Iirimaa Ferries

Iirimaa Ferries Reisijate ja auto Ferry Tickets

Iirimaa Ferries pileti broneerimine, parvlaeva ajakavad ja reisijate andmete Iirimaa Ferries purjetamine ja sealt Iiri Parvlaevasadamate Dublini, Corki ja Rosslare Belfasti, Cairnryan, Cherbourg, Dun Laoghaire'i Fishguard, Holyheadi, Isle of Man, Larne'i, Liverpool, Pembroke , Roscoff, Stranraeri, Swansea ja Troon.

Broneerimine Iirimaa Ferries piletid pole kunagi olnud lihtsam, võrrelda kõiki Iirimaa Ferries hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Iirimaa Ferries piletid ja sealt Iiri Parvlaevasadamate Dublini, Corki ja Rosslare Belfasti, Cairnryan, Cherbourg, Dun Laoghaire'i Fishguard, Holyheadi, Isle of Man, Larne'i, Liverpool, Pembroke, Roscoff, Stranraeri, Swansea ja Troon online instant kinnitust.

Reisimine Iirimaa Ferries on lihtne, kiire ja stressivaba viis sinna ja tagasi. Broneeri odav Iirimaa Ferries piletid ja sealt Iiri Parvlaevasadamate Dublini, Corki ja Rosslare Belfasti, Cairnryan, Cherbourg, Dun Laoghaire'i Fishguard, Holyheadi, Isle of Man, Larne'i, Liverpool, Pembroke, Roscoff, Stranraeri, Swansea ja Troon online ja nautida rohkem valikuvõimalusi ja paindlikkust.

Uusima Iirimaa Ferries ületamisel info ja ajakavad kõik sõidud ja sealt Iiri Parvlaevasadamate Dublini, Corki ja Rosslare Belfasti, Cairnryan, Cherbourg, Dun Laoghaire'i Fishguard, Holyheadi, Isle of Man, Larne'i, Liverpool, Pembroke, Roscoff , Stranraeri, Swansea ja Troon sealhulgas teave parvlaeva sadamate ja kasulikku turismiinfot umbes sihtkohtadesse meie üksikasjalik marsruut ja linnakaardid aitavad teil joonistada teie Iirimaa Ferries parvlaev reisi.

Kui sõidavad Iiri Parvlaevasadamate Dublini, Corki ja Rosslare Belfasti, Cairnryan, Cherbourg, Dun Laoghaire'i Fishguard, Holyheadi, Isle of Man, Larne'i, Liverpool, Pembroke, Roscoff, Stranraeri, Swansea ja Troon siis broneerida üleveo Iirimaa Ferries ja jõuda sihtkohta värskendamist, lõdvestunud ja õnnelik.

Iirimaa Ferries pakub fantastilisi piletihindu ja Iiri Parvlaevasadamate Dublini, Corki ja Rosslare Belfasti, Cairnryan, Cherbourg, Dun Laoghaire'i Fishguard, Holyheadi, Isle of Man, Larne'i, Liverpool, Pembroke, Roscoff, Stranraeri, Swansea ja Troon praami sadamates.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Iirimaa Ferry
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Iirimaa laevapileteid
ja sealt Iiri Parvlaevasadamate Dublini, Corki ja Rosslare Belfasti, Cairnryan, Cherbourg, Dun Laoghaire'i Fishguard, Holyheadi, Isle of Man, Larne'i, Liverpool, Pembroke, Roscoff, Stranraeri, Swansea ja Troon internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind purjetada koos Stena Line, Steam Packet Ferries, P & O Iiri meres Ferries, Celtic Link, iiri Ferries, Brittany Ferries või Fastnet Line.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Iirimaa Ferries liinil pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Iirimaa Ferries pileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul.

Veel Iirimaa

Iiri saare ajalooliselt koosneb 32 maakondades, millest kuus, ühiselt tuntud Põhja-Iirimaa on jäänud osana Suurbritannia kuna ülejäänud Iirimaa iseseisvumisest 1922.

Nime "Iirimaa" kehtib saare tervikuna, kuid inglise keeles on ka ametlik nimi on iseseisev riik.

Vajunud Loode otsa Euroopas, see on üks koht maailmas, kus isegi aega eksida on väärt.

Muistsete müütide ja legendide paljastada, hämmastav maastike uurida ja kohalikega, kes on rohkem kui õnnelik, et paljastada oma varjatud kalliskivid, just sinna, kus Iiri saare teid viib. Garanteeritud, saad tagasi koju mälestused, mis kestab terve elu!

Iiri kultuur on võtnud tuhandeid aastaid arendada, nii kalliks iga hetk oma kultuuri avastus.

Kui te lähete Iirimaa juulis või augustis, siis võid oodata suhteliselt soe ilm, enam päeva ja elav menüü festivalidel. Kuid see on kõrghooaeg, mis esitleb mõned probleemid, kui olete tahavad natuke üksindust.

Iiri Maakohas

Iirimaa Ferries

Vähesed riigid on turistide pilt nii vaevavad klišee nagu Iirimaa. Siit shamrocks ja shillelaghs et härjapõlvlased, armastusväärne Kurjategijate ja nelikümmend tooni roheline, seal on terve hulk platitudes Wade kaudu, enne kui rüselus kaldale päris Iirimaa.

Iiri meres naudib üks parimaid hooldada ja kõige konkurentsivõimelisemaks reisijate, autode ja lasti parvlaevaliiklust Euroopas.

Üllatavalt lai valik liinidel opereerib Stena Line, Steam Packet Ferries, P & O Iiri meres Ferries, Celtic Link, iiri Ferries, Brittany Ferries ja Fastnet Line link Iirimaa Mandri Suurbritannia ja Prantsusmaa vahel Iiri meres.

Holyheadi Dublinisse: Stena Line joosta kiiresti teenused (2 tundi) Dun Loaghaire, 7km lõuna Dublin, ja tavalised praamid (3 tundi 15 minutit) Dublinisse ise. Iga teekond on kaks väljumised mõlemal suunal iga päev. Iiri Ferries joosta neli ülekäigurajad mõlemal suunal iga päev vahel Holyheadi ja Dublin. Kiire praami võtab 1 tunni 55 minutit, tavalise praami 3 tundi 45 minutit.

Douglas (Isle of Man), et Iirimaa ja Inglismaa: Mani Steam Packet jookseb vahel teenuste Douglas ja Heyshami, Liverpool, Belfastis ja Dublinis.

Pembroke kuni Rosslare: Stena Line parvlaevad kestab Pembroke Edela-Wales Rosslare, Iirimaa. On kaks ülekäigurajad mõlemal suunal iga päev ja sõit kestab 3 tundi 45 minutit.

Iirimaa Parvlaevasadamate

Fishguard et Rosslare: Stena joosta kiire ja conventinal parvlaevad vahel Fishguard Pembrokeshire ja Rosslare Wexford, Ireland. On 4 riströöbaste mõlemal suunal iga päev kõrghooajal, kuid Express töötab ainult kuni 28 septembril 2008. Sõiduajad on 2 tundi (kiire) ja 3 tundi 30 minutit (tavaline).

Swansea Cork: Juuni alguses 2009, Fishguard Ferries alustas oma uue Swansea - Cork teenust suur, mugav ja mõistlikult kaasaegse laeva.

Täiendav Iiri meres laevaühendusi: -

Fleetwood et Larne'i: Fleetwood on lihtsalt põhja Blackpool. See liinil lendab Stena, ja seal on kaks sõidud mõlemal suunal iga päev kõrghooajal, võttes üle 8 tundi.

Troon, Cairnryan (Šotimaa), et Larne'i (Põhja-Iirimaa: Hõivatud kauba- ja reisijateveo liinil P & O Iiri meres Ferries. Kiire kass teenust 1 tunni 50 minutit Troon Et Larne'i. Tavapärane parvlaevad 1 tunni 45 minuti Cairnryan et Larne'i. Umbes 8 sõidud mõlemal suunal iga päev. Registreerige 1 tund enne laeva väljumist.

Stranraeri Belfasti: Stena antud liinil vahel Šotimaa ja Iirimaa. Ferries joosta aastaringselt ja seal on tavaliselt 6 sõidud mõlemal suunal iga päev. Crossing aeg on 2 tundi kiire parvlaeva ja 3 tundi 15 minutit tavapärasel parvlaev.

Belfast sihtkohta Liverpool: DFDS NorfolkLine joosta lihtne ajakava sellel liinil: kõrvalekaldumist mõlemal suunal kell 10.30am ja 10.30pm. Suur, kaasaegne parvlaevad antud liinil ja sõiduaeg on umbes 8 tundi.

Rail ja Purje

FerryTO pakuvad ka Rail-ja Purje võimalus jalgsi reisijate kõikjal UK Dublinisse, mille hind sisaldab nii diskonteeritud rongi ja laevapiletite. Täpsema info saamiseks kliki siia.

Meelelahutus ja tegevusi Iirimaa

Paljud erinevad üritused ja festivalid toimuvad üle kogu riigi võrra. Parim viis saada aktiivne Iirimaal on pea välja võtta oma maal jalgsi või jalgrattaga. Lummav maastikud üle korvata aeg-ajalt karistada mäe.

Muidugi, kui karistada mäed on teie asi, seal on mõned suur mägi ronimist võimalused. Sa oled ka kunagi kaugel merest, mis rõõmustab sukeldujatele, meremehed ja surfajad.

 • Veebruar näeb Dublin International Film Festival.
 • Lihavõttepühade ajal palju väikelinnades pidada paraade ja linnarahvas gorge ise šokolaadi mune.
 • Juuni 16 on Bloomsday Dublinis, kus uuesti seadustes Ulysses ja näidud kogu linna. Listowel maakonnas Kerry omab Kirjanike Week kirjandusfestival juunikuu jooksul, seal on Jazz & Blues Festival Belfastis.
 • Juulikuus, kui marsivad tõesti satub selle sammu Põhja-Iirimaa ja iga Orangeman tabamust tänavatel Glorious 12th tähistada protestantlik võidu lahing Boyne.
 • August on ratsutamine kuud, kus Dublin Horse Show ja võistlused Tralee. Ka maakonna Kerry, kell Killorglin, iidse Litri Fair kuulutab piiramatult joomise päeva ja ööd.
 • Septembris Cork on oma filmifestivalil ning Belfast on Folk Festival.
 • Oktoobris Dublin on oma teatrifestival, Ballinasloe maakonnas Galway võõrustab riigi suurim veiste ja hobune õiglane ja Kinsale maakonnas Cork on koduks Iirimaa gourmet festival.
 • In Wexford novembris Opera Festival on rahvusvaheline sündmus.
 • Jõulud on vaikne asi maal, kuigi on 26 detsembril vana tava Wren Poisid on reenacted, kui lasterühmad, traditsioonilised muusikud ja Iiri tantsijad esinema ala kodudes, paludes annetusi vastutasuks aasta väärtuses õnne.

Külas Dublin

Kiiluvees tähelepanuväärne majandusbuum, Dublin maastik on muutunud mõõtmatult viimase kümnendi jooksul. Nendel päevadel Dublin seas top turismisihtkohti Euroopas ning seda elavat linna undab koos tunda, et ta on loomisel uus kultuuripärandit.

Linna plahvatuse heaolu andis sellele uue kindel sära, kuid mida veel erilist on rahva vaimu, kes tagavad, et vaatamata keeristorm muutusi, Dublin endiselt üks Euroopa kõige elulähedane, sõbralik ja kättesaadav linnades.

Dublin asub Iirimaa idarannikul, suurema Dublin laialivalguv ümber kaare Dublin Bay, mis piirneb põhjas Howth mäed ja lõunas Dalkey neemel.

Linn on jagatud - nii vaimselt kui füüsiliselt - jõe Liffey; põhja on traditsiooniliselt olnud vaesemate ja lõuna rikkamad. Kaks kanalid - Grand Canal lõunas ja Royal Canal põhja - moodustavad poolringikujulist kaared keskme ümber.

Põhja-jõe, kõige olulisem tänavad on külastajatele O'Connell St, suured kaubanduskeskused peatänav, mis viib Parnell Square ja Gardiner St, B & B ja hostel hotspot.

Et läänes Smithfield ala on kujunemas turistide magnet. Busáras, bussijaam ja Connolly jaam, üks kahest peamisest rongijaamades, on lähedal Lõuna-lõppu Gardiner St.Immediately lõuna jõgi Rummu Dublin, Temple Bar, kust leiad kontsentratsioon pubid, restoranid, kauplused ja mitmeid kunstigaleriisid.

Lähedal Trinity College on lõunapoolses otsas Grafton St, linna kõige eksklusiivne kaubatänav. Lõuna pool, leiate ka parimad näited Gruusia Dublin, kus väärika maja ja elegantne parkides.

Söömine Dublin

Iirimaa suurim linn on ka rahva kulinaarse kapitali. Alates lowliest rasvane-lusikas söökla teenindab selline friteeritud toitu, mis teie arterid pahaks, et uhkemad Michelini tärniga restorani, kus söömine on tõeline kulinaarne teekond, Dublin on õgard rõõmu.

Dublin hirmud

Kuigi Dublin ööelu on Ülestõstetud viimastel aastatel ja nüüd ka peadpööritava ringtee trendikad baarid, kohvikud ja klubid, kohaliku pubi ikka avaldab tsentrifugaal tõmba lõbus. Pubis on kohtumispaik sõpradele ja võõraste jaoks, kus Dublinlased on nende kõige lustakas.

Shopping Dublin

Stiilne kristall, turske kudumid ja off-beat esemeid. Kui see on tehtud Iirimaal, saab ilmselt osta Dublinis. Traditsiooniline ostab hulka Iiri kudumid, Celtic-stiilis ehted, kristall, Fine Hiina ja voodipesu. Kuid on ka koormusi väikepoed müüvad ekstsentriline ja Pentsik kondiitritooted ja oma suveniiri Hely ei pea olema vanameelne.

Tegevused Dublin

Outdoor exertions on üllatavalt populaarne selles Vettynyt linna. Sest literatuursed kaldu, retracing Leopold Bloomi hiilgav teekond kogu linna on must, kuid isegi lihtsalt kõndides linna rõõm on rõõm. Hardier saab ujuda või pit oma Mõistmine vastu Iiri kala.

 • kõndimine - Dublin on ilus, vana ja kompaktne linn, nii see ei ole üllatav, et see sisaldab palju suuri matku. Ilusad pargid, ajalugu rikas äärelinnas mõned parimad Gruusia arhitektuuri maailma teha unistav maastik.

 • ujumine - Kui te ei võta hani-pimpling temperatuurid on mõned rannad, näiteks lähedal Sutton, dip oma varba aastal; või saate teha, kui Buck Mulligan tegi ja ujuda Nelikümmend Foot Pool Dun Laoghaire'i.

 • kalastamine - Kalapüük on tohutult populaarne, ja rannikualadel Howth ja Dun Laoghaire'i on suur Merekalapüügisaaduste laigud. Hämmastav, jõe Liffey on õiglane lõhepüüki ja forelli peaaegu hüpata onto line lähedal Clane, 20km (12mi) kaugusel kesklinnast.

 • magav - Dublini kesklinna ritziness lahjendab kui pea välja taskukohane "burbs. Aga linna nädalavahetusel populaarsus võib teha leida voodi päris karm mingil hinnaskaalas, eriti suvel. Broneerimisvõimalus teeb elu palju lihtsamaks.

Vt kohad / Vaata Dublinis

Kuigi enamik inimesi ei ajakava liiga palju galerii aega võtta Pubituur, Dublin muuseumid pakuvad rikkalikult ja jahindus. Alates lõpmatuseni pott Iiri kulda kunsti rikkust Book of Kells, et paljud kiiksuga "objets religioossete", see on linna arhiivi ja esemeid. Erinevalt London paljud parimaid kohti külastada on sissepääs tasuta kõigile külastajatele.

 • Trinity College
  College Green Call for info: (01) 677 294107: 00-24: 00
  Iirimaa juhtiv ülikool on nii vaikne taandumine sebimine linna ja kodu Dublin suurim atraktsioon, Book of Kells. Loodud ustavalt protestantlik Elizabeth I 1592 endast oleneva, et lõpetada "Paavsti usu", ülikooli iidse luuderohi kaetud seinad indekseerimise ajaloo ja tunde korral.
  Sissepääs: kontsessiooni 6.50 täis 7.50 pere 15.00St Patricku katedraal
  St Patricku Sule Helista info: (01) 475 4817Mar-Oct 09: 00-18: 00; November veebr ER 09: 00-18: 00, L 09: 00-17: 00, Sun 09: 00-15: 00

 • St Patricku katedraal seisab üks Dublin varaseim Christian saite. St Patrick ütles, et on ristitud muundab hästi sees katedraali põhjustel. Kuigi kiriku seisis ülesse 5th sajandil praeguse hoone pärineb 1191 ja mitmed ümberehitused on tehtud ajast.
  Sissepääs: kontsessiooni 3.20 täis 4.20 pere 9.50

 • James Joyce muuseum
  Küsi infot: (01) 280 9265Apr-Oct E-L 10: 00-13: 00, 14: 00-17: 00, Sun 14: 00-18: 00
  Majutatud sees Martello torn, et unustab Dublin Bay, James Joyce muuseum ühendab mälestusesemed kogu tähistas kirjanik oma elu dramaatiline seade, mis on oma lugu kõik oma.
  Sissepääs: pere € 17.50 täis € 6.25 lapse € 3.75

 • National Gallery of Ireland
  Merrion Sq West Call for info: (01) 661 5133Mon-K & R, L 09: 30-17: 30, N 09: 30-20: 30, Sun 12: 00-17: 30
  The National Gallery avati 1864 ja on üles ehitatud suur osalus Iirimaa, Suurbritannia ja Euroopa kunsti. Tema kollektsioon on kasvanud, peamiselt pärandused, umbes 12,500 teoseid, sealhulgas õlid, akvarellid, joonistused, värvide ja skulptuurid.
  Sissepääs: tasuta

 • National Museum of Ireland - Arheoloogia ja ajalugu
  Kildare St Call for info: (01) 677 7444Tue-L 10: 00-17: 00, Sun 14: 00-17: 00
  National Museum on koduks vapustav halastus pronksiajal kuld, rauaaja Celtic metallitööd, Viking artefaktid ja muljetavaldav Vana-Egiptuse jäänused. Palladiani stiilis Victoria hoone on hea paik kogumine, selle 18m (62ft) kuplikujuline ovaalsaalis marmorist sambad ja mosaiikpõrandatele.
  Sissepääs: tasuta

 • Guinnessi laohoone
  James St Call for info: (01) 408 480009: 30-17: 00
  Nagu Disneyland õlle armastajad, Guinnessi laohoone on kõik-laulu, kõik tantsivad ekstravagantne ühendades keerulisi eksponeerib rohkem kui pintful turustamise hype. Parim osa ait tuuril on katusel Gravity Bar, kus saab lüüa tagasi koos kruusi musta kraami.
  Sissepääs: lapse € 5.00 kontsessiooni € 9.00 täis € 13.50 pere € 30.00

 • Dublin Castle
  Dame St Call for info: (01) 677 7129Mon-R 10: 00-17: 00, L-P 14: 00-17: 00
  Kesklinnas Briti võimu Iirimaa, ehitatud korraldusel King John alguses 13th sajandi Dublin Castle on õigem kirjeldada palee. Originaal Anglo-Norman linnus ehitatud Viking sihtasutused, vaid Record torn jääb. Kõige põnev osa lossi on maa all - tüki vana linnamüüri ja vallikraavi.
  Sissepääs: täis € 4.00 kontsessiooni € 3.00

 • Christ Church Cathedral
  Christchurch Pl Call for info: (01) 677 809909: 45-17: 00
  Dublin kõige esinduslik kirikus, Christ Church, mahub vana südames keskaegses Dublin. Ehitatud ala olemasoleva puidust Viking kirikus, kivi katedraali tellis 1172 Inglise-Norman vallutaja Dublin, Richard de Clare ( "Strongbow ') ja peapiiskop Laurence O'Toole.
  Sissepääs: kontsessiooni € 2.50 täis € 5.00 pere € 7.00

 • National Museum of Ireland - Natural History
  Merrion St Call for info: (01) 677 7444Tue-L 10: 00-17: 00, Sun 14: 00-17: 00
  See muuseum on vaevalt muutunud 1857, kui Scottish explorer dr David Livingstone tarnitud avaistung loengu. Kriiksuv interjööri annab viis valdav väljapaneku topiste ja paigaldatud pead, Täpötäysi nagu midagi alates Hitchcock filmi. Kahest miljonit liiki eksponeeritud muuseumi, paljud on kaua surnud.
  Sissepääs: tasuta

 • Chester Beatty raamatukogu
  Laev St Call for info: (01) 407 0750Mon-R 10: 00-17: 00, L 11: 00-17: 00, Sun 13: 00-17: 00
  Hingemattev kogumise New York kaevandamine suurärimees Sir Alfred Chester Beatty on aluseks ühe Dublini kõige paremini, kui vähem külastatud muuseume. Kirglik reisija ja koguja, Beatty kogunud üle 20,000 käsikirjad, haruldased raamatud, miniatuursed maalid, savitahvlid, kostüümid ja muud objektid d'art.
  Sissepääs: tasuta


Parim võimalik Iiri Ferries pileti hind gurantee

Parim Iirimaa Ferries pileti hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Iirimaa Ferries pileti hind ja ei ole varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Iirimaa Ferries või sealt Iiri Parvlaevasadamate Dublini, Corki ja Rosslare Belfasti, Cairnryan, Cherbourg, Dun Laoghaire'i Fishguard, Holyheadi, Isle of Man, Larne'i, Liverpool, Pembroke, Roscoff, Stranraeri, Swansea ja Troon, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Iirimaa Ferries pilet odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Iirimaa Ferries piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Iirimaa Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live-Iirimaa Ferries piletite hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida Iirimaa Ferries auto ja reisiparvlaev piletid ja Iiri Parvlaevasadamate Dublini, Corki ja Rosslare Belfasti, Cairnryan, Cherbourg, Dun Laoghaire'i Fishguard, Holyheadi, Isle Inimese, Larne'i, Liverpool, Pembroke, Roscoff, Stranraeri, Swansea ja Troon meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Iirimaa Ferries üle 1,200 laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway