Prantsusmaa Ferry

Prantsusmaa Ferries Reisijate ja auto Ferry Tickets

Prantsusmaa praame pileti broneerimine, parvlaeva ajakavad ja reisijate andmete Prantsusmaa Ferries purjetamine ja sealt Caen, Calais, Cherbourg, Dieppe, Dunkerque, Genova, St Nazaire, Guernsey, Le Havre, Marseille, Nador, Nizza, Roscoff, Sete St Malo ja Toulon.

Broneerimine Prantsusmaa laevapileteid pole kunagi olnud lihtsam, võrrelda kõiki Prantsusmaa Ferries hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Prantsusmaa Ferries piletid ja sealt Caen, Calais, Cherbourg, Dieppe, Dunkerque, Genova, St Nazaire, Guernsey, Le Havre, Marseille, Nador, Nizza, Roscoff, Sete St Malo ja Touloni online instant kinnitust.

Reisimine Prantsusmaa Ferries on lihtne, kiire ja stressivaba viis sinna ja tagasi. Broneeri odav Prantsusmaa Ferries piletid ja sealt Caen, Calais, Cherbourg, Dieppe, Dunkerque, Genova, St Nazaire, Guernsey, Le Havre, Marseille, Nador, Nizza, Roscoff, Sete St Malo ja Touloni online ja nautida rohkem valikuvõimalusi ja paindlikkust .

Uusima Prantsusmaa Ferries ületamisel info ja ajakavad kõik sõidud ja sealt Caen, Calais, Cherbourg, Dieppe, Dunkerque, Genova, St Nazaire, Guernsey, Le Havre, Marseille, Nador, Nizza, Roscoff, Sete St Malo ja Touloni sealhulgas teave parvlaeva sadamate ja kasulikku turismiinfot umbes sihtkohtadesse meie üksikasjalik marsruut ja linnakaardid aitavad teil joonistada teie Prantsusmaa Ferries parvlaev reisi.

Kui sõidavad Caen, Calais, Cherbourg, Dieppe, Dunkerque, Genova, St Nazaire, Guernsey, Le Havre, Marseille, Nador, Nizza, Roscoff, Sete St Malo ja Touloni siis broneerida praami ristumiskohale Prantsusmaa Ferries ja jõuda oma kohtades uuenemine, lõdvestunud ja õnnelik.

Prantsusmaa Ferries pakub fantastilisi piletihindu ja sealt Caen, Calais, Cherbourg, Dieppe, Dunkerque, Genova, St Nazaire, Guernsey, Le Havre, Marseille, Nador, Nizza, Roscoff, Sete St Malo ja Touloni parvlaeva sadamatesse.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Prantsusmaa Ferry
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Prantsusmaa laevapileteid
ja Prantsuse Parvlaevasadamate Caen, Calais, Cherbourg, Dieppe, Dunkerque, Genova, St Nazaire, Guernsey, Le Havre, Marseille, Nador, Nizza, Roscoff, Sete St Malo ja Touloni internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Prantsusmaa Ferries liinil pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Prantsusmaa Laevapiletite hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul.

Ferries Ettevõtted Purjetamine Prantsusmaale

Järgmised laevafirmad sõita regulaarliinid Inglismaalt Prantsusmaale: -

  • P & O Ferries - Kasutage kauba- ja reisijateveo teenuseid Dover Calais.
  • DFDS Seaways - Kasutage kauba- ja reisijateveo teenuseid Dover Dunkerque.
  • LD Lines - Kasutage kauba- ja reisijateveo teenuseid Portsmouth sihtkohta Le Havre.
  • Brittany Ferries - Kasutage kauba- ja reisijateveo teenuseid Portsmouth Caen, Portsmouth Cherbourg, Portsmouth St Malo, Poole Cherbourg ja Plymouth Roscoff.
  • Condor Ferries - Kasutage kauba- ja reisijateveo teenuseid Portsmouth Cherbourg, Poole St Malo ja Weymouth St Malo.

ja Iirimaalt Prantsusmaa: -

Ferries France ja Kanalisaared

Reisija ainult katamaraanid haldab Hugo Express (France 02 33 61 08 88) seostada Kanalisaared kahe väikesadamate läänerannikul Normandia: Granville ja Carteret. Mõlemad töötavad tavaliselt aprillist septembrini, kuid teenused sõltuvad loodete, et seal võib olla iga päev praamid viis päeva, siis pausi teenust. Ühe suuna jalakäijate piletihind on umbes UK £ 40.

Teenused / St-Malo olid toimumas muutused vajutage aega; ühendust St-Malo Tourist Office uuendusi.

Prantsusmaa Ferry

Parvlaevad Prantsusmaal ja Iirimaal

Iiri Ferries on üleöö teenuste Rosslare kas Cherbourg (18½ tundi) või Roscoff (16 tundi) ülepäeviti (kolm korda nädalas alates septembri keskpaigast kuni oktoobri võimaliku katkemist novembrist veebruarini). Suu reisija / auto ja juhi kulude € 56 / 99; jalgrataste võib võtta pardale tasuta. € 15 broneerimistasu on loobuda, kui teil broneerida online.

Alates aprillist oktoobrini, Brittany Ferries jookseb praam igal laupäeval Cork (Ringaskiddy), et Roscoff (13 tundi), ja igal reedel teises suunas. Suu reisijad maksavad vahemikus € 146 ja € 180 eest magamis sees, kahe inimese kajutis WC-ga.

Parvlaevad Prantsusmaal ja Itaalias

Alates aprilli lõpust kuni oktoobri keskpaigani, Société Nationale Maritime Corse-Méditerranée on viis või kuus auto praamid nädalas Marseille või Toulon sihtkohta Porto Torres Itaalia Sardiinia saarelt (Sardaigne prantsuse keeles). Sõit kestab umbes 11 tundi. Ühe suuna täiskasvanud jalakäijate piletihind on umbes € 118, pluss € 22 eest magamis jagatud salongi WC-ga.

Mitmed laevafirmad sõidavad vetes kuni Korsika ja Itaalia.

Ferries France ja Põhja-Aafrikas

SNCM ja Compagnie Tunisienne de navigeerimislingil Marseille Tuneesia pealinnas Tunises (umbes 24 tundi, kolm või neli nädalas). Standard täiskasvanu piletihind on € 276 üks võimalus saada koht, millele lisandub € 12 kuni € 43 jaoks salongi. On soodustust pensionärid ja need all 25. Prantsusmaal piletimüügi tegeleb SNCM, mis samuti ühendab Marseille Alžiiris (Alger Prantsuse; Alžeeria).

Kaks Maroko ettevõtted, Comanav ja Comarit viitavad Sete 26km (20 minutit rongiga) edelas Montpellier, Maroko sadamas Tanger (Tanger; 36 tundi, üks või kaks korda nädalas). Hinnad algavad € 250 üks võimalus. Allahindlused on saadaval, kui sa noorem kui 26 või rühma neli või enam. Prantsusmaal piletimüügi tegeleb SNCM.

Parvlaevad Prantsusmaa ja Hispaania

Kui reisite vahel Inglismaa ja Edela Prantsusmaal, paar parvlaevadel / lähedal asuvate Hispaania põhjaosas on aktuaalne.

P & O Ferries seob Portsmouth Bilbao (Santurtzi port, 35 tundi, sealhulgas kaks ööd Bilbao, 29 tundi sealhulgas üks öö lähtekohast Bilbao), umbes 150km lääne Biarritz, kaks korda nädalas (üks kord nädalas oktoobri lõpust märtsi lõpus; no teenused jaanuari alguses veebruari alguses). Ühesuunalise jalakäija pilet sealhulgas kohustusliku Magamiskoht maksab umbes € 185.

Alates märtsi keskpaigast novembri keskpaigani, Brittany Ferries jookseb kaks korda nädalas auto parvlaevade Plymouth Santander (24 tundi), mis on umbes 240km lääne Biarritz. Suu reisijad maksma umbes € 90 üks viis sealhulgas kohustusliku lebamis asukoht.

Ferries France ja Enlgand

Hinnad on väga erinevad vastavalt hooajaline nõudlus (juulis ja augustis on eriti hõivatud ja kellaajast (reede öösel laevaga võib maksta palju rohkem kui pühapäeva hommikul teekonna kõige kallim piletid võib maksta peaaegu kolm korda rohkem kui kõige madalama ones. kolme- või viie päeva ekskursioon (return) hinnad üldiselt maksab umbes sama kui tavalised ühe suuna piletid; erilisi reklaamivaid tagasi reisi pileti, mis nõuab sageli ettetellimisel, mõnikord odavam kui tavaline ühe suuna.

Eurail pääsmed ei kehti parvlaeva reisi vahel Suurbritannia ja Prantsusmaa. Transportimine jalgrattad on sageli (kuid mitte alati) tasuta.

Parvlaevad Bretagne

Alates märtsi keskpaigast novembri keskpaigani, Plymouth on seotud Roscoff (kuus tundi päevas ülekäigurajad, 1-3 päevas) Brittany Ferries. Ühe suuna piletihind jalgsi reisijate ulatub UK £ 23 UK £ 73.

Brittany Ferries ka lingid Portsmouth St-Malo (8¾ tundi päevas ületamist, üks kord päevas). Jalakäijad maksma UK £ 48 ühtpidi lamavasse iste (UK £ 5) või salongi on kohustuslik üleöö sõidud.

Alates aprillist septembrini, Condor Ferries on vähemalt üks päev praamiga sidudes Weymouth St-Malo (UK £ 41, seitse 10 tundi).

Ferries Kaug Põhja-Prantsusmaa

Dover-Calais ületamise tegeleb SeaFrance'i (70min-1½hr; 15 päevas). Suu- reisijate piletihinnad algavad UK £ 6 UK £ 12 tagasi. Piletite auto ja kuni üheksa reisijat maksab UK £ 24 UK £ 45 üks võimalus. P & O Ferries tegutseb samuti Dover-Calais teenust alates UK £ 25 sh väike auto.

Ferries juhivad Norfolk Line viitavad Loon Plage, umbes 25km lääne Dunkerque'i (Dunkerque), Dover UK £ 19 üks võimalus sõiduki eest ning kuni üheksa reisijat, samas Speed ​​Ferries pakub ultramoodne, ülikiire katamaraan teenust Boulogne ja Doveri UK £ 19 üks viis sõidukit ja kuni viis reisijat (50 minutit, viis päevas).

Parvlaevad Normandia

Transmanche Ferries tegutseda Newhaveni-Dieppe liinil. Ülelennu (kuni kolm korda päevas) võtab neli tundi. Ühesuunalise suu- reisija piletihind algab kell UK £ 12; ühe suuna piletihind auto ja kaks täiskasvanut algab UK £ 33.

Seal on 4¼ tunni ületamisel (kaks või kolm päevas), Poole Cherbourg koos Brittany Ferries. Suu reisijad maksavad UK £ 48 üks võimalus.

On Portsmouth-Cherbourg liinil, Brittany Ferries ja Condor Ferries on kaks või kolm autot parvlaevad päevas (viis tundi päevas kaheksa tundi öö jooksul) ja aprillist septembrini, kaks kiiremat katamaraanid päevas. Suu reisijad maksavad UK £ 38 üks võimalus.

Brittany Ferries on ka auto parvlaevade Portsmouth Caen (Ouistreham; kuus tundi, kolm korda päevas). Piletid maksavad sama, Poole-Cherbourg.

LD Lines pakub pärastlõunal teenust lähtekohast Le Havre sihtkohta Portsmouth (7½ tundi, UK £ 9.90) ja üleöö ületamise vastupidises suunas.

Kliki siia broneerida Ferry Prantsusmaale

Veel France

Prantsusmaa on maailma kõige populaarsem turismisihtkoht üle kahekümne aasta (93.9 miljonit külastajat 2011) ja see on geograafiliselt üks kõige erinevamad Euroopa riikides.

Selle linnad sisaldavad mõned suurimad aarded Euroopas, selle maal on jõukas ja hästi hooldatud ja see uhke kümneid turismiatraktsioonide, nagu Paris, Prantsuse Rivieras, Atlandi rannad, talispordi kuurordid Prantsuse Alpides, lossid Loire'i oru, Bretagne ja Normandia.

Prantsusmaa on tuntud oma kokakunsti (eriti veine ja juustu), ajalugu, kultuur ja mood. See on 22 piirkondi, kummalgi on midagi unikaalset pakkuda on: -

Pariis. City of Lights. Ja Eiffeli torn, Louvre, Sacré-Coeur, Montmartre, Saint-Germain, ooperiteatri ja sadu vaatamisväärsusi igale maitsele tuntud tsiviliseeritud inimkonna. Visiidi Paris peaks sisaldama päevase reisi Versailles, kus Prantsuse autoritasu tõi klassikalise prantsuse stiilis oma tipu.

Elsass. Euroopa regioonis. Tugev prantsuse ja saksa mõjude eest. Armas veiniteed ja oh nii võluv küla. Strasbourg, Colmar, Mulhouse, mida soovite näha.

Eifel torn Pariisis, Prantsusmaal

Aquitaine. Bordeaux viinamarjaistandused ja rannad Atlandi ookeani. Baskimaa. Lossid ja keskaja külades Perigord. Biarritz, Pau ja Saint-Jean-Pied-de-Port siin. Big koos veinisõprade ajaloofanaatikud, jõe vacationeers ja surfer dudes.

Auvergne. Hõredalt asustatud maa vulkaanilise platood ja suured orud, kellel on laitmatu standard keskkond. Clermont-Ferrand. Aurillac. Eelistatud aktiivne vacationeers kes ihaldavad vabaõhu-ja majesteetlik keskkond.

Burgundia. Maa veine. Dijon ja Cote d'Or. Beaune, Chablis, Auxerre ja Macon siin. Teadmised hea vein on mitte nõue, et nautida selles piirkonnas täielikult.

Britany. Kui merest saab maa. Bretagne on imeliselt ainulaadsed maa, mis on võlutud mees alates aegade algusest. Karm rannikul on mõned parimad rannad Euroopas.

Korsika. Vahemere kalliskivi. Ajaccio, Bastia, Bonifaccio ja Porto Vecchio on rivistatud koos uimastamist rannajoon ja päike tööotsijate üle maailma.

keskus. Rolling 2 tundi lõuna Pariisis, "Valley of Kings" on kuningas Valleys. Royal chateaus külluses vahel Tours ja Blois. Visiidi Chambord, Blois, Amboise, Chenonceau on must.

Franche-Comté. Ilus, kuid karm, selles piirkonnas on harva ilmus radari reisijate Prantsusmaale. See on fantastiline homebase eest laid-back puhkust nautida Prantsusmaa maakultuuri.

Languedoc-Roussillon. Kiusata mitmekesine saite selle maa kontraste. Camargue laieneb päikeselise Vahemere. Cathar lossid seista uhkelt jalamil Pyrénées mäed ja kindlustatud linna Carcassonne ja 49 meetri kõrgune Pont du Gard koheselt hoidke teile lummunud.

Midi-Pyrénées. Merest mägede piirkonnas on täis kauneid linnu ja külasid, rikas ajalugu. Toulouse, roosa linna, ei tohi näha. Praamid float vaikselt mööda pankade Canal du Midi.

Nord-Pas-de-Calais. Pärija tööstusliku mineviku piirkonnas on pööratud turism. See kirje koht Briti turistide kohta chunnel või hõljukiga Dover. Ära jäta Lille, üks Prantsusmaa kõige toredam suurlinnades.

Normandia. Roheline karjamaad, kaluri külasid kuulus juust. D-päev rannad ja Teise maailmasõja ekskursioonid segada keskaegses kunstis. Caen, Rouen, Bayeux, Honfleur, Deauville ja Monet Giverny on kus turistid minna.

Picardie. Lovers ajalugu leiad palju kohti selles tasasel maal: Amiens boasts üks ilusamaid Prantsuse katedraalid, samal ajal kui linnades Chantilly, Compiègne'is ikka tekitada kuningliku atmosfääri oma minevikku. Senlis ja Gerberoy meid tagasi kõik viis keskajal.

Pays de la Loire. Vesi on kõikjal siin mere ja Loire'i ise. Ebaõiglaselt tähelepanuta turistid välismaal piirkonnas muutub vahutama kommentaare kõigilt, kes külastavad.

Provence-Alpes-Côte d'Azur. Päikseline võlu Prantsusmaa elurõõmu sädeleb Provence. Riviera on olnud koduks rikas ja kuulus, sest kuulsus oli inventend. Nice, Marseille, Cannes ja Saint-Tropez on ühed enim külastatud kohad.

Rhône-Alpes. Vabaõhuentusiastid armastavad mägedes ja maailmatasemel suusakuurortides (Chamonix nende hulgas), samuti palju vett sport Gorges de l'Ardèche. Lyon on tuntud kogu riigis kohaks trahvi toiduvalikuga.

Prantsusmaa

Prantsusmaa ei ole mitte ainult väga mitmekesine, see pakub ka kõige kohta, mida saab võimaluse otsima oma puhkust. Kas see on seiklus puhkust, spa, vedeleb rannas, lossi-hopping, kaubanduskeskused või inimesed-vaadates saate seda teha kõik Prantsusmaal.

Iga 22 piirkondades Prantsusmaal on oma võlu, kultuur, peculiarites, gastronoomia, veinid, ajaloo ja inimestega.

Traditsiooniliselt on kõige rohkem külastatud piirkonnad Prantsusmaal on:

  • Ile-de-France (Paris)
  • Riviera ja Cote d'Azur (koos Nice, Cannes, Marseille, Toulon ja vähe maailmas tuntust külades nagu Saint-Tropez, Cassis, Gordes, Avignon ...)
  • Loire'i oru

Alati on midagi avastada Prantsusmaal ja parim ja kõige mugavam viis reisida Prantsusmaale ja tagasi koju on laevaga ühele paljudest parvlaevaliiklust Inglismaalt Prantsusmaale või Iirimaalt.

Ferry hinnaga varieeruvad sõltuvalt sellest, milline tee valida. Üldiselt kõige madalama teekond on lühike meretee üle La Manche'i väina, mis on Dover Calais, nii et tasub abil laevapileti hind võrrelda teenust allpool, enne kui otsustada, mis on kõige sobivam marsruudi Prantsusmaale.

laevareisijat reisides Dover laevaga Prantsusmaale läbida Prantsuse passi / isikutunnistuse kontrolli Ühendkuningriigis enne mahajätmise, mitte kauba Prantsusmaal. Reisijad kõigist teistest UK sadamate Prantsusmaa läbida Prantsuse passi / isikutunnistuse kontrolli saabumisel Prantsusmaal.


Kliki siia broneerida praami Prantsusmaa

Kaart Prantsusmaa

Vajuta siia, et kontakteeruda Prantsusmaa Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Prantsusmaa Laevapiletite hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida Prantsusmaa auto ja reisiparvlaev piletid ja sealt Caen, Calais, Cherbourg, Dieppe, Dunkerque, Genova, St Nazaire, Guernsey, Le Havre, Marseille, Nador, Nizza, Roscoff, Sete St Malo ja Touloni meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Prantsusmaa Ferries üle 1,200 laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway