Põhja-Iirimaa Ferries

Põhja-Iirimaa Ferries Reisijate ja auto Ferry Tickets

Põhja-Iirimaa Ferries pileti broneerimine, parvlaeva ajakavad ja reisijate andmete Põhja-Iirimaa Ferries purjetamine ja sealt Belfast ja Larne Cairnryan, Mani, Liverpool (Birkenheadi) ja Troon purjetamine koos Stena Line, P & O Ferries või Steam Packet laevafirma.

Broneerimine Põhja-Iirimaa Ferries piletid pole kunagi olnud lihtsam, võrrelda kõiki Põhja-Iirimaa Ferries hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Põhja-Iirimaa Ferries piletid ja sealt Belfast ja Larne Cairnryan, Mani, Liverpool (Birkenheadi) ja Troon purjetamine Stena Line, P & O Ferries või Steam Packet laevafirma online instant kinnitust.

Reisimine Põhja-Iirimaa Ferries parvlaevaga on lihtne, kiire ja stressivaba viis sinna ja tagasi. Broneeri odav Põhja-Iirimaa Ferries piletid ja sealt Belfast ja Larne Cairnryan, Mani, Liverpool (Birkenheadi) ja Troon purjetamine koos Stena Line, P & O Ferries või Steam Packet laevafirma online ja nautida rohkem valikuvõimalusi ja paindlikkust.

Uusima Põhja-Iirimaa Ferries ületamisel info ja ajakavad kõik sõidud ja sealt Belfast ja Larne Cairnryan, Mani, Liverpool (Birkenheadi) ja Troon purjetamine Stena Line, P & O Ferries või Steam Packet laevafirma sealhulgas teave Parvlaevasadamate ja kasulikku turismiinfot umbes sihtkohtadesse meie üksikasjalik marsruut ja linnakaardid aitavad teil joonistada teie Põhja-Iirimaa Ferries parvlaev reisi.

Kui sõidavad Belfast ja Larne Cairnryan, Mani, Liverpool (Birkenheadi) ja Troon purjetamine koos Stena Line, P & O Ferries või Steam Packet laevafirma siis broneerida praami ülesõidu Põhja-Iirimaa Ferries ja jõuda sihtkohta värskendamist, lõdvestunud ja õnnelik.

Põhja-Iirimaa Ferries pakub fantastilisi piletihindu ja Belfastist ja Larne Cairnryan, Mani, Liverpool (Birkenheadi) ja Troon purjetamine koos Stena Line, P & O Ferries või Steam Packet laevafirma parvlaeva sadamatesse.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Põhja-Iirimaa Ferry
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Põhja-Iirimaa parvlaevad pilet
ja sealt Belfast ja Larne Cairnryan, Mani, Liverpool (Birkenheadi) ja Troon purjetamine koos Stena Line, P & O Ferries või Steam Packet laevafirma internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Põhja-Iirimaa Ferries liinil pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Selleks, et saada Põhja-Iirimaa laevapileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul.

Veel Põhja-Iirimaa

Ferries rist Iiri meres Suurbritanniast Larne'i või Belfastis Põhja-Iirimaa. Kõik operaatorid allpool pakkuda eripakkumiste aastaringselt, ja mõned pakuvad ka läbi piletimüügi raudtee- ja bussiliinid mõlemas otsas.

Stena Line pakkuda teenuseid kahte tüüpi sadamast Belfast Stranraeri Šotimaal kuni kuus sõidud päevas. HSS Stena Voyager on kiire katamaraan (ta varem kiireim praami vahel Põhja-Iirimaal ja Suurbritannias, kuid nüüd on allutatud kiirusepiirangud) ja Stena Kaledoonia on rohkem traditsioonilise ja aeglasemalt parvlaev.

Stena pakuvad ka "raudtee- ja purje" piletid ScotRail rongiühendus sihtkohtadesse Šotimaal alates Stranraeri. Raudteejaam on otse kõrval parvlaeva terminali Stranraeri. Sa peaksid siiski märkida, et (põhjustel, mis on ebaselged) Stena pakkuda ainult 2 HSS sõidud päevas, ja ei ole koordineeritud oma purjetamine korda ScotRail, et mis iganes purjetamise saad sa tõenäoliselt silmitsi kaua ootama juures Stranraeri jaoks koolitada aastast.

Belfast City Centre

Stena Line pakuvad ka kuni kolm sõidud päevas Larne'i (kättesaadav alates Belfast rongi või bussiga), et Fleetwood lähedal Liverpool.

DFDS Norfolk Line pakkuda päevasel ajal ja öise laevaga Birkenheadi lähedal Liverpool. Kajutite ja eineid.

P & O Ferry seilab parvlaevad arvesse Larne'i, Troonist ja Cairnryan Šotimaal. P & O on kiireim laevaga mandri UK alates Larne Cairnryan vaid 1 tund P & O Express ja 1hr 45mins traditsioonilise parvlaev. Larne'i - Troon teekond võtab 2 tundi.

Mani Steam Packet laevafirma sõidavad vahel regulaarreise sadamasse Douglas ja nii Belfast ja Larne'i.

Linnade Põhja IRLEAND

Põhja-Iirimaa on koduks paljudele linnades. Allpool on loetelu üheksa kõige märgatavam. Muud linnapiirkondades on loetletud nende maakonnas artikkel.

  • Belfast ( "jõe suudmest pank") - kapitali ja suurim linn Põhja-Iirimaa. Samuti on suuruselt teine ​​linn saarel Iirimaa (pärast Dublin pealinnas Iiri Vabariik), ja viieteistkümnes suurim Ühendkuningriigis. Purustas enam kui kolm aastakümmet sõjaväestatud konflikt, Belfast on läbinud renessanss viimastel aastatel ning nüüd on elav, kaasaegne linn. See on hääletatud paremuselt neljas linn Suurbritannias linna seisaku Guardian / Observer reisi auhindu.
  • Armagh - kiriklike kapitali Iirimaa; mis sisaldab peakorter nii (anglikaani) kiriku Iirimaa ja roomakatoliku kiriku Iirimaal.
  • Bangor - ilus ranniku abinõuna Põhja Down, kodu saare suurim sadam ja hea shopping.
  • Coleraine - asub jõe Bann maakonnas Derry, 5 km kaugusel merest ja muljetavaldav ajalugu ulatub tagasi Iirimaa vanimad teadaolevad asukad Colerainen täna on suur värav populaarne Causeway Coast piirkonnas. Coleraine on suurepärane shopping linn ja on ka suur jõudlus teater asub Ulsteri ülikooli linnas.
  • Derry või Londonderry ( "Maiden City") - teine ​​linn Põhja-Iirimaa ja neljanda linna Iirimaa on väärt külastamist oma kuulsa kivi linnamüürid (mis pärineb 16th sajandil ja on ainus täielik linnamüürid Iirimaa) .
  • Enniskillen - maaliline peamine linn County Fermanagh, täiuslik uurimaks järve ümber Lough Erne.
  • Lisburn ja Newry - sai linna osana kuninganna Jubilee pidustused 2002.
  • Omagh - Ulster American Folk Park asub siin. See on väljas muuseumi, mis räägib loo väljaränne Ulster Ameerikasse 18th ja 19th sajandeid.

Enamik inimesi, kes külastavad kuulnud erinevaid vaadete Põhja-Iirimaa inimest. Kuid selleks, et reisija inimesed Põhja-Iirimaa on sõbralik ja soe suunas külastajatele. Saad tunne, et inimesed teavad vaadete üksteist, kuid reisijale see võib olla raske kindlaks teha (vähemalt seni, kuni teine ​​pint Guinness).

Põhja-Iirimaa

Põhja-Iirimaa koosneb 26 linnaosades, mis on saadud linnaosa Belfast ja Londonderry ja maakondade Antrim, Armagh, Downi, Fermanagh, Londonderry, ja Tyrone. Koos nad on tavaliselt nimetatakse Ulster, kuigi territooriumil ei sisalda kogu iidse provintsis Ulster.

Põhja-Iirimaa on olnud palju konflikte mõned inimesed, kes seal elavad. Ametiühingu liikmed, kes on enamasti protestantlik, tahavad Põhja-Iirimaa jääda osa Suurbritannia. Rahvuslaste, kes on enamasti katoliku, tahavad Põhja-Iiri lahkuda Ühendkuningriigist ja on kogu saarel ühendas ühe riigi all Iiri reegel. Mõned inimesed ei taha liituda Iirimaa või jääb osa Suurbritannia. Selle asemel, nad tahavad Põhja-Iiri olla iseseisev riik.

Regulaarse parvlaevaühenduse haldab Stena Line, P & O ja Steam Packet Company link Põhja-Iiri Inglismaa, Iirimaa ja Mani purjetamine ja sealt Põhja IRLEAND parvlaeva sadamate Larned või Belfast.

Stena Line Samuti pakuvad raudtee-ja-mere parvlaevaga ja rongipilet kombinatsioon, mis on muutumas üha populaarsemaks nii kohalike kui ka turistide seas.

Kliki siia broneerida Northern Ireland praami

Põhja-Iirimaa kaart


Parim võimalik Põhja-Iirimaa Ferries pileti hind gurantee

Parim Põhja-Iirimaa Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Põhja-Iirimaa laevapileti hind ja ei ole varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Põhja-Iirimaa Ferries või sealt Belfast ja Larne Cairnryan, Mani, Liverpool (Birkenheadi) ja Troon purjetamine koos Stena Line, P & O Ferries või Steam Packet laevafirma, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik, mida maksab, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Põhja-Iirimaa laevapileti odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Põhja-Iirimaa Ferries piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et võtta ühendust Põhja-Iirimaa Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Põhja-Iirimaa Ferries piletite hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida Põhja-Iirimaa Ferries auto ja reisiparvlaev piletid ja Belfastist ja Larne Cairnryan, Mani, Liverpool (Birkenheadi) ja Troon purjetamine koos Stena Line, P & O Ferries või auru Packet laevafirma meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Põhja-Iirimaa Ferries üle 1,200 laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway