Cyclade saared Ferry

Cyclade saared Ferry Reisijate ja auto Ferry Tickets

Cyclade saared Laevapiletite broneerimine, parvlaeva ajakavad ja reisijate andmete Cyclade saared Ferry purjetamine ja sealt Kreeka saared Amorgose Anafi, Andros, Antiparos, Delos, Ios, Kea, Kimolos, Folegandros, Milos, Mykonos, Naxos, Paros, Santorini , Serifos, Sikinos, Sifnose, Syros ja Tino.

Broneerimine Cyclade saared laevapileteid pole kunagi olnud lihtsam, võrrelda kõiki Cyclade saared Ferry hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Cyclade saared laevapileteid ja Amorgose, Anafi, Andros, Antiparos, Delos, Ios, Kea, Kimolos, Folegandros, Milos , Mykonos, Naxos, Paros, Santorini, Serifos, Sikinos, Sifnose, Syros ja Tínos online instant kinnitust.

Reisimine Cyclade saared Ferry on lihtne, kiire ja stressivaba viis sinna ja tagasi. Broneeri odav Cyclade saared laevapileteid ja Amorgose, Anafi, Andros, Antiparos, Delos, Ios, Kea, Kimolos, Folegandros, Milos, Mykonos, Naxos, Paros, Santorini, Serifos, Sikinos, Sifnose, Syros ja Tínos online ja nautida rohkem valikuvõimalusi ja paindlikkust.

Uusima Cyclade saared Ferry ületamisel info ja ajakavad kõik sõidud ja sealt Amorgose Anafi, Andros, Antiparos, Delos, Ios, Kea, Kimolos, Folegandros, Milos, Mykonos, Naxos, Paros, Santorini, Serifos, Sikinos, Sifnose, Syros ja Tínos sealhulgas teave parvlaeva sadamate ja kasulikku turismiinfot umbes sihtkohtadesse meie üksikasjalik marsruut ja linnakaardid aitavad teil joonistada teie Cyclade saared Ferry parvlaeva reisi.

Kui sõidavad Amorgose Anafi, Andros, Antiparos, Delos, Ios, Kea, Kimolos, Folegandros, Milos, Mykonos, Naxos, Paros, Santorini, Serifos, Sikinos, Sifnose, Syros ja Tínos siis broneerida praami ristumiskohale Cyclade saared Ferry ja jõuda sihtkohta värskendamist, lõdvestunud ja õnnelik.

Cyclade saared Ferry pakub fantastilisi piletihindu ja Amorgose, Anafi, Andros, Antiparos, Delos, Ios, Kea, Kimolos, Folegandros, Milos, Mykonos, Naxos, Paros, Santorini, Serifos, Sikinos, Sifnose, Syros ja Tínos parvlaeva sadamatesse.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Cyclade saared Ferries
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Cyclade saared laevapileteid
ja Amorgose, Anafi, Andros, Antiparos, Delos, Ios, Kea, Kimolos, Folegandros, Milos, Mykonos, Naxos, Paros, Santorini, Serifos, Sikinos, Sifnose, Syros ja Tínos internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hinna.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Cyclade saared Ferry liinil pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Cyclade saared Laevapiletite hind ja broneerida laevapileti haldab ANEK Line, Blue Star Ferries, Egeuse Speed ​​Lines, Agoudimos Ferry Line, Küklaadid kiirlaevad või mere Jets parvlaevu võrgus turvaliselt palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul.

Veel teavet Cyclade saared

Küklaadide on rühm Kreeka saared, mis asub lõunaosas Egeuse mere (lõunas Ateena ja põhja Kreeta). Saarestik on mõned 2,200 saared, laiud ja kivid; lihtsalt 33 saared on asustatud. Küklaadide on tuntud saartel Santorini ja Mykonos.

Kreeka mandriosa praamid ja high speed katamaraan sõidavad iga päev Piraeus, Rafina ja Lavrio. Praame tegutseda kõikide saarte Küklaadide, mõned suuremad saared on ka high speed katamaraan teenust.

Ferry reisid on neli või viis tundi lähima saared (Kythnos, Syros, Tino, Mykonos ja Sifnose) ja kaheksast kuni kümme tundi kaugemal (Santorini) sõltuvalt peatuste arv. Highspeeds võtta pool aega, kuid maksavad kaks korda nii palju.

Seal on iga päev parvlaevade Pireaus kõiki neid saari, välja arvatud Kea ja Kythnos mis sa saad alates Lavrio ja Andros, mis sa saad on Rafina.

Küklaadid Island Ferry Port

Paljud reisijad ilmselt kaaluda Rafina ole võimalik lahkumist sadamast, kui nad suunduvad ühte Küklaadid, aga kui sul on saabunud lennujaama Ateena, siis on sageli parem võttes praamiga Rafina kui reisib Ateena ja saada praamiga Piraeus.

Paljud paadi teenused tööta poolt oktoobri lõpus ja CV aprilliks. Kontrolli ettevõtja või kasutada live praami hinna ja marsruudi kontrollimine rajatis eespool enne lahkumist plaanid. Kõik teenused, kehtivad samuti hilinemise ja tühistamise halbades ilmastikutingimustes.

On kaks kiire auto praamid (Nissos Mykonos ja Nissos Rodos) lisaks kiire katamaraanid Highspeed 1, Highspeed 4, Highspeed 5, Highspeed 6, Flyingcat 3 ja Flyingcat 4 koos remiander parvlaeva liinidel opereerib tavaliste kruiisilaevad .

Peamised Kreeka saared turismisihtkohti Küklaadid ja nende peamine vaatamisväärsused on: -

 • Amorgoses - on kuulus klooster ja vaid paar rannad
 • Anafi - väike rikkumata saar, mis asub ida Santorini
 • Antiparos - väike saar just lääne Paros, pingevaba ja kena rannad
 • Andros - suuruselt teine ​​ja kõige põhjapoolsem saar, traditsiooniline ja vaikne, roheline ja mägine, kus paljud rannad
 • Delos - väike asustamata saare lähedal Mykonos, kuulus oma arheoloogilised paigad.
 • Folegandros - ilus, vaikne saare lääne Santorini
 • Ios - tuntud kui noorte poole saare
 • Kea - vaikne saar populaarne enamasti puhkusel kreeklased, close to Athens, kuid ta tunneb, serveri
 • Kimolos - väike satelliit Milose saarel
 • Little Küklaadid - rühm väikesaared kagus Naxos, sealhulgas Ano Koufonisi, Kato Koufonisi, Iraklia, Schinousa ja Donousa
 • Milos - vähemalt touristed suuremad Küklaadid, vulkaanilise spectacular kivimis
 • Mykonos - populaarne turismisihtkoht, suurepärased rannad ja kõige elava ööelu
 • Naxos - suurim ja rohelisem saar rühm, suurepärased rannad
 • Paros - populaarne turistide saarel atraktiivne maastik ja head rannad
 • Santorini - suurejooneline vulkaanilise saare üks ilusamaid ja romantiline kohti maailmas, hämmastav maastik, ebatavaline rannad ja ööelu
 • Serifos - väike, vaikne saare suure rannad, traditsiooniline linn
 • Sifnose - maaliline, vaikne traditsiooniline saare hea rannad ja kõnnib
 • Sikinos - väike kivine saar mõned rannad ja hea kõnnib
 • Syros - traditsiooniline saare itaaliapärasest arhitektuur, suur peamine linn, head rannad
 • Thirassia - väike satelliit saarel Santorini, kellega ta moodustas sama saare kuni suur vulkaanipurse 2nd aastatuhandel eKr
 • Tino - traditsiooniline saare, katedraal on suur palverännakute koht, head rannad

Traditsioonilise arhitektuuriga küla rühma saari Cycladese on maailmas tuntud ja komponeerimise klišee Kreeka: väike valge kuup maja sinine uksed ja aknad ning bougainvillea jalakäijate alleed.

Kreeka Samuti on maailmas tuntud oma aktiivse ööelu ja Kreeka saared Küklaadid on kõige elava ööelu Kreekas. Seal on suur valik baare ja ööklubisid ja mõned alad on välja exlusively partei saartel. Kui otsite üsna perepuhkus on soovitatav teha mõned kodutööd enne valid sihtkoha.

Cyclade saared

Kreeka saared Cycladese kannavad sellist nime väheseotud ringi ( "kyklos" kreeka), umbes keskendunud püha saar Delos.

Paljude inimeste jaoks, Kreeka saarel on lihtsalt küklaadide saare kuupmeetri lubjatud maja, labürint pisikesi tänavaid, väikesed kirikud ja kabelid igas nurgas, kristallselge meri. Külalised Küklaadid, kes ootavad seda pole kunagi pettunud.

Küklaadide saartele, Kreeka koosnevad 39 saared, mis 24 on asustatud. Küklaadide on kõige kuulsam kreeka saared Amorgose Anafi, Andros, Antiparos, Delos, Ios, Kea, Kimolos, Folegandros, Milos, Mykonos, Naxos, Paros, Santorini, Serifos, Sikinos, Sifnose, Syros ja Tino.

Igal saarel on pakkuda midagi erinevat ja igaüks on oma iseloom, stiil, elustiili, traditsioone ja kombeid. Siia sõita, kus võib leida ergas kosmopoliitne ööelu ja samal ajal vaikust ja rahu.

Parvlaevaühendus on suurepärased Küklaadid, eriti suure suve. Piraeus, Rafina ja Lavrio sadamate ühendamiseks Küklaadide saarte Kreeka maismaal.

Regulaarliinid Cyclade Island praami sõidud haldab ANEK Line, Blue Star Ferries, Egeuse Speed ​​Lines, Agoudimos Ferry Line, Küklaadid kiirlaevad ja mere Jets parvlaevu.

Kliki siia broneerida Küklaadid praami

Küklaadid Praamitee kaart


Parim võimalik Cyclade saared Laevapiletite hind gurantee

Parim Cyclade saared Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Cyclade saared Laevapiletite hind ja ei ole varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Cyclade saared Ferry või Amorgose, Anafi, Andros, Antiparos, Delos, Ios, Kea, Kimolos, Folegandros, Milos, Mykonos, Naxos, Paros, Santorini, Serifos, Sikinos, Sifnose, Syros ja Tínos , pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Cyclade saared Laevapiletite odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Cyclade saared laevapileteid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Cyclade saared Ferry klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Cyclade saared Laevapiletite hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida Cyclade saared Ferry auto ja reisiparvlaev piletid ja Amorgose, Anafi, Andros, Antiparos, Delos, Ios, Kea, Kimolos, Folegandros, Milos, Mykonos, Naxos Paros, Santorini, Serifos, Sikinos, Sifnose, Syros ja Tínos meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Cyclade saared Ferry üle 1,200 laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway