Dodekaneesid Ferries

Dodekaneesid Parvlaevad ja Car Ferry Tickets

Dodekaneesid Ferries pileti broneerimine, parvlaeva ajakavad ja reisijate andmete Dodekaneeside saared Ferries purjetamine ja sealt Kreeka saared Astypalea, Chios, Kalymnos, Kastelorizo, Kos, Leros, Lesvos / Sigri, Nisyros, Paros, Patmos, Piraeus, Rhodes, Samos / Karlovassi, Thessaloniki ja Tilos.

Broneerimine Dodekaneeside saared Ferries piletid pole kunagi olnud lihtsam, võrrelda kõiki Dodekaneeside saared Ferries hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Dodekaneeside saared Ferries piletid ja Kreeka saared Astypalea, Chios, Kalymnos, Kastelorizo, Kos, Leros, Lesvos / Sigri , Nisyros, Paros, Patmos, Piraeus, Rhodes, Samos / Karlovassi, Thessaloniki ja Tilos online instant kinnitust.

Reisimine Dodekaneeside saared Ferries on lihtne, kiire ja stressivaba viis sinna ja tagasi. Broneeri odav Dodekaneeside saared Ferries piletid ja Kreeka saared Astypalea, Chios, Kalymnos, Kastelorizo, Kos, Leros, Lesvos / Sigri, Nisyros, Paros, Patmos, Piraeus, Rhodes, Samos / Karlovassi, Thessaloniki ja Tilos online ja nautida rohkem valikuvõimalusi ja paindlikkust.

Uusima Dodekaneeside saared Ferries ületamisel info ja ajakavad kõik sõidud ja sealt Kreeka saared Astypalea, Chios, Kalymnos, Kastelorizo, Kos, Leros, Lesvos / Sigri, Nisyros, Paros, Patmos, Piraeus, Rhodes, Samos / Karlovassi, Thessaloniki ja Tilos sealhulgas teave parvlaeva sadamate ja kasulikku turismiinfot umbes sihtkohtadesse meie üksikasjalik marsruut ja linnakaardid aitavad teil joonistada teie Dodekaneeside saared Ferries parvlaev reisi.

Kui sõidavad Kreeka saared Astypalea, Chios, Kalymnos, Kastelorizo, Kos, Leros, Lesvos / Sigri, Nisyros, Paros, Patmos, Piraeus, Rhodes, Samos / Karlovassi, Thessaloniki ja Tilos siis broneerida praami ristumisel Dodekaneeside saared Ferries ja jõuda sihtkohta värskendamist, lõdvestunud ja õnnelik.

Dodekaneesid Ferries pakub fantastilisi piletihindu ja Kreeka saared Astypalea, Chios, Kalymnos, Kastelorizo, Kos, Leros, Lesvos / Sigri, Nisyros, Paros, Patmos, Piraeus, Rhodes, Samos / Karlovassi, Thessaloniki ja Tilos parvlaeva sadamatesse.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Dodekaneesid Ferry
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Dodekaneeside saared Ferries piletid
ja Kreeka saared Astypalea, Chios, Kalymnos, Kastelorizo, Kos, Leros, Lesvos / Sigri, Nisyros, Paros, Patmos, Piraeus, Rhodes, Samos / Karlovassi, Thessaloniki ja Tilos internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hinna.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Dodekaneeside saared Ferries liinil pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Dodekaneeside saared Ferries pileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul.

Veel Dodekaneeside

DodekaneesideVõi Dodecanisos, on saare nimi kompleksi kirde Egeuse. Nad asuvad saarte vahel Kreeta, Küklaadide, lkarias, Samos ja Väike-Aasia rannikut.

Rhodes on suurim saar ja kapitali Dodekaneeside keeruline ja on tuntud kui saare päike, meri ja liiv, ideaalne koht puhkuse. See on suuruselt kolmas Kreeka saarel ning ametlikult päikesepaistelisem koht Euroopas.

Rhodos on üks parimaid, mitte ainult Kreekas, vaid kogu Vahemere piirkonnas. See asub saare kõige põhjapoolsem osa ja rõngastatud meritsi ida ja lääne suunas. Rhodes (Rodos kreeka) ühendab kosmopoliitne iseloom kaasaegse linna maalilise keskaegse linna, mis jätab mulje, et seda on puutumata aja möödudes.

Broneerimine praami, in või Dodekaneeside ei saaks olla lihtsam. Võite kasutada vormi ülaosas vasakul lehel. Või kui sa näed oma hind soovite vasakul, siis valida reisijate arvu ja klõpsake minna.

Dodekaneesid Ferry Harbour

Agathonisi
Agathonisi on põhja kõige saareke Dodekaneeside saare kompleksi üsna muljetavaldav ranniku konfiguratsiooni ja palju ilusaid tuulevaikne lahtedes.

Astypálaia (Astypalia)
Astypalea, nimetatakse Ichthyoessa (Island Fish) iidsete oma rikkaliku kalandus, meenutab kahe saare seotud loodusliku silla.

Halki (Halki teologinen)
Halki näeb välja nagu osa Rhodes miinus suure vooluga turism. Mägine saar, see on ideaalne neile, kes soovivad rahulikku puhkust.

Kalimnos (Kalymnos)
See saar viljatu rock, kuldsed rannad ja väike roheline orud võlgneb oma kuulsuse oma tähistati käsna kalurid.

Kárpathos
See piklik saar, suuruselt kolmas Dodekaneeside, omab võrreldamatu looduslik ilu ja traditsioone kiivalt elanike poolt.

Kassos
See on Lõuna-lõppu Dodekaneeside, nagu oleks see, et rahuldada Kreeta purjetades läbi Karpaatide meres.

Kastelorizo ​​(Megisti)
See väike, kuid kangelaslik saare ida lõppu Egeuse välimine link imelise Dodekaneeside kett, varem nimetati alates antiigist, Megisti (= maxima).

Kos

See saar on andnud maailmale Hippokrates, meditsiini isa; see näeb välja nagu suur ujuv aed. Linn on ehitatud mööda laia lahe ja pilkupüüdev alates esimesest hetkest.

Leros
Üldiselt on sobiv mägine saar, millel on sügavad lahed sageli täis rohelust maaliline orud ja mõlkis rannikul.

Lipsi
See on väike võluv saar suurepärased rannad ja maaliline kõrtsid teenindavad värske kala ja kohalikku veini.

Nisyros
Nagu me läheneme Nisyros paadiga me ei saa mitte sügavalt muljet pilti, et tekib enne meie silmad: täiesti valge maja, tihe rohelus ja värvid vulkaaniline pinnas.

Patmos
Nimetatakse Jeruusalemma Egeuse, Patmos on saare askeetlik ranguse. See on valmistatud kivi ja lahed ja ümbritsetud kajakas-saari.

Simi (Symi)
See on peamiselt kivine saar, välja arvatud selle lõunaosa, mis on kaetud mändidega, mooruspuumarja- ja puuviljad kandvad puud.

Tilos
See on saar, kus imelised liivarannad, täis vedrud ja voogude ja Genoan torne. Turistid on veel vähe.

Dodekaneesid

Dodekaneeside on rühm Kreeka saared Kagu-Egeuse.

Nimi Dodekaneeside vahenditega 12 saared kuid tegelikult on rohkem 163 saared, enamik neist imeväike millest ainult 26 on asustatud.

Asub kõige idaosas Kreeka piiril Euroopas. Siit leiad imeline segu arhitektuurilisi stiile ida ja lääne kultuuride. Peaaegu iga saarel on oma Klassikaline jääb, selle ristirüütlid ?? Castle ja selle traditsioonilised külad.

Mõned neist Kreeka saared asuvad piiri Türki. Nad on kõike pakkuda külastajatele: lubjatud maja, ilusad rannad Crystal Waters, võluv küla, põnev ööelu.

Rahvaarv prefektuuri Dodekaneeside jõuab 190,071 elanikku ja pindala on 2579.275 ruutkilomeetrit. On Parvlaevasadamate paljudes Dodekaneeside nagu Rhodes, Kos, Kalymnos, Leros, Kárpathos ja Kásos.

Maist 2012 Dodecanissos Seaways on ajakava, värskelt omandatud väikese praamiga, Panagian Skiadeni, marsruudil Rhodos Marmaris, Türgi. Esialgu laev, mis suudab vedada 115 autod ja kuni 700 reisijat, katab seda teed kord nädalas, kuid on plaanis laiendada teenust.

Dodekaneesid laevaliinil


Parim võimalik Dodekaneeside saared Ferries pileti hind gurantee

Parim Dodekaneeside saared Ferries pileti hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Dodekaneeside saared Ferries pileti hind ja ei ole varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Dodekaneeside saared Ferries või Kreeka saared Astypalea, Chios, Kalymnos, Kastelorizo, Kos, Leros, Lesvos / Sigri, Nisyros, Paros, Patmos, Piraeus, Rhodes, Samos / Karlovassi, Thessaloniki ja Tilos , pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Dodekaneeside saared Ferries pilet odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Dodekaneeside saared Ferries piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Dodekaneeside saared Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Dodekaneeside saared Ferries piletite hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida Dodekaneeside saared Ferries auto ja reisiparvlaev piletid ja Kreeka saared Astypalea, Chios, Kalymnos, Kastelorizo, Kos, Leros, Lesvos / Sigri, Nisyros, Paros , Patmos, Piraeus, Rhodes, Samos / Karlovassi, Thessaloniki ja Tilos meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Dodekaneeside saared Ferries üle 1,200 laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway