Hebriidid saared Ferries

Hebriidid saared Ferries - Reisijate ja auto Ferry Tickets

Hebriidid saared laevapileti broneerimine, parvlaeva ajakavad ja reisijate andmete Hebriidid saared Ferry purjetamine ja sealt Inner Hebriidid saared või Põhja-Hebriidid Isles koos CalMac Ferries, Northlink Ferries või Pentlandi Ferries Šotimaalt Arran, Islay, Coll, Collonsay, Mull, Tiree , Skye, Barra, Harris, Uist ja Lewis saartel.

Broneerimine Hebriidid saared laevapileteid pole kunagi olnud lihtsam, võrrelda kõiki Hebriidid saared parvlaeva hinnad reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Hebriidid saared laevapileteid ja sealt Inner Hebriidid saared või Põhja-Hebriidid Isles koos CalMac Ferries, Northlink Ferries või Pentlandi Ferries Šotimaalt kuni Arran, Islay, Coll, Collonsay, Mull, Tiree, Skye, Barra, Harris, Uist ja Lewis saared online instant kinnitust.

Reisimine Hebriidid saared Ferry on lihtne, kiire ja stressivaba viis sinna ja tagasi. Broneeri odav Hebriidid saared laevapileteid ja sealt Inner Hebriidid saared või Põhja-Hebriidid Isles koos CalMac Ferries, Northlink Ferries või Pentlandi Ferries Šotimaalt Arran, Islay, Coll, Collonsay, Mull, Tiree, Skye, Barra, Harris, Uist ja Lewis saared online ja nautida rohkem valikuvõimalusi ja paindlikkust.

Uusima Hebriidid saared parvlaeva ületamisel info ja ajakavad kõik sõidud ja sealt Inner Hebriidid saared või Põhja-Hebriidid Isles koos CalMac Ferries, Northlink Ferries või Pentlandi Ferries Šotimaalt Arran, Islay, Coll, Collonsay, Mull, Tiree, Skye, Barra, Harris, Uist ja Lewis saared sealhulgas teave parvlaeva sadamate ja kasulikku turismiinfot umbes sihtkohtadesse meie üksikasjalik marsruut ja linnakaardid aitavad teil joonistada teie Hebriidid saared Ferry parvlaeva reisi.

Kui sõidavad Sise-Hebriidid saared või Põhja-Hebriidid Isles koos CalMac Ferries, Northlink Ferries või Pentlandi Ferries Šotimaalt Arran, Islay, Coll, Collonsay, Mull, Tiree, Skye, Barra, Harris, Uist ja Lewis saartest siis broneerida praami ristates Hebriidid saared praami ja jõuda sihtkohta värskendamist, lõdvestunud ja õnnelik.

Hebriidid saared Ferry pakub fantastilisi piletihindu ja sisemine Hebriidid saared või Põhja-Hebriidid Isles koos CalMac Ferries, Northlink Ferries või Pentlandi Ferries Šotimaalt Arran, Islay, Coll, Collonsay, Mull, Tiree, Skye, Barra, Harris, Uist ja Lewis saartel parvlaevasadamate.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Hebriidid saared Ferries
pileti broneerimine


Broneeri Hebriidid saared laevapileteid
ja sealt Inner Hebriidid saared või Põhja-Hebriidid Isles koos CalMac Ferries, Northlink Ferries või Pentlandi Ferries Šotimaalt Arran, Islay, Coll, Collonsay, Mull, Tiree, Skye, Barra, Harris, Uist ja Lewis saared internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Hebriidid saared laevaliin, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Hebriidid saared laevapileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul.

Veel Hebriidid Isles

Hebriidid on kodus unikaalne vaimne, tsiviliseeritud kultuuri, tõsi algupärasel Gaels ja gaeli keel.

HEBRIDEAN kogukonnad on tihe kududa, sõbralik, turvaline ja paremini kooskõlas looduse ja pingevaba ja rahuloleva elurütmi. Inimesed lähevad oma teed, et aidata teil ja on aega, et olla tõeliselt huvitatud sellest, mida teil on öelda.

Pure pärimusmuusika Samuti elab koos kohalike Modifikatsioonid keskpunktiks juunioride ja täiskasvanute koorid, muusikud, jutuvestjad, luuletajad ja näitlejad. Fännid torud saab kuulda Lewis Pipe Band, kui nad paraad läbi Stornoway kesklinnas iga laupäeva õhtul suvel.

Külastajatel on võimalus liituda kohalikega Highland mängud, põllumajandus- näitab, ceilidhs, teemaõhtuid rahvamajade ja sündmused nagu HEBRIDEAN Merepäevad ning Hogmanay tantse. Muusikateatritega nagu Lanntair Stornoway ja Taigh Chearsabhagh in Uist panna regulaarselt näitusi ja kunstiürituste, sageli meelitada rahvusvaheliselt tuntud esinejad ja kunstnikud.

Hebriidid saared

Hebriidid "hooliv, elavat kultuuri on ehitatud tugev usulisi tõekspidamisi. Hingamispäev on endiselt eriline päev, mis on hinnatud nii religioossed saarlaste jaoks: päev ilma survet, siis võib tõesti lõõgastuda - kõndida rannad ja lase oma mõtted eemale triivida.

Inner Hebriidid Isles

Arrani

Väike saar, 20 miili pikk ja 56 miili edasi, mis asub välja lõuna-Šotimaa läänerannikul. Lihtne jõuda Glasgow. See pääseb praamiga Ardrossan (Ayrshire'i) või Claonaig (Kintyre). Tuntud Šotimaa miniatuurne ". See on ajalugu (lossid ja alalise kivid), elusloodus (linnud, hülged ja hirved) ja lõõgastumise võimaluste (tennis, golf, purjetamine, ratsaretk, bowling, jalgrattasõit). Igaühele midagi. Sest innukalt golfimängijad, see uhke valik 7 kursused.

Bute

See väike saar vähem kui tunni kaugusel Glasgow on lihtne koht saada ära lühikese pausi. See on palju liivarandu, 3 golfiväljakud, mitu muistiseid ja on koduks peenelt luksuslikud Mount Stuart House.

Isle of Coll

Liivarand ja avarustes muuta see suurepärane koht lõõgastuda. Inspiratsioon Katie Morag lasteraamatuid.

Isle of Colonsay

Ligipääs praamiga Islay või Oban. Külasta colonsay.org.uk (external site) Detailsema info.

Isle of Gigha

Ostetud saareelanike 2002. visiit www.isle-of-gigha.co.uk (Väline sait) Detailsema info.

Isle of Iona

Ainult 5 minuti jooksul merest Mull istub see väike saar oma Abbey, nüüd kuulus oma ajalugu, mis on seotud Saint Columba ja keldi kristlus.

Isle of Islay

Oma paljude viski alkoholitootjad, tühjad rannad, looduskaitseala ja ajalooliste paikade, Islay on hea koht saada eemale kõik. Tuntud kuninganna Hebriidid.

Isle of Jura

Väga lähedal Islay on see hõredalt asustatud saarel, mis on koduks tuhandetele hirved. George Orwell valis taanduda siin ja kirjuta oma romaanis "1984".

Isle of Mull

Suuruselt teine ​​Sise-Hebriidid, see suur, rikkumata saar on mäed, kosed, koopad, seistes kive, metsa kõnnib ja rannad on rannajoon üle 300 miili. Kodu BBC seriaal nimega Balamory (Tobermorry). Just lühikese praamisõidu kaugusel Oban. Siit Mull, võite võtta paadisõidud naabersaartel sealhulgas Iona, Staffa ja Treshnish saartel.

Väike Isles Hebriidid

Nelja saared Eigg, Rum, kanna ja Muck igaühel on oma iseloom. Külastatud paadiga Arisaig ja Mallaigi.

Isle of Skye

Suurim ja kõige populaarsem Inner Hebriidid, see saar on kuulus oma mägi maastik (edaspidi Cuillins ja Quiraing), kosed ja lossid. Katvus silla Libatse või praamiga Mallaigi ja Glenelg. Skye naaber saarel Raasay on külastamist väärt ka. Võite võtta ka laevaga Skye üle läänesaartel (Outer Hebriidid).

Isle of Staffa

Võtta laevareisi kaugusel Mull või Iona näha kuulsa Fingal Cave!

Isle of Tiree

Off läänerannikul Mull, paremale servale Atlandi ookeani. Mis mahe kliima ja päikesepaistelise ilmaga, Tiree on populaarne sihtkoht purjelauasõit.

Välis-Hebriidid saared / läänesaartel

Isle of Harris

Kaunis saare kontraste: tema kivine idarannikul näeb moon, läänes oma kuldsed rannad on sageli mahajäetud. Offshore on väike saartel liba ja Taransay. Veidi üle 90 minuti praamiga Skye või lihtsalt sõita üle piiri naabruses Isle of Lewis, kes pääseb õhk. Harris saab ka purjetada üle Uists.

Isle of Lewis

Selle kapitali Stornoway on suurim linn läänesaartel ja on väiksem kui 3 tundi praamiga Ullapooli ja lennukiga sõita eemale paljud Ühendkuningriigi lennujaamades. Saarel on palju rikkumata liivarannad ja on koduks kuulsa Callanish seistes kive (teine ​​ainult Stonehenge). Offshore on ilus saar Hea Bernera koos rauaaja Village vaatega suurejooneline rannas.

Uists

Põhja Uist - Benbecula - Lõuna Uist. See kett saared on alsorts pakkumine: mäed, liivarannad, looduskaitsealadel ja ajaloomälestiste. Uists on kättesaadav laevaga ja lennukiga mandrilt ja naabersaartel.

Isle of Barra

Asub lõpus läänesaartel kett, see väike koht on kirjeldatud kui "Barradise" oma mägede ja rannad. Üks minu isiklikke lemmikuid saada eemale kõik. Ligipääs lennukiga ja parvlaev.

St Kilda

Umbes 55 miili lääne Harris, see väike Archipeligo koosneb saared hirta, Dun, Soay & Boreray. Asustatud sajandeid, siis evakueeriti 1930. Kuulus oma eraldatusest ja merelindude kolooniaid. Määratud UNESCO maailmapärandi nimistusse.

Hebriidid saared

Hebriidid saared on kõige ilusam osa Briti saartest. Maastik on kivine ja mägine, vaid ka lopsakas ja haljendav - tingitud mitte väike osa on suurtes kogustes vihma, mis kipuvad langema. Kuid see ei tohiks edasi lükata võimalike külastajate ja paljud ütlevad, et Hebriidid on lihtsalt ei ole sama ilma vähemalt mõned tibutama - lihtsalt tuua mõned rainclothes! Kui päike ei paista aga tulemuseks vistas on peaaegu alati suurepärased.

Outer Hebriidid on mõned kõige spectacular rannad, mitte ainult Euroopas, vaid kogu maailmas. Suur osa lääne pool 130 miil pikk string saari on üks virtuaalne kaua mahajäetud ja puhas rand. Uskumatu rannad võib leida Barra, South Uist, Põhja Uist, Berneray, Harris ja Lewis.

Paljud teised HEBRIDEAN saared, nagu Coll, Tiree, Islay ja Mull on ka üsna hingematvalt rannad. Tänu rannad, loodete ja ilm, Hebriidid on kiiresti muutumas suureks võistluskalendri merel spordi kaart, eriti surfing.

Plaanitud Ferrry teenused sõita ja enamik saari ja teised väiksemad saared on saavutatav parvlaevad või muude paatide suhtes. Enamik neist parvlaevad haldab Kaledoonia MacBrayne, muidu tuntud CalMac, kellel on täielik komplekt sõiduplaanid ja lisateavet nende veebisait. Täiendav parvlaevaliiklust on pakutud Northlink ja Pentlandi Ferries. Laevaliiklus Hebriidid saartel on suhteliselt odavad jalgsi reisijate, kuigi üsna kallis, autod ja muud sõidukid.

Sadama Oban Mandril on peamiseks transpordikeskust, mis on ühendatud Lääne Highland Raudtee ja parvlaevaühendus Barra, South Uist, Mull, Coll, Tiree, Colonsay ja Lismore.

Kaugemal põhjas sadamas Mallaigi on parvlaevadel Väike saared - Canna, Rum, Eigg ja Muck, samuti Skye. Samuti on võimalik sõita peale Skye kasutades silla juures Libatse.

Sadamas Uig kohta Skye on lühike parvlaevaühendus Outer Hebriidid saari Põhja Uist ja Harris. Ullapooli, kaugel loodes Šotimaal on parvlaevaühendus Stornoway saarel Lewis.

Kliki siia eest laevapileteid Hebriidid Isles

Hebriidid saared Praamitee kaart


Parim võimalik Hebriidid saared Laevapiletite hind gurantee

Parim Hebriidid saared laevapileti hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Hebriidid saared laevapileti hind ja ei ole varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Hebriidid saared praami või sisemine Hebriidid saared või Põhja-Hebriidid Isles koos CalMac Ferries, Northlink Ferries või Pentlandi Ferries Šotimaalt Arran, Islay, Coll, Collonsay, Mull, Tiree, Skye, Barra, Harris , Uist ja Lewis saared, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Hebriidid saared laevapileti odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Hebriidid saared laevapileteid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Hebriidid saared Ferry klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Hebriidid saared laevapileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida Hebriidid saared Ferry auto ja reisiparvlaev piletid ja sisemine Hebriidid saared või Põhja-Hebriidid Isles koos CalMac Ferries, Northlink Ferries või Pentlandi Ferries Šotimaalt Arran, Islay , Coll, Collonsay, Mull, Tiree, Skye, Barra, Harris, Uist ja Lewis saartel meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Hebriidid saared praami üle 1,200 laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway