Corsica Ferries

Corsica Ferries Reisijate ja auto Ferry Tickets

Corsica Ferries pileti broneerimine, parvlaeva ajakavad ja reisijate andmete Corsica Ferries purjetamine ja sealt Ajaccio, Bastia, Bonifacio, Calvi, Genova, Ile Rousse, Livorno, Marseille, Nice'i, Porto Torres, Porto Vecchio, Propriano, Santa Teresa, Savona ja Toulon .

Broneerimine Corsica Ferries piletid pole kunagi olnud lihtsam, võrrelda kõiki Corsica Ferries hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Corsica Ferries piletid ja sealt Ajaccio, Bastia, Bonifacio, Calvi, Genova, Ile Rousse, Livorno, Marseille, Nice'i, Porto Torres, Porto Vecchio, Propriano, Santa Teresa, Savona ja Touloni online instant kinnitust.

Reisimine Corsica Ferries on lihtne, kiire ja stressivaba viis sinna ja tagasi. Broneeri odav Corsica Ferries piletid ja sealt Ajaccio, Bastia, Bonifacio, Calvi, Genova, Ile Rousse, Livorno, Marseille, Nice'i, Porto Torres, Porto Vecchio, Propriano, Santa Teresa, Savona ja Touloni online ja nautida rohkem valikuvõimalusi ja paindlikkust.

Uusima Corsica Ferries ületamisel info ja ajakavad kõik sõidud ja sealt Ajaccio, Bastia, Bonifacio, Calvi, Genova, Ile Rousse, Livorno, Marseille, Nice'i, Porto Torres, Porto Vecchio, Propriano, Santa Teresa, Savona ja Touloni sealhulgas teave parvlaeva sadamate ja kasulikku turismiinfot umbes sihtkohtadesse meie üksikasjalik marsruut ja linnakaardid aitavad teil joonistada teie Corsica Ferries parvlaev reisi.

Kui sõidavad Ajaccio, Bastia, Bonifacio, Calvi, Genova, Ile Rousse, Livorno, Marseille, Nice'i, Porto Torres, Porto Vecchio, Propriano, Santa Teresa, Savona ja Touloni siis broneerida praami ristumiskohale Corsica Ferries ja jõuda sihtkohta uuenemine, lõdvestunud ja õnnelik.

Corsica Ferries pakub fantastilisi piletihindu ja Ajaccio, Bastia, Bonifacio, Calvi, Genova, Ile Rousse, Livorno, Marseille, Nice'i, Porto Torres, Porto Vecchio, Propriano, Santa Teresa, Savona ja Touloni parvlaeva sadamatesse.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Korsika Ferry
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Corsica Ferries piletid
ja sealt Ajaccio, Bastia, Bonifacio, Calvi, Genova, Ile Rousse, Livorno, Marseille, Nice'i, Porto Torres, Porto Vecchio, Propriano, Santa Teresa, Savona ja Touloni internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Corsica Ferries liinil pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Corsica Ferries pileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul.

Veel Korsika

Korsika on imeliselt salapärane riik. Selle atraktsioon seisneb looduse, mitte artefakt. See on kivikõvad habras paradiis. Selle luuletajaid ja lauljaid on lähim paljastavad saladusi.

Peamised asustatud ja turismisihtkohti Korsikal on: -

• Ajaccio - Lääne-Korsika
• Aleria - Ida Coast
• Bastia - Põhja-Idas Korsika
• Bonifacio - Lõuna-Corsica
• Calvi - BALAGNE Region
• Cargese - BALAGNE Region
• Corte - Kesk-Korsika
• L'Ile-Rousse - BALAGNE Region
• Porto - Läänerannikul
• Porto-Vecchio - Lõuna-Corsica
• Propriano - Lõuna-Corsica
• Saint-Florent - Kirde-Korsika
• Sartene - Lõuna-Corsica

kõik mida teenindavad regulaarselt reisijate regulaarne ja auto praamid samuti mõned väiksemad sõltumatu saarte vaheline praami ettevõtteid

Korsika Ferry

Korsika on palju vaatamisväärsusi. On uncommercialised, rikkumata ja hingematvalt ilus. Vähem kui kahe tunni UK, õrna riiulid rannad, see meeldib pered otsivad traditsiooniline suvepuhkuste kuid Korsika on palju suurem kaebuse tänu oma arvukatele sportimisvõimalusi, kultuuriürituste ja festivalidel ja pingevaba elutempo.

Ajaccio

Läänerannikul Korsika Ajaccio on puit kaetud mäed ringilt selle taga ning sadama ja Citadelle mere poole lahel Ajaccio. See kombinatsioon tähendab, et Ajaccio jääb kerge isegi talvel kuus, seega linn on populaarne turistide jaoks palju aastaringselt.

Peamine kesklinnas huvi külastajad on 16th sajandi linnuse ja piirkonnas lihtsalt lääne ja põhja kants. See piirkond hõlmab Koht Bonaparte ja renessanss katedraal ja jätkub kuni Aseta Foch veidi põhja. Pange tähele, et see oli selle katedraali, Cathédrale Notre Dame de la Misericorde, et Bonaparte oli ristitud (saab veel näha marmorist kirja, kus see juhtus).

Kesklinnas Ajaccio põhineb umbes 16th sajandi linnuse (veel sõjaväe kasutuses, seega ei ole üldsusele avatud), ja levib läänes ja põhjas linnuse alevisse.

Seal on suur hulk kohvikuid, baare ja restorane Ajaccio, ja see on nende, et leiad õige linn - laid-back juhuslik ellusuhtumine, mis Ajaccio tundub vastu nii hästi. Koht Foch eriti on väga populaarne koht, kus istuda all varjuline puud ja teha mõned inimesed vaatlemine.

Bastia

Bastia on kaubasadam linn (kõige olulisem saarel) leidis, et Kirde-Korsika, kenas kohas koos mäed ja Cap Corse taga linna. Seal on kolm sektsiooni erilist huvi külastajate Bastia: vanalinna, linnuse ja vana sadam.

See on vana linn, mis siis tõmmata selle pleekinud võlu, kitsad tänavad ja alleed vooderdatud pikk, lagunenud hooned, suures osas 18th sajandil, mis lõpeb sadamas, kus unarusse hoonete vastandada dramaatiliselt jahid sildunud sadama. Avastades see linnaosa võite anda mõelnud Victor Hugo, kes siin elas lapsena.

Seal on kaks sadamat Bastia. Algne traditsiooniline, ja uuemate sadamasse, kus Korsika Feries saabuvad reisijad Itaalias ja Prantsusmaal.

Vana sadam on "in" veeta oma õhtul Bastia, on palju baare ja restorane, või lihtsalt promeneerimist mööda ees - kindlasti jalutada mööda Quai des Martyrs de la Liberation parimad vaated sadamale . Teine peamine osa Bastia uurida on teisel pool vana sadama ümber olulist kants. See osa linnast on palju trendikuse kui veidi vähem muljetavaldavad kui tema vanalinna naaber. Jalutuskäik linnuse läbib aiad ja möödunud kord väga-šikk maja Terra Nova piirkond.

Bonifacio

Vanalinnast Bonifacio on vanim linn Korsikal, mis põhineb eespool looduslik sadam manustamiskohal 9th sajandi linnuse paljude pikk vastupidav majade mööda munakivisillutisega suurejooneline seade ülaosas kaljud.

Linn on lõunatipus Korsika (just 12km Sardiinia), mis aitab anda Bonifacio ja selle sadama üsna eksklusiivne, intelligentne Itaalia tunne - väga elegantne, palmid ja kallid restoranid vooder kai.

Mitmed tähelepanuväärne saite saab näha linna, sealhulgas "Trepp kuninga Aragon" lõigatud kivi jõuda vanalinna, monument surnud ja puistata atraktiivne kirikute hulgast keskaegsete hoonete. Linn on suur keskus merega vaba aja veetmise sich nagu purjetamine ja sukeldumine. Edu purjetamine on osaliselt tingitud asjaolust, et Bonifacio on üks tuulisem kohti Prantsusmaal.

Calvi

Sadamalinnas Calvi uhke intriig traditsioonilise Korsika kultuurile samas vaevata säilitada mugavustega kaasaegne suvituspiirkonnas. Maalilisi vaateid looduse Looduse ilu on pealtnäha kõikjal lülitate, ja seal on palju nauditavamaks kohtades aega veeta.

Reisimine Calvi laevaga võimaldab teil saada täielikku toimet uhke sadam, kõrguv Citadel, karm mägedes ja metsas mände. Port de Plaisance on sõbralik jahisadam ja nauditav koht, et vaadata palju luksus paadid ja särav kalapaadid, kui nad saabuvad ja väljuvad.

Calvi kohalik rand on pikk, kitsas riba valge liiv ja rahulik, madalas vees, mis ulatub ligi 6 km (4 mi) piki lahe. See pakub vetelpääste ja väga häid võimalusi, nagu piknik valdkondades ja suupisted. Lemmik tegevus selles kohas hulka purjelauasõit, veesuusatamine, jet suusatamine ja tiibvarjuga. Neile, kes eelistavad vaiksemat leotada päike, vähem asustatud ja laiem rannaribal võib leida plage de l'Alga lähedal Revellata punkti.

L'Ile Rousse

Ile-Rousse (tõlge: punane saar) leitakse noth-läänerannikul Korsikal umbes 20 kilomeetrit kirde Calvi, on põhjaserva BALAGNE piirkonnas.

Mis trahvi rannas lõuna ajal Plage de Rindara ja väike kivine saarest põhja, Ile-Rousse on suurepärane seade, mis ei ole üllatav nüüd tõmbab ligi palju külastajaid tulemuseks turism ületades sadama põhitegevuse linn. Arhitektuur linn, mis sisaldab mõningaid väga atraktiivne hooned, suuresti pärineb hilja 18th ja varajase 19th sajandeid.

Võib-olla vähem "Korsika" kui paljud linnad Korsikal L'Ile-Rousse on planeeritud paigutus sirgete tänavatega, vooderdatud kallis butiike ja restorane ning kiirgab rafineeritumalt.

Porto

Porto on ideaalsed uurimaks paljud rõhutatakse selle Korsikasta - Scandola, Spelunca on Calanches de Piana ja Foret d'Aitone. See Korsikasta on nii suure ilu ja huvi, et ta on määratud UNESCO maailma kultuuripärandi nimekirja.

Rannajoon ümber Porto on ka meeldejääv, ja on mitmeid atraktiivseid randu, ja seal on ka erinevate laevareisid, mida saab võtta merele ning imetleda suurepäraseid rannajoone piirkonnas.

Põhiveeb ajaloolist huvi Porto on 16th sajandi vaatetorni - ennekõike suurepärane vaade, et see annab, selle dramaatilise asukohast peal punased kaljud.

Porto-Vecchio

Lõuna-idarannikul Korsika, Porto-Vecchio on väga populaarne koht, kus turistid. See on linn ehitatud sooldunud märgalad ning jätkuvalt oluline roll linnas.

See oli sood, mis takistas varem linna arengust, sest nad olid nakatunud sääsed ja malaaria kuni hästi 20th sajandil. Veel hiljuti sood on kuivendatud ja paranenud sideliinide on võimaldanud linna arendada oma rolli mereäärses kuurordis - rolli, kellele see on suurepäraselt sobivad, arvestades tema asukoht overlooking kaunis sadamas.

Porto-Vecchio on suuresti tuntud rannad ja rannajoon lõuna linn, mis on suur atraktsioon, kuid linn ise ka sisulist uurimist. Pärast perioodi õitsengu tõttu korgi tootmine, linn on viimastel aastakümnetel andnud teed turism.

Sartene

Sartene leidub edelas Korsika mõne kilomeetri mägedesse Kagu-Propriano. Linn on pikk ajalugu piraatluse banditismi ja gangsterid, nüüd õnneks suuresti antud rahulikum ameteid.

Rikkuse linn on rajatud väga hinnatud Sartene veini. Kõrghooned, samas kivi kui järsu mäe peal, kus nad seisavad, näevad välja peaaegu ebaloomulikult tugev ja püsiv.

Kesklinnas Sartene on ümber Place de la Liberation varem ja sagedamini ikka tuntud Koht Porta ning kena vaade üle oru. Vana kuberneri palee on ka square.The giljotiini, et kui leitud teenust Koht on andnud viis turisti!

Korsika

Korsika, Soojenedes Vahemere päikest välja Lõuna-Prantsusmaal, on peaaegu täiuslik puhkepiirkonnas.

Täiuslik Korsika rannad, suurepärased mägi maastik, peen linnu ja külasid, mis lihtsalt kuuluvad ümbritsevale maastikule ja muidugi kliima. Sadu rannad ja 1,000 kilomeetri rannajoont aluseks paljudele puhkuse saarel, ujumine, snorgeldamine, purjelauad, sukeldumisega ja päevitamine on kõige populaarsem tegevus.

Korsika linnad on väga atraktiivne (ja väga populaarne külastajad), mis on jalutuskäike mägedes ja muude vabaõhuürituste läbiviimiseks põhineb umbes nii mägedes ja rannikul. Jalutuskäigud on olemas kõigil võimalus alates meeldivat jalutama, et mõned kõige raskem mägi kõnnib Euroopas.

Korsika naudib tüüpiline vahemereline kliima, suved on kuumad ja kuivad ning ülejäänud kerge isegi talvel, vähemalt ranniku tasandil. Mäed on muidugi veidi jahedam aastaringselt.

Natural Regional Park Corse (Korsika) on seatud üles kaitsma osa haruldased ja ebatavalised elupaikade leitud saarel. Park hõlmab mõned kõrgeimad mäetipud saarel, ja palju ilu. Scandola Looduskaitseala on fantastiline, kuid ainult paadiga.

Kaks populaarsemaid viise külastada on, kui teil on mitu nädalat, et uurida oma vabal ajal autoga siis võiks järgida Korsika Coast tee, mis circumnavigates saare või vaata meie teejuht Matkamine Korsikal, kui soovite, et uurida raske tee - jalgsi! Mõlemal juhul parim ja kõige rahulikumalt sinna ja tagasi on laevaga.

Korsika on jagatud kuueks esmane piirkondades. Need on;

• Ajaccio - sisaldab lõuna sisemaa piirkondades
• BALAGNE - lääne ja loode piirkonnad Korsika
• Bastia ja Cap Corse - Põhja-poolsaarel
• Bonifacio - Lõuna-Corsica
• Corte - mägine kesklinnas Korsika
• Ida-Corsica - idakaldal ja külad

Korsika teenindab mitu kujunenud reisija ja auto laevafirmad purjetamine ja sealt Ajaccio, Bastia, Bonifacio, Calvi, Genova, Ile Rousse, Livorno, Marseille, Nice'i, Porto Torres, Porto Vecchio, Propriano, Santa Teresa, Savona ja Toulon.

Kliki siia broneerida Korsika praami Kaart Korsika


Parim võimalik Corsica Ferries pileti hind gurantee

Parim Corsica Ferries pileti hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Corsica Ferries pileti hind ja ei ole varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Corsica Ferries või sealt Ajaccio, Bastia, Bonifacio, Calvi, Genova, Ile Rousse, Livorno, Marseille, Nice'i, Porto Torres, Porto Vecchio, Propriano, Santa Teresa, Savona ja Toulon, pardal majutamise ja sõiduki tüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Corsica Ferries pilet odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Corsica Ferries piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Corsica Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Corsica Ferries piletite hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida Corsica Ferries auto ja reisiparvlaev piletid ja Ajaccio, Bastia, Bonifacio, Calvi, Genova, Ile Rousse, Livorno, Marseille, Nice'i, Porto Torres, Porto Vecchio, Propriano, Santa Teresa, Savona ja Toulon meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Corsica Ferries üle 1,200 laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway