Jaapani Ferry

Jaapani Ferry Reisijate ja auto Ferry Tickets

Jaapani Laevapiletite broneerimine, parvlaeva ajakavad ja reisijate andmete Jaapan Ferry purjetamine ja sealt Aomori, Hakodate, Donghae, Sakaiminato, Oma või Vladivostok koos Tsugaru Kaikyo Ferry ja DBS kruiisilaeva read.

Broneerimine Jaapan laevapileteid pole kunagi olnud lihtsam, võrrelda kõiki Jaapan Ferry hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Jaapan laevapileteid ja sealt Aomori, Hakodate, Donghae, Sakaiminato, Oma või Vladivostok koos Tsugaru Kaikyo Ferry ja DBS Cruise Laevaliinid Internetis instant kinnitust.

Reisimine Jaapan Ferry laevaga on kiire, lihtne ja stressivaba viis sinna ja tagasi. Broneeri odav Jaapan laevapileteid ja sealt Aomori, Hakodate, Donghae, Sakaiminato, Oma või Vladivostok koos Tsugaru Kaikyo Ferry ja DBS kruiisilaeva read online ja nautida rohkem valikuvõimalusi ja paindlikkust.

Uusima Jaapan Ferry ületamisel info ja ajakavad kõik sõidud ja sealt Aomori, Hakodate, Donghae, Sakaiminato, Oma või Vladivostok koos Tsugaru Kaikyo Ferry ja DBS Cruise Laevaliinid sealhulgas teave parvlaeva sadamate ja kasulikku turismiinfot umbes sihtkohtadesse meie üksikasjalik marsruudi ja linnakaardid aitavad teil joonistada teie Jaapan Ferry parvlaeva reisi.

Kui sõidavad Aomori, Hakodate, Donghae, Sakaiminato, Oma või Vladivostok koos Tsugaru Kaikyo Ferry ja DBS Cruise Laevaliinid siis broneerida üleveo Jaapanisse Ferry ja jõuda sihtkohta värskendamist, lõdvestunud ja õnnelik.

Jaapani Ferry pakub fantastilisi piletihindu ja Aomori, Hakodate, Donghae, Sakaiminato, Oma või Vladivostok koos Tsugaru Kaikyo Ferry ja DBS Cruise Laevaliinid Parvlaevasadamate.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Jaapani Ferry
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Jaapan laevapileteid
ja sealt Aomori, Hakodate, Donghae, Sakaiminato, Oma või Vladivostok koos Tsugaru Kaikyo Ferry (Ocean Raod) ja DBS Cruise Laevaliinid Internetis ette, et nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Jaapan Ferry liinil pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Jaapani Laevapiletite hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul.

Major Parvlaevasadamate Jaapanis

Otaru, Hokkaido
Otaru Ferry Terminal on 10 minutilise bussisõidu kaugusel Otaru-Chikko Station või 30 minutilise bussisõidu või 10 minutilise taksosõidu kaugusel Otaru Station. Otaru asub 30 kilomeetrit idas Sapporo (620 jeen 30-50 minuti JR rong).

Tomakomai, Hokkaido
Tomakomai asub 70 kilomeetrit lõuna Sapporo (45 minutit, 2800 jeen JR piiratud ekspressrong, 60 minutit, 1400 jeen JR lähirongis või 90 minutit, 1300 jeen Hokkaido Chuo maanteel bussi). Tomakomai on kaks sadamat, Tomakomai East Port (kasutatud Shin Nihonkai parvlaevad) ja Tomakomai Port (mida enamik teisi parvlaevad). Tomakomai East Port asub 30 kilomeetri kaugusel linnast (bussiühendus Tomakomai Station), samas Tomakomai Port on vaid lühikese bussisõidu kaugusel raudteejaamast.

Muroran, Hokkaido
Muroran asub 140 kilomeetrit lõuna Sapporo (135 minutit, 2000 jeen Hokkaido Chuo maanteel bussi või 100 minutit, 4500 jeen JR piiratud ekspressrong). Muroran Port on jalutuskäigu kaugusel Muroran Station.

Hakodate, Hokkaido
Higashinihon Ferries ja Seikan Ferries on eraldi parvlaevaterminalid Hakodate, nii asetseb umbes 20 minutilise taksosõidu põhja kesklinnas. Higashinihon Ferry terminal saab ühendust ka oma 15 minutilise jalutuskäigu kaugusel JR Nanaehama Station, ja Seikan Ferry terminal on 25 minutilise jalutuskäigu kaugusel JR Goryokaku Station. Rohkem detaile. Donan Ferry kasutab sama parvlaeva terminali Higashinihon Ferry.

Aomori
Aomori Ferry Terminal on umbes 2 kilomeetri, et 10 minutilise taksosõidu või 30 minutilise jalutuskäigu loodes Aomori Station.

Oarai, Ibaraki prefektuuris
Oarai asub 130 kilomeetrit kirde Tokyo: 100 minutit, 4300 jeen piiratud ekspressrong (JR JOBAN Line alates Ueno, kanda Kashimarinkai Raudtee Mito raudteejaam), 160 minutit, 2500 jeen lähirongis (sama marsruuti) või kaks tundi, 2200 jeen Ibaraki Kotsu maanteel bussi (Tokyo Station). Sadamas on 4 minutilise taksosõidu kaugusel Oarai Station.

Niigata
Niigata asub 330 kilomeetrit põhja pool Tokyos Jaapani mere rannikul (130 minutit, 10000 jeen JR Shinkansen Tokyo Station või viis tundi, 5300 jeen maanteel bussiga Ikebukuro Station). Niigata Port on 25 minutilise bussisõidu kaugusel Niigata Station.

Tsuruga, Fukui prefektuuris
Tsuruga asub 90 kilomeetrit põhja pool Kyotos Jaapani mere rannikul (50 minutit, 3300 jeen JR piiratud ekspressrong Kyoto). Sadamas on 10 minutilise bussi- või taksosõidu kaugusel Tsuruga Station.

Maizuru, Kyoto prefektuuri
Maizuru asub 100 kilomeetrit põhja pool Kyotos Jaapani mere rannikul (100 minutit, 3800 jeen JR piiratud ekspressrong või 140 minutit, 2300 jeeni bussiga Shijo-Kawaramachi Kesk Kyoto). Sadamas on 10 minutilise taksosõidu kaugusel Higashi-Maizuru Station.

Tokyo
Tokyo Ferry Terminal asub mees tegi saar Tokyo Bay, mitte kaugel Odaiba. Lähimad raudteejaamad on Kokusai-Tenjijo-Seimon Station kohta Yurikamome tõusnud rongi (20 minuti kaugusel Shimbashi Station) ja Kokusai-Tenjijo Station kohta Rinkai / Saikyo Line (30 minuti kaugusel Shinjuku Station). Rohkem detaile.

Osaka
Enamik kodumaiste praamid väljuvad Osaka Nanko (Osaka South Port). Lähim peatus on Ferry Terminal Station kohta Nanko Porttown lainer, mis pääseb 10 minuti kaugusel Cosmosquare Station, terminali jaamas Chuo Subway Line. Hankyu Ferries Kitakyushu puhkust Izumiotsu Port, jõudis liinibuss alates Izumiotsu Station kohta Nankai Line (20 minuti kaugusel Nankai Namba jaam).

Kobe
Kobe on mitu parvlaevaterminalid, sealhulgas Kobe Port Terminal (kasutatud Jumbo Ferries Takamatsu ja Ferry Päevalill parvlaevad, mis väljuvad Kobe) ja Rokko Island Ferry Terminal (kasutatud Ferry päevalill Oita, on Hankyu laevaliiklus Kitakyushu ja Ferry Päevalill parvlaevad, mis teeb peatuse Kobe). Kobe Port Terminal pääseb lühikese bussisõidu või 15 minutilise jalutuskäigu kaugusel Sannomiya Station või lühikese jalutuskäigu kaugusel Port Terminal Station Port lainer. Rokko Island Ferry Terminal pääseb lühikese bussisõidu või 20 minutilise jalutuskäigu kaugusel Island Kitaguchi Station kohta Rokko lainer.

Matsuyama, Ehime prefektuuris
Matsuyama parvlaev terminal (Matsuyama Sightseeing Port) asub 3 minutilise bussisõidu või 10-15 minutilise jalutuskäigu kaugusel Iyotetsu Takahama Station, viimase jaama Takahama trammiliini (20 minutit, 400 jeeni alates Matsuyamashi Station). On ka bussid JR Matsuyama raudteejaam sadamasse (20 minutit, 450 jeeni).

Yawatahama, Ehime prefektuuris
Yawatahama Port on 5 minutilise bussi- või taksosõidu kaugusel JR Yawatahama Station. Yawatahama Station pääseb Matsuyama poolt piiratud ekspressrong (45 minutit, 2700 jeen) või kohalikud rongid (100-120 minutit, 1240 jeeni).

Kitakyushu, Fukuoka prefektuuris
Kitakyushu on Kyushu suuruselt teine ​​linn, mis asub vaid kogu otse Honshu. Kitakyushu on Kokura raudteejaam on jaama Sanyo Shinkansen. Kitakyushu on kaks sadamat, Shinmoji Port, mida kasutab enamik parvlaevu ja Asano Port, mida kasutab parvlaevade Matsuyama. Et jõuda Shinmoji Port on Kokura raudteejaam, võta JR kohaliku rongiga Moji Station. Sealt on 20 minutilise taksosõidu sadama. Asano Port on 10 minutilise jalutuskäigu kaugusel Kokura raudteejaam.

Beppu Oita prefektuuris
Beppu Port on 10 minutilise bussisõidu kaugusel Beppu Jaam.

Shibushi, Kagoshima prefektuuris
Shibushi asub 90 kilomeetrit idas Kagoshima ja Lõuna-Miyazaki (150 bussisõidu kaugusel Kagoshima või 140 minutit, 2100 jeen JR kohaliku rongiga Miyazaki). Sadam on lühikese taksosõidu kaugusel Shibushi Station.

Long Distance Jaapan Praamitee kaart Long Distance laevaliinil Jaapanis

Aomori ja Hokkaido Praamitee kaart

Seto sisemeri (Seto Naikai) Praamitee kaart

Jaapani Seto sisemeri (Seto Naikai) Praamitee kaart

Okinawa ja Kagoshima Praamitee kaart

Okinawa ja Kagoshima Praamitee kaart

Kagoshima
Kagoshima Port koosneb peamise sadama ja uue sadama. Peamised port (mida enamik parvlaevu) pääseb oma 10-15 minutilise jalutuskäigu kaugusel Izurodori trammipeatuse või 15-20 minutilise bussisõidu kaugusel Kagoshima Chuo Station. Uue sadama (kasutatud Oshima Transport ja Marix Line Ferries Naha) pääseb oma 10 minutilise taksosõidu kaugusel Kagoshima Chuo Station.

Naha Okinawa prefektuur
Naha kolm sadamat: Naha sadam, Naha Tomari Port ja Naha New Port. Enamik pikamaa parvlaevad kasutada kas Naha Port või Naha New Port.

Jaapan International Ferries

Yokohama Ferry Terminal
Uus Yokohama Ferry Terminal
Lõuna-Korea Jaapan Ferries

Pusan-Shimonosekin laevaliin on kõige madalama liinil Lõuna-Korea ja Jaapan, ning kahtlemata üks populaarsemaid samuti. Kampur Ferry Service laevad Kampu või Pukwan jäta Pusan ​​kell 6 pm ja saabuvad Shimonosekin kell 8: 30 olen järgmisel hommikul.

JK Line Tiiburiga on ülikiire tiiburlaevaga teenust. Teekond, mis kestab vaid kolm tundi maksab umbes US $ 120 ühe ja US $ 220 tagasi.

Camellia-line päevane praamiühendus võtab umbes 15 tundi Pusan ​​Fukuoka hinnaga US $ 85 ühe ja US $ 120 tagasi.

Jaapan Hiina Ferries

Seal on iganädalane praamiühendus, mis ühendab Shanghai Osaka / Kobe. Praami kohtades vaheldub iga nädal vahel Osaka ja Kobe. Reis kestab kaks päeva. Teise klassi pilet sellel Jaapan-China International Ferry Service maksab umbes US $ 180.

On veel üks nädalane praamiühendus nimetatakse Shanghai Ferry, mis ühendab Osaka ja Shanghai. Pileteid samamoodi hinnaga.

On ka laevade Nagasaki Shanghai igal neljapäeval. Turistid, kes tahavad minna Tanggu (lähedal Tianjin) Kobe võiks saada laeval, mis jätab Kobe igal neljapäeval kell. Laev jõuab Tanggu järgmisel päeval. Majandus ja esimese klassi pileti hind US $ 200 ja US $ 300 võrra.

Taiwan Jaapan Ferry

Kui olete reisil Ishigaki, Miyako, Keelungi või Kaohsiung saab võtta iganädalane praamiühendus, mis lendab Taiwan ja Okinawa.

Mõnikord teekond läheb läbi Ishigaki ja Miyako Okinawa prefektuur. Taiwani sadama vaheldumisi Keelungi ja Kaohsiungi. Väljasõit Okinawa on neljapäeval või reedel lahkumist Taiwan on tavaliselt esmaspäeval. Sõit kestab 16 et 19 tundi.

Jaapani Ferries

Jaapan, Mis koosneb mitme tuhande saared, on muidugi koduks võrk kodumaise laevaliinil.

Kuigi Jaapani neli suurt saart, Honshu, Hokkaido, Kyushu ja Shikoku, on omavahel seotud sillad ja tunnelid, kõige väiksemad saared pääseb üksnes laevaga laeva. Aga isegi vahel suur nelja saart, praamid võib olla huvitav, kui ei ole eriti kiire alternatiiv rongid, bussid ja lennukid.

Kodused praamid transpordi inimesed, sõidukite ja veoste. Kuigi lühem liine väikelaevad, võimalik teha paar autot ja paarkümmend reisijat, suure parvlaeva vooderdus töötavad pikemat teed.

On olemas ka mitmeid reisijate, autode ja lasti kruiisilaev liinidel Jaapani ja Venemaa vahel, Korea, Hiina ja Taiwan.

suuremad praamid võib kanda sadu sõidukeid ja reisijaid ning tavaliselt varustatud valikut lisamugavusi, nagu avaliku vannid ja restoranid. Mõned on pigem luksus vooderdus.

On kõige pikamaa parvlaevad on reisijatel valida 1st klassi, 2nd klassi ja kallim eriklass pardal majutust.

Ferry broneerimine on alati vajalik nädalavahetustel ja riigipühadel.

Kliki siia broneerida Jaapan Ferry Jaapani kaart


Parim võimalik Jaapan Laevapiletite hind gurantee

Parim Jaapan Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Jaapan Laevapiletite hind ja ei ole varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Jaapan Ferry või Aomori, Hakodate, Donghae, Sakaiminato, Oma või Vladivostok koos Tsugaru Kaikyo Ferry / Ocean Road Ferries ja DBS Cruise parvlaevade pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Jaapan Laevapiletite odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Jaapan laevapileteid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Jaapan Ferry klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Jaapan Laevapiletite hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida Jaapan Ferry auto ja reisiparvlaev piletid ja Aomori, Hakodate, Donghae, Sakaiminato, Oma või Vladivostok koos Tsugaru Kaikyo Ferry ja DBS kruiisilaeva read meie madalaima võimaliku pilet hinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Jaapani Ferry üle 1,200 laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway