Kanalisaared Ferry

Kanalisaared Ferry Reisijate ja auto Ferry Tickets

Kanalisaared Laevapiletite broneerimine, parvlaeva ajakavad ja reisijate andmete Kanalisaared Ferry purjetamine ja sealt Guernsey ja Jersey saared, Poole, Portsmouth, Weymouth ja St Malo.

Broneerimine Kanalisaared laevapileteid pole kunagi olnud lihtsam, võrrelda kõiki Kanalisaared Ferry hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Kanalisaared laevapileteid ja sealt Guernsey ja Jersey saared, Poole, Portsmouth, Weymouth ja St Malo online instant kinnitust.

Reisimine Kanalisaared Ferry on lihtne, kiire ja stressivaba viis sinna ja tagasi. Broneeri odav Kanalisaared laevapileteid ja sealt Guernsey ja Jersey saared, Poole, Portsmouth, Weymouth ja St Malo online ja nautida rohkem valikuvõimalusi ja paindlikkust.

Uusima Kanalisaared Ferry ületamisel info ja ajakavad kõik sõidud ja sealt Guernsey ja Jersey saared, Poole, Portsmouth, Weymouth ja St Malo sealhulgas teave parvlaeva sadamate ja kasulikku turismiinfot umbes sihtkohtadesse meie üksikasjalik marsruut ja linnakaardid aitavad sa joonistada oma Kanalisaared Ferry parvlaeva reisi.

Kui sõidavad Guernsey ja Jersey saared, Poole, Portsmouth, Weymouth ja St Malo siis broneerida praami ristumiskohale Kanalisaared Ferry ja jõuda sihtkohta värskendamist, lõdvestunud ja õnnelik.

Kanalisaared Ferry pakub fantastilisi piletihindu ja Guernsey ja Jersey saared, Poole, Portsmouth, Weymouth ja St Malo parvlaeva sadamatesse.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Channel Island Ferries
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Kanalisaared laevapileteid
ja sealt Guernsey ja Jersey saared, Poole, Portsmouth, Weymouth ja St Malo internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Kanalisaared Ferry liinil pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Kanalisaared Laevapiletite hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul.

Veel Kanalisaared

Kanalisaared on olnud asustatud üle 5,000 aastat ja on pikk ja värvikas ajalugu. Teise maailmasõja ajal olid hõivatud ja säilitada paljude sõjaliste struktuuride, nii sellest perioodist ning ajast pärit Napoleoni sõdade. Nad loota nende sõltumatust sidemetest Prantsusmaa aastast 1204.

Täna, saarte riigipea on kuninganna Suurbritannia, kes on esindatud saared tema leitnant-juhatajate. Tema roll tuleneb tema staatusest järglane nüüd-kadunuke hertsogiseisus Normandia (saarlastele versiooni truud röstsai, on "The Queen, meie Duke").

Saared seadused on segu kohaliku seadusandlusega, tavaõiguse, aktid Ühendkuningriigi parlamendi, mis on laiendada saared ja mõned Euroopa Liidu õiguse suhtes inimeste vaba liikumise ja kaupu. Saared on oma maksusüsteeme, valuutad, pangatähtede ja üksikute parlamentidega.

Guernsey saar Ferries

Viis esmane saared Jersey, Guernsey, Alderneys Herm ja Sark, mis kõik on suunatud poole turist turul ning pakkuda hulgaliselt hotellid, restoranid, võõrastemajad jne ..

Jersey saar

Suurim Kanalisaared La Manche'i väina. See annekteeris normannide 933 ja prantsuse mõju on kestnud alates autonoomia anti 1204.

Saarel on suuresti platoo mantled koos löss, mis lõikub sügavalt orud kaldus põhjast lõunasse. Imekaunis kaljud jõudes 485 jalga (148 m) kõrgune line põhjarannikul; mujal, kivine põllupeenart ümbritsevad liivase lahed piirneb graveeritud laguunid.

Rannikul on riff-Väärt, kuid lainemurdja St. Aubin Bay kaitseb St. Helier sadama edelast torm. Puhutud liiv moodustab düünid põhja ja lõuna otsad St. Oueni Bay läänerannikul. Kliima on vähem mere- ja päikseline kui Guernsey.

Guernsey saar

Uimastav segu uimastamise maastikud ja parima moodsa elu, Guernsey on ideaalne sihtkoht. Inspireeriv kõnnib mööda kalju teed, Rambles läbi maaelu sise- või laisk päeva saare kaunid rannad, Guernsey on see kõik.

Guernsey on osa lõunapoolseim saarestikus Briti saartel istub Bay St Malo, veidi vähem kui 30 miili kaugusel Prantsusmaa rannikust. Selle tulemusena Guernsey on pehmem kliima siis Suurbritannias ja naudib rohkem päikest tundi aastas. See võimaldab väljas põhinev elustiil, mis kasutab maksimaalselt looduskeskkonda. See tähendab ka, et paljud taimed ja lilled, kes ei suutnud Suurbritannias, on võimalik areneda Guernsey. Island harva näeb külm ja lumi on mõnevõrra haruldane.

St Peter Port, saare pealinn, on Tomera sadamalinn, vaip stiilid et rääkida lugu piirkonna muutuvas varandusi. Siin bistrood, restoranid ja butiigid rüselemine teie tähelepanu, samas sadamas parvlaevad on readied et teid õde saared.

Küsi keegi, kes on olnud seal, Guernsey on eriline paik, edukas kogukond, mis toetab oma külastajatele avasüli ja jätab kustumatu mulje kõigile, kes jalg tema pinnast.

Alderney'l Island

Alderneys suuruselt kolmas Kanalisaarte kutsub teid sõita ja avastada üks väheseid rikkumata, rahulik, loomulikku ja täiesti lõõgastav Briti saartel.

Kujutage väike saar - üks ja pool miili laiune ja kolm ja pool miili pikk veidi üle kahe tuhande sõbralikud ja külalislahked elanikud. Nagu Guernsey ja Jersey saare naudib mahe kliima ja sõltumatus, millel on oma valitsus ja noor off-shore rahanduse ja e-kaubanduse valdkonnas.

Vaatamata oma läheduse ja Prantsusmaa (8 miili), Guernsey (23 miili), Jersey (30 miili) ja Isle of Wight (60 miili), Alderneyl on suutnud vältida mainstream turismi. Kaugel, kuid hästi ühendatud otsese regulaarlende lingid Suurbritannias, Alderneyl on oma lennujaama ja sadama.

Külasta Alderney'l ja siis avastavad oaas iidse ja mitmekesine ajalugu, arvukus floora ja fauna, ilusad rannad, kadestusväärne elustiili, et ainulaadne, nakkav nähtus tuntud kui "Alderney'l Feeling".

Herm Island

Herm Island on 3 miili kaugusel rannikust Guernsey ja meetmed vaid miil ja pool pikk ja pool miil lai. Herm on ideaalne koht jääda tõeliselt lõõgastav saarel puhkust ja on ideaalne peredele ja kõigile, kes soovivad "saada eemale kõik". Kui meie Paradise Island nautida meie kaunist rikkumata rannad ja turvaline, puhas reostusvaba. Puuduvad autod ei rahvahulgad ja kindlasti ei ole stressi.

Võite külastada Herm päev või, veel parem, vali jääda saarele, kus pakume erinevaid majutusvõimalusi mõeldud igale maitsele. Sa võid valida viibida ühes meie mugav iseteenindusega majad, mis võimaldab teil proovida saare elu ikka annab teile vabaduse tulevad ja lähevad, nagu soovite. Sa võid valida hellitada The White House Hotel, ainus hotell saarel, kus puuduvad telefonid, televiisorid või kellad.

Sark Island

Sark on väikseim neljast peamisest Kanalisaared, mis asub umbes 80 miili off Inglismaa lõunarannikul.

Kuigi ainult kolm miili pikk ja miil ja pool lai, see uhke 40 miili, mis peab olema üks kauneimaid rannajoone kõikjal maailmas.

Puuduvad autod, andes Sark lummus, mis on üsna unikaalne. Sark loits juhib külastajad tagasi oma puhkuse, aastast aastasse.

Kanalisaared

Kanalisaared on rannikul Normandia, Prantsusmaa, La Manche'i väina.

Peamised saared Jersey, Guernsey, Alderneys ja Sark, ja seal on mitmeid väiksemaid saari, sealhulgas Herm, Jethou ja Lithou.

Kõik saared on sõltuvused Briti kroon ja elanikud on ajalooliselt olnud peamiselt Norman laskumine, kuid Alderney'l varud on peamiselt inglise keeles. Viimastel aastatel on paljud britid on liikunud siin, ahvatlevad soodsad maksumäärad ja meeldivat saare atmosfääri.

Nii prantsuse ja inglise räägitakse ja Norman Slangi ja Norman toll säilib paljud põliselanikud.

Saared jagunevad kahte haldus valitsemispiirkondi, millest üks, Jersey, on rohkem kui pool kogu elanikkonnast. Teine, Guernsey, kuuluvad kõik saared, välja arvatud Jersey.

Monarh Suurbritannia ja Põhja-Iiri Ühendkuningriik, esindaja leitnant kuberner iga foogtkonna, on riigipea.

Jersey ja Guernsey saared teenindatakse Inglismaa ja Prantsusmaa mandrist tavapärasel plaanilisel auto ja reisiparvlaevade haldab Condor Ferries.

Kaart Kanalisaared


Parim võimalik Kanalisaared Laevapiletite hind gurantee

Parim Kanalisaared Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Kanalisaared Laevapiletite hind ja ei ole varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Kanalisaared Ferry või Guernsey ja Jersey saared, Poole, Portsmouth, Weymouth ja St Malo, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Kanalisaared Laevapiletite odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Kanalisaared laevapileteid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Kanalisaared Ferry klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Kanalisaared Laevapiletite hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida Kanalisaared Ferry auto ja reisiparvlaev piletid ja Guernsey ja Jersey saared, Poole, Portsmouth, Weymouth ja St Malo meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Kanalisaared Ferry üle 1,200 laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway