Egeuse saared Ferries

Egeuse saared Ferries Reisijate ja auto Ferry Tickets

Egeuse saared Ferries pileti broneerimine, parvlaeva ajakavad ja reisijate andmete Egeuse saared Ferries purjetamine ja sealt Chios, Kalymnos, Kos, Lesvos, Piraeus, Rhodes, Samos või Thessaloniki.

Broneerimine Egeuse saared Ferries piletid pole kunagi olnud lihtsam, võrrelda kõiki Egeuse mere saared Ferries hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Egeuse saared Ferries piletid ja sealt Chios, Kalymnos, Kos, Lesvos, Piraeus, Rhodes, Samos või Thessaloniki võrgus kohe kinnituse .

Reisimine Egeuse saared Ferries on lihtne, kiire ja stressivaba viis sinna ja tagasi. Broneeri odav Egeuse saared Ferries piletid ja sealt Chios, Kalymnos, Kos, Lesvos, Piraeus, Rhodes, Samos või Thessaloniki online ja nautida rohkem valikuvõimalusi ja paindlikkust.

Uusima Egeuse saared Ferries ületamisel info ja ajakavad kõik sõidud ja sealt Chios, Kalymnos, Kos, Lesvos, Piraeus, Rhodes, Samos või Thessaloniki sealhulgas teave parvlaeva sadamate ja kasulikku turismiinfot umbes sihtkohtadesse meie üksikasjalik marsruut ja linnakaardid aitab teil joonistada teie Egeuse saared Ferries parvlaev reisi.

Kui sõidavad Chios, Kalymnos, Kos, Lesvos, Piraeus, Rhodes, Samos või Thessaloniki siis broneerida praami ristumiskohale Egeuse saared Ferries ja jõuda sihtkohta värskendamist, lõdvestunud ja õnnelik.

Egeuse saared Ferries pakub fantastilisi piletihindu ja sealt Chios, Kalymnos, Kos, Lesvos, Piraeus, Rhodes, Samos või Thessaloniki parvlaeva sadamatesse.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Egeuse mere saarte Ferry
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Egeuse saared Ferries piletid
ja sealt Chios, Kalymnos, Kos, Lesvos, Piraeus, Rhodes, Samos või Thessaloniki internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Egeuse saared Ferries liinil pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Egeuse saared Ferries pileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul.

Veel Egeuse saared

Egeuse saared idas Kreeka mandriosas on mitmekülgsemalt karismaatiline, vaheldusrikas maastik, kuid sama traditsiooni ja kultuuri sõbralikkus ja külalislahkus.

Hõlmab "meie" Egeuse mere saartel on kolm Sporaadid saartel põhja, Skopelos, Alonissos ja Skiathos, koos mandri naaber, unikaalne Pelion poolsaarel.

Rubriik lõuna võtame hingematvalt küklaadide saared Santorini ja Mykonos samuti linnas, mis määratleb piirkonna, Ateena.

Kui jumalad valis Kreekas oma kodus nad kindlasti teadsid, mida nad otsivad ... Maa nii ilus, aeg on peaaegu seisnud, Asea nii sinine see shimmers vastu pilvitu taevas, lõputu oliivisalud vilistamine tuul, lõputu kuum suvepäevadel ajautumassa tähetaeva ööd, sadu pisikesi saari iga unikaalne oma uhke ajalugu ja kultuuri, suurejooneline üksildane rannad venitades niipalju kui silmaga näha, Ahvenamaale lõputuid võimalusi ja valikuid.

Egeuse mere saartel

Skopelos

Saar Korallrahud, sest tema avamere laidude ja kivid ja kaunis kaljune rannajoon. Üksildane lahed kortsus tema kuulus männimetsad ja oliivisalude, seda võiks nimetada ka rohelise Island. Skopelos on tähelepanuväärselt arenemata võrgustikega traditsiooniliste teed ja rajad liitumist laiali settlements.The saared samanimelise kapitali Tomera sadama spectacular lahe labürint kitsad tänavad sidudes kõrtsid ja kirikud.

Alonisso

Kaugematesse Sporaadid saartel sisenemist läbi oma väikese sadama ja peamine linn, Patitiri. See kitsas, puisniitude saarel on haven kõike lõõgastust ja rahu. seal on palju vanu radu criss ületamine saarel, mis sageli viib alla tema fantastiline uncrowded rannad. Selle offshore Marine Park on varjupaigana ohustatud Vahemere munkhüljes

Skiathose

Väikseim Sporaadid saartel veel kõige populaarsem tänu oma lennujaama, liivarannad, selge vesi ja vesipüksid. Läänerannikul on tähelepanuväärne ja peaaegu arenemata interjööri maa- ja pakitud oliivi- ja suss lugusid.

Pelion

Pelion poolsaare Kreeka mandriosas on unikaalne. Egeuse ühel pool, suletud "sisemaa" meri on Pagasitikos lahe teiselt koos mägedes Pelion moodustavad suure rohelise maa barjääri Põhja poolsaar on kaitsnud oma saladusi hästi ja suhteliselt vähe väljaspool Kreekat käinud seda põnev piirkond. Põnev uurida autoga, Pelion on ületamatu uurimiseks jalgsi.

Halkidiki

Chalikidi või Halkidiki, sest see on rahva teada on poolsaar, kagus Thessaloniki (Kreeka suuruselt teine ​​linn). Piirkond on tunnustatud kolme paralleelset poolsaared (Kassandra, Sithonia, Athos tuntud kui Püha Mountain sõltumatu haldusüksus). Prefektuuri Halkidiki pindala 2,886 ruutkilomeetrit. Chalkidiki on pikim rannajoon Kreeka maismaal hinnanguliselt rohkem kui 500 km pikkune liivarand ja lahed. Keskel prefektuuri asub Mount Holomodas või Holomontas (Holomon) (1165 m) ja Ida peitub Athose (2033m). Halkidiki on tuntud kuldne liivarandu, sügav ja maaliline lahtede, traditsiooniliste külade ja kaasaegse turismikeskustes, väikesaared ja varjulistes lahtedes, mänd rüütatud künkad kahanevalt merele. Piirkonnas on vahemereline kliima ja on õnnistatud suurepärase looduse ilu. See on Halkidiki täna.

Ateena

Athina suurim kingitus maailma surelike oli ühe oliivipuude tippkohtumisel rock vaatega Saroni laht. Algusaegadel kaardunud tsivilisatsiooni ja linna võrratu antiikmaailmas. See ei ole üllatav, et Ateena täna, paljud iidsed jääb veel puutumata, on jätkuvalt üks maailma populaarsemaid sihtkohti.

Egeuse saared


Egeuse saared
on rühm Egeuse meres, Mandri Kreekast lääne ja põhja ja Türgi idas. Kreeta saarel piiritleb mere lõunaosas, need Rhodose Kárpathos ja Kásos kagus.

Egeuse saared kuuluvad Kreeka, on jagatud üheksast haldus äärealasid. Ainus suurt omandit Türgi Egeuse meres on Imbros (Gökçeada) ja Tenedosel (Bozcaada), Kirde otsa meres. Türgi saarte ka erinevaid väikesaart maha Türgi läänerannikul.

Egeuse saared Traditsiooniliselt jaguneb seitsmeks rühmaks, põhjast lõunasse:

  • Kirde-Egeuse saared
  • Sporaadid
  • Euboia
  • Argo-Saroni saarte
  • Küklaadid
  • Dodekaneeside (Lõuna-Sporaadid), välja arvatud Kastellorizo ​​ja sellega laiud, kes kuuluvad Vahemere idaosa
  • Kreeta

Mõiste Itaalia Egeuse mere saartel kasutatakse mõnikord viidata Egeuse mere vallutasid Itaalia jooksul Itaalia-Türgi sõda 1912 ja lisatud alates 1923 kuni 1947, sealhulgas Rhodes ja Kastelorizo.

Kliki siia broneerida Egeuse mere saarel parvlaeva.

Egeuse mere saartel


Parim võimalik Egeuse saared Ferries pileti hind gurantee

Parim Egeuse saared Ferries pileti hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Egeuse saared Ferries pileti hind ja ei ole varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Egeuse saared Ferries või sealt Chios, Kalymnos, Kos, Lesvos, Piraeus, Rhodes, Samos või Thessaloniki, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Egeuse saared Ferries pilet odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Egeuse saared Ferries piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Egeuse saared Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Egeuse saared Ferries piletite hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida Egeuse saared Ferries auto ja reisiparvlaev piletid ja sealt Chios, Kalymnos, Kos, Lesvos, Piraeus, Rhodes, Samos või Thessaloniki meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Egeuse saared Ferries üle 1,200 laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway