Kaliningradi Ferry

Kaliningradi Reisijate ja auto praamid piletid

Kaliningradi Laevapiletite broneerimine, parvlaeva ajakavad ja reisijate andmete Kaliningradi praamid sõidavad ja sealt Kaliningradi parvlaevasadama Baltiysk Peterburi, Kopenhaageni, Riia ja Kiel.

Broneerimine Kaliningradi Laevapiletite pole kunagi olnud lihtsam, võrrelda kõiki Kaliningradi parvlaeva hinnad reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Kaliningradi laevapileti ja sealt Kaliningradi parvlaevasadama Baltiysk Peterburi, Kopenhaageni, Riia ja Kiel võrgus kohe kinnituse.

Reisimine Kaliningradi parvlaevaga on lihtne, kiire ja stressivaba viis sinna ja tagasi. Broneeri odav Kaliningradi laevapileteid ja sealt Kaliningradi parvlaevasadama Baltiysk Peterburi, Kopenhaageni, Riia ja Kiel online ja nautida rohkem valikuvõimalusi ja paindlikkust.

Kui sõidavad Kaliningradi parvlaevasadama Baltiysk Peterburi, Kopenhaageni, Riia ja Kiel siis broneerida üleveo Kaliningradi ja jõuda sihtkohta värskendamist, lõdvestunud ja õnnelik.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Kaliningradi Ferries
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri laevapiletite
ja sealt Kaliningradi parvlaevasadama Baltiysk Peterburi, Kopenhaageni, Riia ja Kiel internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Kaliningradi Ferry liinil pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Kaliningradi Laevapiletite hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul.

Veel Kaliningradi

Kaliningradi on sadama linn ja administratiivne keskus Kaliningradi oblastis, Venemaa exclave Poola ja Leedu vahel Läänemerel.

Territoorium, põhjaosas endise Ida-Preisimaa, piirneb NATO ja Euroopa Liidu liikmed Poola ja Leedu on geograafiliselt eraldatud ülejäänud Venemaaga.

Algselt nimega Königsberg saksa linn asutati 1255 tellimusel Saksa rüütlite auks Tšehhi kuningas Přemysl Otakar II ja kuulus Preisimaa ja seejärel Saksamaa, kuni 1945, kuid oli suures osas hävinud II maailmasõja ajal.

Selle varemed okupeeris Punaarmee 1945 ja saksa elanikkonnast välja ajama.

See oli ümber Kaliningradi 1946 Nõukogude Liidu poolt auks Mihhail Kalinin.

Kaliningradi Ferry Port
Turismiobjektide Kaliningradis

Muuseumid
Kaliningrad on palju muuseume. Mõned näited on Immanuel Kant muuseumi Kneiphof saarel on ajaloo- ja kunstikeskus, mis on veel osad nn Preisimaa kogumise kohaliku arheoloogiliste leidude ja Kaliningradi Amber Museum, mis asub Dohna torn lähedal Rossgarten värav. Linnas on ka kunstigalerii kaheksa näituseruumid.

Muuseum maailmameres asub endise teadusuuringute laeva Wityaz kaldal on Pregel jõgi. Muuseum näitab uusimaid tehnoloogiaid merel teadus- ja näitab ka mitmekesisust taimestik ja loomastik maailmameres. Ankurdatud Foxtrot-klassi allveelaeva kõrval muuseumi, B-413 võõrustab näitust Vene allveelaev laevastiku.

Teater
Kaliningradi Filharmoonikud on majutatud endine katoliku kirik Püha Perekonna Königsbergi, ehitatud 1907. Kirik hävis II maailmasõjas, kuid ehitati hiljem. Hoone, mis on märgitud akustika, toimib orelisaal alates uuesti avamine 1980.

Linna teater asub endiselt endises Königsbergi teater, mis avati 1910. Hoone ehitati pärast sõda kasutati varasema plaanid teatris ja avati 1960. Sammastik ees sissepääsu eeskujuks oli Moskva Suures Teatris.

Piirkondlik tähelepanuväärne Kaliningradi Nukuteatri on olnud oma istme alates 1975 kuninganna Louise Remembrance kirik. See neo-romantiline kirik, arhitekt Fritz Heitmann ehitati 1901.

Arhitektuur
Sõjaeelne kesklinnas (Altstadt ja Kneiphof) koosneb praegu parkides, laia võimaluste, ruudu kohta paikneva endise Königsbergi kindlus ja ainult kaks hoonet: maja venelased ( "Dom Sovyetov"), umbkaudu paikneva endise loss ja taastatud Königsberg katedraalis Kneiphof saare (nüüd "Kant saar"). Immanuel Kant haud asub katedraali kõrval. Uus kesklinna koondunud Victory Square. Katedraal Lunastaja Kristuse, pühitseti 2005, asub see ruut.

Vanim hoone Kaliningrad on Juditten kirik (ehitatud enne 1288). Samuti väärt on endine Börsi ellujäänud kirikud ja ülejäänud linna väravad. Vastupäeva, et need väravad on: Sackheim Gate (saksa keeles: Sackheimer Tor), Kuninkaanportti (saksa keeles: Königstor), Rossgarten Gate (saksa keeles: Rossgärter Tor), rünnak värav (saksa keeles: Ausfallstor), Raudtee Gate (saksa keeles: Eisenbahntor ), Brandenburgi värav (saksa keeles: Brandenburger Tor) ja Friedland Gate (saksa keeles: Friedländer Tor). Peale juba mainitud Dohna torn, kus asuvad Amber Muuseum, Wranger torn jääb ka meeldetuletuseks endine Königsberg linnamüürid. Ainult värava endise Friedrichsburg loss jääb.

monumendid
Märkimisväärsed mälestised sisaldavad kuju Immanuel Kant ees Immanuel Kant State University Venemaa. Skulptuuri tegi tähelepanuväärne skulptor Christian Daniel Rauch ning avalikustas 1864. Skulptuuri hävis 1945, kuid sinna vahendite eraldamise kohta 1992 algatusel Marion Dönhoff. Samuti väärt on Kosmonaut monument, mis austab Kaliningradi kosmonauti Aleksei Leonov, Juri Romanenko ja Aleksandr Viktorenko. Muud kujud ja monumendid hulka kuju jaoks count Albrecht, kuju jaoks Friedrich Schiller, kuju jaoks tsaar Peeter I "ema Venemaa" monumendi ja monument jaoks 1200 Guardsmen, meenutades lahingus Königsberg.

pargid
Kaliningradi loomaaias avati Königsbergi loomaaed 1896. Kogumine, mis ulatub üle 16.5 ha, koosneb 315 liikide kokku 2264 üksikute loomade (seisuga 2005). Kaliningradi loomaaias on ka dendraarium.

Kesksel asub linna on madalam tiigi (vene: Нижний пруд), tehisjärv. Alumine Tiigi ümbritseb promenaad ja on ala puhke- eriti suvel.

Kaliningradi

Kaliningradi, Previosly nimega Königsbergi enne Nõukogude okupatsiooni oli peaaegu lõpetatud turistide poolt NSVL kuni 1991, et külastate tunne avastanud ajalooliste paikade ja saladused maa! See on tõeline seiklus

Kuigi tundub täiesti eraldi Venemaal, ilmus väike serveri koha piirneva Leedu, Poola ja Balti meri, Kaliningrad on tegelikult Venemaa osa, mis on suurim riik maailmas. Kaugusel üle 200 miili kaugusel lähimast Vene piiril, Kaliningradi oblastis on täna üks maailma kaugemal-paiskas eksklaavid.

Kaliningradi elab Kura ja Wisła, et jagatakse Leedu ja Poola võrra ning ka hõivatud sadama linn Baltiysk.

Plaanitud Ferries väljuvale Kaliningradi parvlaevasadama Baltiysk Peterburi, Kopenhaageni, Riia ja Kiel carrieing reisijate, autode ja lasti.

Kliki siia Kaliningradi praamidKaliningradi kaart


Parim võimalik Kaliningradi Laevapiletite hind gurantee

Parim Kaliningradi Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Kaliningradi Laevapiletite hind ja ei ole varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Kaliningradi Ferry või sealt Kaliningradi parvlaevasadama Baltiysk Peterburi, Kopenhaageni, Riia ja Kiel, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Kaliningradi Laevapiletite odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Kaliningradi laevapileteid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Kaliningradi Ferry klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Kaliningradi Laevapiletite hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida Kaliningradi Ferry auto ja reisiparvlaev piletid ja Kaliningradi parvlaevasadama Baltiysk Peterburi, Kopenhaageni, Riia ja Kiel meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Kaliningradi Ferry üle 1,200 laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway