Ahvenamaa Ferries

Ahvenamaa Ferries Reisijate ja auto Ferry Tickets

Ahvenamaa Ferries pileti broneerimine, parvlaeva ajakavad ja reisijate andmete Ahvenamaa Ferries purjetamine ja sealt Mariehamn, Långnäs ja Turu Stockholm või Helsingi.

Broneerimine Ahvenamaa Ferries piletid pole kunagi olnud lihtsam, võrrelda kõiki Ahvenamaa Ferries hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Ahvenamaa Ferries piletid ja sealt Mariehamn, Långnäs ja Turu Stockholm või Helsingi online instant kinnitust.

Reisimine Ahvenamaa Ferries on lihtne, kiire ja stressivaba viis sinna ja tagasi. Broneeri odav Ahvenamaa Ferries piletid ja sealt Mariehamn, Långnäs ja Turu Stockholm või Helsingi online ja nautida rohkem valikuvõimalusi ja paindlikkust.

Uusima Ahvenamaa Ferries ületamisel info ja ajakavad kõik sõidud ja sealt Mariehamn, Långnäs ja Turu Stockholm või Helsingi sealhulgas teave parvlaeva sadamate ja kasulikku turismiinfot umbes sihtkohtadesse meie üksikasjalik marsruut ja linnakaardid aitavad teil joonistada teie Ahvenamaa saared Ferries parvlaev reisi.

Kui sõidavad Mariehamn, Långnäs ja Turu Stockholm või Helsingi siis broneerida praami ristumiskohale Ahvenamaa Ferries ja jõuda sihtkohta värskendamist, lõdvestunud ja õnnelik.

Ahvenamaa Ferries pakub fantastilisi piletihindu ja Mariehamni, Långnäs ja Turu Stockholm või Helsingi parvlaeva sadamatesse.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Ahvenamaa Ferries
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Ahvenamaa Ferries piletid
ja sealt Mariehamn, Långnäs ja Turu Stockholm või Helsingi internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Ahvenamaa Ferries liinil pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Ahvenamaa Ferries pileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul.

Veel Ahvenamaal

Ahvenamaa asuvad Rootsi ja Soome vahel, põhjaosas Läänemere.

Nad moodustavad autonoomse ükskeelne rootsi regioon Soome enda lipp. Ahvenamaa on ka oma templid ja internet tipptasemel .ax domeeni.

Kokku 27,500 inimesi elab Ahvenamaa. Umbes 11,000 neist elab Ahvenamaa ainult linna, Mariehamn. Linn asutati 1861 ja täna on see äri- ja poliitiline keskus. Samuti on Ahvenamaa istme valitsus.

Saarte Peamised tööstusharud lisada laevandus, kaubandus, pangandus, põllumajandus ja toiduainete tootmise esemed. Kohaletoimetamine on alati olnud eriti oluline tegevus piirkonnas ning nii iseloomustavad ahvenamaalaste, ei ole teiste tööstusharu meeldib.

Ferries Aland

Külasta Meremuuseumi Museum Ship Pommern ja Maritime Quarter Mariehamn rohkem teada saarte põnev merenduse ajaloost.

Asju, mida teha Ahvenamaa unikaalne on puutumatu saarestik ja ilus aluspõhja, siledaks kulunud poolt liustiku jää, et saab oma punase värvi piirkonna rabakivigraniit. Ahvenamaa 6,500 saared on maailmas pakkuda, kus meri on alati lähedal. Kas teadsite, et Ahvenamaa on rohkem päikest tundi, kui kusagil mujal Põhja-Euroopas maist augustini?

Teine Ahvenamaa omanäolise tunnused on kesksuvel silmist maypoles, värviline pärjad ja Olde worlde tuulikud. Näete mõned neist on Jan Karlsgården Vabaõhumuuseumis Kastelholmassa kus võite ka saada, et näha, mis on tüüpiline Punttila talu tundus ümber lõpuni 19th sajandil.

Aastane Champagne oksjoni

Maailma vanim, veel joodav ja kõige eksklusiivne šampanja turul saab osta igal oksjonini Mariehamn. Tänavune oksjon ja šampanja sündmus toimub 8 juunil kell Alandica Kultuur & Congress Centre Mariehamn.

Suvel 2010, laevahukk leiti sügavusel umbes 50 meetri Ahvenamaa saarestikus. Vrakk oli lasti, mis sisaldas puutumata šampanja pudelid, muu hulgas. Suur osa laeva ajalugu, sealhulgas selle lõppsihtkohta, on veel teadmata, kuid ekspertide sõnul šampanja on alates esimesest poolest 1800s.

Pudelid on pärit maailmakuulus šampanja maja Veuve Clicquot, Juglar ja Heidsieck Monopole. Täna pudelid kuuluvad Ahvenamaa valitsus.
Esimene šampanja oksjonit korraldada 2011 Valitsuse Ahvenamaa koostöös Alko ja maailma premier veini oksjonitel Acker Merrallil & Condit New York.

Pärast sissejuhatavat oksjoni teiste unikaalne vintage pudeleid 1950-2000, kaks väga oodatud vintage pudelid laevahukk müüdi. Ühe pudeli Juglar peaaegu muutnud maailma, müües muljetavaldav € 24,000 ja ainult peksis pudel Veuve Clicquot et müüdi hämmastav € 30,000.

Rahalise ülejääk on kõrva-märgistatud heategevate, nagu merearheoloogiale ja Läänemere veekeskkonnas.

Ahvenamaa lühidalt

Elanikke: 27,500
Osa Soome ja Euroopa Liidu liige
Schengeni alal
Keel: Rootsi
Valuuta: ametlik rahaühik on euro, kuid Rootsi krooni aktsepteeritakse enamikus kohtades.
Aeg: Ida-Euroopa aeg
Üldpind: 6 787 km²
Kokku rohkem kui 6,500 saared, mis 65 on asustatud.

....ja siis seal on Ahvenamaa spectacular scenery. Sa ei kohanud kuskil nii ilus ja nii kättesaadav. Soe vesi on ujumise ja sukeldumise. Rännates maaliline kirikute ja ajalooliste varemed on nii põnev ja informatiivne. Rääkimata päikest sooja kivid, mille merikotkast lendavad kõrgel, süsta avamerel ja päikeseloojanguid, mis tunduvad kesta igavesti.

Ahvenamaa

Ahvenamaa on rühm väikesaared ametlikult kuuluv Soome, kuid antud lai autonoomia poolt Rahvasteliidu otsuse 1921, et lahendada kaua kestnud vaidlus Rootsi ja Soome vahel.

Muuhulgas ahvenamaalaste on oma parlament, avaldada oma templid, on vabastatud ajateenistuse ja säilitada erimaks staatus Euroopa Liidus.

Saarestik koosneb umbes 80 asustatud saari pluss ümber 6000 asustamata saared, laiud ja kivid. Kogu elanikkonnast on ainult 26,530 (2004), 90% neist elab peamine Ahvenamaast (tuntud ka kui Fasta (Mandri Ahvenamaa), mis hõlmab kapitali Mariehamn.

Seal on palju parvlaevaühendus vahel Ahvenamaa ja Mandri-Rootsis ja Soomes. Peamiselt maksude tõttu, praamid vahel sõitvate Helsingis ja Stockholmis kõik peatuma Mariehamn või lähedal (30km idas, umbes) sadamasild ning Långnäs, tehes seda kõige lihtsam ja odavam viis saada (kuigi docking sageli juhtub ebamugav korda keset Euroopa öö - Långnäs peatub).

Mariehamn on ka väike lennujaam, mis teenindab lende mandri Soome ja Rootsi.

Kliki siia et broneerida Ahvenamaa parvlaev

Ahvenamaa


Parim võimalik Ahvenamaa Ferries pileti hind gurantee

Parim Ahvenamaa Ferries pileti hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Ahvenamaa Ferries pileti hind ja ei ole varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Ahvenamaa Ferries või sealt Mariehamn, Långnäs ja Turu Stockholm või Helsingi, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Ahvenamaa Ferries pilet odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Ahvenamaa Ferries piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Ahvenamaa Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Ahvenamaa Ferries piletite hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida Ahvenamaa Ferries auto ja reisiparvlaev piletid ja Mariehamni, Långnäs ja Turu Stockholm või Helsingi meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Ahvenamaa Ferries üle 1,200 laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway