MyFerryLink - Reisijate ja auto Ferry Tickets

MyFerryLink Ferries pakub odav auto ja reisijate laevapileti broneerimine reaalajas laevapileti hindade võrdlus. Sa alati odavaim kättesaadav MyFerryLink Ferries laevapileti hind broneerides internetis aadressil FerryTO - ja see on garantii.
4.9 tähed - põhineb 471 kommentaare

MyFerryLink Ferries Ferry Tickets - Odav laevapileteid ning suurepärane teenindus - mida aprill 25
5/ 5tähed Pärast fantastiline kokkuhoid ja klienditeenindus sain broneerimisel MyFerryLink Ferries laevapiletid alates FerryTO ma lihtsalt pidin teile teada, mis rõõm see äritegevust koos sinuga. FerryTO on esimene ja ainus online-laevapileti broneerimine teenus olen kasutanud, kes ei pane oma raha sinna, kus nende suu on nii teenuse ja hinna. Ma päästsin ligi euro 100 line minu MyFerryLink Ferries laevapiletid koos FerryTO, oli väga rahul sujuv tehing ja teie suurepärane klienditeenindus - tänan teid väga tõesti!

MyFerryLink

MyFerryLink Auto ja reisiparvlaev piletid

MyFerryLink pileti broneerimine, parvlaeva ajakavad ja reisijate andmete MyFerryLink purjetamine ja sealt parvlaevasadama Dover Calais.

Broneerimine MyFerryLink piletid pole kunagi olnud lihtsam, võrrelda kõiki MyFerryLink hinnad reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav MyFerryLink piletid ja sealt parvlaevasadama Dover Calais online instant kinnitust.

Reisimine MyFerryLink on kiire, lihtne ja stressivaba viis sinna ja tagasi. Raamat, mida MyFerryLink auto või reisiparvlaevade piletid koos meiega ja naudivad rohkem valikuvõimalusi ja paindlikkust.

Uusima MyFerryLink ületamisel info ja ajakavad kõik praamid sõidavad ja sealt parvlaevasadama Dover Calais sealhulgas teave parvlaeva sadamate ja kasulikku turismiinfot umbes sihtkohtadesse meie üksikasjalik marsruut ja linnakaardid aitavad teil joonistada teie MyFerryLink parvlaeva reisi.

Kui on autoga, koos perega või soolo suu reisija raamat parvlaeva ületamisel koos MyFerryLink ja jõuda sihtkohta värskendamist, lõdvestunud ja õnnelik.

MyFerryLink pakub fantastilisi piletihindu ja sealt parvlaevasadama Dover Calais parvlaev sadamates.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Minu Ferry Link
MyFerryLink
Ferry Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri MyFerryLink Ferries piletid
ja sealt parvlaevasadama Dover Calais internetis eelnevalt Ferryto.com ja sa alati nautida meie odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud MyFerryLink liinil pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada MyFerryLink pileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaevu broneerimisvormi vasakul.

umbes MyFerryLink

MyFerryLink on uusim kasutaja on Dover Calais liinil. Nende laevastiku kaasaegse parvlaevad pakub avar ja lõõgastav võimalus alustada oma teekonda mandrile.

MyFerryLink tegutseb laevastiku parvlaevad ja kaubalaev ja iga päev nad tegutsevad 10 reisiparvlaevade päevas bettheyen Prantsusmaal ja Inglismaal nii kauba- ja reisilaevade sõidukeid.

MyFerryLink seilab Prantsuse lipu all ning leiab pardal turvalisus ja reisijate mugavust esmatähtsaks. MyFerryLink on Rapide prioriteet peale- ja mahatuleku teenus võimaldab reisijatel olla esimene ja laevast esimene välja jälle teisel pool. Meie prioity teenus, mida ei saa võita liiklust ja saada oma sihtkohta, et natuke kiiremini.

Minu Ferry Link

MyFerryLink Ferry Fleet ja teenused

MyFerryLink on moodsaim laevastiku Kanaliülesed Dover Calais laevaliin pakkudes kuni 15 sõidud iga päev igas suunas. MyFerryLink laevad pakuvad stiilset mugavust, suu jootmise kööki ja hoolitsev teenindus ning kõik on suitsetamine lubatud keskkonda.

Pardal Boutique pakub võrratuid shopping rohke kokkuhoid olla oli vein, alkohol, õlu, parfüüm ja kingitusi. Alates hetkest, kui sammu pardal oma nüüdisaegse super parvlaevade MyFerryLink Rodin või MyFerryLink Berlioz, nii palju pardal luksuskaupadele nautida, siis saad soovida võiks jääda pardal enam!

MyFerryLink alustas tegevust vahel Dover ja Calais '2012 pärast ostu tuntud MyFerryLink laevaliinil äri, mis lõppes varem sellel aastal.

MyFerryLink Berliozi

Sõsarlaev Rodin Berliozi kinnitas MyFeryLink pühendumust kaasaegse shipping maitsekalt kujundatud interjöörid on tagatud, et luua tõeliselt lõõgastav õhkkond.

MyFeryLink Berliozi andmed:

Pikkus: 186 m
Laius: 27,7 m
Süvis: 6,50 m
Pikkus: 43,96 m
Pakkide arv: 11
Teenuse kiirus: 23 sõlme

Alates autotekkidelt La Brasserie, läbib Le Pub ja La Boutique, siis Berlioz pakub ainulaadset mugavust ja vaikust, et ainult laeva projekteeritud ja ehitatud oma reisijad saavad pakkuda.

MyFerryLink Marsruudi kaart

MyFerryLink Rodin

Esimene MyFerryLink superferries, Rodin toodi teenust 2002. Reisija alade funktsioon pilkupüüdvalt kaasaegse sisekujundusega, kuid istekohad on nii mugav sa lihtsalt ei saa aidata istungi tagasi, lõõgastav ja nautida kauneid vaateid alates suured aknad.

MyFeryLink Rodin erisused:

Pikkus: 186 m
Laius: 27,7 m
Süvis: 6,50 m
Pikkus: 43,96 m
Pakkide arv: 11
Teenuse kiirus: 23 sõlme

Üks aasta pärast käivitamist on Rodin sai eriauhinna innovatsiooni meretranspordi.

MyFerryLink Marsruudi kaart

MyFerryLink Nord Pas-de-Calais

Nord Pas-de-Calais on laeva erireservina MyFerryLink pikamaa-autojuht klientidele. See mahutab 85 veoautodele.

MyFeryLink Nord Pas-de-Calais erisused:

Pikkus: 160 m
Laius: 23 m
Süvis: 6 m
Pikkus: 40 m
Pakkide arv: 10
Trial kiirus: 24 sõlme

Eostatud mugavalt autojuhid, see on iseteenindusega restoran ja dušid, et paremini rahuldada oma klientidele. Nord Pas-de-Calais pakub kuni kuus lendu päevas nädala jooksul.

MyFerryLink Marsruudi kaart

MyFerryLink on moodsaim laevastiku Kanaliülesed Dover Calais laevaliin pakkudes kuni 15 sõidud iga päev igas suunas. MyFerryLink laevad pakuvad stiilset mugavust, suu jootmise kööki ja hoolitsev teenindus ning kõik on suitsetamine lubatud keskkonda.

Pardal Boutique pakub võrratuid shopping rohke kokkuhoid olla oli vein, alkohol, õlu, parfüüm ja kingitusi. Alates hetkest, kui sammu pardal oma nüüdisaegse super parvlaevade MyFerryLink Rodin või MyFerryLink Berlioz, nii palju pardal luksuskaupadele nautida, siis saad soovida võiks jääda pardal enam!

MyFerryLink alustas tegevust vahel Dover ja Calais '2012 pärast ostu tuntud MyFerryLink laevaliinil äri, mis lõppes varem sel aastal ..

MyFerryLink Marsruudi kaart

MyFerryLinkNimi uue Manche'i operaator, mis on liisingu kolm ex-SeaFrance'i laevad Eurotunnel, käivitas täna oma esimesel teenusele Calais-Dover liinil.

SeaFrance'i peatatud IT-teenused eelmise aasta novembris ja sellest ajast DFDS Seaways, on ühisfirma LD Lines on käivitanud Calais-Dover teenuse kaks laeva, samas P & 0 on suurendanud oma läbilaskevõimet väina liiga.

Berlioz jättis Calaisat ümber 5.30am samas MyFerryLink direktori Jean-Michel Giguet, vähätteli tähtsust laev on peaaegu tühi. "Oluline on täna, et oleme võtnud merele ja et projekt paberil on saanud reaalsuseks," ütles ta. "Nüüd on ülesanne arendada meie turuosa reisija- ja kaubavedude ning saame loota väga professionaalne ja motiveeritud tööjõudu, et seda teha."

MyFerryLink töötab kaks laeva intially iga sõitvate neli korda päevas edasi-tagasi. Lastilennuteenuste laeva Nord Pas de Calais, mis on praegu hooldust, on liituvad Berliozi ja Rodin novembris, Giguet selgitatud.

Varem sel kuul Giguet ütles Lloyds Laadimine List.com et MyFerryLink, mis kulgevad llnes on töötajate koostööaldis, on seni palgatud vahel 180 ja 190 personal koosneb nii meeskonna ja kaubandusliku postitusi - enamik neist on endine SeaFrance'i töötajad. Number sisaldab ka 20 UK-based postitusi. Kolme laevadele, palgal tõusta vahel 500 ja 550 ajal 2013 ümber 70 neist asub Suurbritannias, Giguet lisatud.

Käivitamine MyFerryLink teenus on teoks enne regulaatorid Suurbritannias ja Francehave otsustatakse, kas omandamine laevad Eurotunnel rikkunud konkurentsieeskirju. Algne teenust esialgu algas endise Sealink laevad Fiesta ja Côte d'Azur, mis sai MyFerryLink Cézanne ja MyFerryLink Renoir võrra pärast ulatuslikku uuendustööde luua eristavaid Prantsuse atmosfäär pardal. Endine Sealink rongi praami Nord Pas-de-Calais sai MyFerryLink Nord Pas-de-Calais ja tegutsenud lasti ainult parvlaev kuigi MyFerryLink tegi turustada laeva reisijate vaikses laeva.

Algne teenust esialgu algas endise Sealink laevad Fiesta ja Côte d'Azur, mis sai MyFerryLink Cézanne ja MyFerryLink Renoir võrra pärast ulatuslikku uuendustööde luua eristavaid Prantsuse atmosfäär pardal. Endine Sealink rongi praami Nord Pas-de-Calais sai MyFerryLink Nord Pas-de-Calais ja tegutsenud lasti ainult parvlaev kuigi MyFerryLink tegi turustada laeva reisijate vaikses laeva.

Kolm laevad olid hiljem liitus endine Stena Londonist, mis sai MyFerryLink Monet. MyFerryLink sai kiiresti teine ​​aktiivsem operaator Dover - Calais marsruuti P & O European Ferries ja ees oma endise partneriga praegu tuntud kui Stena Line.

In 1997 MyFerryLink Manet võeti kasutusele pärast viie aasta charter Stena Line eest Newhaveni-Dieppe teenust, laeva sisuliselt asendas Monet mis müüdi hiljem pärast kannatada Calais.


Parim võimalik Minu parvlaevaühendus pileti hind gurantee

Parim MyFerryLink Pileti hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku MyFerryLink pileti hind ja ei ole varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksma oma laevapileti, millel on Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud MyFerryLink auto või reisiparvlaev pilet, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate oma laevapileti, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav MyFerryLink pilet odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat MyFerryLink piletid palun kliki siia.

Soodus rühm parvlaeva reisi Minu Ferry Link.

Nimel, Kool & Social Club MyFerryLink Pilet broneering

Soodsad Group Reisimine MyFerryLink - Ferryto.com pakkuda spetsiaalne isiklik ja taskukohane MyFerryLink rühm ja treener pidu parvlaeva reisija reserveerimine pakub sulle madalaima võimaliku parvlaeva sooduspakkumisi.

Meie spetsialist MyFerryLink rühmareise meeskond tagab parimat lahendust teie ja teie reisijat. Ainus nõue saada diskonteeritud rühmareise parvlaeva määr on see, et teie partei peaks olema vähemalt kümme inimest ja reisi samal ajal. Lisateavet rühmareise kohta MyFerryLink palun kliki siia.

Minu parvlaevaühendus kaubik, kaubavedu ja lasti praamid

MyFerryLink Commercial Sõidukid ja Kaubavedu

Ferry logistika pakkuda isiklik ja taskukohane MyFerryLink kauba ja lasti parvlaevu reserveerimine ja sealt parvlaevasadama Dover Calais.

Lisaks pakub soodushindadega et ettevõtjate ja pinnaseveok Ferry Logistika on nüüd ka võimalik pakkuda diskonteeritud parvlaeva veohinnad eraklientidele nagu need, kes tahavad võtta transiidi kaubikute mis tahes MyFerryLink liinidel teenindas. Lisateavet ja instant online quote oma kaubik parvlaeva ületamist palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Minu parvlaevaühendus klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live MyFerryLink piletite hinnad, vaadata kättesaadavuse vaatamiseks parvlaevad sõiduplaanid ja raamatu MyFerryLink auto ja reisiparvlaev pileteid meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas MyFerryLink üle 1,200 laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway

Vali MyFerryLink parvlaevad odavaim laevapileti hinnad ja parvlaeva sadamasse Dover Calais.