Jiaodong kohaletoimetamine Parvlaevad ja Car Ferry Tickets

Jiaodong kohaletoimetamine Ferries laevapileti broneerimine, parvlaeva sõiduplaanid, reisijate teavitamine ja promo sooduskupongi koodid
3.8 tähed - põhineb 47 kommentaare

Jiaodong kohaletoimetamine Ferries

Jiaodong kohaletoimetamine Ferries auto ja reisiparvlaev piletid

Jiaodong kohaletoimetamine Ferries pakuvad regulaarselt reisijate regulaarne kruiisilaeva vahel korea mandril asuvast Pyongtaek ja Hiina sadamate Weihai

Broneerimine Jiaodong kohaletoimetamine Ferries piletid pole kunagi olnud lihtsam, me võrdleme kõik Jiaodong kohaletoimetamine Ferries hindu reaalajas tagab kiire hinnapakkumisi, nii et saate osta odavam saadaval Jiaodong kohaletoimetamine Ferries piletid ja sealt Book Jiaodong kohaletoimetamine Ferries piletid vahel Hiina ja Lõuna-Korea.

Nii et kas te otsite päeva shopping praamisõitu välismaal või puhkus break reisimine Jiaodong kohaletoimetamine Ferries on lihtne, kiire ja stressivaba viis sinna ja tagasi. Raamat, mida Jiaodong kohaletoimetamine Ferries auto või reisiparvlaevade piletid koos meiega ja naudivad rohkem valikuvõimalusi ja paindlikkust.

Uusima Jiaodong kohaletoimetamine Ferries ületamisel info ja ajakavad kõik praamid väljuvad Book Jiaodong kohaletoimetamine Ferries piletid vahel Weihai (Hiina) ja Pyongtaek (Lõuna-Korea), sealhulgas teave parvlaeva sadamate ja kasulikku turismiinfot umbes sihtkohtadesse meie üksikasjalik marsruut ja linnakaardid aitab teil joonistada teie Jiaodong kohaletoimetamine Ferries parvlaev reisi.

Kui on autoga, koos perega või soolo suu reisija raamat parvlaeva ületamisel koos Jiaodong kohaletoimetamine Ferries ja jõuda sihtkohta värskendamist, lõdvestunud ja õnnelik.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Jiadong Ferry

Jiaodong kohaletoimetamine Ferries
Ferry Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Jiaodong kohaletoimetamine Ferries piletid
vahel Pyongtaek (Lõuna-Korea) ja Hiina sadamate Weihai.

Hind näed on hind, mida maksta. Kell ferryto.com ei ole varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Jiaodong kohaletoimetamine Ferries liinil pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Märge: Ferryto.com ei suuda pakkuda Jiaodong kohaletoimetamine laevapileteid sel ajal. Palun kasutage broneerimissüsteemi vasakul broneerida Pyongtaek / Weihai laevapileti alternatiivse praamiühendus.

Umbes Jiaodong Ferries

Jiaodong kohaletoimetamine Ferries pakkuda kruiisilaev teenust Hiina sadamates Weihai Lõuna-Korea mandril asuvast Pyongtaek.

Jiaodong kohaletoimetamine Ferry tegutsevad kolm üleöö reise mõlemas suunas nädalas.

Jiaodong kohaletoimetamine Ferries parvlaeva laevad on tavalised praamid koos kajutid, purjetamine üleöö ja sealt iga päev ja saabuvad varakult järgmisel hommikul.

Rongis parvlaevu nõustutakse valuuta kodumaalt shopping, müügiautomaadid jne, samuti USA dollari suhtes.

Jiaodong Ferries Väljumisprotseduurid

kontrollides

Väljumine töötlemine algab mitte varem kui 2.5 tundi enne väljalendu ja lõpeb 1 tund enne laeva väljumist. Seetõttu reisijad peavad olema parvlaeva check-in leti hiljemalt kaks tundi enne laeva väljumist täita pardakaart vorm ja lahkumise kaardi väljumise protseduurid.

Lõpuleviimine saabumise / lahkumise kaardid

Kuigi saabumist kaarte vaja siseneda Hiina on kättesaadavad parvlaevaga, see on mugavam täita seda samal ajal kui Korea lahkumise kaart enne maha.

Väljalend kaart (Korea) tuleb täita Korea, samas saabumist kaart sisenemise Hiina peab olema kirjutatud kas Chinesee tähemärki või inglise keeles.

Sest kontaktandmeid saabumist kaardile saab sisestada nimi ja telefoninumber koht sul peatuda oma esimese öö.

Tollideklaratsioon

Tollideklaratsiooni alad asuvad mõlemal pool väljumist kontrolli counter. Kõik reisijad, kes kallis kaup või väärisesemeid (kaamerad, kellad, ehted, karusnahk tooted) on kohustatud esitama deklaratsiooni.

Kui kuulutatakse, sisestage nimi kirje, kogus ja hind tolliblanketil ja praegu nii objekt ja tolliblankett koos. Pärast avalduse kinnitamist hoidke dokumenti oma tagasisõit.

Kui te kõrvale ilma tollideklaratsiooni oma väärtasjad võivad olla maksustatavad tagasisaatmiseks, sest neid peetakse välismaal oste. Travelers koos midagi deklareerida saab minna otse kontrolli counter.

Sisseränne väljumine

Ootama kooskõlas taga kollane joon väljumise kontrolli counter. Kui see on teie kord, esitada pass, pardakaart ja lahkumise kaart.

Jiadong Ferry

Jiaodong kruiisilaeva

Jiadong Ferries

Jiadong Ferry

Jiadong Ferry Laev


Parim võimalik Korea pileti hind gurantee

Parim Jiaodong kohaletoimetamine Ferries pileti hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Jiaodong kohaletoimetamine Ferries pileti hind ja ei ole varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksma oma laevapileti, millel on Visa Electron kaart . Hind me tsiteerida Valitud Jiaodong kohaletoimetamine Ferries auto või reisiparvlaev pilet, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate oma laevapileti, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Jiaodong kohaletoimetamine Ferries pilet odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Jiaodong kohaletoimetamine Ferries piletid palun kliki siia.

Soodus rühm praami reisida Korea.

Nimel, Kool & Social Club Jiaodong kohaletoimetamine Ferries pileti broneerimine

Soodsad Group Reisimine Jiaodong kohaletoimetamine Ferries - Ferryto.com pakkuda spetsiaalne isiklik ja taskukohane Jiaodong kohaletoimetamine Ferries rühm ja treener pidu parvlaeva reisija reserveerimine pakub sulle madalaima võimaliku parvlaeva sooduspakkumisi.

Meie spetsialist Jiaodong kohaletoimetamine Ferries rühmareise meeskond tagab parimat lahendust teie ja teie reisijat. Ainus nõue saada diskonteeritud rühmareise parvlaeva määr on see, et teie partei peaks olema vähemalt kümme inimest ja reisi samal ajal. Lisateavet rühmareise kohta Jiaodong kohaletoimetamine Ferries palun kliki siia.

Korea kaubik, kaubavedu ja lasti praamid

Jiaodong kohaletoimetamine Ferries Commercial Sõidukid ja Kaubavedu

Ferry logistika pakkuda isiklik ja taskukohane Jiaodong kohaletoimetamine Ferries kauba ja lasti praamid reserveerimine vahel Weihai (Hiina) ja Pyongtaek (Lõuna-Korea).

Lisaks pakub soodushindadega et ettevõtjate ja pinnaseveok Ferry Logistika on nüüd ka võimalik pakkuda diskonteeritud parvlaeva veohinnad eraklientidele nagu need, kes tahavad võtta transiidi kaubikute mis tahes Jiaodong kohaletoimetamine Ferries liinidel teenindas. Lisateavet ja instant online quote oma kaubik parvlaeva ületamist palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Korea klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell Ferryto.com Sul on võimalik saada live Jiaodong kohaletoimetamine Ferries piletite hinnad, vaadata kättesaadavuse vaatamiseks parvlaevad sõiduplaanid ja raamatu Jiaodong kohaletoimetamine Ferries auto ja reisiparvlaev pileteid meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Jiaodong kohaletoimetamine Ferries üle 1,200 laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway

Vali Jiaodong Ferries parvlaevade jaoks odavaim laevapileti hinnad ja Gilli lahe Caithness St Margaret lootust ja Lõuna-Ronaldsay Orkney.