Leedu Ferry

Leedu Ferry Reisijate ja auto Ferry Tickets

Leedu Laevapiletite broneerimine, parvlaeva ajakavad ja reisijate andmete Leedu Ferry purjetamine ja sealt Leedu parvlaevasadama Klaipeda Karlshamnini, Kiel Sassnitzi haldab DFDS LISCO Ferry Line.

Broneerimine Leedu laevapileteid pole kunagi olnud lihtsam, võrrelda kõiki Leedu Ferry hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Leedu laevapileteid ja sealt Leedu parvlaevasadama Klaipeda Karlshamnini, Kiel Sassnitzi haldab DFDS LISCO Ferry Line online instant kinnitamine.

Reisimine Leedu Ferry laevaga on kiire, lihtne ja stressivaba viis sinna ja tagasi. Broneeri odav Leedu laevapileteid ja sealt Leedu parvlaevasadama Klaipeda Karlshamnini, Kiel Sassnitzi haldab DFDS LISCO Ferry Line online ja nautida rohkem valikuvõimalusi ja paindlikkust.

Uusima Leedu Ferry ületamisel info ja ajakavad kõik sõidud ja sealt Leedu parvlaevasadama Klaipeda Karlshamnini, Kiel Sassnitzi haldab DFDS LISCO Ferry Line sealhulgas teave parvlaeva sadamate ja kasulikku turismiinfot umbes sihtkohtadesse meie üksikasjalik marsruut ja linnaplaanid aitab teil joonistada teie Leedu Ferry parvlaeva reisi.

Kui reisimise Leedu parvlaevasadama Klaipeda Karlshamnini, Kiel Sassnitzi haldab DFDS LISCO Ferry Line siis broneerida üleveo Leedu Ferry ja jõuda sihtkohta värskendamist, lõdvestunud ja õnnelik.

Leedu Ferry pakub fantastilisi piletihindu ja sealt Leedu parvlaevasadama Klaipeda Karlshamnini, Kiel Sassnitzi haldab DFDS LISCO Ferry Line parvlaevade sadamates.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Leedu Ferries
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Leedu laevapileteid
ja sealt Leedu parvlaevasadama Klaipeda Karlshamnini, Kiel Sassnitzi haldab DFDS LISCO Ferry Line internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Leedu Ferry liinil pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Leedu Laevapiletite hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul.

Veel Leedu

Leedu on unspectacular maastik, kuid elavat kultuuri rohkem kui moodustavas jaoks seda. Kolmest Nõukogude Balti riigid Eesti, Läti ja Leedu, siis oli leedulased, kes tegid kõige julgem tõuge sõltumatust. Täna, leedulased ikka paistma oma mehe Balti elanikud on pisut hoolimatu.

Vilnius, Riigi pealinn, on klassikaline Ida-Euroopa ajaloolise linna. See liigub kaasaegne, multikultuurne tunne, kuigi samal ajal harkening sajandite vanalinnas (suurim Ida-Euroopas).

Mereäärses kuurordis Palangas on teine ​​Leedu paljudest vaatamisväärsustest, hooplemine suurepärast hinna ja fantastiline rannas. Sest rohkem müstiline võlu, Leedu Ristimägi on just see koht. Kkeelatakse tuhandeid riste, mis hõlmavad väikese mäe olid häkkinud maha mitu korda Nõukogude Liidu poolt, vaid uuesti iga kord.

Leedu on jagatud 10 maakondades.

  • Alytuse maakond
  • Kaunase maakond
  • Klaipėda maakond
  • Marijampolė maakond
  • Panevėžys County
  • Šiauliai maakond
  • Tauragė maakond
  • Telšiai maakonnas
  • Utena maakond
  • Vilniuse maakond

Muinasaeg Leedu ei ole palju erinev teistest riikidest Balti regioonis. Pärast viimast jääaega asulates mitmete hõimude hakkas tekkima. on 1230s Leedu maad ühendas Mindaugas, kes krooniti kuningas Leedu 6 juuli 1253. Pärast tema mõrv 1263, Leedu oli eesmärgiks rünnakuid Saksa rüütlite ja Liivi ordu. Hoolimata nendest sissetungide, Suurhertsogiriigi Leedu, kasvada saanud suurim riik Euroopas lõpus 14th sajandil.

Leedu Ferries

Pärast iseseisvumist järgmised I maailmasõda riigis annekteeris Nõukogude Liidu 1940. Leedu oli esimene liiduvabariikide kuulutada iseseisvuse märts 1990, liikuda ei tunne, et NSV Liit septembrini 1991.

Pärast Nõukogude väed lahkusid Leedust 1993 ta ümber oma majanduse ja ühinenud nii NATO kui ka Euroopa Liidu aasta kevadel 2004.

Lemmik vaatamisväärsustest ja tegevustest Leedu

Kuramaa
Kura säär on väike maaribaga lääne riikide ja jagatud Leedus ja Venemaal.
Inimasustus selle hiekkadyyni poolsaarel pärineb eelajaloolisel ajal ja kogu selle aja see on ohustatud looduslike jõudude tuul ja lained. Human jõupingutusi on teinud võimalikuks ellujäämiseks kuni tänaseni. Erosioon on välistanud metsa uuendamise projektid näiteks. See on UNESCO maailmapärandi nimistusse.

Vilnius Old Town
Vilnius vanalinnast pandi UNESCO maailmapärandi nimistusse 1994 ja algselt palju vanalinna oli juudi geto. See on üks suurimaid vanalinnu Ida-Euroopas ja suurim barokk piirkond maailmas, kus ka gooti, ​​renessansi ja rokokoo ja klassikalise stiili segada see kõik. Vilnius mõjutanud kultuuri ja arhitektuuri arengut palju Ida-Euroopa ja jalutamas vanalinnas on üks tipphetki riigis. Hart on vanalinn ülikooli oma 13 siseõuede ja sellega külgneva Jaani kirikus, kus saab üles lifti (5LT) jaoks suurepärane vaade vanalinnale ja veelgi kaugemale. On ka mitmed teised kirikud, kaasa arvatud ilus Gotchic stiilis Püha Anna kirik. Pilies Gatve on koht, kus kogu tegevus toimub, restoranid ja baarid. See on jalakäijate ala mõned kenasti restaureeritud maju ja munakividest sillutise. Sealt peamine throroughfare läheb lõuna suunas väravad Dawn, ainuke originaal sissepääs vanalinna. Muud olulisemad hõlmavad Basilian värav, presidendipalee, Gediminase loss, Archcathedral basiilika, Frank Zappa monument, Leedu Rahvusmuuseum ja kauneid kirikuid.

Vilniuse katedraal ja kellatorn
Vilniuse katedraal ja kellatorn on lihtsalt põhja vanalinna all Gediminase torn. Toas katedraal on barokk kabel St Casimir. Väljaspool katedraal on kandiline, on eriti plaat, millele on kirjutatud sõna "Stebuklas" (mis tähendab "ime" Leedu). Seisa ta, et soov ja omakorda umbes kolm korda. See plaat ka lõppeb Vilniuse-Tallinna inimese keti 1989 protesti Nõukogude Liidus. See ei ole tähistatud, sest see tähendaks halba õnne! Kellatorn on üks omadus foto kaadrid linna ja 57 meetrit kõrge.

Ristimägi
Ristimägi on üks suuremaid vaatamisväärsusi Siauliai, mis asub riigi põhjaosas. Paljud inimesed üle kogu maailma, eriti Christian piligrim reisijad, tule siia. Päritolu on teadmata, kuid arvatakse, et esimesed ristid asetatud endise Jurgaičiai või Domantai linnamägi ümber 1832. Sajandite jooksul läbib, hiiglane krutsifiksid, nikerdatud Leedu patrioodid ja kujud Neitsi Maarja muuhulgas on siia toonud katoliku palverändureid.

Trakai kindlus
Fantastiline muinasjutt nagu Trakai kindlus asub umbes 25-30 kilomeetri kaugusel Vilnius. See asub linna Trakai, saarel Lake Galve. Ehitus punastest tellistest lossi algas 14th sajandil Kęstutis ja ümber 1409 suuri töid lõpule tema poeg Vytautas Suure hukkunud see loss 1430. Trakai oli üks peamisi keskusi Suurhertsogiriigi Leedu ja lossi toimus suure strateegilise tähtsusega. Sissepääs maksab 14LT (umbes € 4) ja annab teile juurdepääsu suurepärane muuseumi sees, kus on palju ajaloolise kunsti, mündid, riided ja palju muud. Välja arvatud loss ise, see on ka tore jalutada ja nautida maamees oma metsade, järvede ja kena kõnnib.

Leedu

Leedu on lõunapoolseim Balti riikides ning suurim ja kõige suurema rahvaarvuga neist.

Leedu oli esimene okupeeritud Nõukogude vabariik vabaneda Nõukogude Liidu ja taastada oma suveräänsust kaudu iseseisvusdeklaratsiooni kohta 11 märts 1990.

Leedu on liikmesriigis ELi alates 2004. Leedu on omaks turureform alates iseseisvumisest. Eel ja jooksul pärast ELiga ühinemist Vabariigi nägi väga tugev majanduskasv. See taotluse ühineda euroalaga alates jaanuarist 2007 kuid lükati tagasi, sest inflatsioon oli liiga kõrge.

Leedu buumiaastatel tuli järsku otsa 2008 ja pärast kaks aastakümmet kapitalismi, riik sai üks suuremaid ohvreid ülemaailmne majanduskriis. Sellest ajast alates on riik olnud suhteliselt kiire taastumine.

leedulased on väga uhke rahvas - nad olid viimase riigi vastu ristiusu Euroopas 1387 ja esimene kuulutada iseseisvuse NSVL 1990

Kliki siia broneerida Leedu laevapileti

Kaart Leedu


Parim võimalik Leedu Laevapiletite hind gurantee

Parim Leedu Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Leedu Laevapiletite hind ja ei ole varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Leedu Ferry või sealt Leedu parvlaevasadama Klaipeda Karlshamnini, Kiel Sassnitzi haldab DFDS LISCO Ferry Line, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Leedu Laevapiletite odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Leedu laevapileteid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Leedu Ferry klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Leedu Laevapiletite hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida Leedu Ferry auto ja reisiparvlaev piletid ja sealt Leedu parvlaevasadama Klaipeda Karlshamnini, Kiel Sassnitzi haldab DFDS LISCO Ferry Line meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Leeduga Ferry üle 1,200 laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway