikide kodanikke sisenemist Korea. Enamik külastajaid ei vaja viisat, kuid kui riigis pole viisavaba nimekirja, siis on vaja üks.

Lõuna-Korea Maastik

Rahvusvaheline praamid sõidavad ja Lõuna-Korea tuleb kaaluda, kas reisite ümber Põhja-Aasia ja ajutist sisenemist isiklike autodega lubatud reisijatele, kes saabuvad laevaga, eeldusel, et autojuhid saada nõuetekohase dokumentatsiooni.

Mitmed laevafirmad, nagu Pukwan Ferry, Korea Ferry ja Korea Marine Express, pakkuda liinilaevade mis viitavad Busan Jaapani sadamatesse Shimonosekin, Fukuoka ja Hakata. Teine praamiühendus eraldumine vahel Incheon ja Hiina sadamate Tianjin ja Weihai.

Sa ei saagi praami Incheon Lõuna-Korea mitmest Hiina sadamad, reisida Lõuna-Korea, ja siis jäta kiire praamiga Busan Jaapanisse. Teine praami variant reisib või Venemaalt läbi Sokcho Gang · võitnud-do.

Ferries Lõuna-Korea, Hiina
Laevaühendus 10 Hiina sadamates Incheon. Mõned on tulvil väiklane kauplejad, kuid nad pakuvad odavam variant kui sõidab. Odavaim hinnad pakuvad õhuke madrats ühiselamu korrusel, samas kui kallim piletihindu teile väikese salongi narivoodi ja televiisor. Lapse hinnad on tavaliselt pool täispileti hinnast, ja mõned laevafirmad pakkuda õpilastele 20% allahindlust. Hinnad loetletud on ühe suuna piletid ja purjetamine ajad on varieerumistundlikumad. Enamik väljuvad praamid Incheon alates Yeonan Pier, kuid suuremate paatide kalduda International Terminal 2.

Parvlaev-ja-rongi pakett on saadaval linnad Korea Peking, Shanghai, Hangzhou või Shenyang Hiinas kaudu Incheoni-Tianjin parvlaev. Ferries jätta ka Gunsan in Jeollabuk-do for Qindao Hiinas kolm korda nädalas ja võtavad 18 tundi. Rahvusvaheline parvlaeva terminali on W7500 taksosõidu kaugusel Gunsan bussijaamast.

Four Season Cruise jookseb kaks korda nädalas vahel Mokpo in Jeollanam-do ja Shanghai Hiinas.

Ferries Lõuna-Korea, Jaapan
Esimese korruse kabiinid rahvusvahelises parvlaeva terminali lähedal Jungang metroojaama Busanis müüa pileteid üleöö parvlaevad kolm Jaapani linnad: Fukuoka, Shimonosekin ja Osaka.

Sest kiire reis Fukuoka kohta Kobe või Beetle veealused, trepist ülesse 2nd korrusel. Seal on viis korda päevas pluss üks lahkumist reede hommikul. Muud sihtkohad on Hitakatsu ja Izuhara.

Ferries Lõuna-Korea, Venemaa
Dongchun tegutseb praami kaks korda nädalas (esmaspäeviti ja neljapäeviti) alates Zarubino ja Vladivostok Venemaa Sokcho Gang · võitnud-do. Mis odavamad hinnad magama põrandal ja jagada ruume. Kallim piletihindu anna teile salongi kaks või neli inimest koos oma voodi, TV ja vannituba. Võite ühendada Trans-Siberi raudtee, kuigi enamik reisijaid on Korea ja pakettreisi, et Paekdusan Hiina ja Põhja-Korea piiril.

Toimige ja vaatamisväärsuste Lõuna-Korea

Seoul
Asub piki Hangang jõgi, Seoul on kujunenud täis metropol, kus elab üle 10 miljonit. Aastate jooksul on pealinnas on oluliselt laiendatud ka linnastumise ja industrialiseerimise ja kasvab jõudsalt kesklinnas riigi poliitilise, majandusliku, kultuurilise ja haridusliku tegevuse.

Soulis peab nägema vaatamisväärsused on vana kuninglikku paleed Joseon dünastia: Gyeongbokgung, Deoksugungi, Changdeokgung ja Changgyeonggungi. Jongmyo, kuningliku esivanemate pühamu Joseon dünastia ja Changdeokgung on kõrvuti Huwon (Tagumine aed tuntud ka Secret Garden) on tuntud oma kaunilt kujundatud aiad ja klassikalise struktuure.

Muud vaatamisväärsused väga soovitatav külastajate hulka National Museum of Korea, National Gugak Center, Sejong Center for Performing Arts, Ho-Am Kunstihoones ja Korea House. National Museum of Contemporary Art in Gwacheon, lõunapoolne satelliit linn, väärib külastamist.

Seoul Läheduses & Gyeonggi-do provintsis
Gyeonggi-do provintsis asub Lääne keskosas Korea poolsaarel, kus Hangang kulgeb läbi selle keskel. Jõgi jagab provintsis arvesse mägine põhjaosa ja avamaal lõunasse. Kuigi Seoul hoiab oma külastajatele hõivatud nii palju intrigeeriv ja köitev asju näha ja teha, see ala väljaspool Seoul võib pakkuda värskendav ja kosutav paus.

Ida regioon
Gangwon-do provintsis asub Kesk-Ida piirkonnas Korea poolsaarel. Enamik maast on kaetud paksu metsa, pakkudes hulgaliselt maalilise vistas vähem elamurajoone kui teistes provintsides. Mõlemad oma serveri metsastatud mäed ja orud, samuti väike ranniku linnades on rikkad maalilise hiilgus.

Central Region
Chungcheongbuk-do ja Chungcheongnam-do provintsides asuvad Lääne kesklinnas poolsaarel. Chungcheongbuk-do on riigi ainus merepiirita provintsis, kuid lõpetamist valitsuse Complex oma kapitali Daejeon ja äsja avatud rahvusvahelise lennujaama Chungcheongbuk-do kapitali Cheongju, kahe provintsi mida kujunes strateegiline algupärasel kodumaise majanduse.

Daejeon on umbes kaks tundi lõuna Seoul autoga ja see on peamine rongi sõlmedes Seoul Busani ja Seoul-Gwangju-Mokpo jooned. See on kiiresti arenemas üks Korea tähtsamates teaduse ja tehnoloogia keskused. Expo Park, ala Rahvusvahelise Daejeon Expo "93, on renoveeritud ja ümber kujundada teaduse park.

Southwestern Region
Korea Edela regioon hõlmab Jeollabuk-do ja Jeollanam-do provintsides. Piirkond on suhteliselt tasane, sisaldavad osalise venib riisipõldude ja selle pankrannikut loob palju väikesadamate. See on viljakas ja soe piirkonnas varju kõrged mäed ida ja põhja ja rahuliku mere ja palju saari lääne ja lõuna suunas. Kuna mõju nii mandri ja ookeani kliimaga piirkonnas väga mitmekesine ilm.

Kagu regioon
Korea Kagu regioon, mis hõlmab Gyeongsangbuk-do ja Gyeongsangnam-do provintsides, on ala rikas turismiobjektid, kultuuriväärtusi ja ajalooliste paikade. Hallyeo Maritime National Park ja mägedes Jirisan ja Gayasan on ühed selle piirkonna silmapaistvamaid loodusressursse. Lisaks kogu linna Gyeongju, iidse pealinna Silla Kuningriik (57 BC-AD 935), on nüüd erakordne vabaõhumuuseum. Royal haudade, templi alade murenenud kivi pagoodi ja linnuse varemed on hajutatud üle kogu linna ja on andnud paljud muistsed aarded.

Jejudo saar ja Lõuna rannikualadel
Tunni aja jooksul lendu Seoul Busan või Daegu, reisijad Korea võib ulatuda maa täiesti erinevat iseloomu. Tunnustatud paremini säilinud ala rahvas, Jejudo on Korea ainus saar provintsis.

Saarel on Korea kõige populaarsem mesinädalad sihtkohta. Tuntud kui "Little Hawaii" oma vulkaanilise maastiku, maaliliste subtroopiline maastik, liivarannad, joad ja matkaradadega, see on üks maailma esikümnesse turismiobjektid üle seitsme miljoni külastaja aastas.

Lõuna-Korea

Lõuna-KoreaSageli nimetatakse "Land of the Morning Calm" Korea rahvaarv on 49.78 miljonit (2011) ja kogupindala 100,033㎢ (2010). Asub suure ristmiku Kirde-Aasias.

Aastate kiire majandusareng liikuma riigist saamas maailma 12th suurim kaubanduspartner. Korea tööstusbaasi nihkunud põllumajanduse tootmine ja nüüd minnes teenuseid.

Vähesed rahvusvaheliste reisijate uurida maal, mis on tragöödia ja õnnistus. Serene templid, maaliline mäed, lopsakas riisipõldude, rikkumata kalurikülad ja lõputu matkamas on nii kaugel sõiduteid, see on ebatõenäoline, saate täita kõik lääne (või isegi inglise keel) teedel vähem reisinud.

Seal on nakkav energia- siin ja see on lihtne sattuda Korea elurõõmu, samuti linna non-stop vaatamisväärsused. Vähem kaasaegne, kuid mitte vähem atraktiivne on iidse linna Gyeongju, kus templid, pagoodid ja royal haudade on allikas palju vaimustus. Lõuna pool Tomera sadama linna Busan on natuke krobeline servadest kuid premeerib need reisijad, valmis jätkama.

Plaanitud reisijate ja sõiduautode kaubaveoauto parvlaevaliiklust haldab DBS kruiisilaevad vahet sõitma Lõuna-Korea parvlaeva sadamasse Donghae in Yongdok, Sakaiminato Jaapanis ja Vladivostok Venemaal.

Kliki siia broneerida Lõuna-Korea laevapileti.

Kaart Lõuna-Korea laevaliinil


Parim võimalik Lõuna-Korea Ferries pileti hind gurantee

Parim Lõuna-Korea Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Lõuna-Korea Ferries pileti hind ja ei ole varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Lõuna-Korea Ferries või sealt Lõuna-Korea parvlaeva sadamasse Donghae, Sakaiminato Jaapanis ja Vladivostok Venemaa koos DBS kruiisilaevad, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Lõuna-Korea Ferries pilet odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Lõuna-Korea Ferries piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Lõuna-Korea Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Lõuna-Korea Ferries piletite hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida Lõuna-Korea Ferries auto ja reisiparvlaev piletid ja Lõuna-Korea parvlaeva sadamasse Donghae, Sakaiminato Jaapanis ja Vladivostok Venemaa koos DBS kruiisilaevad meie madalaima võimaliku pileti hind.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Lõuna-Korea Ferries üle 1,200 laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway