Fääri saared Ferry

Fääri saared Ferry Reisijate ja auto Ferry Tickets

Fääri saared Laevapiletite broneerimine, parvlaeva ajakavad ja reisijate andmete Fääri saared Ferry purjetamine ja sealt Torshaven, Hirtshalsis või Seysdisfjordur koos Smyril Line parvlaevad.

Broneerimine Fääri saared laevapileteid pole kunagi olnud lihtsam, võrrelda kõiki Fääri saared Ferry hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Fääri saared laevapileteid ja sealt Torshaven, Hirtshalsis või Seysdisfjordur koos Smyril Line parvlaevad online instant kinnitust.

Reisimine Fääri saared Ferry on lihtne, kiire ja stressivaba viis sinna ja tagasi. Broneeri odav Fääri saared laevapileteid ja sealt Torshaven, Hirtshalsis või Seysdisfjordur koos Smyril Line parvlaevad online ja nautida rohkem valikuvõimalusi ja paindlikkust.

Uusima Fääri saared Ferry ületamisel info ja ajakavad kõik sõidud ja sealt Torshaven, Hirtshalsis või Seysdisfjordur koos Smyril Line parvlaevad sealhulgas teave parvlaeva sadamate ja kasulikku turismiinfot umbes sihtkohtadesse meie üksikasjalik marsruut ja linnakaardid aitavad teil joonistada teie Fääri saared Ferry parvlaeva reisi.

Kui sõidavad Torshaven, Hirtshalsis või Seysdisfjordur koos Smyril Line parvlaevad siis broneerida praami ristumiskohale Fääri saared Ferry ja jõuda sihtkohta värskendamist, lõdvestunud ja õnnelik.

Fääri saared Ferry pakub fantastilisi piletihindu ja Torshaven, Hirtshalsis või Seysdisfjordur koos Smyril Line parvlaevad parvlaeva sadamatesse.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Fääri saared Ferries
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Fääri saared laevapileteid
ja sealt Torshaven, Hirtshalsis või Seysdisfjordur koos Smyril Line parvlaevad internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Fääri saared Ferry liinil pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Fääri saared Laevapiletite hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul.

Veel Fääri saared

Fääri saared on üles ehitatud kihid vulkaanilise basalt ja reeglina on kallutatud idakaldal kaldus merre ja läänerannikul tõuseb üles hüppeliselt kaljud. See kiht mõju on kõige märgatavam mööda rahulikum ja kaitstud fjordide ja helisid.

Kallastel need fjordide ja helid asuvad linnad ja külad Fääri saarte, mille sära kirjud hiilgus vastu deepgreen loog haritud karjamaid neid ümbritseva. Üle neist tõuseb mägedesse roheline kaldus tunturit piirneb pimedas kivisel crags. See koosmõju rohelised mäenõlvad ja kivine väljaulatuvad osad annavad mägedes oma kihiline välimus.

Lääne- ja Põhja rannikul nägu Järjekindel rünnakut mere. Eriti talvel tormid lahti ja ookeani pundub põrgata vastu kivine õla Fääri. Meri kõrkjad, möirgav ja korin ja ripsmed oma täielikku võimu vastu kaljusid.

Fääri saarte maastik

Tänu kivine maastik ja suhteliselt väikest Fääri saared, oma transpordi süsteem ei olnud nii ulatuslik kui mujal maailmas. See olukord on nüüdseks muutunud ja infrastruktuur on välja töötanud ulatuslikult. Mõned 80% elanikkonnast saared on ühendatud tunnelid läbi mägede ja saarte vahel, sillad ja teetammi, mis viitavad kolm suuremat saart ja veel kolm suurt saart kirdesse koos, samas kui teised kaks suurt saart lõuna põhiülesanne on ühendatud põhiülesanne uue kiirlaeva. On hea teede igas külas saartel, välja arvatud seitsmes väikesaartel, millest kuus on ainult üks küla.

Hoiatavad Nõuanded Visitors (eriti alla väike lapsed)

Sajad pika lühiuimkal- grindad (Globicephala melaena) tapetakse aastas, peamiselt suvel mõnevõrra pigem õudne ja verine orgia tapatalgud, et enamik külastajad leiavad ilge ja see võib põhjustada physchological kahju lastest.

Jahipidamine, mida nimetatakse "grindadráp" Fääri saarte, on mitteärilisel ja korraldatakse ühenduse tasandil ja igaüks saab osaleda. Jahimehed esimene ümbritsevad grindad laia poolring paate. Siis nad sõidavad vaalad aeglaselt lahe või madalikke fjordi. Kui vaal on madalas vees konks on paigutatud tema Sierainaukko nii, et see võib lohistada kaldale. Kui maal või immobiliseeritud põlvini vees, tehakse lõige kogu selle ülemine lähedal Sierainaukko osaliselt katkestama oma peaga. Surnud loomad siis venitas veelgi kaldale pärast ülejäänud vaalad on samuti hukkus.

Mõned Fääri kaaluda hunt oluline osa nende kultuurist ja ajaloost. Loomade õiguste grupid kritiseerivad seda kui julm ja tarbetu, samal ajal kui jahimehed väidavad omakorda, et enamik ajakirjanikke ei eksponeerita piisavalt teadmisi saagi meetodeid või selle majanduslik tähtsus.

Fääri saarte Ferries

On otsest laevaühendust et Hirtshas Põhja Jüütimaa Taanis kaks korda nädalas suvel ning kord nädalas Esbjerg Jüütimaa in käigus winther koos parvlaev "Norrona". Lisaks Norrona purjed Islandi Fääri saared kord nädalas suvel ühendamist Fääri saared Islandi ja Mandri-Euroopas läbi Põhja-Atlandi link.

Fääri saared Entry / viisakohustuse

Nagu selgesõnaliselt taotlenud mõlemad Rooma lepingute Fääri saared ei kuulu Euroopa Liitu. Lisaks protokolli ühinemislepingu Taani Euroopa Ühenduste näeb ette, et elavad Taani kodanikud Fääri saared ei loeta Taani kodanikud tähenduses aluslepingutega. Seega, Taani elavate inimeste Fääri ei ole kodanikud Euroopa Liidu (kuigi teiste ELi riikide kodanikele, kes elavad seal jääb EL kodanikud). Fääri saared ei kuulu Schengeni vaba liikumise kokkuleppega, kuid puuduvad piirikontrolli reisimisel Fääri saarte ja mis tahes Schengeni riiki.

Fääri saared

Fääri saared asuvad südames Golfi hoovus Põhja Atlanticthe Fääri saared asuvad loodes Šotimaa ja pooleldi vahel Islandi ja Norra.

Saarestik koosneb 18 saared hõlmab 1399 km2 ja on 113 km pikk ja 75 km lai, umbes kuju nooleots. On 1100 km rannajoont ja mingil hetkel on üks rohkem kui 5 km kaugusel ookeani.

Fääri saared moodustavad omavalitsuslikud riigi suveräänsust Taani Kuningriigi.

Kalatööstus on kõige olulisem tuluallikas Fääri. Kalatooted moodustavad üle 97% ekspordimahust. Turism on suuruselt teine ​​tööstusharu, millele järgneb villast ja teiste valmistatud tooteid.

Laevaliiklus Torshavn Põhja-Jüütimaa Taanis haldab Smyril Line sõita kaks korda nädalas suvel ning kord nädalas Esbjerg Jüütimaa talvel koos parvlaev Norrona.

Smyril Line Ferries Samuti väljuvale Island Fääri saared kord nädalas suvel, ühendades Fääri saared Islandi ja Mandri-Euroopas läbi Põhja-Atlandi link.

Kaart Fääri saared laevaliinil


Parim võimalik Fääri saared Laevapiletite hind gurantee

Parim Fääri saared Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Fääri saared Laevapiletite hind ja ei ole varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Fääri saared Ferry või Torshaven, Hirtshalsis või Seysdisfjordur koos Smyril Line parvlaevade pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Fääri saared Laevapiletite odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Fääri saared laevapileteid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Fääri saared Ferry klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Fääri saared Laevapiletite hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida Fääri saared Ferry auto ja reisiparvlaev piletid ja Torshaven, Hirtshalsis või Seysdisfjordur koos Smyril Line parvlaevad meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Fääri saared Ferry üle 1,200 laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway