Bornholmi Ferries

Bornholmi Ferries Reisijate ja auto Ferry Tickets

Bornholmi Ferries pileti broneerimine, parvlaeva ajakavad ja reisijate andmete Bornholmi Ferries purjetamine ja sealt Koge, Ronne, Sassnitzi või Ystad.

Broneerimine Bornholmi Ferries piletid pole kunagi olnud lihtsam, võrrelda kõiki Bornholmi Ferries hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Bornholmi Ferries piletid ja sealt Koge, Ronne, Sassnitzi või Ystad online instant kinnitust.

Reisimine Bornholmi Ferries on lihtne, kiire ja stressivaba viis sinna ja tagasi. Broneeri odav Bornholmi Ferries piletid ja sealt Koge, Ronne, Sassnitzi või Ystad online ja nautida rohkem valikuvõimalusi ja paindlikkust.

Uusima Bornholmi Ferries ületamisel info ja ajakavad kõik sõidud ja sealt Koge, Ronne, Sassnitzi või Ystad sealhulgas teave parvlaeva sadamate ja kasulikku turismiinfot umbes sihtkohtadesse meie üksikasjalik marsruut ja linnakaardid aitavad teil joonistada teie Bornholmi Ferries parvlaev reisi .

Kui sõidavad Koge, Ronne, Sassnitzi või Ystad siis broneerida praami ristumiskohale Bornholmi Ferries ja jõuda sihtkohta värskendamist, lõdvestunud ja õnnelik.

Bornholmi Ferries pakub fantastilisi piletihindu ja sealt Koge, Ronne, Sassnitzi või Ystad parvlaeva sadamatesse.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Bornholm Ferry
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Bornholmi Ferries piletid
ja sealt Koge, Ronne, Sassnitzi või Ystad internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Bornholmi Ferries liinil pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Bornholmi Ferries pileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul.

Veel Bornholm

Bornholm on Taani saar Läänemeres asuvad idas (enamik) ülejäänud Taanis, Lõuna-Rootsis ja Põhja-Poolas.

Peamised tööstusharud saarel hulka kalapüük, kunsti ja käsitööd nagu klaas tegemise ja keraamika kasutades kohapeal töötanud savi ja piimakarjakasvatus.

Enamik inglise keelt reisijaid Taanis ei ole kunagi kuulnud Bornholm, ja veelgi vähem on võtnud praami Kopenhaagenist saare pealinnas Rønne'i. See on häbi, sest Bornholm on üks kõige huvitavam puhkusekohad Läänemere - kui põlvkondade Taani, Saksamaa ja Rootsi turistid on õnneks avastati.

Turism on oluline suvel. Topograafia saare koosneb dramaatiline kivimis põhja poole kaldus mänd ja salumetsad ja põllumaa keskele liivarannad lõunas.

Borholm Ferry Port

Taanlased on midagi alaväärsuskompleksi oma riigi puudumine looduslikke vaatamisväärsusi (vaevalt üllatav, kui mõelda, mida mujal Skandinaavias on pakkuda) ja nii Bornholm on eriti väärtuslik tema dramaatiline kaljud ja randadesse millest parim on tuleb leida selle põhja ja lõuna näpunäiteid. Loodus kõrvale, muid vaatamisväärsusi span peaaegu aastatuhandeid, alates uimastamise Clifftop linnus Hammershus saare nelja sümboli rundekirke (ümar kirikud) ja rabavalt kaasaegse Bornholmi Kunstmuseum (kunstimuuseum).

Puhkajad Saksamaalt, Norrast, Rootsist ja hiljuti, Poola saabuvad Bornholm nende sadade tuhandete juulis ja augustis (600, 000 turistid tulevad igal aastal), joonistatud looduse ilu ja saare ajatu atmosfääri põhjendusena selle õlgkatusega, poole toestamist külade särav hollyhocks. Suvel on muljetavaldav kultuurikorralduse ja pidulike sündmuste; ja saare keraamika ja klaastooted käsitöölised on kuulus kogu Taanis. Bornholm on üsna hooajaline ja nii kultuuriline tegevus ja restoranid, asjad lähevad üsna vaikne oktoobrist aprillini

Turismi tegevus Bornholmi hulka vaatamisväärsusi, matkamine, jalgrattasõit, ujumine, golf, tennis, ratsutamine, ja purjelauasõit. Seal on isegi väike, meeldivalt vanamoodne lõbustuspark (Web link leheküljel 3). Bornholm on selline koht, kus saab kergesti veeta nädal uurides maal, fotografeerimine paatide kalasadamad, piidlesid pronksiajal monoliths ja kaljujoonised, süüa värskelt suitsutatud räime nimetatakse Bornholmer teedel suitsuahjust ning proovivõtmise poodides ja muuseumide väike, kuid elav pealinn Rønne'i. Kui oled kunstnik, tooge värvikarp või Tahvel: leiad palju, et hoida sind kinni, ammustest varemed keskaegsed kirikud kaasaegse tuletorni taga valged liivarannad.

Bornholm

Bornholm peitub väljapääs Läänemere, 200km ida Kopenhaageni ja on ametlikult päikesepaistelisem osa Taanis!

Tegelikult Bornholm on nii kaugel Kopenhaagenis ja mujal "mandri" Taanis, et see ei sobi ilmast kaardid (kuigi võib-olla, et oleks liiga demoraliseeriv ülejäänud Taani).

Bornholm on eriline koht taanlased, kellest enamik on kulutanud vähemalt üks puhkus seal (see on populaarne kooliekskursioonid) soojenedes oma 30km kuulsusrikas liivarannad, jalgrattasõit (klassikaline meetod universaal saare) kaudu kergelt lainjas mais valdkondades, või nokitsemine ümber oma idüllilise kalasadamate.

Väidetakse, et seitse 10 külastajad saarele tagasi!

Kaart Bornholmi


Parim võimalik Bornholmi Ferries pileti hind gurantee

Parim Bornholmi Ferries pileti hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Bornholmi Ferries pileti hind ja ei ole varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Bornholmi Ferries või sealt Koge, Ronne, Sassnitzi või Ystad, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Bornholmi Ferries pilet odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Bornholmi Ferries piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Bornholmi Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Bornholmi Ferries piletite hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida Bornholmi Ferries auto ja reisiparvlaev piletid ja sealt Koge, Ronne, Sassnitzi või Ystad meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Bornholmi Ferries üle 1,200 laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway