Lipari saared Ferries

Lipari saared Ferries Reisijate ja auto Ferry Tickets

Lipari saared Ferries pileti broneerimine, parvlaeva ajakavad ja reisijate andmete Lipari saared Ferries purjetamine ja sealt Lipari, Napoli, Panarea, Salina, Stromboli või Volcano.

Broneerimine Lipari saared Ferries piletid pole kunagi olnud lihtsam, võrrelda kõiki Lipari saared Ferries hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Lipari saared Ferries piletid ja sealt Lipari, Napoli, Panarea, Salina, Stromboli või Volcano online instant kinnitust.

Reisimine Lipari saared Ferries on lihtne, kiire ja stressivaba viis sinna ja tagasi. Broneeri odav Lipari saared Ferries piletid ja sealt Lipari, Napoli, Panarea, Salina, Stromboli või Volcano online ja nautida rohkem valikuvõimalusi ja paindlikkust.

Uusima Lipari saared Ferries ületamisel info ja ajakavad kõik sõidud ja sealt Lipari, Napoli, Panarea, Salina, Stromboli või Volcano sealhulgas teave parvlaeva sadamate ja kasulikku turismiinfot umbes sihtkohtadesse meie üksikasjalik marsruut ja linnakaardid aitavad teil proovitükil Sinu Lipari saared Ferries parvlaev reisi.

Kui sõidavad Lipari, Napoli, Panarea, Salina, Stromboli või Volcano siis broneerida praami ristumiskohale Lipari saared Ferries ja jõuda sihtkohta värskendamist, lõdvestunud ja õnnelik.

Lipari saared Ferries pakub fantastilisi piletihindu ja sealt Lipari, Napoli, Panarea, Salina, Stromboli või Volcano parvlaeva sadamatesse.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Lipari saared Ferries
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Lipari saared Ferries piletid
ja sealt Lipari, Napoli, Panarea, Salina, Stromboli või Volcano internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Lipari saared Ferries liinil pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Lipari saared Ferries pileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul.

Veel Lipari saared

Lipari saared või Lipari saared on vulkaanilise saarestiku Türreeni mere põhjas Sitsiilia nime pooljumal tuul Aeolus. Suurim saar on Lipari. Teine on saared Vulcano, Salina, Stromboli, Filicudi, Alicudi, Panarea ja Basiluzzo.

Lipari saared on populaarne turismisihtkoht suvel, ja meelitada kuni 200,000 külastajat aastas.

Kõige praktiline alus on Liparil. See on suurim saar kõige pakkuma - päris mõistlik suurusega linn majutusasutus ja kõige aktiivsem sadama tiiburlaevaga ja parvlaevaühendus. Võite teha daytrips teistele saartele siit. Panarea on kõige stiilne saar, väike ja eksklusiivne, mille hinnad sobitada. Stromboli on põnevus-otsijad tahavad ronida vulkaan, kuigi peale matka ja laevareis näha vulkaanipursked ei ole tõesti nii palju teha.

Lipari saared

Vulcano on kuulus väävlit lõhnaga mudaravila, õrnalt suitsutatud vulkaan ja rannad. Salina on roheline ja loomulik ja hea sihtkoht vaiksem viibimist. Alicudi ja Filicudi on kõige kaugemates; kaks surnud vulkaanid merest tõuseb ja tunne nagu maailma lõpp; transport Alicudi on eesli.

Selleks, et uurida iga saared põhjalikult, siis oleks tõesti vaja rajada ise üleöö iga. Ferry sõiduplaanid ja turismiekskursioonid võib lahkuda sa end kiirustades päeval reisi. Ilmselt küll, ei muudaks see väga lõõgastav, nii et enamik turiste eelistavad valida ühe saare põhja ja maksta lühikese külastused teised.

Toimige

Sa ei saa külastada Lipari saared maksmata reisi näha vulkaanipursked Stromboli. Kui te ei ole väljamõeldud matkamine kuni vulkaan, siis ei saagi õhtul laevareisi (tasaarvestus pärastlõunal teised saared) vaadata volcano tulise vulkaanipursked vetes lähedal Sciara del Fuoco, lava armiline kalle. Laevareisid on peamised turistide aktiivsus saartel ja turismihooajal saate lähenes iga viie minuti sõbralik touts ja asutused pakuvad ekskursioonid. Kruiis tavaliselt Tour kivine rannajoon, rõhutavad huvitavaid vaatamisväärsusi, tilk sa maha tiir ümber väike saar külad, anda reisijatele võimalus ujuda paadi ja võib-olla, kui sa oled õnnelik, vaata delfiinid.

Neile, kes naudivad saare-hopping, saared on ühendatud liinilaevade, kuigi neid on vähem maalilised kui turistide kruiisid. Iga saared on vähemalt üks maaliline küla uurida, rohke foto võimalusi. Mida suurem saartel on kohalikud bussiliinid, mis aitavad teil ümber. Nagu ka varjatud lahtedes ja kivine kaldal, saartel on mõned rannad, üldiselt vulkaanilise liiva või kive. Seas kivid rannad, mida võib leida tükki läikiv obsidiaan, musta vulkaanilise klaasjad kivi, mida kasutati mood noad ja tööriistad eellugu ja pimsskivi - mis hõljub vees ja on erinevaid kasutusviise, kaasa arvatud kui exfoliant. Esinemine obsidiaan panna Lipari saared varajase kaubateid ja mitu pronksiaja asulad on avastatud. Parim avastused saartelt ja kohalike laevavrakid, kuvatakse suurepärane arheoloogiamuuseumi Lipari vana seinaga kants - teine ​​'must' külastajatele saartel. Oluline eksponaatide hulka kreeka keraamika pärineb Lipari aega kui kreeka koloonia ja kogumise miniatuursed teatri maskid leiti kohaliku matuseid.

Kuigi puhke käimine ei ole eriti avalikustada kohapeal, maastik, vaade merele ja vana suss lugusid teha saared ahvatlev jalutajad. On Vulcano ja Stromboli saab jälgida populaarne liinidel tippu vulkaanid 'kraatrid - aasta Stromboli teil on vaja palgata giid - mis võimaldavad näha lava vulkaanipursked Stromboli ja gaasi heitkoguste Vulcano. Need nõuavad kõnnib, ja palju matka saartel nõuab mõningast määramine sest saared pärines nagu järskude külgedega vulkaanid. Aga kuigi seal ei ole suur arv hea tähistatud kõnniteede, leiad erinevaid jalutuskäike sealhulgas vähem väljakutseid jalutuskäike ja rambles lillede vahel, liblikad ja jälgi saarte varem.

Reisimine Lipari saared

Reisimine Lipari saared hõlmab mitmeastmeline teekonna, mis võib olla aeganõudev ja sõltuvad mere tingimustes. Seetõttu soovitan saared pikema viibimise asemel nädalavahetus, ja soovitaksin võimaldades piisavalt aega reisi ja sealt lennujaama.

Saartel teenindab parvlaevad ja veealused mitmete Itaalia sadamates. Ei ole lennujaama, kuid kui sa tunned rikkad võite jõuda helikopteriga (vt meie linke paneel). Peamised port, millest Lipari saared on Milazzo, mis asub põhjarannikul Sitsiilia. Seal on sagedased kiire parvlaevade alates Milazzo, ja see on kõige mugavam ja usaldusväärsem sadama püüdlema. Siiski on ka teenuseid (sagedasem suvel) Palermo ja Messina Sitsiilias ja Reggio di Calabria Itaalia mandriosas. Suvel turismihooaeg, on ka aeg-ajalt parvlaevade teiste kohalike sadamate - need on sageli kujundatud väljasõite saartele, kuid võib olla võimalik variant reisijate tahavad kauem.

Lähimad lennujaamad on Catania (BA lennud UK), Palermo (Ryanair ja Easyjet London), Reggio Calabria ja Lamezia (Ryanair Londonist). Kõige lihtsam viis, et jõuda saared UK on lennata Catania lennujaam, siis võta otseselt bussiühendus või eraõiguslik üleminek Milazzo sadamasse, kus saate püüda praami Lipari ja teised saared. Otsene bussi juhivad Giuntabus ja väljub väljaspool lennujaama. Kahjuks on harvad ja hooajaline; kui ajad pole mugavaim, alternatiiviks on bussiga Catania lennujaam Messina juhivad SAIS, mis võtab alla kahe tunni. See peatub Messina raudteejaama kõrval bussipeatus jaoks Giuntabus teenust Milazzo sadamasse, mis võtab 50 minutit.

Milazzo bussid peatuma tee paremale sadama. Ferry kontorid müüb pileteid on ühel pool teed; kai püüdmiseks kiirlaevaliini teenused on teisel pool tänavat. Samuti on võimalik püüda rongi Catania Milazzo võttes umbes 2-3 tundi ja muutuvad Messina. Puuduseks rongireisideks on, et sa pead kasutama ühendavad bussid või takso, et jõuda lennujaama Catania ja sadama Milazzo.

Kaks peamist laevafirmad pakkudes parvlaevadel saared on Siremarile ja Ustica Lines. Nende äriühingute veebilehed, kus saab leida hiljemalt sõiduplaanid ja hinnad on toodud meie linke parempoolset paneeli. Enamik ühendusi on kiire veealused ja katamaraanid, kuid suuremad, aeglasemad praamid ka sõidavad liinidel ja need viivad autod samuti reisijat. On piirangud tuues sõidukite saartel ja turistid üldiselt mugavam jätta autod maha maismaal.

Alternatiivne viis saart on sõita praamiga või tiiburlaevaga Napoli (kätte lennud UK). On öise praamiga vahel Napoli ja Lipari saared, tavaliselt kaks korda nädalas, kuigi erineval aastaajast, mida haldab Siremarile. Ajal kirjalikult, Siremarile väljuvad praamid Napoli teisipäeval ja reedel lahkuvaid 8pm ja saabuvad hommikul. Nad tagasi esmaspäeval ja neljapäeval. Hinnad on umbes € 50 üks viis ühe inimese või rohkem kajutit. Samuti on kiirem tiiburlaevaga teenust Napoli keskpaigast kuni juuni ja september, haldab Alilauro, mis kestab umbes kuus tundi ja kulude € 160 tagasi.

Et jõuda Lipari saared ilma sõidavad, siis võiks sõita Napoli rongiga ja seejärel püüda parvlaeva saartele. See reis saab teoks paar päeva, võttes pärastlõunal teenust Londonist Pariisi, ümberistumisaega ja jaamad üleöö teenust Rooma, saabuvad hommikul ja lendama rongi Napoli.

Lipari saared

Lipari saared (Isole Eolie või Isole Lipari Itaalia) on seitse väikese asustusega Itaalia saarte off põhjakaldal Sitsiilia lähedal otsa Itaalia varba.

Kuigi Lipari saared ei ole eriti hästi tuntud inglise keelt turistid, nad on suurepärased kohad veeta pingevaba nädala või kahe nädala jooksul. Juulis ja augustis Itaalia puhkajaid laskuda en-masse need "pärlid Vahemere '. Aga mais, juunis või septembris, siis tuleb nautida ilusa ilmaga ja kuulsusrikas seisukohti ilma rahvahulgaga.

Lipari saared on populaarne puhkuse sihtkoht, mis pakub päikesepaiste, randade ja looduse ilu. Nagu ka sunbathers nad ka meelitada põnevus-otsijad; saarestiku loodi vulkaaniline tegevus ja kaks saared on veel aktiivsed vulkaanid.

Kuigi see asjaolu võib panna mõned reisijad välja, palju rohkem on huvitatud dramaatiline maastik, kuum mudaravila ja võimaluse matkata kuni kraatrite Vulcano ja Stromboli.

Kliki siia broneerida Lipari saared parvlaevuLipari saared kaart

Vajuta siia, et kontakteeruda Lipari saared Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Lipari saared Ferries piletite hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida Lipari saared Ferries auto ja reisiparvlaev piletid ja sealt Lipari, Napoli, Panarea, Salina, Stromboli või Volcano meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Lipari saared Ferries üle 1,200 laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway