Minu Ferry Link - Reisijate ja auto Ferry Tickets

Minu Ferry Link Ferries pakub odav auto ja reisijate laevapileti broneerimine reaalajas laevapileti hindade võrdlus. Sa alati odavaim kättesaadav Minu Ferry Link Ferries laevapileti hind broneerides internetis aadressil FerryTO - ja see on garantii.
4.9 tähed - põhineb 471 kommentaare

Minu Ferry Link Ferries Ferry Tickets - Odav laevapileteid ning suurepärane teenindus - mida aprill 25
5/ 5tähed Pärast fantastiline kokkuhoid ja klienditeenindus sain broneerimisel Minu Ferry Link Ferries laevapiletid alates FerryTO ma lihtsalt pidin teile teada, mis rõõm see äritegevust koos sinuga. FerryTO on esimene ja ainus online-laevapileti broneerimine teenus olen kasutanud, kes ei pane oma raha sinna, kus nende suu on nii teenuse ja hinna. Ma päästsin ligi euro 100 line minu Minu Ferry Link Ferries laevapiletid koos FerryTO, oli väga rahul sujuv tehing ja teie suurepärane klienditeenindus - tänan teid väga tõesti!

Minu Ferry Link

Minu parvlaevaühendus Auto ja reisiparvlaev piletid

Minu parvlaevaühendus pileti broneerimine, parvlaeva ajakavad ja reisijate andmete Minu parvlaevaühendus purjetamine ja sealt parvlaevasadama Dover Calais.

Broneerimine Minu parvlaevaühendus piletid pole kunagi olnud lihtsam, võrrelda kõiki Minu parvlaevaühendus hinnad reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Minu parvlaevaühendus piletid ja sealt parvlaevasadama Dover Calais online instant kinnitust.

Reisimine Minu parvlaevaühendus on kiire, lihtne ja stressivaba viis sinna ja tagasi. Raamat, mida Minu parvlaevaühendus auto või reisiparvlaevade piletid koos meiega ja naudivad rohkem valikuvõimalusi ja paindlikkust.

Uusima Minu parvlaevaühendus ületamisel info ja ajakavad kõik praamid sõidavad ja sealt parvlaevasadama Dover Calais sealhulgas teave parvlaeva sadamate ja kasulikku turismiinfot umbes sihtkohtadesse meie üksikasjalik marsruut ja linnakaardid aitavad teil joonistada teie Minu Ferry Link parvlaeva reisi.

Kui on autoga, koos perega või soolo suu reisija raamat parvlaeva ületamisel Minu parvlaevaühendus ja jõuda sihtkohta värskendamist, lõdvestunud ja õnnelik.

Minu parvlaevaühendus pakub fantastilisi piletihindu ja sealt parvlaevasadama Dover Calais parvlaev sadamates.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Minu Ferry Link

Minu Ferry Link
Ferry Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Minu Ferry Link Ferries piletid
ja sealt parvlaevasadama Dover Calais internetis eelnevalt Ferryto.com ja sa alati nautida meie odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Minu parvlaevaühendus liinil pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Minu parvlaevaühendus pileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaevu broneerimisvormi vasakul.

Umbes Minu Ferry Link

Minu Ferry Link on uusim kasutaja on Dover Calais liinil. Nende laevastiku kaasaegse parvlaevad pakub avar ja lõõgastav võimalus alustada oma teekonda mandrile.

Minu Ferry Link tegutseb laevastiku parvlaevad ja kaubalaev ja iga päev nad tegutsevad 10 reisiparvlaevade päevas bettheyen Prantsusmaal ja Inglismaal nii kauba- ja reisilaevade sõidukeid.

Minu Ferry Link seilab Prantsuse lipu all ning leiab pardal turvalisus ja reisijate mugavust esmatähtsaks. Minu Ferry Link Rapide prioriteet peale- ja mahatuleku teenus võimaldab reisijatel olla esimene ja laevast esimene välja jälle teisel pool. Meie prioity teenus, mida ei saa võita liiklust ja saada oma sihtkohta, et natuke kiiremini.

Minu Ferry Link

Minu Ferry Link Ferry Fleet ja teenused

Minu Ferry Link on moodsaim laevastiku Kanaliülesed Dover Calais laevaliin pakkudes kuni 15 sõidud iga päev igas suunas. Minu parvlaevaühendus laevad pakuvad stiilset mugavust, suu jootmise kööki ja hoolitsev teenindus ning kõik on suitsetamine lubatud keskkonda.

Pardal Boutique pakub võrratuid shopping rohke kokkuhoid olla oli vein, alkohol, õlu, parfüüm ja kingitusi. Alates hetkest, kui sammu pardal oma nüüdisaegse super parvlaevade Minu parvlaevaühendus Rodin või Minu parvlaevaühendus Berlioz, nii palju pardal luksuskaupadele nautida, siis saad soovida võiks jääda pardal enam!

Minu Ferry Link alustas tegevust vahel Dover ja Calais '2012 pärast ostu tuntud Minu parvlaevaühendus laevaliinil äri, mis lõppes varem sellel aastal.

Minu parvlaevaühendus Berliozi

Sõsarlaev Rodin Berliozi kinnitas MyFeryLink pühendumust kaasaegse shipping maitsekalt kujundatud interjöörid on tagatud, et luua tõeliselt lõõgastav õhkkond.

MyFeryLink Berliozi andmed:

Pikkus: 186 m
Laius: 27,7 m
Süvis: 6,50 m
Pikkus: 43,96 m
Pakkide arv: 11
Teenuse kiirus: 23 sõlme

Alates autotekkidelt La Brasserie, läbib Le Pub ja La Boutique, siis Berlioz pakub ainulaadset mugavust ja vaikust, et ainult laeva projekteeritud ja ehitatud oma reisijad saavad pakkuda.

MyFerryLink Marsruudi kaart

Minu parvlaevaühendus Rodin

Esimesed Minu parvlaevaühendus superferries, Rodin toodi teenust 2002. Reisija alade funktsioon pilkupüüdvalt kaasaegse sisekujundusega, kuid istekohad on nii mugav sa lihtsalt ei saa aidata istungi tagasi, lõõgastav ja nautida kauneid vaateid alates suured aknad.

MyFeryLink Rodin erisused:

Pikkus: 186 m
Laius: 27,7 m
Süvis: 6,50 m
Pikkus: 43,96 m
Pakkide arv: 11
Teenuse kiirus: 23 sõlme

Üks aasta pärast käivitamist on Rodin sai eriauhinna innovatsiooni meretranspordi.

MyFerryLink Marsruudi kaart

Minu parvlaevaühendus Nord Pas-de-Calais

Nord Pas-de-Calais on laeva erireservina Minu parvlaevaühendus pikamaa-autojuht klientidele. See mahutab 85 veoautodele.

MyFeryLink Nord Pas-de-Calais erisused:

Pikkus: 160 m
Laius: 23 m
Süvis: 6 m
Pikkus: 40 m
Pakkide arv: 10
Trial kiirus: 24 sõlme

Eostatud mugavalt autojuhid, see on iseteenindusega restoran ja dušid, et paremini rahuldada oma klientidele. Nord Pas-de-Calais pakub kuni kuus lendu päevas nädala jooksul.

MyFerryLink Marsruudi kaart

Minu Ferry Link on moodsaim laevastiku Kanaliülesed Dover Calais laevaliin pakkudes kuni 15 sõidud iga päev igas suunas. Minu parvlaevaühendus laevad pakuvad stiilset mugavust, suu jootmise kööki ja hoolitsev teenindus ning kõik on suitsetamine lubatud keskkonda.

Pardal Boutique pakub võrratuid shopping rohke kokkuhoid olla oli vein, alkohol, õlu, parfüüm ja kingitusi. Alates hetkest, kui sammu pardal oma nüüdisaegse super parvlaevade Minu parvlaevaühendus Rodin või Minu parvlaevaühendus Berlioz, nii palju pardal luksuskaupadele nautida, siis saad soovida võiks jääda pardal enam!

Minu Ferry Link alustas tegevust vahel Dover ja Calais '2012 pärast ostu tuntud Minu parvlaevaühendus laevaliinil äri, mis lõppes varem sel aastal ..

MyFerryLink Marsruudi kaart

Minu Ferry LinkNimi uue Manche'i operaator, mis on liisingu kolm ex-SeaFrance'i laevad Eurotunnel, käivitas täna oma esimesel teenusele Calais-Dover liinil.

SeaFrance'i peatatud IT-teenused eelmise aasta novembris ja sellest ajast DFDS Seaways, on ühisfirma LD Lines on käivitanud Calais-Dover teenuse kaks laeva, samas P & 0 on suurendanud oma läbilaskevõimet väina liiga.

Berlioz jättis Calaisat ümber 5.30am samas Minu parvlaevaühendus direktori Jean-Michel Giguet, vähätteli tähtsust laev on peaaegu tühi. "Oluline on täna, et oleme võtnud merele ja et projekt paberil on saanud reaalsuseks," ütles ta. "Nüüd on ülesanne arendada meie turuosa reisija- ja kaubavedude ning saame loota väga professionaalne ja motiveeritud tööjõudu, et seda teha."

Minu Ferry Link töötab kaks laeva intially iga sõitvate neli korda päevas edasi-tagasi. Lastilennuteenuste laeva Nord Pas de Calais, mis on praegu hooldust, on liituvad Berliozi ja Rodin novembris, Giguet selgitatud.

Varem sel kuul Giguet ütles Lloyds Laadimine List.com et Minu parvlaevaühendus, mis kulgevad llnes on töötajate koostööaldis, on seni palgatud vahel 180 ja 190 personal koosneb nii meeskonna ja kaubandusliku postitusi - enamik neist on endine SeaFrance'i töötajaid. Number sisaldab ka 20 UK-based postitusi. Kolme laevadele, palgal tõusta vahel 500 ja 550 ajal 2013 ümber 70 neist asub Suurbritannias, Giguet lisatud.

Käivitamine Minu parvlaevaühendus teenus on teoks enne regulaatorid Suurbritannias ja Francehave otsustatakse, kas omandamine laevad Eurotunnel rikkunud konkurentsieeskirju. Algne teenust esialgu algas endise Sealink laevad Fiesta ja Côte d'Azur, mis sai mu parvlaevaühendus Cézanne ja Minu parvlaevaühendus Renoir võrra pärast ulatuslikku uuendustööde luua eristavaid Prantsuse atmosfäär pardal. Endine Sealink rongi praami Nord Pas-de-Calais sai Minu parvlaevaühendus Nord Pas-de-Calais ja tegutsenud lasti ainult parvlaev küll Minu parvlaevaühendus tegi turustada laeva reisijate vaikses laeva.

Algne teenust esialgu algas endise Sealink laevad Fiesta ja Côte d'Azur, mis sai mu parvlaevaühendus Cézanne ja Minu parvlaevaühendus Renoir võrra pärast ulatuslikku uuendustööde luua eristavaid Prantsuse atmosfäär pardal. Endine Sealink rongi praami Nord Pas-de-Calais sai Minu parvlaevaühendus Nord Pas-de-Calais ja tegutsenud lasti ainult parvlaev küll Minu parvlaevaühendus tegi turustada laeva reisijate vaikses laeva.

Kolm laevad olid hiljem liitus endine Stena Londonist, mis sai Minu parvlaevaühendus Monet. Minu parvlaevaühendus sai kiiresti teine ​​aktiivsem operaator Dover - Calais marsruuti P & O European Ferries ja ees oma endise partneriga praegu tuntud kui Stena Line.

In 1997 Minu parvlaevaühendus Manet võeti kasutusele pärast viie aasta charter Stena Line eest Newhaveni-Dieppe teenust, laeva sisuliselt asendas Monet mis müüdi hiljem pärast kannatada Calais.


Parim võimalik Minu parvlaevaühendus pileti hind gurantee

Parim Minu parvlaevaühendus Pileti hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Minu parvlaevaühendus pileti hind ja ei ole varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksma oma laevapileti, millel on Visa Electron kaart . Hind me tsiteerida Valitud Minu parvlaevaühendus auto või reisiparvlaev pilet, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate oma laevapileti, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Minu parvlaevaühendus pilet odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Minu parvlaevaühendus piletid palun kliki siia.

Soodus rühm parvlaeva reisi Minu Ferry Link.

Nimel, Kool & Social Club Minu parvlaevaühendus Pilet broneering

Soodsad Group Reisimine Minu Ferry Link - Ferryto.com pakkuda spetsiaalne isiklik ja taskukohane Minu parvlaevaühendus rühm ja treener pidu parvlaeva reisija reserveerimine pakub sulle madalaima võimaliku parvlaeva sooduspakkumisi.

Meie spetsialist Minu parvlaevaühendus rühmareise meeskond tagab parimat lahendust teie ja teie reisijat. Ainus nõue saada diskonteeritud rühmareise parvlaeva määr on see, et teie partei peaks olema vähemalt kümme inimest ja reisi samal ajal. Lisateavet rühmareise kohta Minu parvlaevaühendus palun kliki siia.

Minu parvlaevaühendus kaubik, kaubavedu ja lasti praamid

Minu parvlaevaühendus Commercial Sõidukid ja Kaubavedu

Ferry logistika pakkuda isiklik ja taskukohane Minu parvlaevaühendus kauba ja lasti parvlaevu reserveerimine ja sealt parvlaevasadama Dover Calais.

Lisaks pakub soodushindadega et ettevõtjate ja pinnaseveok Ferry Logistika on nüüd ka võimalik pakkuda diskonteeritud parvlaeva veohinnad eraklientidele nagu need, kes tahavad võtta transiidi kaubikute mis tahes Minu parvlaevaühendus liinidel teenindas. Lisateavet ja instant online quote oma kaubik parvlaeva ületamist palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Minu parvlaevaühendus klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Minu parvlaevaühendus piletite hinnad, vaadata kättesaadavuse vaatamiseks parvlaevad ajakavad ja broneerida Minu parvlaevaühendus auto ja reisiparvlaev pileteid meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Minu parvlaevaühendus üle 1,200 laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Balti ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway

Vali Minu parvlaevaühendus parvlaevad odavaim laevapileti hinnad ja parvlaeva sadamasse Dover Calais.