Egiptuse Ferries

Egiptuse Parvlaevad ja Car Ferry Tickets

Egiptuse Ferries pileti broneerimine, parvlaeva ajakavad ja reisijate andmete Egiptuse Ferries purjetamine ja sealt Lähis-Ida sadamates Alexandria, Port Suez, Port Said, Hurghada, Sharm El Sheilh, Aswan, Wadi Halfa ja Nuweiba.

Broneerimine Egiptuse Ferries piletid pole kunagi olnud lihtsam, võrrelda kõiki Egiptuse Ferries hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Egiptuse Ferries piletid ja Lähis-Ida sadamates Alexandria, Port Suez, Port Said, Hurghada, Sharm El Sheilh, Aswan, Wadi Halfa ja Nuweiba online instant kinnitust.

Reisimine Egiptuse Ferries on lihtne, kiire ja stressivaba viis sinna ja tagasi. Broneeri odav Egiptuse Ferries piletid ja Lähis-Ida sadamates Alexandria, Port Suez, Port Said, Hurghada, Sharm El Sheilh, Aswan, Wadi Halfa ja Nuweiba online ja nautida rohkem valikuvõimalusi ja paindlikkust.

Uusima Egiptuse Ferries ületamisel info ja ajakavad kõik sõidud ja sealt Lähis-Ida sadamates Alexandria, Port Suez, Port Said, Hurghada, Sharm El Sheilh, Aswan, Wadi Halfa ja Nuweiba sealhulgas teave parvlaeva sadamate ja kasulikku turismiinfot umbes sihtkohtadesse meie üksikasjalik marsruut ja linnakaardid aitavad teil joonistada teie Egiptuse Ferries parvlaev reisi.

Kui reisivad Lähis-Ida sadamates Alexandria, Port Suez, Port Said, Hurghada, Sharm El Sheilh, Aswan, Wadi Halfa ja Nuweiba siis broneerida üleveo Egiptuse Ferries ja jõuda sihtkohta värskendamist, lõdvestunud ja õnnelik.

Egiptuse Ferries pakub fantastilisi piletihindu ja Lähis-Ida sadamates Alexandria, Port Suez, Port Said, Hurghada, Sharm El Sheilh, Aswan, Wadi Halfa ja Nuweiba parvlaeva sadamatesse.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Egiptuse Ferry
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Egiptus Ferries piletid
ja Lähis-Ida sadamates Alexandria, Port Suez, Port Said, Hurghada, Sharm El Sheilh, Aswan, Wadi Halfa ja Nuweiba internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Egiptuse Ferries liinil pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Egiptus Ferries pileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul.

Pane tähele: Selle tulemusena poliitilised rahutused Lähis-Idas oleme peatanud meie parvlaeva broneerimine teenus Egiptusesse.

Veel Egiptuse Ferry Travel

Egiptus - Enamik inimesi, kes arvavad, Egiptuse arvavad vanavara, kuid Egiptuse pakub palju rohkem.

Kindlasti on see peamine koht näha meie suur pärand antiikmaailmas sh püramiidid ja suurepärane templid, kuid see on ka osa Püha Maa ja ekskursioone Christian ja teiste religioossete monumendid on populaarsed. Ometi Egiptus pakub olemus ja kõrbes matkad, suur sukeldumisega ja isegi golf, kalapüük ja Linnuvaatlus ekspeditsioonid.

Üks võivad lõõgastuda imelise Egiptuse Punase mere või Sinai rannikul, võtavad ka kõrgkultuuri Kairo, või isegi rahulikult hõljuda mööda Egiptuse Niiluse kohta luksuslik jõe paadiga.

On mitmeid laevaliinil ja ümber Egiptus, mis on avatud reisijat.

Hurghada - Sharm El Sheilh: Catarmaran mis jookseb vahel Hurghada ja Sharm el Sheikh teeb ka väga kiiresti mandriosa Egiptuse ja Siinai.

Sõit kestab vaid poolteist tundi (kuigi viivitused on ühine), ja teeb eelistatav alternatiiv 12 tunni bussisõidu. Täpsemat sealhulgas graafikud

Ferry Egiptusesse

Seal oli juttu parvlaeva lähtekohast Taba sihtkohta Aqaba vaid nagu veel seda võimalust ei ole realiseerunud. Mõned reisikorraldajad harta väikelaevade teha reisi, kuid siis oleks vaja broneerida osana tagastamise pakett läbi reisibüroo. See on teekond valik ettevõtjatel, kes kasutavad päevasõite Sinai Petra.

Ferries / Egiptusest


Et Sudaan - Niiluse jõe org Transport Corporation tegutseb iga nädal praami vahel Aswan (Egiptus) ja Wadi Halfa (Sudaan). Loe praami Egiptuse Sudaan

Nuweiba (Egiptus) - Jordaania (Aqaba): Ferries Egiptuses ka reisida Egiptuse ja Jordanacross Aqaba lahe alates Nuweiba. Sõit kestab vahel 1 tundi või 3 tundi sõltuvalt sellest, Ferry võtate (aeglane või kiire). Täpsemat sealhulgas sõiduplaanide siit.

Euroopast - Nüüd on täiesti uus parvlaev sfrom Veneetsia Alexandria. Kuigi graafikud on veel avaldatud, jouney võtma umbes kolm päeva ja on ainus Euroopa Egiptusesse parvlaev.

Pettumustvalmistavalt ainus muude paatide praegu teeb reis Alexandria ja Euroopas on kaubalaevad ainult avamata passanegers. Kui soovite maitsi ta Euroopast Egiptuse võite sõita laevaga Itaalia Tuneesiasse ja siis reisida läbi Liibüa. Või teise sõita päripäeva läbi Türgi, Süüria, Jordaania ja thenacross Punase mere Siinai. Mõlemad on potentsiaalselt elu muutub reisi, kuid mitte neile, ajalisi piiranguid.

Rahvusvaheline parvlaevad tegutseda ja Egiptusest välja peamised sadamad, näiteks Alexandria, Suez ja Port Said.

Parvlaev paat, mis jätab Alexandria läheb järgmise distention:

 • Et Limassol
 • Et Herakliion ja Ateena
 • Et Heraklion ja Genova

Palun pange tähele, et need praamid hetkel Carrie lasti ja ükski reisija.

Parvlaev paat, mis jätab Port Said läheb järgmistesse sihtkohtadesse: -

Rhodes & Ateena ja viia ainult lasti ja ükski reisija.

Parvlaev paat, mis jätavad Suez läheb Jeddah.

Egiptus

Egiptus uhke 10 rahvusvaheliste sadamate ja lennujaamade, et tervitada miljoneid turiste ja külastajaid igal aastal. Enamik neist sadamatest toetab regulaarseid saabuvate mitmeid rahvusvahelisi sihtkohti väljumisega peamiselt Euroopas ja Lähis-Idas.

Aleksandria ja Port Said Vahemere ääres, ning Suez ja Nuweiba Punase mere on sadamatest külastajatele, kuid tänu poliitilised rahutused Lähis-Idas oleme peatanud meie parvlaeva broneerimine teenus Egiptusesse. Palun kontrollige oma reisibüroo või otse järgmiste operaatorite jaoks saadaval parvlaeva reisi Euroopast Egiptus:

 • Aadria LinesCastro ja Company, 12 Talaat Harbi. Tel: 25743-213, 25743-144 (reisijate ja laevandus).

 • Egiptuse Laevanduskompanii, 26 Sherif. Tel: 2393-8278; 1 Huria, Alexandria. Tel: 2472-0824.

 • Favia Shipping Lines, 18 Adli. Tel: 2393-8983.

 • Federal Araabia Maritime, 27 Gazirah el Wosta, Zamalek. Tel: 2341-5823, 2340-6351.

 • Rahvusvaheline agentuur TurismNavigation and Trading Services, 13 Midan Tahriri. Tel: 62-892, 25779-452.

 • International Transport ja Maritime Service Co., 6A Asma Fahmi, Kulliet el Banat, Heliopolis. Tel: 22661-783.

 • Misr Edco Laevakompanii, Menatours, 14 Talaat Harbi. Tel: 25776-951.

 • Põhja-Aafrika Tourist kohaletoimetamine, 171 Muhammad Farid. Tel: 2391-3081, 2391-4682 või el Takkadom, Madinat Nasr. Tel: 22608-417 (ainult Port Said Küprosele ja Haifia).

Vajuta Temae broneerida praami EgiptusKaart Egiptuse laevaliinil

Vajuta siia, et kontakteeruda Egiptuse Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Egiptuse Ferries piletite hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida Egiptuse Ferries auto ja reisiparvlaev piletid ja Lähis-Ida sadamates Alexandria, Port Suez, Port Said, Hurghada, Sharm El Sheilh, Aswan, Wadi Halfa ja Nuweiba meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Egiptuse Ferries üle 1,200 laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway