Malta Ferries

Malta Ferry Reisijate ja auto Ferry Tickets

Malta Laevapiletite broneerimine, parvlaeva ajakavad ja reisijate andmete Malta praamid sõidavad Malta Catania, Civitavecchia, Genova, Palermo või Salerno koos Grimaldi Lines ja Grandi Navi Veloci Ferries.

Broneerimine Malta laevapileteid pole kunagi olnud lihtsam, võrrelda kõiki Malta Ferry hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Malta laevapileteid Malta Catania, Civitavecchia, Genova, Palermo või Salerno koos Grimaldi Lines ja Grandi Navi Veloci Ferries võrgus kohe kinnituse .

Reisimine Malta Ferry laevaga on kiire, lihtne ja stressivaba viis sinna ja tagasi. Broneeri odav Malta laevapileteid Malta Catania, Civitavecchia, Genova, Palermo või Salerno koos Grimaldi Lines ja Grandi Navi Veloci Ferries online ja nautida rohkem valikuvõimalusi ja paindlikkust.

Uusima Malta Ferry ületamisel info ja ajakavad kõik sõidud Malta Catania, Civitavecchia, Genova, Palermo või Salerno koos Grimaldi Lines ja Grandi Navi Veloci Ferries sealhulgas teave parvlaeva sadamate ja kasulikku turismiinfot umbes sihtkohtadesse meie üksikasjalik marsruut ja linn kaardid aitavad teil joonistada teie Malta Ferry parvlaeva reisi.

Kui sõidavad Malta Catania, Civitavecchia, Genova, Palermo või Salerno koos Grimaldi Lines ja Grandi Navi Veloci Ferries siis raamatu parvlaeva ületamisel Malta Ferry ja jõuda sihtkohta värskendamist, lõdvestunud ja õnnelik.

Malta Ferry pakub fantastilisi piletihindu Malta Catania, Civitavecchia, Genova, Palermo või Salerno koos Grimaldi Lines ja Grandi Navi Veloci Ferries parvlaev sadamates.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Malta Ferries
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Ferry Tickets
Malta Catania, Civitavecchia, Genova, Palermo või Salerno koos Grimaldi Lines ja Grandi Navi Veloci Ferries online ette, et nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Malta Ferry liinil pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Malta Laevapiletite hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul.

Veel Malta

Malta on saarestik Vahemerre ümber 93 km lõuna Sitsiilia, 288 km ida Tuneesias Gibraltari väina 1,826 km läänes ja Alexandria 1,510 km idas.

Ainult kolm suuremat saart - Malta, Gozo ja Comino on asustatud. Ülejäänud saari nimetatakse Filfla, Cominotto, St.Paul-ja Seened kivi.

Malta on suurim saar ainult 27KM oma pikima punkti kaugusel loode-kagu ja 14.5km kõige paksemas kohas, läänest itta. Gozo on kolmas suurus Malta, kuid rohelisema ja maaelu.

On palju puhkust Vahemere saarte kuid seal on ainult üks Malta. See on tohutu ajaloo ja kultuuripärandi, uskumatult soe, abivalmis ja külalislahke inimesed, hea ühistranspordi ja fantastiline ilm - garanteeritud! Seal on malta keel, kuid igaüks räägib täiuslik inglise liiga mistõttu ei ole keelebarjäär. Seal on ka suur rannad, suurepärased veespordi, suurepärase toidu, lõbus vaatamisväärsused ja põnev ajaloolisi vaatamisväärsusi näha. Malta võib olla väike, kuid see pakkides üks kuradima punch!

Malta Marina

Vastavalt Rahvusvahelise Valuutafondi (IMF), Malta liigitatakse arenenud majandusele. Enne 1800, enamik malta inimesed olid hõivatud põllumajandus, kalandus, tegelikult senini, Malta oli väga vähe tööstusharudes, välja arvatud puuvilla, tubakat ja dockyards tööstuses.

Asjad teha ja näha Maltal

Blue Grotto
Tour tahes riigis üle Vahemere ja sa ei pea sõitma kaugele, enne kui kohanud liiklusmärgi suunates teid "Blue Grotto". Sul võib isegi tekkida kiusatus mõelda, et kui olete näinud, et oled näinud neid kõiki. Mitte päris!

Hiina Garden of Serenity
Kui te saate rabatud kõiki ajaloolisi paiku te külastate päevasel ajal ja kuumutamisega rannas, rääkimata elav seikluste Malta ööelu, siis võiks see olla aeg, rahu ja lõõgastust. Nii et miks mitte endale aega iseendale ja oma hinge külastades Hiina Garden of Serenity

Dingli kaljud
Teil võib olla juba teinud oma kodutöö, nii, et Malta on väike, mägisel saarel viltused southeastwards ei tulnud üllatusena. Jumal tänatud, et kaldu, kuigi, sest see tähendab, enamik läänerannikul on kõrgete kaljudega ja vaade, et minna koos nendega.

Fort Rinella
Fort Rinella ehitas Briti Victoria korda, et aidata kaitsta Grand Harbour of Valletta. Istuvad nagu väsinud dinosaurus peal Fort on 100-ton Armstrong gun - ehitati ka Briti kaitsta mereväe laevanduse ala uusim põlvkond Itaalia pommitamine.

Gozo
Ülemine ots Õppisin juba väga varases ajal minu reisil seiklusi oli vaadata kohalikega - kui nad süüa, juua, minna päeval välja jne Lihtsalt mõtle selle peale ühe minuti. Kes teab, kus sa elad paremini kui sina?

Malta Kirikud
Kuigi keegi tundub, et on võtnud aega, et neid lugeda, öeldakse, et Malta on kirikus iga päev kalendris. Kas on 365 või mitte, on vaieldav, kuid seal on kindlasti palju, et minna nii lühike pilguheit igal Malta siluetile kinnitab. See on ülekaalus kiriku- ja kuplid.

Marsa Ratsasport Rada
Kes oli see, et tuli idee "paneb oma särgi hobune"? Kas nad ei näinud suurus need asjad? Sa pead olema tohutu, kui oma särk oli mahub üks neist. Ja miks sa tahad? Nad polnud kunagi saada oma kabjad alla varrukad ja isegi siis, kui nad tegid, et see näeks naeruväärne!

Marsaxlokki kalaturg
Neile, kes on Avomielinen "toidunautlejatest" saate liigagi teadlik, et saladus suur keetmine ei ole keeruline üks. Nagu üks kokk ütles kord: "See on lihtsalt kohaldades soojuse fantastiline koostisosi." Teisisõnu, see on umbes kasutades parimat ja värskeimat toodangut saadaval.

Mdina päeva
Ajarännak, sest me oleme kõik väga hästi teadlik, jääb ulmekirjandusest. Ühel päeval, võibolla, kuid mitte praegu. Kahjuks see tähendab, et me ei suuda kunagi Flick lüliti ja välja keskel keskaegse joust relvastatud kuus pack ja digikaamera.

Mdina öösel
Mdina päevasel ajal on maagiline, kaunis koht! Aga me oleme läinud, et üksikasjalikumalt mujal. Mida me praegu siin on, kuidas "Silent City" muutusi ja muutub erinevad, kuid võrdselt hea pakkumine turistide kui kardin öö on laskunud.

Olly viimane pubi
Kui kunagi saab olema õige aeg, koht ja tegevus kurikuulsa hell tõstmise näitleja Oliver Reed elu lõppeb siis tuli ajal tõsine joomine seanss purjutaja.

Rocky rannad
Neile, kes armastavad päevas mere kuid mitte üleliia vaimustunud ideest kaevandab liiva iga kehaliste pragu hiljem, Malta on kindlasti koht, kus olla. Seda sellepärast, et see suurepärane Island Resort on rikkalikult rannad liiva-vähem, kivine sort.

San Anton Gardens
Läbi suurema osa aastast, Malta kliima muudab maastikku, mis on kuivem kui kõrbes kaameli varbaküünte ajal pikema põud. Tulenevalt sellest kuivanud maastik see riik ei ole täpselt kuulus pakkudes valdkondades jooksva rohelus või tähelepanuväärne aiad.

liivarannad
On koolkond järgneb mõned inimesed (ma olen üks neist), et sa pead olema ähmaselt masohhistlik (hullu) kui te olete valmis lõbustama mõte läheb liivarand nautida ise.

Sliema kohvikud
Sliema on vana koloonia linna serval mere vahel on Malta pealinn Valletta. Lõpust alates Teise maailmasõja on läbi teinud olulisi muutusi, ja nüüd on tunnustatud kui stiilne ja trendikas kaubanduskeskuseks. See on koht, kuhu minna, et näha ja näha!

Ta 'Qali käsitööküla
Alates muinasajast, Vahemere oli peamine allikas kunsti ja käsitööd, et läheks edasi areneda kogu mandri Euroopas ja mujal. Kahjuks, kui pakettreis sai kergesti kättesaadavad Med ", turistid nõudis ignoreerides trahvi kunsti ja käsitööd ning tooks tagasi uskumatu tat suveniire.

Kolme linna
"Vaata Napoli ja sure!" Sai alguse kuulus ütlus. Bit äärmuslik, et kas pole? Ja Napoli aint nii erilist, tõesti, kui me oleme ausad. Ma mõtlen see on OK! See on kena lahe ja loss, kuid see on kindlasti mingi kenamaks siis Firenze või Rooma või Veneetsia - ja nad kõik ühes ja samas riigis!

Valletta
Võttes ajalugu nii kaua ja ruuduline nagu Malta võid oodata midagi veidi eriline selle pealinn. Sa ei pea pettuma! Uhke Valletta on nii muljetavaldav kui ühegi riigi premier linn peaks olema aga see on eelis olla uskumatult kompaktne liiga!

Valletta Waterfront
Kulmud kerkisid, ning skeptilisem meie seas vabises hirmuga, kui ta oli teada, et rida sügavalt ajaloolise ladudes Valletta sadama-oli ümber hindamist. See võiks olla katastroofilised arvasime. Noh, me ei saanud enam valesti! Nii käed üles ja krediidi, kus krediit on tingitud ... see uus süsteem on fantastiline!

Village festas
Kuidas kirjeldada festa? Fiesta, karneval, festival? Noh, nad on kõik need ja ükski nendest, sest festas on üheselt Malta ja et nad on erinevalt midagi olete kunagi kogenud teistes riikides.

Külasta bänd klubi
Linnad ja külad, Malta ja Gozo on täis igasuguseid klubisid. Sul on paratamatu kaks rivaali poliitilised klubid - punane vs sinine - peaaegu iga tuntud avaliku väljaku.

Malta

Island State of Malta asub Vahemeres, Lõuna-Sitsiilia (Itaalia), see koosneb kolmest saarest Malta, Gozo ja Comino, mis on Malta suurim saar.

Suurbritannias ametlikult omandatud valduses Malta algul 19th sajandil. Saar toetasid Suurbritannia läbi mõlema maailmasõja ning jäi Rahvaste kui ta sai iseseisvaks 1964. On 13 detsember 1974 Malta sai vabariik.

Viimase 15 aastat, saare on saanud suur kauba ümberlaadimise punkt, finantskeskuse ja turismiobjekt. Malta sai Euroopa Liidu liige, mais 2004.

Regulaarse parvlaevaühenduse haldab Grimaldi Lines ja Grandi Navi Veloci laevaühendus mitmed Itaalia ja Sitsiilia sadamate Valletta, Malta pealinnas.

Seal on ka regulaarne saare praamiühendus vahel Cirkewwa Malta ja Mġarr kohta Gozothat purjed iga 45 minuti suvel ja peaaegu sama tihti ka talvel. Ostate tagasi pileti Gozo lõpus umbes € 4.70 (no pileti vajalik Malta). On ka ebaregulaarne shuttle parvlaevadel Comino.

Kliki siia broneerida laevapileti Malta

Kaart Malta Ferry Port


Parim võimalik Malta Laevapiletite hind gurantee

Parim Malta Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Malta Laevapiletite hind ja ei ole varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Malta Ferry või Malta Catania, Civitavecchia, Genova, Palermo või Salerno koos Grimaldi Lines ja Grandi Navi Veloci Ferries, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Malta Laevapiletite odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Malta laevapileteid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Malta Ferry klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Malta Laevapiletite hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida Malta Ferry auto ja reisiparvlaev piletid Malta Catania, Civitavecchia, Genova, Palermo või Salerno koos Grimaldi Lines ja Grandi Navi Veloci Ferries meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Malta Ferry üle 1,200 laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway